МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікаво, Ющенко довго собі вибирав місце під офіс?

01/16/2004 | Чучхе
З величезним здивувавнням нещодавно відкрив для себе, що штаб-квартира Ющенка знаходиться на задвірках резиденції американського посла на Покровській вулиці. Я розумію, що це випадковий збіг і Гербст Ющенку не перекидає мішки з баксами через паркан, і підземного лазу на випадок евакуації Ющенка там нема. Але ж яка чудова тема для політичних спекуляцій! Що, не можна знайти офіс в іншому місці?

Відповіді

 • 2004.01.16 | Роман ShaRP

  Цікаво, у якому лісі ти сидів, коли це вже обговорювали ;)? (-)

 • 2004.01.16 | Мінор

  :-) Твоя фантазія значно збідніла

  Чучхе пише:
  > знаходиться на задвірках резиденції американського посла на Покровській вулиці.

  Микола, ну ти нормальна людина? По-перше то не "штаб-квартира".
  По-друге, не на Покровській, а на вулиці Боричів Тік.
  По-третє, та вулиця є не "задвірки резиденції американського посла", а імсце відоме ще з повісті верм"яних літ. Саме по Боричевому Току тікав з половеьцого полону князь Ігор. Відтак то одна з найдревніших вулиць стародавнього Києва.

  А в плані хворобливих фантазій можна також пригадати, що над тією вулицею височить спочатку Лиса гора і будинок Булгакова - значить ВАЮ відьмак і русофіл. Вище Андріївська церква збудована на горі Усипальниці для вінчання "яе величества Елизаветы с гетманом украинским Разумовским Киррилою". Висновок зайвий.
  А ще вище, і ось де собака закопаний на княжій горі стирчить особняк, в якому знаходиться страшно подумати, офіційна резиденція Кучми!!! А тому Ющенко житиме не на задвірках американського посла, а просто валятиметься в ногах Леоніда Кучми. О! :-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.16 | Roo

   Re: Клас! Дотепно! (-)

 • 2004.01.16 | проте...

  Вашими бы, Чучхе, устами...

  Инфа, действительно, не новая, но это не значит, что устаревшая. Только что, полчаса назад, Джангиров в "Проте" популярно объяснял народу, где резиденция Ющенко и кто живет через забор, и зачем это нужно (вроде того, чтобы Ющенко далеко за советами не бегать). Плюс, разумеется, рассуждения о грузинских событиях и роли в них посла США...
  Хозяйственный он мужичок, Д.Джангиров, все в хозяйство тащит:))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.17 | Чучхе

   Сеанс одночасної відповіді Шарпу, Мінору і проте

   1. Шарпу: я не кожен день сиджу на форумі. Іще я буваю тижнями у відрядженнях. Міг й пропустити.

   2. Мінору: а до чого тут князь Ігор?

   3. Мінору і проте: цікаво, що редакція Джангіровського часопису "Понєдєльнік" знаходиться також на вулиці Боричів Тік і також на задвірках американського посольства, до того ж у будинку, пов"язаному з революційною діяльністю Ладо Кецховелі. Але чомусь у програмі "проте", Джангіров цей факт не афішує, а факт про Ющенка -- навпаки.

   4. Всім. Я, щоправда, ще не певен, що аргумент "Ющенко - ставленик США" сильно працює проти Ющенка в країні, 90% населення якої мріють жити в Штатах, чи "як в Штатах". А підняв цю тему виключно тому, що мені таке розташування ющенківського штабу здалося прикольним.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua