МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прошу прокоментувати

01/19/2004 | DADDY
Шановні Майданівці,

незважаючи на повне ігнорування моїх пропозицій щодо створення для регіональних штабів НУ корпоративної мережі на базі супутникових засобів зв"язку, я знов і знов намагаюся знайти прямі контакти з людьми у оточенні ВАЮ, які повноважні приймати рішення.
Ось уривки з мого листування стосовно цих можливих контактів з НУ.
Це думки одної людини, що співпрацює з колами, близькими до НУ, вже 2-3 роки:

"...Пустое это дело (предлагать им стоящее дело). У этих жадных жлобов (НУ) своих кумовьев и родственников хватает. Они, скорее всего, идею просекут, а реализовывать ее будут свои люди. Ваша фирма, понятное дело, просто пролетит. Попробуй объяснить своим директорам, что более отвратительного народа они нигде не найдут...""...Ототрут и глазом не моргнут. Специалистов они (НУ)своих быстренько подберут. Пусть классом по-ниже, но зато своих. Похоже народ из Вашей фирмы слабо себе представляет всю нутряную подлость той публики, с которой они хотят связаться..."

Я ніколи не спілкувався з відомими політиками.Мене ці думки не скажу, що шокували, але були дуже неприємні. Весь час я мав і маю зараз надію на те, що наступним Президентом буде Віктор Андрійович, що нарешті мою Батькивщина полишить совок й знайде свій шлях до світової спільноти, а не у черговий ЄЕП.
Так "на тобі"! Не вже й там (в НУ)ті ж самі стосунки? Вони ж, гади, вбивають надію!

DIXI


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua