МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Країна повинна знати своїх героїв

01/10/2004 | Shooter
Суддя КС Павло Ткачук: «Є досить підстав для висновку, що нині чинний Президент України перебуває на цій посаді другий строк підряд...»

Суддя КС Володимир Шаповал: «Сформульована в рішенні позиція є хибною, оскільки тим самим теоретично припускається перебування однієї і тієї самої особи на посту президента України, по суті, довічно...»

Суддя КС Микола Савенко: «Конституційний суд фактично створив умови для встановлення антидемократичного політичного режиму влади в Україні...»

Сумним є те, що сьогодні для того, щоб стати героєм, достатньо елементарної громадянської порядности і знання арифметики на рівні "два не дорівнює трьом"...

Відповіді

 • 2004.01.10 | Shooter

  Хоч і завуальована, проте таки правда..

  ...від засранця Кравчука.

  Коментуючи рішення Конституційного суду, який дозволив Кучмі балотуватися в 2004, Кравчук зазначив: "Ми маємо перший склад КС, і в нього є багато проблем – економічних, політичних, особистісних".

  "Висота відповідальності Конституційного суду – висота відповідальності, я наголошую – перед Конституцією, правом і демократією зараз не настільки висока, як би цього хотілося", – додав він.

  На думку Кравчука, існує думка, що рішення КС має налякати опозицію, щоб вона прискорила політреформу.

  "Зробили президента Кучму і главу АП Віктора Медведчука "страшилками" для опозиції. Мовляв, якщо ви не приймете політичну реформу, то президент Кучма піде на третій термін, і вам буде ще гірше. Я загалом проти такого приниження посадових осіб і такого тиску. Я хочу, щоб вибір був свідомий", – пояснив він.
 • 2004.01.10 | олекса

  Re: Країна повинна знати своїх героїв

  Найкращi побажання проф. Шаповалу.Дякую йому,що не зрадив тому ,що вчив нас. Колишнiй студент,участник УБК з початку по 9 березня, тимчасово полiтемiгрант.
 • 2004.01.11 | Михайло Свистович

  Re: А компот?

  Там був ще четвертий, який проголосував проти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua