МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А кто может рассказать о Мишине из Института нацбезопасности?

01/16/2004 | Ослам Гудбаев
Этот эхсперт уже и раньше где-то мелькал с эхспиртизами. Но точно не припомню где и почем. А че вспомнил, лицезрел его во вторник на Первом наци-анальном в программе Погребинского "На голос".

Відповіді

 • 2004.01.16 | Чучхе

  Re: А кто может рассказать о Мишине из Института нацбезопасности?

  Його брат начальник митниці в Маріуполі, а сам він служив в якихось військово-морсько-десантних частинах в Анголі, був депутатом від громади в якійсь райраді на лівому березі, демонстративно вороже ставиться до всього українського.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.17 | Справедливый

   Re: А кто может рассказать о Мишине из Института нацбезопасности?

   Как стало известно, Мишин заместитель главы МПУ, Юрия Павленка.
 • 2004.01.16 | Михайло Свистович

  Re: Багато не розповім, але

  колись дуже давно згадували його тут, здається, Ростислав і Спостерігач (якщо не помиляюсь, бо дуже давно то було) незлим тихим словом чи то за ставлення до УБК, чи то до Гонгадзе. І ще в парі з ним згадували такого собі Кулика.

  Якщо пориєтесь в архівах форуму, набравши у пошуковику вказані прізвища в полях "автор" та в тіді повідомлення, то може щось і знайдете. Бо я не маю на це ні часу, ні сил, ні бажання. Я зазирнув сюди на хвильку і вже знову надовго біжу геть. Колись мене цікавила особа Кулика, але то виявився не мій знайомий Володимир Кулик, хоча тут і написали, що той "нехороший" Кулик саме він. Виявилось, що "нехорошого" Кулика звати Віталій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.16 | Віталій Кулик

   Дякую за рекламу!

   Дякую пане Свистович за рекламу!
   Для більшого знайомства заходьте до нас - www.politika.org.ua
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.21 | Михайло Свистович

    Re: Нема за що.

    Віталій Кулик пише:
    > Дякую пане Свистович за рекламу!
    > Для більшого знайомства заходьте до нас - www.politika.org.ua

    Обов"язково зайду. Треба ж мати уявлення, кого я рекламував :)
  • 2004.01.19 | Ослам Гудбаев

   Re: Поиск на "Майдане" работает из рук вон нехорошо.

   По автору Ростислав и украинскому правописанию фамилии Мішин поиск выдал мне эдак штук 20 сообщений, в 3/4 из которых Мишиным и не пахло.

   Вспоминался там Мишин вместе с указанным вами Куликом совсем не в привязке к УБК или покойному Гонгадзе, а в связи с заседанием СНБОУ «з порядком денним: "Про заходи щодо вдосконалення державної інформаційної політики та забезпечення інформаційної безпеки України"»

   По автору Спостерігач вообще выдало столько сообщений, что после первых десяти, где Мишина, конечно же, не было (см. выше), рука просто не поднялась искать дальше (времени жаль для такого неэффективного использования, когда вероятность 1:10).

   От Ростислава узнал о прошлом эхсперта, но почти ничего о его настоящем, а именно это интересует (кто старое помянет - тому глаз вон). Резонно было ожидать реакцию того же Ростислава в этой ветке (и Спостеригача, если он действительно что-то писал), но оба молчат как рыба об лед :(

   Возникает нехорошое подозрение, что тогда, в 2001-м что-то у Ростислава было к Мишину с Куликом очень личное, либо был дан заказ тему, поднятую СНБОУ, "помочить", а сейчас распоряжений не поступало.
 • 2004.01.16 | Лисий

  А ви подзвоніть :)

  Національний інститут проблем міжнародної безпеки при РНБОУ:
  заввідділом економічної безпеки Аркадій Ісмаїлович СУХОРУКОВ 2955184
  заввідділом політики Андрій Олександрович МІШИН 2965666
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.16 | Scubo

   А це не друг латвійського Рубікса і ризького ОМОНУ ?

   Чи не той це Мішин, який був одним із організаторів Інтерфронту у Латвії, секретарем ризького міськкому комсомолу, другом Рубікса і навіть здається пару місяців "політвязнем" у незалежній Литві?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.17 | Іван Драго

    Так, це він

    тільки в тюрмі він не сидів, здається. Ще в Києві він закінчив Інститут держуправління та місцевого самоврядування, був членом Партії Праці, потім Громади, а хто зараз я не знаю.
 • 2004.01.17 | Андрій Мішин

  Re: А кто может рассказать о Мишине из Института нацбезопасности?

  Любий Ослане!
  Я сам про себе можу розповісти. Зателефонуй 296-56-66.
  До речі ніколи “не мелькал с эх–спирт-изами”. Тільки тверезий аналіз.
  Для Чучхе: Микола (Поліщук) якщо я не зміг з тобою на цьому тижні зустрітися , ще не значить що я “демонстративно вороже ставлюся до всього українського”. Вже у понеділок підемо до Уздеміра та відсвяткуємо Водохрещі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.19 | Ослам Гудбаев

   Re: А кто может рассказать о Мишине из Института нацбезопасности?

   Андрій Мішин пише:
   > Любий Ослане!
   > Я сам про себе можу розповісти. Зателефонуй 296-56-66.

   Так кто ж о себе объективно расскажет? Это не интересно. Мне бы узнать, что обчество думает. ;)

   > До речі ніколи “не мелькал с эх–спирт-изами”. Тільки тверезий аналіз.

   Слишком даже тверезый. Тривиальный и с о-о-очень осторожным пророссийским уклоном. И, как мне кажется, тривиальность не от малого ума, а именно из осторожности.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.19 | Віталій Кулик

    Ну че ж вы...

    Сразу наехать, собрать инфу и в кусты. Вы луше о себе раскажите.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.19 | Ostap BARVINOK

     Що про кого розповідати

     Пане Кулик про більшість людей, що пишуть на форум "нічого такого" розповісти не можна. А вам би я запропонував вивісити свою офіційну біографію - сумніваюся, що рівень Ваших досліджень дозволить науковцям назвати вас серйозним дослідником - але в темніках пропонуєься взяти комментар у тих, кто готовий говорити будь-який "брєд" - нацю роль Ви чудово підходите.
     До речі адреса Вашого Центру громадянського суспільства співпадає з адресою Асоціації ветеранів спецслужб "Щит", ви ветеран си у Вас дідо в НКВД працював?

     P.S. Реакція Кулика та Мішина підтврджую, що "Майдан" добре моніториться (почни ранок з "Майдану"), і все сказане в форумі швидко стає "достоянием компетентной общесвенности".
     Прикро, що на гроші нацдемів (саме в УРП КУлик набирався політичного досвіду) пішли навзрощення такої продажної сволоти.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.19 | Андрій Мішин

      Re: Що про кого розповідати


      Ось ще й темники до мене до мене прив’язали,
      наступним буде членство в СДПУ(О)з 1995 року, рісування плакатів у Донецьку восені 2003 року, та обприскування Олеся Донія керосином під час акції "УБК".
      Параноя чи що?
    • 2004.01.20 | Ослам Гудбаев

     Re: Ну че ж вы...

     Віталій Кулик пише:
     > Сразу наехать, собрать инфу и в кусты. Вы луше о себе раскажите.

     Я вообще-то не вами интересовался, а Мишиным, на вас наткнулся лишь случайно, точнее меня наткнули, послав в архив :). Будто в нагрузку дали :).

     Но вы не преминули о себе напомнить, что действительно свидетельствует о том, что вы еще молодой. Ведь молодости часто сопутствуют амбиции. Хотя... Может вы всегда работаете в паре? В таком случае вашего мнения о Мишине просить не буду, поскольку там не будет объективности.

     А о себе... Заверяю вас - ничего интересного :).
   • 2004.01.19 | Андрій Мішин

    Re: А кто может рассказать о Мишине из Института нацбезопасности?

    Любий Осламе!
    Дуже приємно відчувати вашу пильну увагу.
    Ви мене шукали як “По автору Ростислав и украинскому правописанию фамилии Мішин”; так і по“По автору Спостерігач”, і навіть зробили висновок “в 2001-м что-то у Ростислава было к Мишину с Куликом очень личное, либо был дан заказ тему, поднятую СНБОУ, "помочить", а сейчас распоряжений не поступало”.
    Це ж яка падлюка зробила зараз замовлення на мене?
    Я спробую її розшифрувати:
    1. Під ніком “Ослам Гудбаев” у грудні 2003 року на Форумі з’являються провокаційні антиукраїнські заяви на російський мові.
    2. Повідомлення під ніком “Ослам Гудбаев” на Форумі з’являється ніччю, тобто автор може вийти в Інтернет тільки дома, наприклад з міркувань таємності, чи працює за кордоном.
    3. Характер ніку “Ослам Гудбаев” вказує на його центральноазійське походження. В Києві нікому окрім Чучхе, трьох отців з Центру близькосхідних досліджень та деяких лівих (Верник чи що) не по приколу фрази типу “Джи-Джи” – “Джигіт на джипі”, “Гудбай” – “добрий бай” чи “Ослам” замість “Аслан”, “Іслам”. Тобто хлопець, який назвався “Ішакам до побачення” має відношення до вивчення Кавказу та Центральної Азії.
    4. Деякі застаріли для політичної тусовки оберти “тривиальность”, “эхсперт”, “лицезрел”, а також старанне маскування під молодь “ точно не припомню где и почем. А че вспомнил”, “ Это не интересно. Мне бы узнать, что обчество думает” вказують на підстаркуватий вік чолов’яги.
    Тобто “Ослам Гудбаев” це старанно замаскований провокатор.
    Разом з тим Осламе ти не там мене шукаєш. Шукай на гостьовий Олекси Голобуцького, у п’єсі “Донієвська площа” та на Майдані у розділі “Гумор” де йдеться про “Молоду Україну –21”.
    З братським привітом,

    Андрій Мішин
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.19 | Справедливый

     справочка

     http://www.opr-mpu.org.ua/directors.php
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.20 | Ослам Гудбаев

      Re: ваша справочка лежит вне сферы моего любопытства.

      Простите за прямоту, не хотел вас обижать.
    • 2004.01.20 | Ослам Гудбаев

     Re: А кто может рассказать о Мишине из Института нацбезопасности?

     Андрій Мішин пише:
     > Любий Осламе!
     > Дуже приємно відчувати вашу пильну увагу.

     И наше вам с кисточкой.

     > Ви мене шукали як “По автору Ростислав и украинскому правописанию фамилии Мішин”; так і по“По автору Спостерігач”, і навіть зробили висновок “в 2001-м что-то у Ростислава было к Мишину с Куликом очень личное, либо был дан заказ тему, поднятую СНБОУ, "помочить", а сейчас распоряжений не поступало”.
     > Це ж яка падлюка зробила зараз замовлення на мене?

     Вы такой же амбициозный как и ваш молодой коллега? А уже ж наверное и сежина в бороду? Я писал о заказе на тему, тему масштабную, тему серьезную. При чем тут вы для заказа? Не тот калибр.


     > Я спробую її розшифрувати:

     Вот не интересовался вашим прошлым, но такие спробы заставляют верить и в рубероидный комсомол (я сначала было подумал, что это что-то вроде чего-то лимоновского), и в рижский ОМОН, хотя тоже сначала не совсем понял, что тут плохого и чем рижский отличается от киевского. Пришлось потратить время и покопаться в инете, что не слишком меня позабавило. Не ощущаю пиетета перед историей.

     > 1. Під ніком “Ослам Гудбаев” у грудні 2003 року на Форумі з’являються провокаційні антиукраїнські заяви на російський мові.

     А это уже клевета. Дайте линк хоть на одно антиукраинское? Поэтому позволю себе ответный выпад: в отличие от вас я хоть и не выучил так хорошо мову, но готов отчаянно отстаивать интересы страны, которая меня (да и вас, как я уже понял) приютила.

     > 3. Характер ніку “Ослам Гудбаев” вказує на його центральноазійське походження.

     Вах, вах, вах... Берите ближе. Не найдете все равно :).

     > Тобто хлопець, який назвався “Ішакам до побачення” має відношення до вивчення Кавказу та Центральної Азії.

     Некоторым не надо учить. Они это знают. Впитали, так сказать, с молоком матери.

     > Тобто “Ослам Гудбаев” це старанно замаскований провокатор.
     > Разом з тим Осламе ти не там мене шукаєш. Шукай на гостьовий Олекси Голобуцького, у п’єсі “Донієвська площа” та на Майдані у розділі “Гумор” де йдеться про “Молоду Україну –21”.

     Там ничего интересного нет. Меня интересуют ваши профессиональные качества, а не идеологические взгляды. Больно уж политосторожные у вас комментарии, не просечешь ваш ум или его отсутствие. А должность вроде ничего. Вот и загадка выходит. Да еще есть одна, о какой не скажу.

     И я б на вашем месте поблагодарил бы меня за отбеливание вашей репутации. Это я о Ростиславе. Ведь его тон в ваш адрес был куда хуже моего. И если он не появится в этой ветке (а по другим-то прыгает), его предыдущие против вас обвинения просто утрачивают свой вес. То же касается Спостеригача, перед которым извиняюсь, если он ничего не писал - не хватает терпения перебирать его посты в архиве (я уже изрыгал проклятья в адрес майдановского поиска, да простит меня великодушно администрация сайта).
  • 2004.01.20 | Чучхе

   Я попросив би ніки не палити (--)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".