МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Парламент ЄС хоче займатися Україною окремо від Білорусі (/)

01/20/2004 | Shooter
Парламент ЄС хоче займатися Україною окремо від Білорусі

www.ПРАВДА.com.ua, 20.01.2004, 10:32

У Європарламенті планується створити спеціальний комітет, який займатиметься виключно зв'язками з Україною.

Про це повідомив член комітету Європарламенту з питань співпраці з Україною, Білоруссю та Молдовою Ґордон Адам, виступаючи в понеділок у Варшаві на конференції "Східний вимір – тристороння співпраця".

У форумі взяли участь політики, урядовці та представники неурядових організацій з Великобританії, Польщі та України. Основною темою дискусій на конференції стали президентські вибори, що мають відбутися в Україні цього року.

Учасники конференції говорили про те, що демократія в Україні поступово перетворюється в олігархічний режим, а такі важливі для держави реформи як адміністративна, судочинна чи реформа місцевого самоврядування досі не проведені.

Крім цього підкреслювалося, що дуже затримався процес входження України у Світову організацію торгівлі. Дехто з доповідачів говорив навіть про процес "білорусизації" та про загрозу втрати незалежності України.

Депутат Європарламенту Ґордон Адам, реагуючи на застереження учасників форуму щодо можливих фальсифікацій на виборах в Україні, наголосив, що Рада Європи та ОБСЄ мають відпрацьовані механізми спостереження за виборами на континенті.

Водночас, на його думку, зараз "головне - це передвиборний процес, рівноправний доступ усіх кандидатів до засобів масової інформації, прозорість виборів та їхня відповідність демократичним вимогам".

Окрім дискусії про вибори в Україні, представники неурядових організацій та ділових кіл Польщі звернули увагу британських партнерів на важливість та необхідність фінансування регіональних проектів співпраці між Польщею та Україною.

Відповіді

  • 2004.01.20 | Navigator

    А от адміністрація Путіна - тільки РАЗОМ. Для цього треба

    обидві держави підвести під один стандарт.
    Думаю, Лукашенківський.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua