МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Медведчук-молодший знищив львівську "Ляльку"

01/12/2004 | Спостерігач
Медведчук-молодший знищив львівську "Ляльку"

www.ПРАВДА.com.ua, 12.01.2004, 14:08

З 12 січня зупинив свою діяльність львівський клуб "Лялька", що належить мистецькому об’єднанню "Дзиґа".

Причиною припинення діяльності клубу є відмова дирекції Львівського обласного театру ляльок у продовжені угоди про співпрацю з Мистецьким об’єднанням "Дзиґа", повідомили в редакції "Львівської газети".

На переконання представників "Дзиґи" відмова у продовженні угоди про співпрацю була вмотивована тиском на дирекцію театру з боку влади, загалом, та державної податкової адміністрації зокрема, яка розпочала у театрі раптову перевірку восени 2003 року.

Зараз "Дзиґа" продовжує пошук приміщень для переселення клубу "Лялька" і цілком ймовірно, що найближчим часом "Лялька" буде мати нову прописку у львівському передмісті – селищі Оброшино.

В будь-якому випадку, каже директор МО "Дзиґа" Маркіян Іващишин, клуб "Лялька" "був важливим для нас, в першу чергу як культурологічний об’єкт, адже поза розважальними функціями клуб "Лялька" є місцем реалізації культурно-мистецьких проектів представників мистецького середовища Львова, України та зарубіжжя. І тому "Лялька" буде завжди!".

Клуб "Лялька" був створений у 1994 році. З часу заснування і до сьогодні в клубі було проведено понад 5 000 тисяч акцій. Серед них музичні проекти, презентації, зустрічі, прес-конференції.

"Лялька" згуртовувала навколо себе відомі музичні формації такі як "Плач Єремії", "Мертвий Півень", "Пікардійська Терція". Така нині відома рок-група як "Океан Ельзи" провела в "Ляльці" свій перший концерт.

Відповіді

 • 2004.01.12 | Dworkin

  Блин! Я там даже не успел побывать :(

  Спостерігач пише:
  > Зараз "Дзиґа" продовжує пошук приміщень для переселення клубу "Лялька" і цілком ймовірно, що найближчим часом "Лялька" буде мати нову прописку у львівському передмісті – селищі Оброшино.

  Мда... Это все равно, что перенсти клуб "44" с Крещатика в Бровары...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.12 | SLAVKO

   Як би не казали , а Марек таки взув Мудвечука меншого,

   а як нині справи із Бойком? Чи за нього немає кому вступитися?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.12 | Franko

    Мої знайомі сприйняли це по-іншому

    Чесний бізнесмен програв нечесному бандиту через неспівмірність сил і ресурсів. Ясна річ, вважаючи цей програш ситуативним і тактичним. Бо ж на боці Марека львів"яни, на боці Медведя (як тут називають молодшого Медведчука між собою підприємці) груба сила.

    Я ж казав, не в силі сила!
    Ефективніше міркуй (с)
 • 2004.01.12 | Максим’як

  Re: "Ляльку" не можливо перенести.

  Це конкретний дух, який витав у конкретному просторі.

  Можна створити щось нове.

  Я ТІЛЬКИ СОБІ УЯВЛЯЮ - ЯК МЕДВЕДЧУКИ НЕНАВИДЯТЬ УКРАЇНУ І УКРАЇНСЬКУ ДУШУ. ЦЕ ВИГЛЯДАЄ НА ЯКУСЬ ПАРАНОЇДАЛЬНУ НЕНАВИСТЬ.
 • 2004.01.12 | Михайло Свистович

  "Лялька" в Оброшині? Це те саме що "Остання барикада" в Ірпені -Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".