МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівські обсервації

01/15/2004 | aborygen
Львівські обсервації

Юзьо ОБСЕРВАТОР

Хто шварцує у Шварцвальді?

Рознюхали допитливі журналісти, що Татусько нас надурив і він не в Баден-Бадені, а неподалік, у горах Шварцвальду. На висоті 800 метрів над рівнем моря! В готельному комплексі, який складається із палац-готелю "Бюлерхьоє" і приватної лікарні "Макс Грюндіг Клінік". Кажуть, що там полюбляють зупинятися всі магнати і президенти арабського світу. Може, й Бен Ладен десь там ховається. Та це й не дивно, бо готель "Бюлерхьоє" -- найдорожчий готель у Німеччині. Апартаменти, в яких культурно відпочиває Татусько, коштують від 650 до 1 410 євро на добу. Нє, ну я розумію, жи для арабських татуськів то не гроші. Він си нафти напомпає, кілько му тре, та й може собі зафундувати не один апартамент, а цілий готель. Але де такі гроші в нашого бідного Татуська, президента найбіднішої країни Європи? Та йому цілої місячної платні ледве на один день вистачить. А він же ж і не сам туди приперся, а з кількома десятками саправаждающіх ліц. І то таких, що жодного стосунку до покращення його здоров'я мати не можуть. Ну наприклад, що там робить губернатор Київської області Анатолій Засуха і його дружина-депутат Тетяна? Сеся остання прославилася тим, жи два тижні тому перед всіма теле- та фотокамерами проголосувала за зміни до Конституції двома руками. Я так си міркую, жи така патріотка могла і обидві ноги задерти на підтримку коханого Татуська.

Так, жи ціла банда влаштувала си урльоп, і нема на то ради. Мамуська, певно, ходить на масажі, пацькає писок масками, а Татусько розслабляється по-царськи. Бо ж тота приватна лікарня якраз і призначена "для людей, які потребують медичної допомоги, але не бажають відмовлятися від звичного укладу життя". Га? Як вам? Ти собі ніби лікуєшся, але живеш звичним життям: с утра випіл -- вєсь дєнь свабодний! Харашо! Правда, одна лише ніч у тій клініці обійдеться в 2 150 євро. Як гуляти, то гуляти.

Повідають, жи там ще роблять клієнтам якийсь "міні-ліфтінг". Ну, ліфт -- знаєте, що то від слова "тягнути". А той "міні-ліфтінг" -- то є маленька підтяжка шкіри на писку. Можна зробити й велику, таку, як у Пугачової чи Ротару, бо наша Мамуська так само вміє трохи підвивати, коли їй Табачнік на ногу наступе. Але для Татуська вистачить і "міні". То такво коло вуха троха підрізають і потім тягнуть. І хлоп спочатку стає схожим на Фантомаса, але потім роблять му троха легеньких зморщок, аби так моцно ся в око не кидало, та й аби часом помолоділого Татуська з його донькою не переплутали. Так жи буде скоро видно по Татуськовім писку, наскільки він обрізаний. Цікаво мені тільки, куди тоті шкуратяні обрізки подінуть. Цінність ж бо! Як-не-як шкурка президента вичинки вартує, нє? Може, тоті хитрі німаки заберуть її до музею, а може, Татусько заллє шнапсом і привезе на Батьківщину, аби кожному з більшості роздати по кавальчику, як сувенір зі Шварцвальду?

Ну, а Мамуську будемо оцінювати по цицьках. Бо там і силікони в тій клініці роблять, і хто мав цицьку звислу, то вже їде звідти з такими бальконами, жи на оперову співачку скидається. А ту я вичитав в "Аргумент-газеті" таке: "Чим більші груди, тим вищий інтелект". І жи то американці таке відкриття зробили. А видите? А все тому, жи хлопи цицькастих кобіт недооцінювали. Бо як така кобіта вповідає ті шось дуже мудре, а ти ся вилупиш на її цицюлі, то з того, що вона говорила, ніц не запам'ятаєш, а потім думаєш: і шо воно там лепече? Ая, свята правда, по собі знаю. Потім Юльця перепитує, чи чув я, що вона мені говорила. Та я б, може, й чув, якби ся на тото не гапив.

Ну, але чуєте, жи Татусько поїхав у той готель на запрошення Ігоря Бакая, про якого Волков вповідав, жи то є їден із найбідніших в Україні людей. Така бідося, що страх Божий! Навіть позичає гроші, щоб вижити. Так жи він не міг заплатити за цю поїздку зі свого гаманця, хіба як голова Державного управління справами президента. Ну, тоді виходить, що Татусько з бандою гуляє на державні, себто на наші кошти! Ну не свинтус? А що на те наш багатостраждальний нарід? А ніц. Бо мав таки рацію Татусько, коли недавно зауважив, що Україна -- не Грузія. Плазун літати не буде.


Одна рука не знає, що робить друга

Тішмося. 12 січня президент України Леонід Кучма підписав Указ "Про відзначення 85-ї річниці проголошення Акту злуки". А все це, аби належно відзначити "визначну подію в історії України -- 85-ту річницю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, враховуючи значення цієї події для утворення Української соборної незалежної держави".

Нє, таки відбулося якесь роздвоєння з Татуськом. Бо ади, їдна рука вшановує Злуку, а друга Переяславську Раду. І практично обидва ювілеї збіглися в часі. Русское движение Украины и Союз Православных братств Украины по случаю 350-летия Переяславской Рады уже навіть розіслав своє "Обращение", в якому вдався до примітивних перекручувань історичних фактів: "350-летие Переяславской Рады, в результате которой был прекращен религиозно-национальный гнет нашего народа со стороны католической Польши, насаждавшей униатство. Братские единокровные и единоверные народы соединились под государственной властью помазаника Божия -- Русского царя".

І чого б то кацапам та й не зазирнути в історичні мапи й не переконатися, що об'єдналася з Московщиною, може, восьма частина України. А далі читаємо ще більші бздури: "Присягая Государю Русскому, весь наш народ: гетман, казацкая старшина, духовенство и все жители Малороссии-Украины давали клятву на верность царю, а также торжественно провозглашали в Церкви единство с братським великорусским народом на веки веков. Эта присяга приносилась на Кресте и Евангелии каждым жителем Малой России-Украины мужского пола, достигшим 12 лет. Отказ от присяги -- страшный грех перед Богом, который лежит на каждом, кто предал и предает присягу Русскому царю и единству братських народов России и Украины".

Не буду коментувати цю ахінею, але не втримаюся ще від однієї промовистої цитати: "Наиболее агрессивно антиправославный и антироссийский курс проводит так называемая оппозиция в лице политического блока "Наша Украина" (лидер Виктор Ющенко) и блока Юлии Тимошенко -- БЮТ, состоящих в основном из приверженцев униатов и раскольников и ставящих своей задачей привести на пост президента американского ставленника Виктора Ющенко, которого заставят осуществить все уже заготовленные антиправославные программы, начиная от плана Лили Григорович по "объединению" с раскольниками и униатами и заканчивая насаждением электронных паспортов и чипизацией всего населения Украины".

От де собака запорпаний! Усе це потрібно тільки для того, аби організувати 17 січня "Великий Крестный ход от Успенского собора Киево-Печерской Лавры к Софиевскому собору, где 350 лет тому назад киевляне торжественно присягали на верность Русскому царю в единстве с братским великорусским народом".


І в воді не тоне, і в смолі не горить

Пам'ятаєте, як-єм писав про те, жи студент Національного університету "Львівська політехніка" Микола Пархоменко жорстоко побив і намагався пограбувати та зґвалтувати викладача музичної школи Любов Голубку? Після того, як цілих десять місяців наші моцні юристи пріли над такою простою справою, закінчилася вона великим пшиком. Студент-бандит відбувся легким переляком. Непідкупний і чесний суддя Михайло Волинець засудив його на 4,5 року позбавлення волі, але... з відтермінуванням виконання вироку на три роки з умовою, що засуджений упродовж цього терміну не скоїть жодного правопорушення.

Увесь завершальний виступ студента-бандита тривав лічені секунди і вклався в два речення: "Я хочу попросити пробачення в пані Голубки за завдані їй тілесні ушкодження. Я шкодую за скоєне й обіцяю, що таке більше не повториться". І наш кришталево чистий перед совістю суддя Михайло Волинець оцінив це як "щиросерде каяття"! Пройняло, видать! Щобільше, підсудний, виявляється, і досі навчається на стаціонарі! І має позитивні характеристики з місця проживання та навчання! Ну, як тут не просльозитися? Ох і сильні ж має гаки студент-бандит! Ані "Львівська політехніка" його не вижене, ані суд не засудить. Синок асвабадітєлєй, што лі?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".