МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генпрокуратура анулювала справу Гонгадзе

01/20/2004 | S@nya


Генпрокуратура анулювала справу Гонгадзе

Думаю, поки не буде завершено цю справу і не будуть покарані винні у смерті Георгія, в нас нема шансів на подальший розвиток як нормальної демократичної країни.
Смерть Георгія стала каталізатором демократизації та очищення українського суспільства. Забути про неї і не довести розслідування до кінця - буде найбільшим злочином.ГЕНПРОКУРАТУРА АНУЛЮВАЛА РЕЗУЛЬТАТИ РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВИ ГОНГАДЗЕ

www.ПРАВДА.com.ua, 20.01.2004, 12:18

Доповідачі ПАРЄ висловлюють стурбованість відсутністю прогресу в розслідуванні справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

За словами Ханне Северінсен, напередодні вони зустрілися з генпрокурором Васильєвим. "Ми не отримали жодних новин. Єдина новина – те, що вдалося з'ясувати Піскуну – ці дані анульовані", – сказала Северінсен.

За її словами, "нам здається, що питання Гонгадзе просто знято".

"у жовтні, коли Піскун був у Страсбургу, був новий оптимістичний тон, із яким він говорив про розслідування справи Гонгадзе. Зараз прокурор і Генпрокуратура взяла інший тон, манеру, і це розчаровує", - додала Северінсен.

На питання, чи казав Васильєв про нову експертизу плівок Мельниченка, Северінсен сказала: "Єдина новина – новин немає".

Водночас у вівторок зранку прес-служба Генпрокуратури повідомила, що генеральний прокурор України Геннадій Васильєв поінформував членів делегації Парламентської Асамблеї Ради Європи про хід розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і проведення додаткової експертизи записів екс-майора держохорони Миколи Мельниченка.

Відповіді

 • 2004.01.20 | S@nya

  Невже вже всім начхати і на розслідування, і на Гонгадзе?

  Дивно, чому ця тема нікого не зацікавила. Невже вже всім начхати і на розслідування, і на Гонгадзе?
  Але ж навколо цієї справи стільки бруду, що поки ми його не відмиємо, нічого в нас гарного не вийде. Ми всі - боржники Георгія, бо це він подарував нам ціною своєї смерті все те, що ми зараз маємо: справжню опозицію, не до кінця померлу демократію, свободу слова (нехай й з величезними обмеженнями, але її могло й взагалі не бути) і, головне, - шанс. Шанс на майбутнє України як держави, а українців як нації.
  Багато хто з Майданівців знайомі ще з форуму gongadze.org.ua. Невже вни втратили інтерес до цієї справи?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.20 | Augusto

   Ni, ne nachxaty. Ale shcho dodaty? Vse bez zmin z 2000 roku.(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua