МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сегодня Ющенко на УТ-1

01/19/2004 | Телегид
Сьогодні, 19 січня, о 22.10 в ефірі УТ-1 вийде програма “Наголос”, присвячена конституційній реформі в Україні. У передачі взяли участь лідер “Нашої України” Віктор Ющенко, лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз, політологи Володимир Малинкович та Михайло Погребинський.

Відповіді

 • 2004.01.19 | Franko

  Ефір, звісно, НЕ прямий (-)

 • 2004.01.19 | Хтося

  Ревізорам присвячується...

  А то б вони Ющенка витягли на ящик, якби не візит контролерів ПАРЕ. Які нам не указ! Так не указ, що тільки про це вже годину по УТ1 і теревенять. Про те, як ПАРЕ нам не указ, і як воно не проти конституційної реформи. Одночасно. Зовсім дах понесло.
 • 2004.01.19 | Богдан

  Коли побачив Мороза і Ющенка на УТ-1,

  то першою в голову стрельнула в голову думка: "Невже Кучма справді помер?"

  До цього був геть рознузданий опозиційний шабаш на Новому каналі. Тоді я подумав, що кабельне телебачення переставило канали і там де в мене був "Новий" зараз опинився 5 канал. А тут взагалі фантастика: Мороз і Ющенко на УТ-1.

  А потім згадав про Северінсен. Це вони так для неї стараються :) Ненажарт злякалися бандюги, попіджимали хвости і відступили на крок. Подібність з шакалом в Кучми і ко просто разюча. Така ж шалена жорстокість і жадібність перед жертвою і таке ж безмірне боягузтво перед кимось сильнішим.

  Якщо в цій країні і буде колись демократія, то не завдяки українському народу, а завдяки тиску з Заходу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.20 | Franko

   Так і є. Але якщо по-правді, то це її тільки ще більше роздратує

   Богдан пише:
   > А потім згадав про Северінсен. Це вони так для неї стараються :)

   Якщо вона не клюнула на Васильєвську "розсилку" про афігєнну свободу слова, то очевидно не купиться на розгул опозиції в ефірі, - кобіта, здається, просікла, які тут особливості вітчизняних ЗМІ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.20 | Pavlo Z.

    Дай Боже!

   • 2004.01.21 | Михайло Свистович

    Re: Щодо Северінсен можете бути спокійні.

    Після проведеної нами їй екскурсії по Ірпеню (з нашим резервним перекладачем про всяк випадок), вона вже ні на що не купиться. Є лише одна річ, на яку вона ще купляється, але то річ суто ірпінська і не стосується української політики. На організованих Томенком слуханнях я впрерше в житті пошкодував, що не знаю англійської, коли побачив Северінсен поряд з шведським послом. Та це справи не стосується. Отже, Северінсен чудово все розуміє в українській політиці, тому надурити її просто неможливо.
 • 2004.01.20 | Franko

  Цікаво було дивитися програму в компанії пасіонарних галичан!

  Та ходіть туво та й подивіться, тото Ющенка стількиво в телєвізор не пускали, а то теперкаво пустили! А тойво ведучий - то така паскуда, він за Кучму, його не слухайте, бо що він може доброго вповісти?

  А той Малєнкович - то жид зі Львова. Хоть він і дисидентом був, і на радіо "Свобода" тепер працює, но але йому тільки десь аби свої п"ять копійок вставити.

  Тихо, тихо, Ющенко виступає!!! (мертва тиша, говорить Ющенко)

  Я люблю своїх галіцманів!!! :love:
 • 2004.01.20 | Ослам Гудбаев

  Re: А где комментарии о сути сказанного героями эфира?

  Ужель ничего не запомнилось?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.20 | Предсказамус

   Народ не успел. У Вас есть шанс быть первым комментатором ;) (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.20 | Franko

   ну, тоді коментар...

   Найперше враження: так ось який він, цей телевізор! :-) Як я вже давно його не дивився.

   Найсильніше враження, яке мене не покидало, напряму не стосується конкретної передачі. Це враження, що кучмісти великою мірою примусили грати опозицію за своїми правилами, перемкнули їхню увагу на питання не першочергові, такі, на які опозиція наразі не має єдиного погляду. Злодії, умовно кажучи, примусили сторожів сперечатися про те, які кобіти кращі - блондинки чи брюнетки, і поки вони гаряче вирішують це питання, помаленьку продовжують виносити з офісу комп"ютери. Політична реформа - важливе питання, але воно не мусить підніматися в такий час і в такому контексті, як тепер. Єдиним вартим уваги питанням є пропорційна система виборів, але і її можна з успіхом відкласти на півроку, коли критичний час президентських виборів буде позаду.

   Погребинський явно нервував, був схожий на дівчину з якого-небудь "фактора страха", яку примушують іти по канату над прірвою, а режисер при тому каже їй посміхатися і махати ручкою в камеру. Особливо добре видно було це, коли перемикалися сюжети, і Погребинський переставав "дєлать ліцо" на чверть секунди раніше, ніж ішов сюжет.

   Приємно вразила "командна гра" Мороза і Ющенка. Мороз говорив класно, стисло і конкретно. Ющ теж виглядав незле, тільки трохи задовго думав над фразами і, як сказав один мій колєґа, "Ющенкові теж треба вчити українську мову", маючи на увазі складність його мови. Загалом, в плані режисера було розділити Мороза і Юща по ставленню до парламентської/президентської форми правління, але нє судьба. Лідери висловлювали свої позиції, проте чудово утрималися від будь-яких взаємних заперечень і тим більше звинувачень. Цю прекрасну тенденцію успішно зламав Малєнкович - якась абсолютно незрозуміла для мене хвігура, - який мені нагадував студента-всезнайку з синдромом гострого бажання посперечатися з викладачем. По писочку було видно, що сидіти між Ющем і Морозом - надто великі панти, щоб не піддатися спокусі їх покритикувати. Ну, але Мороз в кінці файно поставив його на місце. Він двічі вигравав "словесну баталію" - спершу з Погребинським, коли той якось хотів його перебити і довший час говорив з ним одночасно, а потім з Малєнковічєм, коли той не дослухав до кінця його пояснення.

   Трохи мало було часу, трохи мало було конкретики, трохи мало йшло до людей біля телевізорів (а УТ-1 певно в ту годину било всі рейтинги). На місці Юща і Мороза я говорив би не з Погребинським, а з людьми, використавши цю унікальну нагоду на те, щоб донести до людей основне. Але все одно, було приємно (і феноменально незвично) побачити в дебілізаторі писки опозиціонерів і чути, як тихенько скрегочуть зубами за кадром кучмісти, лаючи Северінсен. :-)
 • 2004.01.21 | Михайло Свистович

  Re: Яскравий приклад бездарно використаного ефірного часу.

  Я згадую як Юлю з Плющем допустили на УТ-2. Там тема була якась суто специфічна, але вони зуміли викрутити все так, щоб донести народу простими словами правду. І люди ще довго згадували про той ефір.

  Тут же - чудова тема, але вожді перетворили її на "академічну" дискусію. Беру "академічну" в лапки, бо нічого там дійсно академічного, окрім важких і незрозумілих простому виборцю мовних моконструкцій не було. Що виніс з цієї передачі простий виборець з глибинки, який не є твердим прихиьником Ющенка як оті франкові галичани? Та нічого не виніс. Лише отримав черговий доказ відірваності вождів від народу.

  Не знаю, хто був у Ющенка спічрайтером на парламентських виборах, але зараз йому нормального спічрайтера гостро не вистачає. Тоді він виступав водночас розумно і просто й доступно. Зараз же - сім мішків гречаної вовни.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.21 | joy

   Re: Яскравий приклад бездарно використаного ефірного часу.

   Вірно сказано. Ющенку не вистачає цілеспрямованості. Якщо про щось хочеш сказати, то варто це робити внятно і дохідливо. Для цього треба мати впевненість в тому що говориш, а ще харизму.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua