МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Акція протесту приватних підприємців

01/20/2004 | Володимир Щербина
Джерело: http://observer.sd.org.ua/news.php?id=2806

© «Народний Оглядач»

Приватні підприємці на марші


09:00 20.01.2004

Схоже, що 4 лютого в Криму, як і по всій Україні, буде шумно і світло.


--------------------------------------------------------------------------------

Як повідомляє Олександр Дудтко, координатор акції протесту приватних підприємців, запланованої на 4 лютого, на підтримку акції вже висловились 37 партій, а також Рада Ветеранів та Міністерство Економіки Криму.

Темі акції буде присвячено позачергове засідання колегії громадських організацій підприємців Криму, що відбудеться сьогодні о 15:00.

Вчора організатори акції зареєстрували соціальний конфлікт з владою в Кримському регіональному управлінні Національної Служби посередництва і примирення.

Цікаво було б отримати супутниковий знімок України 4 лютого о 18:00. Саме на цю годину заплановано п’ятий етап акції протесту. Він символізує рішучість приватних підприємців ліквідувати й освітити «Тінь» і «Корупцію», йти до кінця, устати з колін, перемогти сили пітьми, зробити життя ярким та цікавим. Крім цього цей етап дозволяє приєднатися до акції фірмам-спонсорам, а також тим численним підприємцям, що продовжують боятися навіть власної тіні, чи з поважних причин не зможуть взяти участі в акції вдень. Зміст цього етапу полягає в одночасному запуску кожним підприємцем однієї петарди, а кожною солідною фірмою феєрверка, що дозволить усім побачити, скільки ще прихильників і однодумців є в нього в місті, а представникам влади дасть можливість ще раз подумати про необхідність мирного конструктивного діалогу із соціальними партнерами з метою найшвидшого усунення кризового положення. За даними Олександра Дудка, отриманими з однієї з профільних фірм, попередні заявки на феєрверки на 4 лютого вже перебільшили новорічні.

Після вчорашньої заяви Інни Богословської о причинах її відставки, організатори акції пропонують додати ще одне гасло: “Ні реанімації Х-Азаровського каганату в Україні!”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua