МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майдан висловлює подяку народному депутату України Степану Хмарі за ма

01/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Надаючи пожертву, Степан Ількович не висунув жодної умови, надавши майданівцям право використовувати ці кошти на власний розсуд для потреб сайту. При цьому він зазначив, що не потребує реклами за ці кошти, а, навпаки, очікує критики на свою адресу з нашого боку, якщо він робитиме щось не так.

Ця пожертва особлива цінна тим, що, по-перше, Степан Хмара став першим народним депутатом-спонсором “Майдану”, по-друге, тим, що він є одним з самих не грошовитих народних обранців, оскільки не має жодного бізнесу, не входить до депутатської більшості, не продає свій голос під час голосувань і взагалі не має доходів. Окрім депутатської зарплати.

Сподіваємося, що приклад Степана Ільковича пошириться зі швидкістю пошесті під куполом будинку по вул. Грушевського, 5 :).

Відповіді

 • 2004.01.19 | ja

  SUPER

  Хмара зробив супер справу.
  Всім депутатам необхідно так робити і повчитись в нього.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.19 | Св.Михаїл

   Re: SUPER

   A Волкову, Бакаю,Суркісу, Пінчуку... платити Майданові в доларах, або євро.
 • 2004.01.19 | Полтавський вареник

  Чим Хмара відрізняється від Кхмера.

  1. Кхмер червоний, Хмара різнокольоровий.
  2. Кхмер робить мертві поля, Хмара - живі Майдани.
  3. Кхмера вчив Кремль. Хмару - Бог.
 • 2004.01.19 | Len

  МОД Re: Скажи кто твой друг, я скажу кто ты !

  Да, панове Майдановцы ! Вот Вы и нашли себе спонсора. Известную МОД и хулигана пана Хмару. Хотя, возможно, и Вы такие как Хмара.
  Наверно, можете бить человека лицу. Плевать в него. Как МОД размахивать кулаком в общественном месте. Оскорблять . Плести всякую чушь. Имея два класса за душой считать себя великими специалистами в Истории. Вы помните за что осужден был Хмара, по какой статье??
  Скорее всего Вам будет нечего ответить и Вы сотрете постинг. Да и бог с ним. Хмара от этого не поумнеет и не станет человеком. Был и останется МОД.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.19 | Богдан

   Хмара мені не друг, але

   Заради справедливості мушу сказати, що:

   1) В Хмари вища освіта (причому це не вища партійна школа, як в багатьох ваших друзів).

   2) Політвязнів в СССР садили за любими статтями, бо крім сексу в СССР не було також і політвязнів :) Чорновола, наприклад, посадили за звалтування, але кожному (кого оминула шизофренія) ясно, що це все звичайний трюк КГБ.

   В Хмари є багато інших недоліків. Наприклад, він присвятив значну частину свого життя розвалу єдності демократичної опозиції. З енергією, достойнішою кращого застосування, Хмара боровся прот Чорновола. Тепер, я думаю, зі мною всі погодяться, що не Чорновіл був основною бідою України :) Так що пану Хмарі ми завдячуємо тим, що Майдан є опозиційним сайтом, а не провладним :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.19 | Тетяна Монтян

    Re: Хмара мені не друг, але

    Богдан пише:
    > В Хмари є багато інших недоліків. Наприклад, він присвятив значну частину свого життя розвалу єдності демократичної опозиції. З енергією, достойнішою кращого застосування, Хмара боровся прот Чорновола. Тепер, я думаю, зі мною всі погодяться, що не Чорновіл був основною бідою України :) Так що пану Хмарі ми завдячуємо тим, що Майдан є опозиційним сайтом, а не провладним :)

    А от я дуже ніжно ставлюсь до Степана Ільковича, попри всі його недоліки. Бо він - щирий та відважний відморозок, яких так бракує в нашому кастрованому суспільстві.
    Вибачте за занадто емоційний постинг :):
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.19 | Len

     МОД Re: выбачаем !

     Вельмишановная пани Мунтян ! У Вас "Вибачте за занадто емоційний постинг". Выбачаем.
     Вы правы, пан Хмара действительно отморозок , как Вы мудро заметили.
     На сим остаюсь истинным почитателем Вашего творчества и с нетерпением жду Ваших дальнейших сообщений. В.В.Кобелюха. г.Киев. 19 января от Рождества Христова
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.19 | Тетяна Монтян

      Re: выбачаем !

      Len пише:
      > Вельмишановная пани Мунтян ! У Вас "Вибачте за занадто емоційний постинг". Выбачаем.

      Лєн, кицюньо! Моє прізвище пишеться через "о". Відкривай інколи оченята ;):

      > и Далее. Вы правы, пан Хмара действительно отморозок , как Вы мудро заметили.

      Сонечко, кожен чоловік має бути хоч трошки відморозком. А інакше це не чоловік, а істота з порушенням механізму статево-рольової самоідентифікації.
     • 2004.01.20 | Franko

      скажу вам культурно

      Ви - хам і невіглас. Пояснюю:

      (1) перекручування чужих прізвищ
      (2) некоректні і неправдиві згадки про чиєсь приватне життя

      непритаманні жодній людині, яку інші (не вона себе!) називають інтелігентною.

      Зауважте, я нічого не сказав про ваші політичні погляди. Навіть якби я не знав про них, цього постингу на адресу жінки досить, щоб назвати вас, шановний, хамом і невігласом. На місці Тетяни я при нагоді дав би вам ляпаса. На більше ви не заслуговуєте.

      Len пише:
      > 19 января от Рождества Христова

      :ouch: :lol:
    • 2004.01.20 | Тестер

     Re: у мене був товариш-друг

     одні поблеми з Анатолієм Лупіносом

     Одні проблеми.
     Які тп собі не ставиш понад усе.
     Будьмо!
   • 2004.01.19 | Len

    МОД Re: кому нужен МОД?

    Вельмишановный пан Богдан ! Весь Ваш постинг сплошной МОД! Привожу примеры : " В Хмари вища освіта (причому це не вища партійна школа, як в багатьох ваших друзів).".
    Какая высшая? Что он кончил? Что касается Высшей Партийной школы, то у меня сестра преподавала в ВПШ одного российского города. По составу преподавателй эта ВПШ превосходила любой вуз Украины сейчас. Там преподавало несколько ученых с мировым именем в области гуманитарных наук, права , экономики. Главное не что кончил, а что в голове осталось. У пана Хмары - МОД целых, МОД десятых. МОД как МОД МОД.

    Далее : " Політвязнів в СССР садили за любими статтями,".
    Я не знаю что такое "любая" статья. Пана Хмару посадили по конкретной статье. Вы знаете по какой? Если не знаете, то МОД МОД. МОД и МОД. А вообще политвязнив в СССР сажали по 58 статье. Это те кто ДЕЙСТВИТЕЛЬНО боролся с властью. А такие как Хмара получали наказание за дела "хорошие" а потом задним числом объявляли себя "политвязнями".
    У Вас "він присвятив значну частину свого життя розвалу єдності демократичної опозиції. З енергією, достойнішою кращого застосування, Хмара боровся прот Чорновола. Тепер, я думаю, зі мною всі погодяться, що не Чорновіл був основною бідою України".

    Там нечего было разваливать. МОД видит только себя. Они были неспособны согласиться по любому вопросу. Потому что это были МОД , МОД и МОД до власти. Поэтому одну МОД ( Республиканскую Партию) развалил Хмара, другую ( Рух) развалил Черновил, третью - еще другой итд.

    Что касается основной беды Украины, то тут Вы правы: беда не в Черновиле а в том в том что наш народ доверчивый и поверил таким как Черновил. А сейчас многие верят очередному МОД.

    Далее у Вас "Так що пану Хмарі ми завдячуємо тим, що Майдан є опозиційним сайтом, а не провладним".
    Пан Хмара тут не причем. Сайт Майдан такой , каким его хотят видеть те кто даёт на него деньги. Я имею ввиду тех за океаном , кто кто дает по 30 серебренников-долларов на сайт. Кто оплачивает МОД демократа.

    На сим остаюсь истинным почитателем Вашего творчества и с нетерпением жду Ваших дальнейших сообщений. В.В.Кобелюха. г.Киев. 19 января 2004 года от Рождества Христова
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.19 | Sardanapal

     Len-Ф (-)

    • 2004.01.19 | Богдан

     Re: кому нужен МОД?

     Len пише:
     > Какая высшая? Что он кончил?

     Хмара - лікар-стоматолог. Навіть в такій дикій країні як СССР стоматологи мали вищу освіту. Самі здогадайтесь яку.

     >Что касается Высшей Партийной школы, то у меня сестра преподавала в ВПШ одного российского города. По составу преподавателй эта ВПШ превосходила любой вуз Украины сейчас. Там преподавало несколько ученых с мировым именем в области гуманитарных наук, права , экономики.

     Бурниє і прадалжітєльниє апладісмєнти. Туди мабуть по великих святах заїзджав учьоний с міравим імєнєм і одночасно вєлікій пісатєль Брєжнєв? А яка наукова школа!!! Скільки тисяч викладачів ВПШ захистило дисертації розшифровуючи його сексуальне пламкання губами?

     > Я не знаю что такое "любая" статья. Пана Хмару посадили по конкретной статье. Вы знаете по какой?

     За махінації з золотом. Номер статті запам"ятував. А Чорновола за звалтування, а ще сотні по інших найрізноманітніших статтях. Звичайно про це в ВПШ не говорили

     > МОД и МОД. А вообще политвязнив в СССР сажали по 58 статье.

     Це тих, кого ніяк інакше не могли посадити. Наприклад, Новодворській звалтування не пришиєш :)

     Далі у вас є суцільне МОД на яке відповідати безсенсовно.
    • 2004.01.19 | Petro

     Re: кому нужен МОД?

     Len пише:
     > Что касается Высшей Партийной школы, то у меня сестра преподавала в ВПШ одного российского города. По составу преподавателй эта ВПШ превосходила любой вуз Украины сейчас. Там преподавало несколько ученых с мировым именем в области гуманитарных наук, права , экономики.
     Ну это понятно - в любом ПТУ любой российской Тьмутаракани училка засунет за резинку трусов любого профессоришку Йельского или Оксфордского унтетов. Кто ж спорит???
     А ВПШ, скажем, Тамбова - ТАК ЭТО, бля абшэ!!!!
   • 2004.01.20 | пан Roller

    Хмара кум Марички-это лучшая рекомендация (-)

   • 2004.01.21 | Михайло Свистович

    Re: Хмара мені не друг, але

    Богдан пише:
    >
    > В Хмари є багато інших недоліків. Наприклад, він присвятив значну частину свого життя розвалу єдності демократичної опозиції. З енергією, достойнішою кращого застосування, Хмара боровся прот Чорновола.

    Всі присвятили цьому значну частину свого життя. І Чорновіл також доклався.

    >
    > Тепер, я думаю, зі мною всі погодяться, що не Чорновіл був основною бідою України :)

    Але й не Хмара.

    >
    > Так що пану Хмарі ми завдячуємо тим, що Майдан є опозиційним сайтом, а не провладним :)

    Ви переоцінюєте можливості Хмари. Те, що Майдан є опозиційним сайтом, а не провладним, ми завдячуємо пану Кучмі.
  • 2004.01.21 | Михайло Свистович

   Я не можу сказати, що є фанатом Хмари.

   Чи був ним колись, знаючи його вже надцять років. Я не завжди і не у всьому з ним погоджувався. Мені багато чого не подобалось в його діях, але для мене завжди головним залишалася мотивація. А мотивація Хмари завжди була щирою, навіть тоді, коли він помилявся.

   Тут можуть сказати, що щирий дурень - гірше ворога. Але Хмара не дурень, бо не стидається міняти свої погляди на деякі речі. І взагалі він сильно змінився. Наприклад, наприкінці 80-х-початку 90-х він був не проти тимчасового застосування тоталітарних методів (хоч може і собі в цьому не признавався) для суспільного блага, а зараз він розуміє, що потрібна лише демократія як універсальний запобіжник, бо тоталітаризм завжди має два кінці та ще й завжди б"є саме по нас.

   Пам"ятаю чудову сцену у Верховній Раді ІІ скликання. Саме тоді Мороз став спікером, і Хмара був одним з його найзапекліших опонентів. І ось під час перерви вони випадково зустрілися на сходах Верховної Ради, якими спускалися. В обох обличчя червоні, мабуть, у залі відбулася чергова дискусія (я був у буфеті тоді, тому точно не знаю), і, щоб не зустрітись, вони спускаються так, щоб не стати поряд, йдучи по різних боках не таких вже й широких сходів і відвертаючи голови один від одного. А внизу стоять депутати з так званого болота (зараз вони називаються більшість), не пам"ятаю хто, бо їхні обличчя були всі такі однакові (гдє више галов находіцца зад), вони сиділи тихл й лише "правильно" голосували, а себе називали центристами. Мабуть, один з них був депутатом вдруге, бо з виглядом учителя сказав іншому: "Вот ідут два дурака, каториє нічєво сєбє нє взялі за 4 года. І прі єтам нєнавідят друг друга" (а тоді ж, якщо пам"ятаєте, нардепи намагалися нахапати собі пільгові квартири. машини та ін.).

   Так ось, на виборах-99 Хмара, мабуть, першим з нацдемів зрозумів, що єднатися треба не за ідеологією, а що потрібно повалити спочатку цей бандитський режим. І підтримав тоді Мороза, чим шокував багатьох.

   І взагалі образ Хмари-недоумка і хулігана насправді не відповідає дійсності. Цей імідж приліпився до нього з часів боротьби за незалежність, та імідж і дійсніть не завжди тотожні. Познайомтесь з Хмарою - самі побачите.

   Стосовно того, за що він сидів. Багато кримінальників намагалися примазатися до політичної опозиції, і радянська пропаганда це активно використовувала. Однак їй це не вдалось, бо політична опозиція не приймала їх до своїх лав, тому ці кримінальники не були нікому відомі. Щодо Хмари (як і щодо Чорновола) офіційна радянська пропаганда таких методів навіть не застосовувала, бо розуміла, що це виглядатиме абсурдно. Тому брехня про Хмару (як і про Чорновола) розповсюджувалась на рівні чуток.

   Так що не "переживайте" за Хмару. З ним все нормально, чого і всім бажаю.
 • 2004.01.19 | Pavlo Z.

  Цілком логічно. В Україні ці двоє повинні були зустрітися,

  щоб підтримувати один одного заради Неї - нашої Нені:)
  Степана Ільковича знаю з 1998 року. Далеко не завжди був з ним згоден, були конкурентами на виборах, але він для мене завжди (крім єдиного випадку - історією зі Звягільським) був і є уособленням чесності. Не продавався ні за "Москвич" (пам'ятаєте?), ні за квартиру, ні за путівки...
  Останній з могікан? Чи той, хто підтримує вогонь у ватрі?
  Многая літа!:)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.19 | Pavlo Z.

   Re: Цілком логічно. В Україні ці двоє повинні були зустрітися,

   Pavlo Z. пише:
   > Степана Ільковича знаю з 1998 року.
   ПОМИЛКА: З 1988 РОКУ... БОЖЕ, ЯК ЧАС ЛЕТИТЬ!:)
  • 2004.01.20 | Тестер

   Re: Цілком логічно. В Україні ці двоє повинні були зустрітися,

   Я підтримую!
   Козаки понні бути "на Україні"!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 2004.01.20 | Sidor

  Яке зубожіння!..

  Коли майдан грався у цілковиту незалежність вічно скаржачись на свій геть поганий фінансовий стан (в чому я особисто маю підстави сумніватися) - це хоч якось спрацьовувало: дехто вірив. Навіть якісь пожертви від особисто довірливих інколи надходили. Сьогодні тут докотилися до того, що беруть гроші від КОНКРЕТНОГО політика. Ще, до того ж, вистачає кеби про це повідомляти та закликати інших політиків профінансувати політичний сайт конкретного політичного спрямування.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.20 | Майдан-ІНФОРМ

   Re: Ви маєте рацію. Вже три роки зубожіємо. Але якось живемо.

   Sidor пише:
   > Коли майдан грався у цілковиту незалежність вічно скаржачись на свій геть поганий фінансовий стан

   Чому ж грався? Майдан був, є і буде незалежним. І чому колись? Фінансовий стан наш і зараз є поганим. Так що просимо дуже, пане, жертвуйте.

   > (в чому я особисто маю підстави сумніватися)

   Це правильно. Ще Маркс закликав у всьому сумніватися. Ви - справжній його послідовник ;).

   > - це хоч якось спрацьовувало: дехто вірив. Навіть якісь пожертви від особисто довірливих інколи надходили.

   Ви здивуєтесь, але і зараз дехто вірить. І навіть пожертви інколи надходять.

   > Сьогодні тут докотилися до того, що беруть гроші від КОНКРЕТНОГО політика.

   А ви і досі не знаєте нашого принципу: "Беремо у всіх - не приймаємо умов ні від кого". Так що ми не лише радо візьмемо гроші від будь-якого конкретного політика, але й від будь-якого конкретного sidora.

   > Ще, до того ж, вистачає кеби про це повідомляти та закликати інших політиків профінансувати політичний сайт конкретного політичного спрямування.

   Дякуємо за високу оцінку нашого інтелекту.
  • 2004.01.20 | пан Roller

   Спасибо, пан Хмара.

   Sidor пише:
   > Коли майдан грався у цілковиту незалежність вічно скаржачись на свій геть поганий фінансовий стан (в чому я особисто маю підстави сумніватися) - це хоч якось спрацьовувало: дехто вірив. Навіть якісь пожертви від особисто довірливих інколи надходили. Сьогодні тут докотилися до того, що беруть гроші від КОНКРЕТНОГО політика. Ще, до того ж, вистачає кеби про це повідомляти та закликати інших політиків профінансувати політичний сайт конкретного політичного спрямування.


   Причину, по которой Хмара сделал открытое пожертвование можно оценивать по разному.

   Я, например, расцениваю это как высокую оценку парламентского оппозиционера в адрес майдана.

   Это может свидетельствовать и о том, что майдан становится единственной, в идеологическом плане оппозиционной силой. Собственно, Хмара пожертвовал не свои гроши , а гроши Ваши, гроши налогоплательщиков. Он просто перераспределил их.

   Напомню, что он единственный поздравил майдановцев с новым годом.

   Можно считать это новогодним подарком.

   Это приятный подарок.

   И хотя эти гроши не достанутся Вам лично, они пойдут на ваше развитие.

   Так поблагодарим же Хмари.

   Дай бог ему здоровья. И дай бог ему прощенье за грехи его.

   Все мы не без греха.

   К тому, Хмара искренен в своих поступках. Он последователен и не лицемерит.

   Спасибо, пан Хмара.

   Brgds
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.20 | Тетяна Монтян

    Re: Спасибо, пан Хмара.

    пан Roller пише:
    > Причину, по которой Хмара сделал открытое пожертвование можно оценивать по разному.
    > Я, например, расцениваю это как высокую оценку парламентского оппозиционера в адрес майдана.

    І це також ;):
    >
    > Это может свидетельствовать и о том, что майдан становится единственной, в идеологическом плане оппозиционной силой. Собственно, Хмара пожертвовал не свои гроши , а гроши Ваши, гроши налогоплательщиков. Он просто перераспределил их.

    Майдан саме таим був завжди. Просто деякі тільки зараз спромоглися це оцінити :): А от стосовно грошей платників податків... Шкода, що інші ні фіга не поспішають їх таким чином "перерозподіляти"... ;):

    > Так поблагодарим же Хмари.

    Ось-ось! До речі, цей заклик стосується також тролів, яким не буде де скавчати, якщо Майдан загнеться без пожертв ;):

    Ролере, Ви після цього постингу піднялися в моїй думці, хоча вас це навряд чи хвилює.
 • 2004.01.21 | Serhiy Hrysch

  Подяка жертводавцю з США за 105 доларів пожертви

  І в Україні, і в Америці, люди відривають від себе невеличкі (або великі) кошти, щоб зробити свій внесок у спільну справу.

  Майдан не підведе їх очикувань.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua