МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про опозицію та її єдину позицію (/)

01/12/2004 | Правник
12.01.2004, 11:57
Оппозиция выработала единую позицию относительно дальнейших действий. Об этом в интервью журналистам сообщил член фракции Социалистической партии Украины Станислав Николаенко.
По его словам, сегодня утром в 8:00 состоялась встреча оппозиционной "тройки" (СПУ, БЮТ, "Нашей Украины") на которой была выработана общая позиция по поводу дальнейших действий. По словам С.Николаенко, с этой позицией был ознакомлен спикер Верховной Рады Владимир Литвин.

Как передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Николаенко отметил, что оппозиция будет настаивать на том, чтобы результаты голосования по внесению изменений в Конституцию были подтверждены голосованием в сессионном зале, а также принят закон о выборах. Кроме того, по его словам оппозиция настаивает на проведеии референдума по поводу предоставления парламенту права избирать Президента.

ЛIГАБiзнесIнформ
украинская Сеть деловой информации
www.liga.net
--------------------------------
"оппозиция будет настаивать на том, чтобы результаты голосования...были подтверждены голосованием в сессионном зале". А що, є сподівання, що не підтвердять?
Була путня тема, що не було, мовляв, ніякого голосування, була клоунада. Тепер пропонується цю клоунаду легітимізувати. Сенс?

Відповіді

 • 2004.01.12 | 123

  Здається, що опозиція зрозуміла, що лоханулася

  Зрозуміла, що голосів НЕ БУЛО. Можливо, були у вівторок -- але не було у середу і нема сьогодні.

  Це як варіант.

  Інший варіант -- опозиція прорахувала і зрозуміла, що не зможе оскаржити голосування руками. Отже, краще його відмінити і встановити прецедент: голосування у такий дикий спосіб не може бути легітимним. А що там проголосують в залі -- ну, що проголосують, так і буде.

  І ще. Ви ж відзначте -- вони вимагають ще й пропорційний закон проголосувати. І референдум вимагають провести. Тобто їхні вимоги такі, що не будуть виконані.
 • 2004.01.12 | DevRand

  можливо, таким чином відсувається час

  повторного голосування - однак напевне стверджувати не можу
 • 2004.01.12 | Горицвіт

  правильна пропозиція

  хай голосують згідно з регламентом. Навіть якщо наберуть більшість, це тільки перше голосування. А 301 голос не наберуть без грубих фальсифікацій. Тому не треба давати прецеденту (коли пройшла груба фальсифікація, а її сприйняли як законне голосування).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua