МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щось дивне сталося з Маріупольським портом

01/20/2004 | Чучхе
Керівник Маріупольського морського порту Дергаусов типовий представник донецьких "регіонщиків" - кавалер ордену "За заслуги", спонсор фестивалю "Золотий скіф", шевальє ордену Святого Станіслава, до речі. Сам на хорошому рахунку, підприємство повністю підконтрольне Януковичу, прибутків у нього не менше ніж у металургійних заводів, все клас. Фактично Дергаусов належав до так званих "недоторканих", і ніякого депутатства йому для цього не було потрібно. І от учора на ttp://www.president.gov.ua/news/223593378.html я читаю таке:Президент України Леонід Кучма, беручи до уваги стратегічне значення для економіки країни Державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт", підписав Розпорядження "Про спеціальну комісію з перевірки діяльності Державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт".
Згідно з документом, доручено утворити спеціальну комісію з перевірки діяльності Державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" та затвердити її персональний склад. Головою комісії призначено першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Дубину.
Комісія має провести перевірку дотримання законодавства у процесі здійснення Державним підприємством "Іллічівський морський торговельний порт" господарської діяльності, цільового та ефективного використання коштів, у тому числі отриманих від портових зборів, території та майна підприємства, а також економічної обґрунтованості тарифів, установлених на його послуги.


Цікаво, що б це означало? Демонстративна перевірка, мовляв ми й своїх перевіряємо? А може це новий виток боротьби в середині донецького клану? Як відомо, Маріупольський порт "донецькі" свого часу відбили у "іллічівських" (Бойка), а ті зараз прагнуть взяти реванш?

Відповіді

 • 2004.01.20 | Andrij

  Хіба Іллічівський порт не в Іллічівську?

  А Іллічівськ не коло Одеси? Який це має стосунок до Маріуполського порту?

  Чучхе пише:
  > Керівник Маріупольського морського порту Дергаусов типовий представник донецьких "регіонщиків" - кавалер ордену "За заслуги", спонсор фестивалю "Золотий скіф", шевальє ордену Святого Станіслава, до речі. Сам на хорошому рахунку, підприємство повністю підконтрольне Януковичу, прибутків у нього не менше ніж у металургійних заводів, все клас. Фактично Дергаусов належав до так званих "недоторканих", і ніякого депутатства йому для цього не було потрібно. І от учора на ttp://www.president.gov.ua/news/223593378.html я читаю таке:Президент України Леонід Кучма, беручи до уваги стратегічне значення для економіки країни Державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт", підписав Розпорядження "Про спеціальну комісію з перевірки діяльності Державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт".
  > Згідно з документом, доручено утворити спеціальну комісію з перевірки діяльності Державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" та затвердити її персональний склад. Головою комісії призначено першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Дубину.
  > Комісія має провести перевірку дотримання законодавства у процесі здійснення Державним підприємством "Іллічівський морський торговельний порт" господарської діяльності, цільового та ефективного використання коштів, у тому числі отриманих від портових зборів, території та майна підприємства, а також економічної обґрунтованості тарифів, установлених на його послуги.
  >
  >
  > Цікаво, що б це означало? Демонстративна перевірка, мовляв ми й своїх перевіряємо? А може це новий виток боротьби в середині донецького клану? Як відомо, Маріупольський порт "донецькі" свого часу відбили у "іллічівських" (Бойка), а ті зараз прагнуть взяти реванш?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.20 | Sardanapal

   Re: Хіба Іллічівський порт не в Іллічівську?

   мет.комбинат им.Ильича находится в г. Мариуполь


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".