МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Болівар не винесе двох, або Дуремар завжди правий

01/14/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Пенсійна реформа зробила свій черговий оберт і повернулась до більшості громадян задом. Уряд голосно заявив про перерахунок пенсій, дав надію багатьом громадянам на значне їх підвищення.

Мільйони пенсіонерів стали у черги до відділів соціального захисту, старі та немічні шукали довідки, робили копії, писали заяви. Додаткову роботу отримали тисячі працівників соціальних служб, котрі добросовісно накопичували всі необхідні документи для перерахунку пенсій. Перший хитрий фінт уряд зробив, зрозумівши, що для декларованих підвищень не вистачить грошей, або прийдеться обдиратити своїх олігархів. Міністерство праці знизило середній розмір зарплати із 376 гривень до 306 для нарахування пенсій. Урядовці зробили піар на пенсіонерах, знаючи, що 20 гривень для них гроші.

Апогею пенсійна битва сягнула перед Новим роком, коли в відділах соціального захисту, і не тільки, вистроїлись величезні черги пенсіонерів, щоб завершити оформлення документів і з надією увійти в новий рік. Яке ж було розчарування, коли вимордованим та обдуреним пенсіонерам сказали, на скільки зросте їх пенсія. Жалюгідні 3-6 гривень з копійками, а що сьогодні можна купити за 18 копійок...

Моя рідна мати, в котрої я гостював на Різдвяні свята, бідкалась: "Думала хоч сто гривень буде, коли добавлять пенсію, а ні, не вистачає". Дали всього 3 грн. 18 копійок. Вона, з дитинства, працювала в колгоспі, пережила два голодомори - 1932-1933 років та 1947 року. Більше 50 років віддала колгоспу. За це має після підвищення та перерахунку пенсію, на яку можна купити трошки більше 30 кілограмових буханців хліба.

Ось так уряд Януковича, голосно стукаючи у всі литаври, облагоденствував мільйони пенсіонерів. І чи варті ті 3-5 гривень доплат всіх тих знущань і принижень, що пережили більшість пенсіонерів за час проведення реформи. Було зрозуміло з самого початку реформи, що постраждають, як завжди в нас буває, найменш захищені та знедолені. І для чого було город городити. Тихо добавте по чотири гривні і все. А то багато галасу, а результат - пшик. Тільки втрачене тисячами пенсіонерів здоров'я і нерви.Уряд з самого початку розумів, що не зможе витримати зростаючі апетити олігархів та захистити пенсіонерів, тому кинули, як завжди, пенсіонерів. Але чи правий він ?

А людська пам'ять - не водиця. Всі добре пам'ятають, хто підняв пенсії з 37 гривень до 90 і без пенсійних реформ та повернув борги по зарплаті. Так тому і рейтинг у цього політика і нині, через 3 роки дискредитації та пропаганди, залишається найвищим. І цим політиком є Віктор Ющенко.

Не словом, а ділом необхідно робити добрі справи, в тому числі і пенсійну реформу.

Ю.Діденко

Відповіді

 • 2004.01.14 | 123

  Я знаю абсолютно інші приклади

  Наприклад, пару пенсіонерів (екс-вчитель і екс-конструктор, не військові, гб-істи чи ще щось, комуністами не були), сумарна пенсія яких збільшилась з приблизно 350 грн до приблизно 500 грн. Тобто дуже суттєво.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.16 | Н

   Re: Я знаю абсолютно інші приклади

   Ну, значит, им повезло. А моя мама, отработав 45 лет в школе на полторы ставки, получила прибавку к пенсии меньше 30 гривен.
  • 2004.01.21 | Михайло Свистович

   Re: Я знаю абсолютно інші приклади

   123 пише:
   > Наприклад, пару пенсіонерів (екс-вчитель і екс-конструктор, не військові, гб-істи чи ще щось, комуністами не були), сумарна пенсія яких збільшилась з приблизно 350 грн до приблизно 500 грн. Тобто дуже суттєво.

   Таких небагато. У більшості людей пенсія збільшилася настільки незначно, що не компенсує навіть зростання цін.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.21 | Мінор

    На це є дві причини і з першою ми невдовзі дамо собі ради

    Причина перша - уряд краде гроші
    Причина друга - платники податків крадуть гроші також, тікаючи на ПП і Єдиний (фіксований) податок.
    Пенсійний фонд формується від фонду офіційної зарплати у розмірі близько 37% від нього. А якщо всі робітники заводу або працівники фірми раптово стають ПП, то цей податок за них вже ніхто не платить. А будь-які спроби перенести пенсійні відрахування на ПП викликають виття профспілок (чудіще обло, озорно, стозєвно і лаяй) :-) Згадайте хоча б дискусії на цьому форумі.
    Так що привіт пенсіонерам.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.21 | trick

     Re: На це є дві причини і з першою ми невдовзі дамо собі ради

     > Причина друга - платники податків крадуть гроші також, тікаючи на ПП і Єдиний (фіксований) податок.

     Oops.

     Nixto ne zobovjazanyj maxymizuvaty podatky derzhavi.(c)
     - ce odyn z osnovnyx pryncypiv demokratychnoi derzhavy.

     Tak samo jak i 2ndAmendment, do rechi ;)

     I dopoky cyx aksiom ne zrozumijut, "kina ne bude".

     IMXO.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.21 | Мінор

      Ці аксіоми є зрозумілими

      І саме тому наступний президент має вимагати від парламенту, опираючись на підтримку виборців, прикрити цю шпарину для неплатників.
      Цікаво, коли я прочитаю програму Ющенка? Що він буде робити після обрання?
     • 2004.01.22 | Роман ShaRP

      Так його! Хай вирази вибирає.

      > > Причина друга - платники податків крадуть гроші також, тікаючи на ПП і Єдиний (фіксований) податок.

      Ніхто не може вкрасти в мене те, чого в мене немає і чого в мене не брали. Цікава, м*яко кажучи логіка. Чи просто "соціалістична".

      > Nixto ne zobovjazanyj maxymizuvaty podatky derzhavi.(c)
      > - ce odyn z osnovnyx pryncypiv demokratychnoi derzhavy.

      Так отож.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.22 | Мінор

       Кожен націоналіст автоматично стає соціалістом

       Адже пріорітет прав нації над особистими автоматично ставить націоналіста (в нормальному розумінні цього слова) у протилежну позицію до ліберала.
       Щоправда це не стосується сучасної України, але буде стосуватися майбутньої України, якщо вона буде мати чесний уряд.
       Для соціаліста, як і для націоналіста, образно кажучи, неможливо спостерігати з вікна свого мерседесу, як його сусід порпається у смітнику щоб на назбирані пляшки купити хліб. І соціаліст, і націоналіст за допомогу з боку держави для збіднілих співвітчизників. А для цього потрібно щоб існувала успішка економіка і щоб платили податки :-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.22 | Мінор

        І на решту - кожен патріот вмить забуває про погляди, коли

        заходить мова про гроші.
        Я, Романе, побачу якої заспівають наші "підприємці з Барабашова" після перемоги Ющенка, коли уряд перестане красти податки. Щось мені підказує, що і тоді вони не спалахнуть бажанням їх заплатити.
        А законодавство удосконалювати треба і це, слава Богу, робиться. Щоб було менше дірок для втечі від сплати податків. Цю позицію я готовий підтримати навіть якщо її пропонує Ніколай Азаров чи то б пак Рінат Ахмєтов.
       • 2004.01.22 | trick

        Re: Кожен націоналіст автоматично стає соціалістом

        Мінор пише:
        > Адже пріорітет прав нації над особистими автоматично ставить націоналіста (в нормальному розумінні цього слова) у протилежну позицію до ліберала.

        Ny ty j zagnuv....

        Tobto liberal pryncypovo ne mozhe buty nacionalistom (в нормальному розумінні цього слова) (c) ? Oj, bidni krainy z liberalnoju ekonomikoju.... Mabut zhyjut girshe za Ukrainu, de za derzhavnoi pidtrymky i patronatu Q. regulyarno provodyatsya sharovarni/vyshyvankovi koncerty v palaci "Ukraina"...
        A v nyx takogo nema... Bidni ludy...

        Ekonomika pracue tam de e dlya nei umovy. I podatkovi V tomu chysli.
        I ludy normalno zhyvut u jakraz u tyx krainax de pracuje ekonomika, a ne tam de pid markoju "zaxystu obezdolenyx" zbyrajutsya shaxrai
        ( a vony zavzhdy zbyrajutsya pid cijeju markoju - podyvys tilky na nazvy - Trudova, SocDem, Spravedlyvosti, Vsya iz sebe Narodna ... I nixto zh ne xoche nazyvatys "Bandukiv" abo "Partija vilnoi kradizhky z budzhetu".)

        I she odne - ti krainy jaki buduvaly vsilyaki ...izmy - v permanentnij zh*pi. A ti, jaki prosto pracuvaly i ne rozvodylys pro "zagalne shastya" - ni. Chomu tak?

        Grabli N131?
       • 2004.01.22 | МК

        Правильна теза

        Майже абсолютно правильна.
        Єдине, варто розуміти, що націоналіст швидше - традиціоналіст. Тобиш - монархіст.
        Монархічна модель справедливості не виключає бідність для певних категорій (свідомо лінивих, алкоголіків і т.п.), але має на увазі, що це швидше притаманне - не корінній нації.

        Однак, відкинувши ці деталі, маємо визнати
        націоналіст = соціаліст
        Правда, не соціаліст Ленін/Троцький, а соціаліст Улаф Пальме (наприклад). Тобто соціаліст європейського типу.

        Гамерика тим і НЕ показова, що є скупченням різних народів. І патріотизм/націоналізм мексиканця, негра чи єврея в США є абсолютно різними, іноді, навіть, ворожими одне одному.

        Що ж до патріотизму там "середнього класу", то теж маємо розуміти, що багатство еліти і середнього прошарку в США ґрунтується на тривалому, систематичному і нещадному визиску усього іншого світу.

        Тому вони й співають свій гімн. Бо розуміють, що, насправді, їхній добробут - крадений. Викрадений з горлянок тих людей, що помирають від голоду по всьому світу, чи не мають роботи, грошей на ліки - як в Україні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.22 | trick

         Nu sho, Minore, vzhe maesh pryxylnykiv...

         I perspektyvka zrazu vymalyovuetsya:

         Monarxo-socialist.Jakyj zgodom evolucionue do kamunistychnogo samoderzhcya . Josyf-1, Leonid-2...

         Grabli N 132?

         Respect, bro.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.22 | Мінор

          :-) Добре хоч те, що цей "прихильник" вже соромиться себе

          називати "Козаком".

          Насправді соціалістичне суспільство просто є більш гуманним. Серед бідних верств населення народжується багато талановитих дітей і вони також мають мати шанс. Відтак має бути безкоштовна середня і бажано вища освіта.
          Багаті повинні ділитися своїм багатством хоча б тому, щоб стати ще багатшими, адже в країні бідних - низька купівельна активність.
          Розподіляючим органом має бути уряд. Йому треба платити податки
          В такої системи сотні мільйонів прихильників в ЄС, куди ми йдемо :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.22 | Горицвіт

           він не схожий

           на "Козака". І ідеї в них різні: в Козака боротьба з Майданом, а в Максима – боротьба (на словах) за диктатуру.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.22 | МК

            Не приписуйте

            мені того, чого нема.

            Диктатура це номінація. Тавро - для багатьох. Для мене ж очевидно, що диктатура могла б бути ідеальною схемою для України за певних обставин.

            Але тих обставин нема, то ж і про диктатуру я говорю дуже мало. А от збереження теперішніх президентських повноважень мені здається - необхідним.

            Головне ж про що я говорю це про - шлях виходу України з кризи. Передовсім економічні аспекти цього виходу.

            І ще я згадував про те, що українська ідея - від Шевченка до Бандери - була "соціалістичною". Це доконаний факт і тут нема про що сперечатися.

            Станьте на позиції української ідеї і за вами підуть мільйони, бо ви відразу побачите вихід.

            Але ж ні. Ми підемо за дороговказами ПАРЕ, МВФ, СОТ. Навіщо нам наші люди. Їм і так прекрасно батракується по світам
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.22 | Мінор

             Справді в диктатурі як методі виходу з кризи -

             немає нічого поганого. Під час кризи суспільство розбещується. Люди звикають красти з бюджету, отримувати хабарі, неплатити за отримані послуги, уникати сплати податків. Це відбувається як нагорі, так і "на подолі".
             Для того щоб привести суспільство до тями диктатура буває потрібна. Шарль де Голль, Піночет, - не найгірші приклади її успішної дії. Пізніше можна передати владу демократично обраному президенту. Втім, для того щоб була диктатура має знайтись хтось з великими залізними яйцями. А в нашій країні таких поки-що не видно.
             Гірший варіант - диктатура бандитів і навіжених, як то Гітлер, Франко, Чаушеску, Кастро, Полпот, Кім Ір Сен. Так мені здається ми до неї семимильними кроками наближаємося. І щоб її зупинити... "проти лома нет приема, если нет другого лома".
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.01.23 | Горицвіт

              Re: Справді в диктатурі як методі виходу з кризи -

              Мінор пише:
              > Справді в диктатурі як методі виходу з кризи -
              > немає нічого поганого.


              Я вважаю, що диктатура сама по собі погана. Незалежно від декларованих цілей. Не кажучи вже про успішність/ неуспішність різних устроїв, які ми бачимо в історії.


              > "проти лома нет приема, если нет другого лома".

              Громадянське суспільство і демократія.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.01.24 | Мінор

               Але тебе спростовує історичний досвід.

               Елементи диктатури під час виходу з кризу існували у більшості країн, які проходили такий шлях. У тому числі і в тих, які тепер мають репутацію основ демократії.
               Наприклад, криза в США 30 років була подолана за рахунок динамічного і жорсткого втручання Рузвельта в економіку, зокрема у банківську сферу. А для перемоги над мафією, одного прекрасного дня ФБР арештувала все поліцейське начальство штату Каліфорнія включно з самим губернатором.
               Зрештою поглянь, що робить Путін у РФ.

               Громадянське суспільство і демократія - предмет розкоші, на яку треба ще заробити. Розбещене суспільство вмить перетворює демократію на хаос.
               На жаль.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.01.24 | Правник

                Але диктатура у межах закону - хіба це диктатура,

                а не просто нормальне і адекватне до ситуації легітимне правління?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.01.24 | Мінор

                 Відверто, всі диктатори шукали законну підставу власних дій

                 і знаходили. Можливо "диктатура" я вживаю неправомірно. Але на певні обмеження демократії багатьом доводилося погоджуватись
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2004.01.24 | Горицвіт

                  нафіґа

                  агітувати за "диктатуру" чи за "обмеження демократії"? Для чого? Коли можна агітувати за адекватні дії чи за методи їх досягнення. Що, Рузвельт вчинив державний переворот? Закрив незалежну пресу? Посадив політичних опонентів? І в Україні є практично національний консенсус, що робити. І все що треба – це розширити демократію до рівня, який достатній для того, щоб переміг кандидат в президенти, який проведе (в рамках Конституції, національних традицій і здорового глузду) ці очевидні зміни. І цього достатньо на першому етапі. Більше того, інші шляхи неможливі. Ніякий "добрий піночет з великими яйцями" у нас неможливий, невже це не ясно?
               • 2004.01.24 | Горицвіт

                Re

                Мабуть, треба давати означення понять і розширено писати, які дії вкладаються в "диктатуру".


                Мінор пише:
                > динамічного і жорсткого втручання Рузвельта в економіку, зокрема у
                > банківську сферу.

                То може це просто зміна банківського законодавства?

                Диктатурами я називаю відомі режими (найвідоміший і найдосконаліший приклад – СССР).


                > Зрештою поглянь, що робить Путін у РФ.

                А що доброго робить Путін?


                > Громадянське суспільство і демократія - предмет розкоші, на яку треба ще заробити. Розбещене суспільство вмить перетворює демократію на хаос.

                Дуже високоморальне і нерозбещене суспільство вийшло з СССР.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.01.24 | МК

                 Аборигени як правило швидко стають алкоголіками

                 А матроси, що видурюють у них перли на вогняну воду - ні.

                 Моральність радянського суспільства була незрівняно вища, ніж сьогодні

                 Принаймні, перший секретар ЦК не міг і подумати про палаци, які собі вибудовують теперішні губернатори (тай про все інше)

                 І люди були порядніші, совісливіші.

                 Колись ми кепкували/зневажали когось, хто не проявляв спротиву, бо "боявся втратити партквиток"

                 Сьогодні ж немає нічого такого, чого не можна зробити, якщо тобі за це - платять гроші.

                 Ніхто й не думає кепкувати. Навпаки, якщо гроші великі, то ще й заздрять.

                 Чи міг би хто подумати, що наші чоловіки будуть мити берлінські туалети, а жінки стояти на римських панелях?

                 ----------------------

                 Взагалі, смішно слухати: люди, що виступають за збереження нинішніх повноважень президента (фактично диктаторських), одночасно розводяться про демократію.

                 До речі, нам і не потрібна диктатура як переворот. Достатньо зберегти теперішні повноваження преза. От тільки презом має стати не слуга Червоненка, а хтось інший
                 ІМХО
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2004.01.24 | Горицвіт

                  Re: Аборигени як правило швидко стають алкоголіками

                  МК пише:
                  > Моральність радянського суспільства була незрівняно вища, ніж сьогодні
                  >
                  > Принаймні, перший секретар ЦК не міг і подумати про палаци, які собі вибудовують теперішні губернатори (тай про все інше)


                  І про все інше :-) Ви чули про партійні і комcомольські оргії? А я особисто знаю людей, які брали в них участь. І про спец-дачі і спец-розподільники і т.п. – теж не чули?                  > Ніхто й не думає кепкувати. Навпаки, якщо гроші великі, то ще й заздрять.


                  Ну, а ви – теж заздрите?


                  > Чи міг би хто подумати, що наші чоловіки будуть мити берлінські туалети, а жінки стояти на римських панелях?


                  Я не вважаю миття туалетів аморальним.


                  > Взагалі, смішно слухати: люди, що виступають за збереження нинішніх повноважень президента (фактично диктаторських), одночасно розводяться про демократію.


                  Особисто я прихильник парламентської системи (без президента взагалі) і не раз писав про це на Майдані.


                  > От тільки презом має стати не слуга Червоненка, а хтось інший

                  У Червоненка є слуга? І як його прізвище? Чому хтось за нього має голосувати? Може, ви ще його кухарку, шофера і масажиста знаєте? У вас широкі знайомства.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.01.24 | МК

                   Мене дивують люди

                   Які попри позірну освіченість та обізнаність, залишаються нездатними мислити власною головою.

                   Як правило, це люди мейнстриму. Вони думають так як заведено, як думає більшість, чи їхнє оточення.

                   За совка вони слвили КПРС і сичали на синьо-жовті прапори, коли ті з'явилися вперше

                   Тепер вони за демократію, бо тепер їм це провіщає політбюро у Вашингтоні та ЦК - НУ - в Україні

                   Їм, бачте, розповідали про оргії

                   А я знав чоловіка одного. Він до недавнього часу був депутатом ВР. А в радянські часи був секретарем міському партії і обкому. Я з ним в 90-93 постійно чубився (як журналіст), ну й т.д.

                   Так, я теж був затятим демократом і апологетом вільного ринку і всієї тієї хєрні, що нам підсунили.

                   Але ж є якийсь досвід. Є очі, вуха, органи чуття. Є мізки, щоб ними думати. Є роки, щоб співставляти.

                   Скільки можна дивитися на це знущання над Україною та тупе винищення її? Як можна не бачити чорного людського горя, втрачених років життя, безпросвітної муки - мільйонів людей. І в першу чергу - порядних.

                   Я ж знаю в обличчя майже всіх, хто приєднався до нас у 90-91. Я ж бачу їх по місту. Ну, може двоє-троє живуть непогано. Усі інші, усі ті, хто активно брали участь у перших і подальших заходах: інженери, вчителі, лікарі, пенсіонери - усі бідують по-чорному.

                   Знаєте чому?.. Бо порядні люди.
                   Ну, не дозволяє їм патріотизм продавати Україну. Ну спеціалісти вони, професію вони мають, ну невинні вони, що в цій державі багатим можна стати лише, якщо ти приєднаєшся до одного з потоків винищення України та її економіки (принаймні як обслуговуючий персонал)
                   Ось ці потоки:
                   1. Завезення в Україну будь-чого іноземного (переважно контрабандного і такого, що могло б вироблятися тут)
                   2. Вивезення з України сировини і ресурсів.

                   Ви подивіться: оренда фури рейсом у Європу коштує втричі дешевше, ніж рейсом - з Європи в Україну. Чому? Бо в Україну все везуть і майже нічого не вивозять. Везуть товари (готові) у які закледено зарплати іноземних робітників/інженерів а відтак - учителів, лікарів, пенсії пенсіонерам.

                   А від нас тупо везуть сировину. І потім з нашої ж сировини роблять товари і знову нам їх продають.

                   Зараза :) Я щось відхилився

                   Мені дивно - як можна всього цього не бачити і не розуміти, що лише відродження економіки може дати людям роботу, зарплату і радісне сповнене смислу і гідності життя?

                   І як можна не розуміти, що саме США і Європа не зацікавленні у відродженні нашої економіки. Бо тоді ми перестанемо купувати їхні товари, а навпаки створимо товарам їхніх ТНК конкуренцію на інших ринках?

                   Як можна так вперто і свідомо нехотіти бачити очевидного?..

                   І не шкода ж України.

                   Аби лиш гамериці було добре
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2004.01.24 | МК

                    Забув сказати

                    Той секретар міському... Його звали Віталій Луценко. Він вже помер - світла йому пам'ть. Але я пригадую, що саме він ще у 1998р. першим сказав: Національна ідея сьогодні звучить просто - "перестаньте красти"

                    Ви, безперечно, можете сумніватися у моральних якостях того чоловіка. Але я знаю одного його сина - підприємця у Рівному. Дуже скромно живе чоловік. Більш ніж скромно (як на підприємця).

                    Іншого його сина - Юрія Луценка Ви самі маєте добре знати.

                    Розпитайте його про свої "оргії". Він Вам розкаже
                   • 2004.01.24 | trick

                    Re: Мене дивують люди

                    Jak Vy ta Vam podibni vzhe zai... zai... zaizdyly cu temu " Os buv Savok, bulo kruto, stala vasha demokratija/nezalezhnist - stalo pogano".
                    Specialisty u vsyomu i vsudy. Neuky, bo vchytys, bachte - ce "mainstream", a Vam treba buty u vichnomu "tvorchomu poshuku" (bo nic putnyogo tak dosi i ne spromoglys, to tak xoch vypravdannya jakes e)...

                    To shurujte u Pn. Koreju do velykogo Kormchego KimIrSena, do togo sho vzhe lasty skleiv. Tam vam i zaxyst tovarovyrobnyka, i vysokomoralni pracivnyky CK. I Vamy lubymyj monarxo-kamunist "naslednik prestola" Kim-Jak-Jogo-tam-Mat'-Jogo-Tak na choli.

                    To vsyo fignya, sho najmani pysaky Vashingtonu, Mosadu ta CRU "kleveshut" pro to sho tam povna dupa. Vony j na Savok "klevetaly" . Ale Vas ne provedesh. Vy xoch i ne osvichenyj (bo to "mainstream" - i sho to za slovo, do rechi...), ale golova u Vas varyt she dobre. Naspravdi Vy zh pamjatajete te ofigenne shastya vitchyznyanoi paperovoi kovbasy za 2.20 , sho obsidalo Vas do tiei klyatoi perestrojky, sho bula zatijana tym lysysm agentom Vashingtonu, Mosadu ta CRU. No Pasaran. Ne vseremos.

                    Mytci, bl*a.

                    IMXO.

                    PS. Sorry za nenormatyv. Zovsim zai...zdyly.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.01.24 | МК

                     Щось хотіли сказати?

                     Чи, просто, марите?
                     То прокидайтеся, бо вже найорзали якоїсь нісенітниці на клаві - допетрати неможливо: Що хотіли сказати і до чого цей брєд.

                     Мене не совок обходить, а те, що зараз відбувається і до чого все йде. Пойнятно?

                     Якщо не маєте - шо відповісти по суті попереднього постингу, прошу не турбуватися
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2004.01.24 | trick

                      Re: Щось хотіли сказати?

                      Ajakzhe.

                      Sho zaraz vidbuvaetsya? - Vysokomoralni Pracivnyky CK KPSS sho z pelushok buly demokratamy na paru z "socialno blyzkymy" (jak sho pamjataete, buv u 30-50 rokax takyj termin dlya "urkaganiv", na vidminu vid "politychnyx") ta ix "kuratoramy" z Lubjanky - zaxyshajut vitchyznyanogo tovarovyrobnyka, napovnujut budzhet, provodyat chergovu demokratychnu konst. rexvormu, piklujutsya pro likariv, vchenyx, pensioneriv, pry tomu sho klyati Yush. ta EC stavlyat druchky v kolesa. I ce ne brexnya - pochytajte presu, podyvitsya UT-1, 1+1 ta inshi. Tiky pro ce j kazhut.

                      A do chogo jde? - podyvitsya na Bilorus z monarxo-kamunistom Lukoju. Sho ne jasno? (c)
                     • 2004.01.24 | trick

                      Re: Щось хотіли сказати?

                      Ajakzhe.

                      Sho zaraz vidbuvaetsya? - Vysokomoralni Pracivnyky CK KPSS sho z pelushok buly demokratamy na paru z "socialno blyzkymy" (jak sho pamjataete, buv u 30-50 rokax takyj termin dlya "urkaganiv", na vidminu vid "politychnyx") ta ix "kuratoramy" z Lubjanky - zaxyshajut vitchyznyanogo tovarovyrobnyka, napovnujut budzhet, provodyat chergovu demokratychnu konst. rexvormu, piklujutsya pro likariv, vchenyx, pensioneriv, pry tomu sho klyati Yush. ta EC stavlyat druchky v kolesa. I ce ne brexnya - pochytajte presu, podyvitsya UT-1, 1+1 ta inshi. Tiky pro ce j kazhut.

                      A do chogo jde? - podyvitsya na Bilorus z monarxo-kamunistom Lukoju. Sho ne jasno? (c)
                   • 2004.01.24 | Горицвіт

                    Re: Мене дивують люди

                    Ви так і не написали, чи чули що-небудь про оргії, які влаштовувалися регулярно райкомами. (Нагадую, що в дискусії ви торкнулися моральності, що при комуністах вона була нібито набагато більша, і керівники не будували палаців і таке інше. А я заперечив, що за цим критерієм "моральність" залишилася принаймні така сама; до речі, ті ж самі високоморальні секретарі райкомів/обкомів/ЦК керують і зараз, становлячи за різними оцінками від 70 до 90 процентів теперішньої "еліти").

                    А ви дискусію намагаєтеся звести до персональних випадів.


                    МК пише:
                    > [...]
                    > За совка вони слвили КПРС і сичали на синьо-жовті прапори, коли ті з'явилися вперше


                    я ніколи не славив КПРС (не ставлю це собі в заслугу, просто був тоді зовсім юним; тільки в школі примушували співати хором пісеньки про леніна, але куди ж було подітися).


                    >
                    > Тепер вони за демократію, бо тепер їм це провіщає політбюро у Вашингтоні та ЦК - НУ - в Україні


                    Ваша ідея, що всі хто за демократію – слуги америки, звісно ж, ніяк не обгрунтована. От ми з вами дискутуємо на інтернет-форумі, не знаємо нічого один про одного. З якого ... дива ви висуваєте як аргумент "а ти слуга америки"? Я ж не пишу, що ви слуга кучми. Я допускаю, що ви висловлюєте свої власні погляди.


                    > І як можна не розуміти, що саме США і Європа не зацікавленні у відродженні нашої економіки. Бо тоді ми перестанемо купувати їхні товари, а навпаки створимо товарам їхніх ТНК конкуренцію на інших ринках?


                    Я бачу інше. Влада України не зацікавлена в розвитку української економіки. Прикладів – щодня десятки в новинах і на форумі. І мені здається, що саме на встановлення патріотичної влади мають спрямовувати свої зусилля патріоти. А не на ритуальне засудження америки.

                    Навіть якщо америка і ЄС справді такі погані і зруйнували економіку України, то ЧИЇМИ РУКАМИ вони це зробили? Хто видавав і видає зараз відповідні укази і постанови? Не ваші улюблені не-демократи януковичі часом?


