МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Регіони" та комуністи готують передачу "Одеса-Броди" у концесію

01/14/2004 | Shooter
"Регіони" та комуністи готують передачу "Одеса-Броди" у концесію

www.ПРАВДА.com.ua
Законопроект, що пропонує передачу нафтогону "Одеса-Броди" у концесію зареєстрований у Верховній Раді України 9 січня. Авторами проекту виступили народні депутати Раїса Богатирьова (лідер фракції "Регіони України") та Петро Буждиган (член фракції комуністів).

Законопроектом №4598 пропонується внести зміни до Закону України "Про концесії" з метою включення магістрального нафтопроводу "Одеса-Броди" до переліку об'єктів, які можуть надаватися у концесію, повідомляє "Лабораторія законодавчих ініціатив".

У пояснювальній записці до проекту йдеться про те, що проект розроблено відповідно до Закону України "Про Комплексну програму утвердження України як транзитної держави у 2002-2010 роках" та Концепції державної політики у сфері постачання та транзиту сирої нафти, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2002 року.

Внесення магістрального нафтопроводу "Одеса – Броди" до переліку об'єктів, які можуть надаватися у концесію, зазначається у записці, сприятиме "підвищенню рівня енергетичної безпеки держави за рахунок створення умов для залучення іноземних та вітчизняних інвесторів", говориться в проекті.

"Це дозволить створити передумови для більш надійної і ефективної роботи нафтотранспортної системи України та її подальшого розвитку, сприятиме інтеграції нафтотранспортної системи України в загальноєвропейську мережу нафтопроводів", - зазначається в документі.

Експерти відзначають, що зміст законопроекту суперечить передвиборчій програмі Комуністичної партії України, за списком якої був обраний народний депутат Буждиган (57 номер у списку).

Так, у програмі КПУ, зокрема, зазначається, що після перемоги на виборах
комуністи зосередять зусилля на розв’язанні таких завдань: "Встановлення державної монополії на ... експлуатацію енергетичних мереж, рейкового, трубопровідного, морського й авіаційного транспорту".

Відповіді

 • 2004.01.14 | Z

  Магда, Дворкин, Бегемот! Это же тема!

  Листовка, популярно объясняюшая чего имено они хотят и главное - что от этого проиграют избиратели. Тема богатейшая.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.14 | magda

   Re: Магда, Дворкин, Бегемот! Это же тема!

   Z пише:
   > Листовка, популярно объясняюшая чего имено они хотят и главное - что от этого проиграют избиратели. Тема богатейшая.
   Я взагалі хоч комуністів не люблю, але писати листівки проти конкретної політичної сили... крім влади, не дуже хочеться. По-перше, якщо дійсно почати крупномасштабну війну з комуняками, вони вкінець перейдуть на бік кучмаків, навіть ті, що в перший раз за конст. зміни не голосували. По-друге, можна відштовхнути енну кількість рядових комуністів та комуністичного електорату. Звичайно, треба вказувати на зрадництво комуністів, але в інформаційному порядку, а не агітаційному.

   Тому вважаю, що це не матеріал для листівки. Але загалом цікаво. Буждиган чи то з глузду з'їхав... яка була йому користь від того, що він підписався як соавтор законопроекту? Вистачало просто потім проголосувати за цей законопроект. А так непотрібна демонстрація зв'язків з донецькими. Знову не можу не зауважити, що у нас всі політики з глузду з'їхали і діють проти власних інтересів. Див. мою статтю "ПОСТТИТАНІКУМ", яка все ще має висіти на першій сторінці "Майдану".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.14 | magda

    Тільки тепер дійшло

    magda пише:

    > Буждиган чи то з глузду з'їхав... яка була йому користь від того, що він підписався як соавтор законопроекту? ... А так непотрібна демонстрація зв'язків з донецькими.

    Значить, демонстрація зв'язків з донецькими комусь потрібна. Если звезды зажигают.... Це сигнал нашистам, причому дуже конкретний сигнал. Що вкотре підтверджує думку про те, що нашистам давно пора припинити пробувати домовитися і розраховувати на порозуміння з деякими кланами. Допоможе тільки "раком по барикадах".

    Як би хотілося, щоб в середовищі "Нашої України" хтось думати вмів...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua