МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Економічно розумна поведінка українських заробітчан

01/14/2004 | Navigator
Чи має хто дані про реальну кількість грошей, що ввозяться заробітчанами на Україну?
А от стаття з "Чемпіону"
У братів Кличків з`явилося нове хобі. Окрім гри в шахи, зйомок в кіно, позування на подіумах та написання книг, з легкої руки їхнього "зброєносця" та покровителя мера Києва Олександра Омельченка, українські боксери потроху прикуповують собі нерухомість у центрі столиці. Причому роблять це надто вправно.

Після придбання квартири на вулиці Богдана Хмельницького, якраз навпроти посольства Німеччини, до володінь сімейства Кличка перейде земельна ділянка по цій же вулиці з нумерацією дому 34-а в Шевченківському районі столиці площею 0,03 га для будівництва й експлуатації офісу з торговельними приміщеннями. Таке рішення прийнято на VI сесії Київради, що відбулася наприкінці грудня. Вартість ділянки визначена в розмірі 338,8 тис. грн. У даний час Кличко орендує цю ділянку, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Цікаво, що як для центру Києва, то вартість цієї ділянки є, м`яко кажучи, низькою. Ні в якому разі не заглядаючи в кишені братів Кличків, ми приводимо думку фахівців з нерухомості. Звернувшись з проханням до кількох провідних агентств з продажу землі із запитанням, чи можна придбати ділянку сотки на три по вулиці Б.Хмельницького мені відповіли, що у такому районі, так просто земля не продається...

Запитавши, чи вистачить мені 60 тис в у.о на її купівлю мої співрозмовники лише посміхалися, і говорили, що в таких місцях як вулиця Богдана Хмельницького ціна може бути ексклюзивною, але у кілька разів вищою, ніж мій капітал, який існує лише в моїй журналістській уяві...

До речі, один із співрозмовників дав деяку картину про справжню ціну такої землі. Так, за його словами, на вулиці Круглоуніверситеській (район Бесарабки та Банкової) нещодавно було продано ділянку 0,12 га (12 соток) за 1,5 мільйони, але не гривень, а доларів.
Інтерес побачити землю на якій буде будуватися сам Кличко, перевершив всі плани на день. Отже, ділянка розміром 0,03 га дійсно знаходиться на Богдана Хмельницького 34-а, причому варто помітити, що це невеликий шмат землі на якому на даний момент стоїть такий собі простий "ларьок" та кілька автомашин, що відносяться до фірм, які розташовані у цьому провулку. Для побудови офісу та торгових приміщень, що входить в плани братів Кличків залишилося небагато, прибрати "ларьок" та зрізати кілька дерев, які ще нещодавно була посаджені.

Варто додати, що місце розташування вибрано вдало. За метрів 30-ть знаходиться дім, в якому є квартира у Кличків. Зайти у дім, де проживають брати можна без проблем. Ніякої охорони на першому поверсі, ніхто не запитує чого прийшов. Стоп-контроль відбувся вже безпосередньо після такого як вдалося увійти до однієї з дверей квартири, яких, до речі, з урахуванням двох поверхів аж шість.

В одній з них запитавши, чи тут проживають брати Клички дали стверджувальну відповідь, уточнивши, що тут переважно зупиняється Віталій, коли навідується до Києва. Потім на зустріч десь з розвалин частини квартири (нині йде ремонт) вийшов охоронець років так під 60-ть і доволі чемно запитав "шо надо". Почувши відповідь, що "хатинкою" Кличко цікавиться журналіст додав, що тут поки йде ремонт, а планується, що у цій квартирі брати зроблять щось на зразок квартири-офісу для найповажніших гостей. І дійсно розмах там великий, так лише одне приміщення, де будується так звана ванна кімната метрів 70-т, але й Клички ж не маленькі... Однак, незважаючи на делікатну розмову сфотографувати майбутню ванну Кличків та ще кілька планів охоронець не дав, сказавши: "а что здесь фотографирвать, одни кирпичи..."

Продовжуючи тему нерухомості братів Кличків варто згадати й квартиру на бульварі Лесі Українки у так званому "Царському селі". З неофіційних джерел вдалося дізнатися, що ще одним майновим придбанням українських боксерів, яке до того ж дає прибутки - є нічний клуб "MAXIMUM", що поблизу метро "Харківська". Деякі джерела називають ресторан "Тарас" також власністю Кличків, однак у самому закладі сказали, що це НЕПРАВДА.

Що ж вміють брати Клички не тільки працювати кулаками, але й не забувають про рідне місто. Однак, чомусь після перемог над Ніколсоном та Джонсоном і Володимир і Віталій поїхали не до столиці України, яку вони з їх слів так люблять, а до Москви, де у черговий раз презентувати свою книгу "Наш фітнес".

Відповіді

 • 2004.01.15 | Navigator

  А між цим це жзеркало сучасного українського капіталізму:-)

  Є про що подумати.
  В тому числі й Вам.
  Як гроші заробляти і як їх тратити.
  А то від картоплі втрачаєте легкість мислі і смієтесь сардонічно якось.
 • 2004.01.15 | Navigator

  Дайте розповім, бо умру або забуду !!!!

  Розкажу кращу іторію про Росію.
  Слухаю новини три тижні тому. Кажуть по РТР, що примарсився Бігль-2. Але - от наглість - вважається європейським, а виготовлений майже повністю в Росії. Бігль-2 російський, російський, російський, російський...
  Через 2 дні "Бігль -2" так і не вийшов на звязок. По всім російським каналом понеслось "Бігль -2" європейський, європейський, європейський, європейський.
  Так і записали.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".