                    > Як можна так вперто і свідомо нехотіти бачити очевидного?..

                    Отож.
        • 2004.01.22 | Augusto

         Povnyj tupik.

         Ameryka zhyve na groshi lyudej v yakyx nema roboty (kolys' ce nazyvalosya, vybachte na vyrazi "golyj gologo jeb*t i krichit "ne rvi rubashku!"). I shche mashyny izdyat' na benzyni zroblenomu z nafty, yaka NE postachaet'sya z Iraka.
         Otakyj by pafos ta napravyty na spravzhnix lyudej, yaki zhyvut' na vkradeni v ukrains'kogo naroda groshi, a ne na fantastychnix, ale zh ce - nebezpechno.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.22 | МК

          Конкретний приклад

          Якби Україна під тиском США не відмовилася від Бушерського контракту, то тисячі українців мали б кращі зарплати ( чи взагалі роботу). А так вони мандрують свтами. Дехто, навть, вже в США
          Чи Голандії :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.22 | Augusto

           A xto vam likar?

           Ne vmiyut' domovlyatysya, xochut' natomisc' vysluzhytysya, oto i vsya tajemnycya.
           RF spokijno prodovhzyla postachannya dlya Bushera (naspravdi prodovzhue i zaraz).
           Yakyj tam buv osoblyvyj "tysk"? Niyakogo, rozsliduvaty spravu Gongadze tysk buv nabagato bil'shyj, otut kam'yana tverdist'. Ci dva vypadka pokazuyut' spravzhni prioritety.
           Tym bil'she USA sami zh ne postavyly turbyny v Busher, yakyj im vid togo zysk?
           Ce skorishe tysk RF buv todi.
          • 2004.01.22 | trick

           Re: Конкретний приклад

           МК пише:
           > Якби Україна під тиском США не відмовилася від Бушерського контракту, то тисячі українців мали б кращі зарплати ( чи взагалі роботу). А так вони мандрують свтами. Дехто, навть, вже в США

           Nu i pravylno, sho vidmovylys ! Vy xiba ne pomityly - sho toj klyatyj kontrakt -Bush-erskyj? Tiky ne jasho, pravda, Sr. chy Jr. A vse odno - kudy ne kyn, vse proiski ekspluatatorskogo imperializma SHA! Ruki proch!. Svobodu Luisu Korvalolu... chy Kovrolinu...
  • 2004.01.21 | Свинья на радуге

   Я теж знаю абсолютно інші приклади...

   Але ніякого "повезло" тут нема. Точніше є, але не в сенсі "лотереї", а як відображення цілком певних тенденцій:

   1) голосно оголошено про підняття пенсій - шахтарям, металургам та в сільському господарстві, проте... ((С) відомо хто...)
   2) порядок нарахування сум пенсій прив"язано до суми заробітків перед виходом на пенсію, а також загального стажу.

   Що ж виходить:
   Не знаю, яка наразі зарплатня у шахтарів, але за рахунок того, що рік підземки йде за два у стаж - люди мають по 60-70 років стажу. Колгоспників же це не стосується. Також візьмемо до уваги, що зарплатня в с.-г. одна з найнижчих, люди жили переважно за рахунок власних підсобних (які насправді такими не були) господарств, а це на ромір пенсій аж ніяк...
   Те ж саме стосується і екс-вчителів та інших фахівців - зараз в Києві вони можуть отримувати пристойну платню, і якщо люди виходили на пенсію недавно (бо механізм перерахунку заробітків такий, що перевагу мають ті, хто виходив на пенсію недавно, а не 10-15 років тому), то й пенсія буде десь така, як вказав попередній дописувач.
   Отже: піднілися пенсії - а) потенційного електорату Януковича, б) жителям столиці та може й інших великих міст, бо ж на виборців столиці важче тиснути адмінресурсом, і треба знову ж таки показати якісь "досягнення" нового уряду.
   Тобто - умови заздалегідь були поставлені такі, аби більша частина пенсіонерів не отримали підвищення, але ця частина була саме та, що її і так легко "контролювати" під час виборів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.21 | 123

    Уточню

    Пенсіонери з мого прикладу: живуть у великому місті, але на пенсію вийшли давно років зі 20 тому.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua