МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СУСАНІН, або ГАПОН

01/22/2004 | СЕМЕН
Комплекс політичної неповноцінності

21.01.04, 19:42

У середу, 21 січня Віктор Ющенко все ж зумів задати журналістам зубодробильну задачку. У першій половині дня лідер НУ люто нападав на владу і проведену нею реформу, геть-чисто забувши, що в понеділок увечері погодився з усіма положеннями цієї самої реформи, за винятком норми "вибори президента парламентом". А в другий - після зустрічі з Леонідом Кучмою - фактично завив, що ні в чому не впевнений, а в чому впевнений - про те не скаже, тому як дозволу не одержав. Ось і гадай після цього, на кого працює Віктор Андрійович.

Чудасія почалася з того, що під час ранкової прес-конференції Віктор Андрійович клятвено обіцяв, що "не все" з того, що він має намір відкрито висловити президенту, "йому сподобається". Застеріг журналістів, щоб вони не коментували інформацію про зустріч з Кучмою як зміну позиції самого лідера НУ. І особливо напирав на те, що глава держави, мовляв, сам його покликав на переговори.

Однак, одночасно з тим, як Ющенко залишив кабінет N1, прес-служба президента заявила, що "напрошувався" на бесіду саме лідер НУ. А сам Віктор Андрійович повідомив тих журналістів, хто сподівався довідатися про те, як і що "не сподобалося президенту", що нічого сказати не може, тому що вони з президентом домовилися не розголошувати те, про що йшла мова. Одночасно він видав загадкову фразу: попросив, мовляв дозволу Кучми, щоб повідомити журналістам, що президент пообіцяв усенародні вибори-2004, і той погодився. Про що, ось, і повідомляю. Отже, "новина дня" у виконанні Віктора Андрійовича: президент Леонід Кучма пообіцяв, що "прямі всенародні вибори президента відбудуться в жовтні 2004". Здається, прес-секретарю глави держави Олені Громницькій настав час потурбуватися про можливу конкуренцію з боку "оповідача" Ющенка.

На превеликий жаль, цю інформацію через її застарілість, не тільки сенсацією, новиною вже назвати не можна. Прес-служба Кучми сповіщала про це вже разів десять. Ньюс саме в тому, що лідер найчисленнішої опозиційної фракції, виявляється, за власним визнанням, погоджує свої дії аж до чиху, і з ким же? Зі своїм єдиним і неповторним, "категорично непримиренним" політичним антагоністом. Чудово!

Тут можна було б згадати про часи, коли Ющенко називав себе як "син президента" і припустити, що має місце застарілий комплекс чада, яке вимахало, але так і не змогло позбутися пильного батьківського ока. Але тоді доведеться припустити також і те, що чадо безповоротно застрягло в благословенному стані юнацького максималізму. Інакше чим ще накажете пояснювати, що людина вранці закликала до "силових методів боротьби" (як крайнього, але необхідного засобу впливу на парламентську більшість, коли вона і далі буде танцювати за "сценарієм збереження влади") ввечері раптом зізнається в тому, що навіть інформацію для преси змушена подавати "порціонно"? А що робити, адже довго базікати не дозволили.

Цікаво, наскільки ж неприємною особисто для Ющенка виявилася бесіда, яку він обіцяв зробити максимально неприємною для президента, якщо на додачу до усього "недоук" забув навіть запитати, чи буде "суворий батько" виставляти свою кандидатуру на наступних виборах? Адже навіть журналістам з "Укр. правди" не вдалося витрусити з лідера "всея опозиції" певної відповіді. "Здається, що ні", у розумінні не запитував - ось усе, що вдалося видавити з гучного та впевненого в собі (вранці), і відшльопаного, чи що (?), в обід організатора "дворової" команди парламентської самодіяльності. Але ж під час прес-конференції він впевнено говорив, що "сценарій гарантувати чесні прозорі демократичні вибори - це вибори без Леоніда Даниловича Кучми". Виходить, тема його хвилювала. І раптом, ось вам, запитати забув.

Однак затягнутий пубертатний період, треба думати, проходить з численними ускладненнями. Це навіть не поведінкова модель середньостатистичного підлітка, готового годинами хвастатися перед друзями-"однодворцями" вигаданими подвигами "громадянської непокори" у школі, але знаючого, що сісти за уроки все одно прийдеться. І не пізніше, ніж за 10 хвилин до приходу батьків. Це значно гірше: як мінімум, з накладенням комплексу політичної неповноцінності.

Давно вже помічено, що Ющенко в Адміністрації президента і Ющенко поза АП - дві різні людини. Однак цілком імовірно, що відвідування будинку на Банковій - не перший у низці факторів, які визначають поведінку Ющенка. Разючі зміни з лідером НУ відбуваються в прямої залежності від відстані, яка розділяє Віктора Андрійовича і Леоніда Даниловича. Виходячи з чого, можливо, варто зробити висновок, що Віктор Андрійович був би ідеальним президентом США, Мексики, Зімбабве - все одно, чим далі, тим краще. Впевненим у собі, з чіткими принципами, раз і назавжди визначеною позицією та іншими ознаками, які прийнято цінувати в державних діячах. Але поки Леонід Данилович десь поблизу, тут вже вибачте. Сказано, обідати! Робити нічого, у футбол після дограємо.

До речі, цікава деталь: на прес-конференції (це ще коли він був сміливий) Ющенко висловлювався в тім дусі, мовляв, треба на базі Моніторингового комітету ПАРЄ створити постійну комісію, яка буде сидіти в Україні безвилазно і моніторити "неньку" не перестаючи. Нібито він запропонував це саме недавно "вибулим" із країни доповідачкам комітету, хоча ті навіть на підсумковій конференції ні півсловом про таку пропозицію не згадали. (Соромно їм, чи що, за Ющенка?) Суть нової байки в тому, щоб комітет одержував інформацію з України постійно, а не наїздами, оскільки "наїзди" не дозволяють охопити весь спектр політичних подій.

Цікаво, який же такий "незахоплений" спектр пройшов повз уваги відряджених від комітету, які левову частку часу присвятили спілкуванню з лідерами трійки? Або під словосполученням "спектр політичних подій" мається на увазі щось, що має опосередковане відношення до предмету європейських спостережень? Тоді що? Порють Віктора Андрійовича під час його візитів в АП, чи що? Ну, якщо так, то зрозуміло: самому зізнатися якось негарно, начебто дорослий хлопчик, але постаратися як можна довше утримати в безпосередній близькості супертурботливу "бабусю", яку у випадку чого-небудь можна виставити як живий щит між собою і "батьками" - якраз. (Помітимо, порівняння Северінсен з бабусею є чисто умовним). Виходить, що постійне представництво Моніторингового комітету ПАРЄ в Україні повинно стати такою соціальною службою, яка постійно стежить, щоб з політиком, який так і не зміг вибратися з підліткового віку, "обходилися добре"?

Автор чудово розуміє, що подібні припущення без гнівних відгуків на форумі не залишаться. Є тільки одне прохання: поряд з емоціями, які виливаються, запропонувати хоч якусь прийнятну модель, яка пояснює дивну зміну настроїв Віктора Андрійовича. Якщо він зранку говорить про те, що Україна прийшла до такої системи влади - "що ми маємо єдиного імператора", і з цим треба терміново щось робити. Що нинішній президент ні в якому разі не повинен йти на наступні вибори. Сумнівається, що вибори взагалі відбудуться. Говорить про ознаки "державного перевороту" і погрожує відповідними силовими варіантами. А ввечері "забуває" запитати про наболіле - буде нинішній президент балотуватися, чи ні? Та ще і стверджує, що вибори відбудуться і саме всенародні - президент обіцяв. На цьому тлі мерхне навіть те, що в понеділок він говорить про можливу підтримку політреформи з одною-єдиною умовою, а в середу умов у його виконанні виявилося вже три, а реформа в черговий раз розноситься дощенту. Як накажете все це розуміти?

Якщо це - не ознаки юнацького максималізму, помножені на комплекс неповноцінності, то що думати? Що Віктор Андрійович одержав "ліцензію" на "опозиційну діяльність" саме в будинку на Банковій, і періодична демонстрація лояльності пов'язана з настанням чергового "сезону" підтвердження права на "підприємництво"? Що надія повернутися в нагріте колись крісло - основний стимул активності "єдиного і неповторного лідера опозиції", а методи значення не мають, можна спробувати і вислужитися, коли вже інші способи результату не приносять? Що, зрештою, свідомість лідера НУ діє за схемою комп'ютерної програми: при закритті документа всі не збережені файли самознищуються, а сигналом до "завершення роботи" над черговим блоком інформації є стукіт дверей, які зачиняються? Версій маса. На жаль, жодна з них не узгоджується з образом "морального політика", впевненого в собі і здатного відстоювати чітко визначені погляди.

Відповіді

 • 2004.01.22 | українець

  Re: СУСАНІН, або ГАПОН

  Ющенко й не Сусанін,й не Гапон.Він бухгалтер,художник,пасічник...І не вроджений боєць.ЦЕ вже давно мають зрозуміти ті,що живуть надією,що одного дня В.А. стане Северином Наливайком.Зрозуміти й зробити висновки, і не бути смішними, очікуючи від людини дій, на які вона не вдатна по своїй природі.Я не хочу образити В.А.,але його спілкування з Кучмою ,й поведінка опісля, в моєму баченні,це спроба
  домашнього хлопчика-відмінника розказати злодію-рецидивісту статут будівника комунізму.На жаль це знають і на Банковій,а знаючи - не бояться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.23 | Мартинюк

   Україні зараз не потрібен Наливайко, Махно та Іван Гонта

   І не тільки тому що зараз зовсім інша історична епоха, а тому що всі вони програли.

   І це найголовніше - простолюду зрозуміла політична активнівсть у вигляді неконтрольованого вивільнення негативних емоцій, які накопичилися внаслідок гноблення і приниження. Однак простим українцям ( навіть деяким з унаверситеськими дипломами) незрозуміла необхідність вибору нормального президента , професійного управлінця, і тим більше їм не зрозуміла обєктивна цінність для суспільства того що ця людина, яка довела що він успішний і високоефективний менеджер високого рівня , є абсолютно нездатною до варварський самовільних дій, до зневаги до закону та авторитету, невгамовану схитльність до чого демонструє вже 12 рік теперішня номенклатурна українська влада.

   Дикий електорат отримує дику і безцеремонну владу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.23 | СЕМЕН

    Володимире, а хто потрібен?

    Хто нам сьогодні потрібен?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | Мартинюк

     Сьогодні потрібен Ющенко

     В нього досвід фінасової роботи на найвищому ( в тому числі світовому рівні)

     В нього досвід адміністративної роботи в НБУ і в Уряді.
     Успіхи очевидні, прорахунків та зловживаннь поки що ніхто не довів.

     Поважає закон, авторитети і традиції - те чого вже давно не вистарчає нашій владі.

     І взагалі він просто поважає людей .
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | СЕМЕН

      Всого часу, Ви Володимире активно Михайла Гориня штовхали....

      Ющенко сьгодні, саме сьогодні НІЧОГО не робить на захист України, чи Ви думаєте він поміняється коли стане президентом? Подивіться на сайт "разом" як там Ющенко на фото з Путіним щось мислять про співпрацю...

      Кацапи Україну поглинають, а Ющенко щось про "розширення" стосунків тре.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.26 | Мартинюк

       Гориня "просував" не я

       Однак тоді він був дійсно навідповіднішим - добрий адміністратор, майстер компромісів заради збереження головного, лояльний до людей і без "школи комсомолу та партії" що робило його нездатним до всіх тих свинств, які зазвичай чинять випускники компартшкіл ( не тільки вищих). Це розуміли багато - наприклад Ємець . Якби Горинь не попав з інфарктом в лікарню літом 1991 року - то питання про єдиного кандидата від націонал -демократів не викликало б сумніву.

       А щодо крутих заяв в сторону Путіна , то в цьому питанна зверніться до Корчинського ...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.26 | СЕМЕН

        Дякую.

        Дякую за рекомендацію,
        звернутись до Корча.
 • 2004.01.23 | СЕМЕН

  Ліцензовані опозиціонери.

  Тепер всім ясно що Ющенко це ГАПОН?

  Всім зрозуміло що голосуючи за Ющенка ми тільки скріплюємо владу Кучми? Подивіться на оточення Ющенка, це все оточення Кучми "до пінчуковського періода".

  1. Голова передвиборчого штабу Роман Безсмертний, попередне місце роботи яке?
  2. Політрадою блоку "Наша Україна" хто завідує, не Петро Порошенко?
  3. Фінансовий механізм блоку не є частинка з фінансової імперії Кучми, Мартиненко та Жванія?


  ЗВИЧАЙНІСЕНЬКИЙ ЛОХОТРОН для опозиціонерів.


  Промовчу про "шнурків комсомольских" Томенка з Гринівим.
  В них сильна команда, всі це бачили, на різдв'яних привітаннях креатора Лисюка у виконанні "СИНА РЕЖИМУ".

  "З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ. ЮЩЕНКО!"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.23 | Augusto

   Tak i ne turbujtesya, vy zh nichogo ne vtratyte!

   Chomu todi vy kachaetes' po pidlozi ta puskaete pinu? Vse jde dlya vas najkrashchim shlyaxom - vashij meti - dochekatysya pryxoda mesii z neba nichogo ne zagrozhuje!
  • 2004.01.23 | Мінор

   Майбутня влада

   СЕМЕН пише:
   > 1. Голова передвиборчого штабу Роман Безсмертний, попередне місце роботи яке?

   Вміє йти на компроміс задля державних інтересів і вміє бути безкомпромісним, коли це суперечить його поглядам.

   > 2. Політрадою блоку "Наша Україна" хто завідує, не Петро Порошенко?

   Так в НУ не голодранці і не чиновники, а люди які вміють робити свій бізнес навіть попри шалений тиск влади і несприятливе ставлення уряду РФ, де продається половина його продукції.

   > 3. Фінансовий механізм блоку не є частинка з фінансової імперії Кучми, Мартиненко та Жванія?

   Дорогі мої, ми всі є частинкою імперії Кучми, бо платимо йому податки і живемо в країні, де він президент. Але саме тому ми і добиваємося його відставки :-)

   > ЗВИЧАЙНІСЕНЬКИЙ ЛОХОТРОН для опозиціонерів.

   Ще одне підтвердження, що НУ веде не до різанини і націоналізації майна буржуїнів, а до нормальної чесної влади і чесного бізнесу.

   > Промовчу про "шнурків комсомольских" Томенка з Гринівим.

   Томенко добився розпуску комсомольстьої організації КДУ ще у 89 році. Більшого антикомсомольця годі й шукати. Так-що, СЕМЕН пальцем в небо :-) Йшов би ти смердіти на інший форум...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.23 | СЕМЕН

    Мінор, слабувато, просто не володієте інформацією.

    """""Томенко добився розпуску комсомольстьої організації КДУ ще у 89 році. Більшого антикомсомольця годі й шукати. Так-що, СЕМЕН пальцем в небо. """""


    Комсорг історичного факультету - розпускав комсомол?

    Не смішить мої тапочки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | Мінор (Віктор Уколов)

     Ваші тапочки СЕМЕНе просто не вміють сміятися :-)

     Микола Томенко у 1989 році, коли я з ним познаймився був не комсоргом історичного факультету, а першим секретарем комсомольської організації Київського державного університету і про це пам"ятають окрім мене сотні як не тисяч людей, які тоді там навчались.
     Саме за ініціативи Миколи Томенка комсомольська організація КДУ заявила першою в Україні про саморозпуск і саморозпустилася. Запитайте в Полохала, він тоді в парткомі КДУ працював. На місці комсомолу в кабінеті засідали представники соціал-демократів, УСС, НРУ, СНУМ і ще десятка організацій.
     Я був на тих засіданняхв якосіт гостя, як голова УСС педінституту. Використовуючи досвід Томенка у грудні 1990 року ми також заявили про саморозпуск комсомольської організації педінституту.

     СЕМЕН, пропоную ще раз розглянути перспективу припинення поширення наперед спланованої дези на цьому форумі.
     СЕМЕН пише:
     > """""Томенко добився розпуску комсомольстьої організації КДУ ще у 89 році. Більшого антикомсомольця годі й шукати. Так-що, СЕМЕН пальцем в небо. """""
     >
     >
     > Комсорг історичного факультету - розпускав комсомол?
     >
     > Не смішить мої тапочки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | СЕМЕН

      Ткачук-Уколов, а Ви в цей час Леніна захищали...

      Уколов, не звени.
      Захищаєш свого одноорганізаційника, пам'ятаємо і Вас не останнього комсомольского "пацана" з педагогічного...:)))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.24 | Мінор

       Радий, що пам"ятаєш. Але пам"ять твоя вже стареча

       Раз забув, хто добився розпуску комсомольських організацій Університету і Педінституту. Але мені все-одно чи пам"ятаєш ти особисто. Мені не все-одно чи пам"ятають мої друзі і однодумці, з якими я ще задовго до путчу на мітингу спалював свій комсомольський білет.

       Прошу адміністрацію форуму завважити, як вперто СЕМЕН повертає дискусію на особисту площину і намагається занизити її рівень до брутальної лайки. Так було і на форумі "разом". Як на мене, час цього персонажа відключати. А як ще хочете повивчати, то я особисто його починаю ігнорувати. Схоже на Козак №2.

       СЕМЕН, ти зрозумілий, брудний і не цікавий для мене :-) Ігнор.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.24 | СЕМЕН

        Лаєшся сьогодні виключно ТИ Вітюша.

        Бачу від старих комунятських звичок Ви не далеко пішли - ЦЕНЗУРУ вимагаєте на форумі "майдан", а це вже СМІШНО.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.24 | Мінор

         Так. Я вимагаю цензури. А тобі - ігнор :-) (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.24 | СЕМЕН

          В опозиції реальна криза.

          Якщо така просвічена особа, як Віктор Уколов вимагає цензури....
   • 2004.01.23 | СЕМЕН

    Розповім Вам страшну теорію.

    """"Вміє йти на компроміс задля державних інтересів і вміє бути безкомпромісним, коли це суперечить його поглядам."""""

    Міноре, а Ваші аргументи, в сучасних обставинах не працюють.


    Кучма створив Ющенка та "НУ", для контролю та управлінням незадоволеними. Для підсиленого КОНТРОЛЮ президент "узгодив" довірених осіб на керівництво "опозиційними" силими, таких як Безсмертний, Ульянченко, Порошенко і багато інших. Призначивши ского улюбленця Ющенка на розвод ЛОХІВ (народу).


    Де перемоги Ющенка, народ голосував в більшості проти Кучми.
    "Син" ВСЕ ЗРОБИВ АБИ БАТЬКО ДАЛІ КЕРУВАВ. ЦЕ ФАКТ, Міноре.
    Ющенко працюючи у якості опозиціонера досягнув висот багато, Кучма став СИЛЬНІШИЙ та влада його МІЦНІША.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | Augusto

     A chogo ty todi panikuesh, S'oma?

     Vasha vlada "syl'na yak nikoly", vid togo i dyvni strybky navkolo koryta, vse bil'sha ochevydna nevira v vybory (zhax, bo pidtrymky katastrofichno nema).
     Yak vsi prosti lyudy (ya ne perbil'shuyu!) zradily vid zvistky "Kuchma podox", absolyutno "neopozycijni" lyudy rozpovidayut' yak bulo spokijno, dyxalosya legshe, a tut vono lize nazad i razom z nym dribni S'omy.
     Vzhe proxodyly, shcho vladu Q-chmo maye pravo dobuty lyshe napivbog, niyak ne menshe Gerkulesa, yakyj zazdalegid' zareestrovanyj v vidpovidnij instancii.
     A tut bezumna ideya - progolosuvaty bez "vbrosa"!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | СЕМЕН

      Не панікую, а розумію що Кучма мене теж розвів.

      Я ГОЛОСУВАВ ЗА ЮЩЕНКА.

      І хочу спитати у "лідера", а де результат!!!!????
      Де він подів МІЙ ГОЛОС.
      Чому нами досі керує Кучма та Медведчук?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.23 | Augusto

       A shcho b ty xotiv pobachyty? Konstruktyv davaj.

       Yak treba vidpracyuovuvaty TVIJ golos? Pryblyzno opysuj, SHCHO tobi poobicyaly, ale ne vykonaly.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.23 | СЕМЕН

        Що мені пообіцяли, але не виконали...

        Прочитайте програму "Нашої України" Ющенка та переслухайте передвиборчі виступи лідера, порівняйте з сьогднішним результатом.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.23 | Augusto

         Porivnyaj sam, ya zh ne pokotyvsya po pidlozi z pinoyu.

         Chy troxy pidzabuv, koly pochav svoi tyrady?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.23 | СЕМЕН

          Питання на сьогодні.

          Що робить Ющенко, як ЛІДЕР, для захисту УКРАЇНИ.

          1. ЄЕП (Путін в Києві)?
          2. Одеса-Броди яка позиція?
          3. Газотранспортний консорціум?
          4. Тузла?

          Де дії?


          На томість ми чуємо антиукраїнські вислови з блокноту Жириновського:

          - "Україна-країна втрачених можливостей" в Канаді.
          - "Влада національну ідею вбила, а потім сказала що вона не спрацювала" з виступу на форумі Українців в Києві.
          - поняття "маленький українець".


          Ющенко міг себе проявити як захистник інтересів України, і що?
          Ви хочете мене переконати що це ЛІДЕР УКРАЇНИ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | Мінор

     Для того щоб виглядати переконливим вам потрібно кричати?

     СЕМЕН пише:
     > "Син" ВСЕ ЗРОБИВ АБИ БАТЬКО ДАЛІ КЕРУВАВ. ЦЕ ФАКТ, Міноре.
     > Ющенко працюючи у якості опозиціонера досягнув висот багато, Кучма став СИЛЬНІШИЙ та влада його МІЦНІША.

     Ви самі то себе переконали у тому, що Кучма став сильнішим? Порахувати скільки він зміг провести законів через парламент колись і тепер? Чи потрібна статистика скільки його вето було завернуто тоді і тепер?
     А як щодо відсутності масових протестів з 1994 по 2000 рік і тепер? А наскільки зріс кучмин авторитет серед громадян і закордоном! :-)

     Мені подобається ваш настрій. Вважайте і далі, що кучма став дуже сильний, вас легше буде перемогти.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | СЕМЕН

      Ткачук, ну чого Ви такий РОМАНТИК.

      Все в Україні керується Кучмою, Ющенко в тому числі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.24 | Мінор

       Я не керуюся Кучмою :-). Кучмою керується Україна, де я живу.

       Наприклад ви. Кучму можна пустити в свою голову з його керівництвом, а можна ні. З опитувань випливає, що у нас все більш вільних людей.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.24 | СЕМЕН

        Кучма керує Вами через Ющенка.

        Поки Вікторе Ви персонально для Кучми в статусі "невловимого Джо".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.24 | Мінор

         А хто вам сказав, що Ющенко керує мною? :-)

         Ви мені чимось нагадали Лаврентія Малазонію. Той постійно намагався випитати, хто в нас головний. А пізніше через багато років зустрівшись зі мною на запитання, де працює гордовито відповів: "Я был и остаюсь человек Суркиса!" Я довго сміявся.
         Ви можете припускати, що існує збіг інтересів - моїх і Ющенка? Ми обоє за багату і процвітаючу Україну :-)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.24 | СЕМЕН

          Бо Ви чекаєто того який таким не є.

          Оце так закрутив...

          Ющенко на короткому ланцюгу у Кучми.
 • 2004.01.23 | Ламер

  Непрофесійно! Чорний ПіАр так не робиться. Ось як треба:

  Виктор Шендерович. СВОБОДНАЯ КОНКУРЕНЦИЯ

  - Здравствуйте. Я из фирмы "Репутация". Черный и серый пиар.
  - Черный и серый - кто?
  - Это предвыборный штаб?
  - Да!
  - А вы?..
  - А я им тут еду готовлю.
  - Тетка, позови кого-нибудь грамотного, только быстро.
  - Павел Игнатьевич, к вам пришли!
  Входит Павел Игнатьевич.
  - Здравствуйте. Я из фирмы "Репутация". Черный и серый пиар. Результат гарантируется.
  - Подробнее.
  - Про серый или про черный?
  - Про черный. Но чтоб совсем.
  - О! Будьте покойны. Полное моральное уничтожение конкурента. Создание темной биографии со свидетельствами и документами. Воровство в школе, шизофрения, вхождение в секту свидетелей Иеговы, продажа Родины, детский онанизм - на выбор заказчика.
  - Расценки?
  - От штуки до ста.
  - До ста?
  - Сто - это сюжет в вечерних новостях.
  - Хорошо, но только, чтобы - главный сюжет!
  - Да на здоровье! Можно сделать так, чтобы никаких других новостей в этот день вообще не было. Но это уже двести.
  - А если оптом? Вот всё, что вы сказали - секта, онанизм, продажа Родины, но оптом? Чтобы он уже не поднялся.
  - В шесть ноликов уложимся.
  - Миллион? Это несерьезный разговор.
  - Вы же хотите, чтобы он не поднялся.
  - Хочу. Кстати... Одну секундочку. (В трубку). Алло! Серега, узнай, сколько стоит замочить? Физически, физически! Всё равно, кого - вообще, человека! Жду. (Посетителю). Сейчас сверим цены. (В трубку). Что? Спасибо. (Вешает трубку). Вам вышел облом. За миллион я могу замочить его без всякого пиара вместе с предвыборным штабом и избирателями.
  - Это демпинг!
  - Это рынок.
  - Хорошо, восемьсот.
  - Это несерьезный разговор.
  - А сколько же вы предлагаете?
  - Оптом?
  - Да.
  - С продажей Родины и онанизмом?
  - Да!
  - Триста!
  - Это несерьезно.
  - Триста от силы.
  - Сейчас я отсюда выйду, пойду к нему - и через пять минут онанизм будет у вас.
  - Нет!
  - Даже не сомневайтесь. Плюс зеленое знамя ислама в спальне и совращение малолетних по государственным праздникам.
  - Нет!
  - Завтра в вечерних новостях. Не пропустите.
  - Хорошо, пятьсот.
  - Скотоложство, дом на Багамах и родство с Чикатило.
  - Семьсот тысяч, и по рукам.
  - Я знал, что мы договоримся.
  - Только вот все это: ислам, скотоложство и Чикатило, - тоже ему!
  - А ему не много?
  - В самый раз.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.23 | Мінор

   Вони просто в паніці :-)

   Уявіть собі окрім однго телеканалу, всі інші мочать ВАЮ щодня. Більшість газет роблять те ж саме. Про нього два чи вже три роки роки поширюються чутки, одна страшніша від іншої, а результат - нульовий :-)
   Як було 25% прихильників, так 25% і залишилось. А напочатку ж стверджували, що ті 25% це наполовину нестабільні симпатії. Так от в результаті роботи опонентів ті симпатії устабільнились :-)
   А якщо врахувати, що наші перелякані люди бояться говорити інтерв"юеру правду, а виявлять її лише у кабінці для голосування, то можна зрозуміти паніку СЕМЕНа.
   СЕМЕН, ви програєте. Ти звичайно дрібна шістка і цей постинг більше стосується твоїх хазяїв, але їм пора домовлятись. Якщо вже не запізно і їх ще не послали на х**й, як тих хлопаків з СДПУ(о) ще 3 роки тому.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.23 | СЕМЕН

    Міноре, а чому Вас за образи не "цензурують демократично"?

    Так програємо, вже два роки програю.
    Голосував за Ющенка як і всі патріоти України.
    І хто переміг?
    КУЧМА.


    Чим ближче до виборів тим меньше шансів на перемогу, саме тих 35% громадян які за любих обставинин голосують за Україну.
    А в мене сьогодні, після двох років невдач, думка лізе, а чи нас не розвели? Чи не розвели так як розводили вже Марчуком (БЕНДЕРІВЦЕМ) на виборах 98, а сьогодні банкова нам ноий керований проект втюхала?


    Може нас як ЛОХА класичного розводять, гореопозиціонером?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | KAKTUZZ

     Re: Міноре, а чому Вас за образи не "цензурують демократично"?

     Власне ось тут пес і закопаний! Сьома має рацію. Бо вже навіть сліпому видно що "опозиція" під проводом Ю-щенка стала інструментом підсилення нині-діючої влади.

     Даваймо порівняємо, скажімо, дії опозиції Ю-щенка з діями опозиції Саакашвілі.Він(Саакашвілі) проти корумпованої сили якраз діяв силовими методами і переміг. А Мінор пише що гайдамаки Україні не потрібні, бо бачте часи не ті. Ну тоді справді зосталось лише на Бога уповати і далі сидіти в лайні і передавати це лайно своїм нащадкам.

     На Ю-щенкові я вже давно поставив хрест. Його байдужість до свого електорату, непослідовність в діях, невтручання у такі справи як ЄЕП,Тузла,Одеса-Броди: їх вже Сьома перелічив дають повний політичний портрет цього "лідера". І багато-хто зрозуміє це восени, після того як населення України знову наступить на ті ж самі граблі що й під час минулих виборів.

     Добрий менеджер,дисциплінований клерк ще не є тими характеристиками щоб вміти ще й згуртувати та повести за собою людей проти цинічної, знахабнілої влади.Ви собі можете уявити натовп людей-опозиціонерів на чолі з Ю-щенком , який вривається в приміщення Кучми і виганяє його звідтіля геть. Я неможу собі такого уявити. А от Саакашвілі пішов на такий шлях і ось вам результат.

     Юлю в ролі Саакашвілі я уявити ще можу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | Augusto

      Vysun'te Saakashvili kandydatom.

      A poki rozdumujte "yak mene xochut' obduryty", a na vybory - ne xodyte, abo golosujte za Kuchma.
      Ce Yushchenka provchyt'!
      Tym bil'she potim jogo mozhna bude znov krytykuvaty: CHOGO vin ne robyt' nichogo?
    • 2004.01.23 | Мінор

     СЕМЕН, ваша і м/ж діяльність вже згубила форум "разом"

     Не майте ілюзій, що тут вам вийде зробити те ж саме.
     Шкода тепер неможливо процитувати з яких позицій ви виступали там.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | СЕМЕН

      Міноре, не моя "діяльність", а відсутність переконань в "НУ".

      Якщо, кондидати в трезиденти бояться критики і діють подібним чином то що вони там ще нам труть про демократію та свободу слова?

      Це звичайне кубло зголоднілих коритчиків відірваних від миски.
     • 2004.01.23 | СЕМЕН

      Товаришу Піховшика.

      І що можуть нас насчити "комсомольскі шнурки?".

      Приклад демократії, свободи думки вони показали через закриття форуму.

      Це просто смішно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.24 | Мінор

       Від колишнього друга і колеги Піховшека

       З яким я практично не бачусь з 1996 року. За моїми зовнішніми спостереженнями Піховшек 1989-1995 і Піховшек 1996-2004 трохи відрізняються. Власне це ж стосується і мене.

       СЕМЕН пише:
       > І що можуть нас насчити "комсомольскі шнурки?".
       >
       > Приклад демократії, свободи думки вони показали через закриття форуму.
       >
       > Це просто смішно.

       СЕМЕНе, чи вам говорити про демократію? Ви навіть імені свого боїтесь відкрити. На відміну від нас, ви живете в суцільному тоталітаризмі і глибоко в душі вважаєте Кучму диктатором :-) Але в такому ви ніколи не зізнаєтесь, хіба під псевдонімом на форумі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.24 | СЕМЕН

        Від колишнього друга і колеги Піховшека

        Завжди говорив, а чим ми гірші за британців, нам потрібеа Цар-Амператор України, Крима та острова Зміїний Леонід 1 :)))
        З ВАСАМАМИ Віктором Ющенко (прем'єром), Віктором Медведчуком (головою АП), Віктором Уколовим (політичним статістом).
     • 2004.01.24 | СЕМЕН

      Мінору (Уколову) СВИТА ПРАВИТЬ КОРОЛЯ.

      """""колектив сайту вирішив на час свят призупинити роботу форуму. Сподіваємося на ваше розуміння. До зустрічі після різдвяних канікул.""""


      Ось бачите, Вікторе, колектив сайту вирішив призупинити....
      При Ющенку так буде зі всім, якийсь анонімний "трудовий колектив" вирішить на свою ЛІНИВУ користь, аби не працювати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.24 | Уколов

       Ігнор :-) (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.24 | СЕМЕН

        Ось Вікторе після комсомолу Ви в УНА подались...

        Слово честі, цікавішим були.
        Чи ви теж, як той старий комуняка, нестерпним до інших стаєш?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.28 | Михайло Свистович

         Re: І в УНА Уколов ніколи не був, як не був і комсомольським

         активістом. Тщатєльнєє нада, Семене. Сматрі нє абламай пєро, бо воно якесь гусяче, а всі вже давно пишуть авторучками. Не зупиняйтесь на примітивній радянській контрпропаганді кінця 80-х, вдосконалюйтесь, йдіть в ногу з часом ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.28 | Мінор

          Не хотів писати :-) Але доведеться.

          З серпня по грудень 1990 року я працював в інформаційному центрі Української Міжпартійної Асамблеї (УМА), якою керував Анатолій Лупиніс (+)
          Вже з січня я перейшов на роботу до Секретаріату НРУ. Так що членом Української НАЦІОНАЛЬНОЇ Асамблеї, справді ніколи не був. А в день створення УНСО, тобто в ніч з 19 на 20 серпня 1991 року, коли всі майбутні унсовці на чолі з Корчинським були на зборах у Карпатах, я... чергував в офісі УНА, охороняючи факс і передаючи новини про путч в столиці України для іноземних інформагентств. Так-що і до тієї славної організації не маю відношення, бо з Києва в той день не від"їзжав. :-)
          Взагалі тре написати мемуари вже. Свистович давай! А то вже легенди гуляти пішли :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.28 | СЕМЕН

           Вибачте, описався УМА (УНА)

           Українська Міжпартійна Асамблея.
           Міноре, Вікторе дякую за поправку.
   • 2004.01.23 | trick

    Re: Вони просто в паніці :-)

    To sho vony vscy*ajutsya vid straxu pomitno po duzhe zhorstkij reakcii na pres-konf. Severincen, ta i po ostannyomu intervju Q, de vono gupalo sebe pjatkoju v grudy, tupotilo nogamy i uxkalo - "os jakyj ja groznyj!". Rik gamadryla....
   • 2004.01.23 | СЕМЕН

    Ющенка не "мочать" на ТВ, а реально рейтинг підіймають.

    ""Уявіть собі окрім однго телеканалу, всі інші мочать ВАЮ щодня. Більшість газет роблять те ж саме. Про нього два чи вже три роки роки поширюються чутки, одна страшніша від іншої, а результат - нульовий"""


    Ющенка рейтинг може впасти від одного, коли йому ДАВАТИ виступати по ТВ годинами. Що було в понеділок. Ось там реальне розчарування...


    Всі інші працюють на підвищення рейтингу Ющенка. Ви не дивіться на зміст програм, дивіться на результат, а результат підвищення рейтингу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | Augusto

     A vy dobyvajtesya bil'she Yushchenka na TV.

     Vin zhe todi odrazu vtratyt' ves' rejting. Pryami efiry bazhano.
     Nexaj vizmet'sya i presa: zamist' propagandy "vin gad!" - daty jomu misce na shpal'tax.
     Inshym "proektam Bankovoi" - SPU, Tymoshenko - takozh.
 • 2004.01.23 | пан Roller

  Сусанин, Гапон и дядюшка СЕМеон.

  СЕМЕН пише:
  > Комплекс політичної неповноцінності
  >
  > 21.01.04, 19:42
  >
  > У середу, 21 січня Віктор Ющенко все ж зумів задати журналістам зубодробильну задачку.

  СУСАНІН, або ГАПОН

  Множество противоречивых оценок, явившихся за останний час, на адресу лидера блока НУ отличаются разноманитьем.

  Новым выявляется то, що лидера парламентскои меньшости стали относить к оппозиционерам. Такое переосмысление роли и деятельности лидера НУ выявляется чудотворным.

  Поки Ющенко вважали престолонаследником, "сыном папеньки", все было вразумило.

  Скажимо , в залежности вид накала нацдековских страстей, Ющенко миг выступити тим носиком чайника, через экий спускають пар народного негодования. Носик в чужих руках.

  Чаяньям народа могла бути предоставлена надежда нации в обмин на амнистию папеньки.

  Адже, коли бы все утряслося и стало вразумило, где шило, а где мило, шо сусписльство продешевило при обмине, было бы вже за пиздно.

  Хороших папенек не бувае.

  Адже, писля акции в ВР, Щенка однозначно перешел в парламентянску оппозицию. Де хто называет ее псевдо, де хто зловонной. Не у тому ричь, где ваша сичь.

  Адже имена Сусанин или Гапон, связанные с польскими и российскими поражениями не совсем отвечают направлению позиционирования Ющенка.

  Общеизвестно и это находит свое подтверждение, что на Ющенка ставку делает Америка. Собственно благодаря только этому фактору Ющенка и выдвинули в лидера Нацдеков. Другого объяснения просто нет.

  Жена американка, это уже не теза, офисы жопа в жопу с американским послом, это уже не факт. Это рабочий момент..

  И возникает резонный вопрос. Рады мы этому, чи ни. .

  Рады ли мы тому, что зловредную американскую псевдооппозицию потопят в болото вместе нацдеками.

  Вернее, рады ли ВЫ?

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.23 | СЕМЕН

   Американці самі себе дурять, думаючи про Ющенка.

   Кучма гарний проект створив, Ющенка.
   Це як лінк-ссилка, ти курсор наводиш на образ Ющенка, а тобі приходить Кучма. Американці ставлять на Ющенка і програють.
   Бо перемагає Кучма.
   Хороша ГРА.
   Кучма 5 балів.


   Американці програють....

   Але ще НІХТО не говорив якими фігурами грають за Україну РОСІЯНИ....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.23 | пан Roller

    Ху Сема нашли и Кал чуги найдут

    СЕМЕН пише:
    > Кучма гарний проект створив, Ющенка.
    > Це як лінк-ссилка, ти курсор наводиш на образ Ющенка, а тобі приходить Кучма. Американці ставлять на Ющенка і програють.
    > Бо перемагає Кучма.
    > Хороша ГРА.
    > Кучма 5 балів.
    >
    >
    > Американці програють....

    > Папенька Кучма побеждает Америку?

    Не остерегаться ли нам того, что в ответ Гамерика найдет кальчуги в Ираке? Как нашла Хусейма.

    > Але ще НІХТО не говорив якими фігурами грають за Україну РОСІЯНИ....

    Россия играет папенькой,пока.И тоже выигрывает у Гамерики.

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | СЕМЕН

     Російський шпигун Мельниченко.

     Особливо через РОСІЙСЬКУ АГЕНТУРУ МИКОЛУ МЕЛЬНИЧЕНКА.
     В Пентагоні МЕНІ ОСОБИСТО сказали:

     - кольчуг в ІРАКУ НЕ БУЛО.
  • 2004.01.23 | СЕМЕН

   пан Roller ®у. В болоті, Ваша правда.   Ми, патріоти України самі винні що не мали СВОГО ВЛАСНОГО ПРОВІДНИКА, а взяли собі ПАПІНОГО СИНКА "варяга" і тепер як ідіоти дивуємось, а чому досі Кучма нами керує, коли нород нам дав найбільше голосів?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.23 | Augusto

    O, u "patriotiv" je des' zaxovanyj "providnyk"! Jak v shiitiv!

    A de vin? Im'ya v studiyu!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | СЕМЕН

     Завжи є лідери в народі. Чому мовчить В'ячеслав Кириленко?

     Саакашвілі приклад.


     Ющенко вже не СУПЕРСТАР він просто стар. Йому вже 50.

     Сотні 35 літніх сильних осіб є в Україні.
     Але їх Ющенко стримує, своєю присутністью.


     Час прийшов для нової ЕНЕРГІЇ, ЕНЕРГІЇ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | Augusto

      Vy - gruzyny?????

      Zvidky Saakashvili v Ukraini?
      Yak obyraty "35-litnix"? Za te shcho vony 35-litni?
      A chomu ne 32-litnix? Ix tezh bagato.
      Korotshe nema niyakyx kandydatur?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.23 | СЕМЕН

       Кандидати є.

       Ще не вечір,
       скоро їх побачите.
      • 2004.01.27 | KAKTUZZ

       Re: Vy - gruzyny?????

       Так! Ми гризуни!І ти в тому числі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     • 2004.01.28 | Михайло Свистович

      Re: Чому мовчить В'ячеслав Кириленко?

      Бо не має шансів бути обраним президентом України у 2004 році :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.28 | СЕМЕН

       Саакашвілі має, а Кириленко не має?

       Чому?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.28 | Михайло Свистович

        Re: а Кириленко не має.

        Бо є Ющенко.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.28 | СЕМЕН

         Нам потрібні НОВІ ПРОВІДНИКИ.

         Ющенко себе не зарекомендував як захистник України.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.28 | Михайло Свистович

          Re: Два прапори Вам по одному в кожну руку.

          А нам потрібен той, хто виграє президентські вибори.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.29 | СЕМЕН

           Нам потрібен той хто переможе...

           Не знаю хто кого переможе, але 90% сучасної номенклатури залишиться. Свістович, Ви як були НІ КИМ так і далі ним будете.
           Чи Україна виграє з оновленою верхушкою навколо президентської влади еліт? Сумнівно...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.29 | Михайло Свистович

            Re: Нам потрібен той хто переможе...

            СЕМЕН пише:
            > Не знаю хто кого переможе, але 90% сучасної номенклатури залишиться.

            А Ви хочете, щоб 100% залишилося?

            > Свістович, Ви як були НІ КИМ так і далі ним будете.

            А Ви сповідуєте принцип "Кто бил нікєм, тот станєт всєм?"

            > Чи Україна виграє з оновленою верхушкою навколо президентської влади еліт?

            Виграє.
   • 2004.01.23 | Гришка

    Re: пан Roller ®у. В болоті, Ваша правда.

    тому що народ складається в основному з бидла . Була організація - УНА-УНСО, яка могла стати кістяком опозиції. Але, оскільки добору в організацію практично не було, та й влада відверто заважала, то в основному в УНА-УНСО йшла та ж бидлота, якій аби напитися, а потім йти бити морди аби кому.

    Врешті, бидло ніколи не було здатне достатньо самоорганізуватися, щоб водночас перестати бути бидлом.

    Тому ЗАРАЗ, СЬОГОДНІ - практично нічого не можна змінити. Ні, звичайно може статися якесь чудо, в черговий раз на нас щось звалиться з неба , як свого часу "незалежність". Але основній масі бидла це все - до одногомісця. Тому щоб не сталося "нагорі", бидло однаково буде всим незадоволене, однаково буде ходити відмічатися на біржу праці і возити до Москви ковбасу, цукор і зелений горошок ( або їх аналоги).

    Кучма добре навчився керувати бидлом. Тому опозиціонери , яких меншість, можуть хоч голими вииходити на демонстрації протесту, можуть демонстративно займатися груповим онанізмом на майдані незалежності на знак протесту проти чергової зради президентом національних інтересів України , - бидло в цей час буде дивитися по телевізору черговий серіал.

    В України не може бути національних інтересів, бо у бидла немає нації, а весь бидляцький інтерес закінчується у найближчому супермаркеті.

    Поки все бидло не повиздихає, шанси націоналістів не зростуть.

    Зараз треба не витрачати надміру сил та енергії , а працювати, щоби діти бидла самі не стали бидлом.
  • 2004.01.23 | KAKTUZZ

   Re: Сусанин, Гапон и дядюшка СЕМеон.

   Пане Roller(e)! Ну я Вас прошу! Вгамуйтеся з тією Гамерикою. Ви пишете:"Общеизвестно и это находит свое подтверждение, что на Ющенка ставку делает Америка". Де теє "подтверждение"? Покажіть його.

   Та Америці з її нинішніми президентськими перегонами, та конфузом в Іраку тільки й про ю-Щенка думати.Американський політ - бомонд зараз голву сушить як свою д*пу вберегти,а не на кого ставити в Україні.
 • 2004.01.23 | Ярина

  Семен або КГБ-мен. Різниці не видно. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.23 | СЕМЕН

   Нам портібні перемоги, а не розмови.

   Нам портібні перемоги, а не розмови.
   Що влада вкрала перемогу...

   Це просто смішно.
  • 2004.01.23 | СЕМЕН

   Ярині

   Вам, великому спеціалістові з спецслужб мабуть відніше :)))

   То все що Ви можете мені сказати?

   Де аргументи, дівчина моя.
   :)))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.23 | Ярина

    Документи в большому домі в сірій папці (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | KAKTUZZ

     Re: Документи в большому домі в сірій папці (-)

     А номер і товщину папочки не вкажете. Не знаю чому, але в мене абревіатура з трьох літер --КҐБ , чомусь асоціація з іншим словом і також з трьох літер. То може вам, пані на ту адресу звернутись? Бо як для леді то там Ви більше кайфу одержите.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.23 | KAKTUZZ

    Re: Ярині

    СЕМЕН:"Де аргументи, дівчина моя." Марина, чи то пак Ярина мовчить, то дозвольте я спробую тії арґументи Вам навести. Де аргументи?

    Як де? А Ваші " брудні", "паскудні" дописи ,які завдають великої кривди репутації вождеві української опозиції, новому батькові української демократії і є тим індикаторомякий вказує що Ви "КҐБ-мен".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | українець

     Re: За Ющенка -президента

     Пишучи ,що В.А. не боєць,я не мав на увазі ,що Ющенко буде поганим президентом,навпаки саме такого президента я би хотів- професіонала-економіста,справжнього інтелегента.Але щоб він став президентом потрібні "бійці",які дадуть під зад чучмистам,інакше ніяк.На рахунок розповідей про Гамерику-он кучмобратва має підтримку Казахстану,туркменстану і інших станів, єврейського лоббі в конгрессі(А.Лозинський).Так що питання смаку кого вибирати в друзі..
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | СЕМЕН

      Чи Ющенко "потягне" світову конкуренцію...

      Послухайте,
      Ющенко не може побороти Медведчука, Кучму, а на його плечі накинути відповідальність президенство, бути конкурентним з Путіним, Бушем....
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.23 | KAKTUZZ

       Re: Чи Ющенко "потягне" світову конкуренцію...

       Дійсно тяжко порівняти агресивних, хижих вовків від політики з безобідною вівцею.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.23 | СЕМЕН

        Чи Ющенко "потягне" світову конкуренцію...

        Боюсь що нас Росія на пару з Заходом розмажуть і мокрого місця не залишиться.

        Чи Ющенко здатний ЗАХИЩОТИ СВІЙ НАРОД І ДЕРЖАВУ?

        СЬОГОДНІ ВСІМ ПОКАЗУЄ ЩО НІ!!!
    • 2004.01.23 | СЕМЕН

     Спочатку очманіють, потім подумають і зрозуміють.

     Що це гра.

     Кучма грає Ющенком. Ющенко через виборців грає з Кучмою.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | KAKTUZZ

      Re: Спочатку очманіють, потім подумають і зрозуміють.

      Так я ж вже писав про граблі. Що восени люди наступлять на ті ж самі граблі,що і протягом минулих виборів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.23 | СЕМЕН

       Боюсь що Ви не праві.

       Народ не на граблі наступить, а ЗРОБИТЬ КРОК У ПРІРВУ.
 • 2004.01.23 | KAKTUZZ

  Ющенко незабаром відвідає Брюссель!

  На початку лютого на запрошення фундації "Конрад Аденауер" Ющенко відвідає Брюссель. То німці теж ставлять на Ющенка. Принагідно запитаюсь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.23 | Yalovets

   Брюссель - це не Німеччина

   >На початку лютого на запрошення фундації "Конрад Аденауер" Ющенко відвідає Брюссель. То німці теж ставлять на Ющенка.

   Не хочу Вас образити, шановний Кактус, але німці тут не до чого, Брюссель - це столиця Бельгії. Брюссель зараз має навіть більше відношення до Європейського Союзу. Там знаходяться дуже важлими інстітуції Євросоюзу. Брюссель іноді навіть кличуть столицею Об'еднанной Європи.

   Але це навіть краще! Тому що Ющенка запрошують у Європейську столицю. Це дуже файно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.23 | KAKTUZZ

    Re: Брюссель - це не Німеччина

    Та невже? І досі не знав. Велшьми вдячний що мене просвітили в географії, пане Ялівець. Я вам з цього приводу розповім такий казус. Сидить глухий на березі річки і рибу вудить. Тут до нього інший глухий підходить і питає в глухого риболова.
    -Ти що рибу ловиш?
    -Та ні рибу ловлю, відповів йому глухий риболов.
    -А -а...,а я думав рибу ловиш, продовжує зацікавлений глухий.
    (Продуктивна розмова? Чи не так? Це щодо ващої ремарки)

    Пане Ялівець! У Брюсселі розташовані не лише міжнародні установи , але і штаб фундації Конрада Аденауера. Хоч це і не в німеччині, а в Бельгії, однак фондацією заправляють німці. І ще Вам хочу сказати , що Конрад Аденауер --це перший канцлер Німеччини. Саме його ім"ям і названо фундацію. І хоч розташована фундація не в Німеччині, але ця фундація німецька. Її політична спрямованість -- Християнсько-Демократична! Фірштейн? Пане , Ялівцю?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.24 | Yalovets

     Я радий

     Я радий що Ющенко їде до німецького фонду у столиці Європи. Хай йому щастить, нам з Вами від того тільки ліпше.
   • 2004.01.23 | СЕМЕН

    Знов почнуться литися помиї на Вкраїну...

    Хай ще "комсомольскі шнурки" з "гамнометів" будуть бруд на Україну лити: Томенко, Тарасюк та Зварич.

    Цій гідотній тусовці не місце в Українській політиці.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.23 | KAKTUZZ

     Ну, СЕМЕНе, тут Ви вже ломаку перегнули!

     Про здібності Томенка , чи Зварича у великій політиці не візьмусь щось казати, а от щодо ТАРСЮКА, то пропрацювавши з ним у Брюсселі роки я переконаний ,що це політик крупного калібру, принциповий, часом аж занадто і дуже прозахідних поглядів. От якби в НУ відбулись зміни в керівнивництві і її лідером би став Тарасюк,то стосовно нього, ручаюсь.Він був би достойним президентом і міг би і Путіну вказати його місце з і Бушем би знайшов спільну мову. Ви не бачили,мабуть, його в ділі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.23 | СЕМЕН

      З ТАРАСЮКОМ? Можливо.

      В останні місяці "НУ" як з ціпка зірвалась, змагаються між собою хто більше буде паскудити Україну....
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.23 | KAKTUZZ

       Re: З ТАРАСЮКОМ? Можливо.

       Але Тарасюка це не стосується. Саме Тарасюк використовуючи механізми міжпарламентських стосунків поза межами України намагався і продовжує вдовбувати в голови отим Ферхойгенам, Романам Пройдам,Хав"єрам Соланам, європарламентарям в чому корінь зла в Україні.У діях її нинішньої влади. Він чітко дає зрозуміти що отожнювати усю Україну з Кучмою і його оточенням не можна, бо більшість людей в україні цією владою. Пояснює,що реформи буксують через бездіяльність правлячих політичних сил. Він вміє переконувати, а не щось нечленорозбірне гнусавити як Ющенко.З Тарасюком на Заході рахуються.Рахуються і в Україні. Наведіть приклад де Тарасюк щось узагальнююче говорив негативне про Україну? Ні. Він говорить по конкретній темі.Він настирливий настільки, що може задовбати своєю настирливісю самого чорта.
     • 2004.01.23 | МК

      Аж занадто прозахідний

      Той Тарасюк
      Краще б він став проукраїнським

      А те, сильний чоловік - не заперечую.
      У них там в міністерстві ЗС зараз ціла плеяда подібних типажів - жорстких керівників з важким поглядом
      ІМХО

      А країну свою закордоном поливати негоже. Це факт. І ніяким Кучмою подібне не виправдовується. Це точно
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.23 | KAKTUZZ

       Re: Аж занадто прозахідний

       Він проукраїнський в першу чергу.І не проституює, деякі інші вам відомі політики типу Марчука, Зінченка етс. Щось на кшталт:"Не слід Росію скидати з ваги". Слід нахрен скинути і не згадувати. Ось нам прибалти показали приклад. Скинули тую Росію з тієї вагинахрен і будучи прозахідними вже стали фактично членми НАТО, а з 1 травня цього року будуть повноправними членами Євросоюзу. А тії під*ри Путіна з дводенним візитом з хлібом і сіллю зустрічають. Скоро ще визнають батюшкою-імператором всея Руссі-України.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.24 | СЕМЕН

        Скажіть мені, КОЛИ.....

        Коли ми дочекаємось на ПРОВІДНИКА УКРАЇНИ, коли не наші коритні шавки будуть бігати по закордонах і жалітись всім, а коли закордонні шавки будуть скаржитись в ООН на Україну що вона повертає землі свої по Віслу та Урал.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.24 | МК

         Стара проблема

         Свинопаси vs Козаки

         Свинопаси й подумати не сміють про Україну від Сяну до Дону. Для них козаки, які мріють про подібне: фашисти, екстремісти, аґенти москви, провокатори і т.д.

         Тому ці свинопаси,як стрінуть ще де козака, то самі ж поспішають його забити ціпками. Щоб їхній польський, гамериканський чи російський пан бачив, вони свинопаси - прогнозовані, і лагідні, і слухняні, і демократичні.

         Вони й не думають собі панувати, аби лиш пан їм дозволили які ручки до каструльок прикручувати, і на тому спасибі. За це вони готві всіх козаків зацькувати.

         Так і УПА було. Хіба не так? Одні гинули і гнили по лісах, інші жлуктили горілку і здавали своїх же. Самі

         Тоді здавали москалям, тепер будуть здавати америкосам. Принципово це суті не змінює
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.27 | KAKTUZZ

          Re: Стара проблема? Проблеми не існує!

          Існують придурки, котрі, не приший кобилі хвіст , щось пишуть про КОЗАКІВ, домішують туди Зварича.
          Дійсно ! З точки зору навіть європейського побутовця , то він крейзі!!! Змінив ГАМЕРИКАНСЬКИЙ папорт на УКРАЇНСЬКИЙ??

          Ні щоб сказати! Ото хлопак! Ціла робітнича і безробітна Україна лишень мріє про США, а тут ось такий "дурень" !

          МК! Плацдарми з"ясовані!
     • 2004.01.24 | 123

      Ага, а Зварич - так той відомий комсомолець...

      Повернувся до України з США після повалення СРСР. Мабуть, був секретарем комсомольської організації на Нью-Йоркщині...

      Тчатєльнєє, Семен, тчатєльнєє...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.24 | СЕМЕН

       Зварич - просто ідіот, або провокатор.

       Саме ця персона на початку 90 вбивала в голову вождям РУХу про необхідність без'ядерного статусу України. Тобто він працював на користь Вашингтону. 179 балістичних ракет 43 армії були націлені ВИКЛЮЧНО на два об'єкти штат Вашингтон та штат Нью-Йорк. І те що зараз цей тип закликає ВИКЛЮЧИТИ УКРАЇНУ з РАДИ ЄВРОПИ та це рівень Жириновського, або партнера "Нашої України" СПС любителя "ліберальної імперії" Чубайса. Ознака така, частина політикуму США віддає Україну на поталу Москві. Але ми не повинні бути слабими та дозволяти різним ворагам України руйнувати Україну. Вже відомі інтереси США по Україні - знищення військового комплексу.

       Україні потрібен ЛІДЕР, котрий зможе вистояти в цій "міжнародній конкуренції".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.24 | СЕМЕН

        Зварич - агент впливу чужих інтересів.

        Ходорковського звинувачують у ядерній зраді.

        За відомостями колишнього гендиректора Ради національної стратегії Станіслава Белковського, колишній голова НК "ЮКОС" Михайло Ходорковський, який сьогодні сидить у російський в'язниці, у ході своєї поїздки до США в 2003 році розповів помічнику Джорджа Буша Кондолізі Райс про свій намір здобути формальну політичну владу в Росії і після цього піти на повне ядерне роззброєння Росії.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.25 | СЕМЕН

         Зварич - агент впливу чужих інтересів. (доповнене)

         Ходорковського звинувачують у ядерній зраді.

         За відомостями колишнього гендиректора Ради національної стратегії Станіслава Белковського, колишній голова НК "ЮКОС" Михайло Ходорковський, який сьогодні сидить у російський в'язниці, у ході своєї поїздки до США в 2003 році розповів помічнику Джорджа Буша Кондолізі Райс про свій намір здобути формальну політичну владу в Росії і після цього піти на повне ядерне роззброєння Росії.

         Ходорковський, мав намір, за сприяння США, обійняти посаду прем'єр-міністра країни. На операцію за знищенняядерня ядерної зброї Ходорковський міг би отримати 50-60 млрд. долярів США.


         Україна під впливом "спеціалістів" зробила міжнародний ядерний СТРИПТИЗ.

         Світом керує СИЛА.

         МИ ЇЇ ПОЗБУЛИСЬ.
 • 2004.01.24 | Максим’як

  Re: СЕМЕН, ТВОЯ ПРОБЛЕМА У ТОМУ, ЩО ТИ БРЕХУН.

  А брехню дуже важко логічно ув"язувати і кожного разу все складніше і складніше. Не даремно народ каже: "З брехнею у світ підеш, та не повернешся".

  На форумі "Разом" тобі тільки й залишалося, що запускати "гівняні хвилі" (як каже Августо), тобто тиражувати десятки тем щоденно, щоб форум не діяв.

  Це якесь наївне белькотіння про програму, "за яку я голосував" чи щось у цьому дусі. Бачу, що хлопцям із Майдану просто подобається така розвага.

  За рік спостереження за тою лінією, яку ти підсвідомо виказуєш, випливає один висновок. Твої мафіозні хазяї найбільше бояться того, що Віктор Ющенко знайде цивілізовану спільну мову із Путіним і твоє мафіозне кодло втратить роль провідника російських ідей в Україні.

  Якщо Путін переорієнтується на Ющенка чи просто сприйматиме його, як невелику загрозу для російських інтересів, то це для вас смерть.

  Завдання твоїх хазяїв полягає у постійному наганнянні страху на російський народ, приходом українських націоналістів, і наганяння страху на український народ, приходом російського імперіаліста. Чудові умови для набивання мішків російським та українським добром. Правда, Путін вже почав щось доганяти, а наш недолугий, твій любимий батечко (як ви його нестямно любите за недолугість!!!), ніколи не дійде до путінських кроків. Але прийдуть інші.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.24 | СЕМЕН

   Олег Максим'як ти що з дуба впав? Коли це я брехав?

  • 2004.01.24 | СЕМЕН

   Максим'як подивись увадніше чия мафія оточила Ющенка....

   """"Твої мафіозні хазяї найбільше бояться того, що Віктор Ющенко знайде цивілізовану спільну мову із Путіним і твоє мафіозне кодло втратить роль провідника російських ідей в Україні. """"


   Подивіться на оточення Ющенка.

   Та це інтереси Лукойла, ТНК, Російського енергоатому та Російської Православної Церкви.


   Ющенко хоче бути головним васалом МОСКВИ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.24 | Мінор

    Колись у 90-му мені один СНУМівець розповідав, що Чорновіл - жид

    Драч - жидомасон, Олійник - напівкацап, Яворівський - жид, Гончар - піджидок. Щоправда він завжди закінчував, що справжнім 100% українцем, націоналістом і патріотом є Василь Барладяну...

    Автора, СЕМЕН, автора! :-) Хто на твою думку є достойним президентської булави?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.24 | СЕМЕН

   Для прикладу, зразок БРЕХНІ.

   Взято з сійту "Нашої України".

   """"колектив сайту вирішив на час свят призупинити роботу форуму. Сподіваємося на ваше розуміння. До зустрічі після різдвяних канікул.""""


   http://www.razom.org.ua/forum
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.24 | українець

    Re: З Семеном все ясно...

    Як людина нова на форумі я спочатку не вїхав,а тепер з тобою ,Семен, все зрозуміло-ти попкан чучмоїдів.Коротко-те ,що загадили Вкраїну твої хазяї-кучми,медведчуки та інші,знають та розуміють всі закордоном,хто читає і думає.Та й багато не треба говорити - варто лиш подивитися на мільйони наших наймитів,що за копійки горбатять по всій Європі і в Росії, вкраїнських дівчат,що для того щоби прокормити свої сімї торгують своїм тілом.На дану тему можна навести ще багацько прикладів,але не проте мова,а про те ,щоби ти ,продажна шкура й твої хазяї знали - не буде вам спокію ніде й ніколи за знущання над вкраїнським стражденим людом,не зможете ви затулити рота цілому народу,якби не хтіли.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.24 | СЕМЕН

     Українцю, очі відчини та мозок включи.

     Проголошуючи державу у 1991 році було видно що платня 7 баксів!!!
     Відкриваючи кордони, було зрозуміло, люди ринуть там де більша оплата. Що і сталось.
     Частина робочої іміграції річно в Україну вертає близько одного мільярда долярів кешем.

     Що є дуже патріотично.

     Уряди деяких країн звинувачують українців саме у обезкровленні фінансовому тих країн де вони масово працюють. Зчичайна матиматика в Україні на рік 1200 баксів в США 30 000, а в Європі 13 000. Звичайний економічний пилосос.

     Вважаю Кучму та Ющенка особами з однієї "ферми".
     Кучма біля керма 11 років, а Ющенко 9. Одна ПАРА.

     Нам потрібні НОВІ СИЛИ, НОВІ ПЕРСОНИ.

     А не ті що відверто заявляють про своє невдацтво "влада вкрала в нас перемогу", то просто смішно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.24 | СЕМЕН

      Аби перестав слухати своє російськомовне оточення....

      Очовидно хай ЇДЕ.
      Аби не ганьбив Україну. Та не повторював дурниці висловлені йому російськими казачкакми....
   • 2004.01.28 | СЕМЕН

    Ти подивись, виправились.

    Шановні читачі сайту www.razom.org.ua!


    На жаль, ми не змогли вчасно завершити всі роботи з удосконалення нашого форуму. Ми плануємо приємно здивувати вас численними новаціями та новими можливостями даного розділу. Однак, це потребує більше часу, ніж ми уявляли.


    Щиро вдячні всім за активну підтримку і просимо вибачити за незручності.
  • 2004.01.24 | СЕМЕН

   Бачу, скоро Максим'як аби нашкодити Кучмі......

   """"За рік спостереження за тою лінією, яку ти підсвідомо виказуєш, випливає один висновок. Твої мафіозні хазяї найбільше бояться того, що Віктор Ющенко знайде цивілізовану спільну мову із Путіним і твоє мафіозне кодло втратить роль провідника російських ідей в Україні.

   Якщо Путін переорієнтується на Ющенка чи просто сприйматиме його, як невелику загрозу для російських інтересів, то це для вас смерть.""""


   Бачу, скоро Ви Максим'як, аби нашкодити Кучмі заспіває "БОЖЕ ЦАРЯ ХРАНІ".
   Цікаво що Ви не перший. вже бачив таких що за ради спілкування з Ющенком свої принципи ЗРАДЖУЮТЬ. Та підкоряються впливу РПЦ.
   ГИДКО.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.24 | Максим’як

    Re: Семен, тут, мабуть, ніхто ще не знає, що Кучма твій кумир

    Кілька разів я добивався від тебе відповіді на просте питання: "А хто, я не Ющенко?" І що ти мені віповідав? Приблизно таке: "Кращого від Кучми не має. Кучма рятує Україну, а всякі Зваричі і Тарасюки її обс... на Заході, Кучма рятує Україну від москалів, а Ющенко продає її Кремлю, КГБ та РПЦ"

    Я розумію що це весело, але коли часто, то вже надто занудно.

    Все, що я визнаю позитивного у полеміці із тобою, то відсутнісь матюків. Я, навіть можу сказати, що це викликає у мене до тебе повагу. Бо, я правило, захисники Кучми і медведчуків, без йо-матєрі не відстоюють інтереси мафії у дискусії. Очевидно, що тебе довго десь виховували на кафедрі історії кпсс, яка за "ненадобностью" нагло закрилася.

    Знаєш, проблема у спілкуванні із тобою є надто банальна - нічого нового. Як би ти не обертав словесами і закликами, все і далі зводится до двох слів "москалі ідуть".

    Тобто, я, Семен і Кучма, патріоти, а всі решту продалися (особливо Ющенко і Томенко) жидам, москалям, Америці, кагебе, Саддаму, полякам, РПЦ, Соросу, Суркісу і пр. і пр.

    Ну, скажи щось нове. І справді нудьга.

    Ти вже настрочив з півдесятка відповідей на мій допис, але я не часто маю таку радість сидіти в інеті, як казав недавно Микола Томенко - не на ставці, тому. вибачаюсь, що не всюди втулив відповідь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.24 | СЕМЕН

     Максим'яку, не маєш що сказати?

     Ну що ти БРЕШЕШ?

     Ніколи, не захищав Кучму, саме Ющенко ходить до Кучми.
     Ющенко мовчить про що домовився з президентом.
     "Скажу я Кучмі багато неприємного" - СМІШНО.
     Бо боїться правди, аби народ чогось не взнав....


     Ви не відповіли ні на одне питання.


     А бруд який по закордонах лиєте на Україну я бачу.
     Чи космса від Путіна наказ отримала МОЧИТИ ПО ЕВРОПЕЙСЬКИХ САРТИРАХ УКРАЇНУ? Подивіться як ГАНБЛЯТЬ КРАЇНУ ТОМЕНКО, ЮЩЕНКО, ТАРАСЮК, ЗВАРИЧ, ТАРАС ЧОРНОВІЛ....


     Може це впливи росіян в блоці?
     Може Ви назвете скільки мандатів Ви продали російським шовіністам в блоці "Наша Україна"? Можу тільки перерахувати організації Лукойл, ТНК, Атомєнего....
    • 2004.01.25 | Мінор

     Я все чекав, хто це напише.

     Н форумі "разом" СЕМЕН неодноразово агітував за Кучму :-) Але тепер мабуть навіть йому стало соромно своїх минулих дій. Та зрештою, візьмемо приклад з москалів: "Кто старое помянет, тому глаз вон. А кто забывать станет - оба!"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.25 | СЕМЕН

      Віктору Уколову

      Агітував за Україну.
      Своє бачення України приміряю до всіх кандидатів, маю свою позицію.

      Ніколи не агітував за Кучму.

      Ні, інакше, Вашими Уколов методами.


      Уколов вже рік агітує за СИМОНЕНКА :)))
 • 2004.01.25 | Ukropithecus (robustus)

  Re: СУСАНІН, або ГАПОН

  Я вже давно перестав серйозно сприймати заяви Ющенка, бо його цікавить лише власне президенство, тому у нього одна половина заяв є антитезами другої половини.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.26 | СЕМЕН

   Відсутність принципів, аналітики в команді чи бажання крісла...

   Де провідник України, де лідер НАЦІЇ?

   З кого ми вибираємо?
  • 2004.01.26 | СЕМЕН

   ГАПОН

   "ГАПОН" в дії.

   Більшість українців надали свої голоси блоку "НУ", бо ми сподівались на зміни у суспільстві на користь України. Ми дали Ющенку перемогу, а що Ющенко робить з народним довір'ям? Розбудовує себе та розширює майнову власніть СІМ'Ї.


   Ото вся користь.


   Люди прокидайтесь, перестаньте надіятись на Ющенка, це - МІФ.
   Розбудований БАНКОВОЮ.


   Дивіться на результат. Він не є провідником, він не є захистником України. Він собі дозволяє відкрито принижувати нас "маленький українець", нашу з Вами країну, за кордоном називає Україну "країною втрачених можливостей". Його старший брат, Петро Ющенко, високопосадовець в РПЦ докладає особистих зусиль по захопленню державних українських земель на користь Печерської Лаври - оплот російського шовінізму(РПЦ).


   Ні Петро 1, ні Катерина 2, ні Сталін, ні Суслов не змогли вбити національну ідею, а Ющенко на форумі українців в Києві - "ВБИВ". "Спочатку влада національну ідею вбила , потім проголосила що вона не спрацювала." під цей виступ українці аплодували, сліпі та глухі. Перед Вами виступає тип на кшталт "жириновського", а люди вірять що він ЗАХИСТИТЬ УКРАЇНУ.


   НІ, ЮЩЕНКО НІЧОГО, НЕ ЗРОБИТЬ ДЛЯ УКРАЇНИ.


   За минулий рік були можливості лідеру "НУ" проявити себе:

   - ЄЕП.
   - Тузла,
   - Одеса-Броди,
   - Газотранспортний консорціум.

   Ніякої активності.

   Придивіться уважніше на Ющенка і перестаньте СЕБЕ ДУРИТИ.
   Ющенко себе оточив російськими інтересами, захищати Україну, для нього не має часу і бажань.
 • 2004.01.26 | Михайло Свистович

  Re: Щоб багато не писати про брехню та мотиви Семена.

  Я знаю Томенка ще раніше ніж Уколов, і Уколова знаю з першого дня його політичної діяльності. Тому лише кілька речень:

  1. Томенко ніколи не був палким комсомольцем та ленінцем, він успішно розвалив комсомол, надаючи тодішній опозиції можливість користуватися його майном і т.д. читайте, все, що написав Уколов, бо так воно дійсно було. Уколов чудово проінфоромований про Томенка, так що не слухайте Семена.

  2. Уколов також ніколи не був палким комсомольцем чи комуністом, а, навпаки, так що намагання Семена навішати й на нього брехливі ярлики, як на Томенка, лише піар-хід.

  3. Семен не голосував за НУ на минулих виборах, він завжди був проти опозиції.

  4. Ніхто нічого подібного, що пише Семен, ні в Держдепі США, ні Мельниченко йому нічого не казав. Все написане про це Семеном є навіть не його фантазією, а банальною вигадкою.

  5. Семен є звичайним форумним провокатором, з яким немає сенсу дискутувати. Дискутувати можна з людиною, яка має відмінну точку зору й відстоює її, але немає сенсу вести дискусіцю з тим, хто ставить собі за мету не довести своє, а будь-яким чином запустити в голови мислевіруси в дусі геббельсової пропаганди, щоб тільки нашкодити опозимції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.26 | Тестер

   Re: А я про що говорив форумчанам. Та на мене

   накинувся Роллер, а потім попередження з переліком провокаторів кудись зникло. :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.26 | KAKTUZZ

    Хмара і Семен -- провокатори?

    додано: 26-01-2004
    Степан ХМАРА: Ющенко зробив величезну дурницю


    Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1075121129.html

    З деяких інтернет-видань стало відомо про зустріч Віктора Ющенка з Леонідом Кучмою. Причому пропрезидентські ЗМІ повідомили, що зустріч відбулась з ініціативи Віктора Ющенка, а сайт «Разом» повідомляє, що на цю розмову Віктора Андрійовича було запрошено. Після зустрічі, зміст розмови Віктора Андрійовича з Леонідом Даниловичем чомусь було максимально засекречено. На прес-конференції В.Ющенко повідомив лише те, що розмова велася про Конституційну реформу. Чи досягнуто якихось домовленостей ніхто з учасників зустрічі не повідомив. Про те, чи буде балотуватися на наступних виборах Кучма Ющенко його не спитав.

    Виникає закономірне запитання : навіщо тримати в таємниці від народу і своїх партнерів по опозиції суть розмови між народним улюбленцем, найвірогіднішим кандидатом в президенти від опозиції і нинішнім президентом, людиною якій вже ніхто в світі не довіряє. Зважаючи на те, що домовленості в опозиційному таборі проходять і так важко, навіщо їх ускладнювати? Адже такі таємні зустрічі лідера опозиції В.Ющенка з фактичним керівником більшості, визнаним усіма хресним батьком кримінальної олігархії в Україні Л.Кучмою однозначно не призведуть до більшої довіри в опозиційному таборі. Та й рейтингу Вікторові Андрійовичу не додадуть, якщо ще навпаки не знизять. Складно повірити і в те, що ця зустріч спроможна була змінити думку президента і К° щодо Конституційної реформи і бажання будь-що утримати владу в своїх руках? Вже і продажна журналістська братія почала відкрито на TV поливати Ющенка за цю зустріч, підозріваючи його і в здачі позицій, і в зраді опозиційних сил, і ще в багатьох смертних гріхах? Навіщо це треба було Вікторові Андрійовичу?

    Цю дилему просимо прокоментувати вічного опозиціонера, заступника голови партії “Батьківщина”, народного депутата Степана Хмару:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.26 | Михайло Свистович

     Re: Тільки Семен (-)

   • 2004.01.26 | Полтавський вареник

    :) :) Відгадаєте, КУДИ ВОНО зникло :) ? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.26 | KAKTUZZ

     Re: :) :) Відгадаєте, КУДИ ВОНО зникло :) ? (-)

     Звісно, що до полтавських любителів вареників. Доречі. Одним із таких полтавчан,"любителів" вареників і всього українського був шеф полтавського КҐБ -- Є.К.М.

     Думаю! Чого це він останнім часом так рогрубів? Мабуть вареників полтавських об"ївся!
  • 2004.01.26 | KAKTUZZ

   Аалогічність , чи преференція?

   Хмара: Вже і продажна журналістська братія почала відкрито на TV поливати Ющенка за цю зустріч, підозріваючи його і в здачі позицій, і в зраді опозиційних сил, і ще в багатьох смертних гріхах? Навіщо це треба було Вікторові Андрійовичу?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.26 | KAKTUZZ

    Вибачте! Але Хмарі я довіряю більше !(Не затирайте , прошу!)

    ХМАРА:"– Якщо коротко, то я хочу сказати, що Ющенко зробив величезну дурницю, бо насамперед кожний крок політика такого масштабу мав би бути обдуманим і прогнозованим. Що він дає і для якої сторони? І Ющенко повинен би, принаймні вже навчитися на своїх помилках, і не повторювати їх знову і знову. Бо, безперечно, це взагалі виглядає негарно – зустрічатися з керівником протилежного табору не порадившись з колегами по опозиції та ще й утримувати в таємниці зміст розмови. Від кого, кому це потрібно? Хіба що Кучмі? Так ми за прозору політику, чи за яку?

    Це по-перше, а по-друге я вважаю, що з Кучмою взагалі нізачим зустрічатися і вести якусь розмову. До Кучми можна йти лише зі слідчими і понятими. Це інша справа. Або йти з ультиматумом, запропонувавши йому достроково скласти повноваження. Оскільки він же країною не керує, він тільки опікає олігархів, які розпинають Україну. І це ж людина, яка причетна до дуже тяжких злочинів проти України, до ліквідації Георгія Гонгадзе, приховування злочинів олігархів. Про що з ним можна таємно розмовляти? І знову ж призначення на дуже фінансово і господарсько відповідальну посаду цього ж Бакая, на якому, як кажуть, і клейма нема де ставити, –– кримінального злочинця, що наніс Україні колосальні збитки, і авантюра з так-званою політичною реформою для того, щоб одурачити народ."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.26 | KAKTUZZ

     Пане прокуроре проовокаторів! Вам слово! (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.26 | СЕМЕН

      Запозичений передрук.

      21 января в 9:30 состоялась закрытая встреча (без кроваток) лидера блока "НУ" Ющенко и гаранта Конституции Кучмы...

      Беседа происходила в нервозной обстановке...

      Наиактуальнейшим вопросом в беседе папы и сынули стал вопрос О ВОЗМОЖНОМ НЕ БАЛЛОТИРОВАНИИ ЮЩЕНКА НА ПРЕДСТОЯЩИХ ПРЕЗИДЕНТСКИХ ВЫБОРАХ...!!! А гротеском всей этой затеянной искромётной буффонады стало предложение последовавшее от гаранта Конституции к Ющенко.., а именно в ПОДДЕРЖКЕ КУЧМЫ ЮЩЕНКОМ НА ПРЕДСТОЯЩИХ.., тк сазать, ВЫБОРАХ...!!!

      (Для посредственных борзописцев поясняю то, что именно Ющенко не должен баллотироваться и должен поддержать единого кандидата от власти и провластных структур КУЧМУ Л.Д....)

      В случае не принятия ультимативного предложения к сыну будут применены, тк сазать, радикальные санкции....
      Ющенко пообещал разрешить этот насущный для папы вопрос в ближайшее время на согласительном совете закрытыго клуба нацприватизаторов...! Смотрящим за всем процессом от гаранта был поставлен ПОРОШЕНКО....

      P.S. Именно Порошенко накануне, договорился о встрече Кучмы и Ющенко...!

      Вот так-то..., тк сазать извольте.., кушання подано...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.26 | Предсказамус

       Ссылку дайте, если не трудно (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.26 | СЕМЕН

        Ссылка

        http://www2.pravda.com.ua/forum/read.php?f=1&i=5283&t=5283
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.26 | Предсказамус

         Спасибо

         Anartosis явно под диваном сидел. Мельниченко strikes back
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.26 | СЕМЕН

          Схоже на правду

          Синок по зустрічи був щасливий.
          Виторгував прем'єра.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.26 | Предсказамус

           Умные китайцы говорили:

           Не принимайте стук своего сердца за звук конских копыт. Соображения антизападника-Anartosisа и Ваши телепатические способности меня не убеждают. Думаю, не только меня.
        • 2004.01.26 | Михайло Свистович

         Re: Ви б ще самі на себе послались (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.26 | СЕМЕН

          Свистович, перестань займатись ЦЕНЗУРОЮ.

          Це просто хамсько.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.26 | Михайло Свистович

           Re: Навчись виконувати правила форуму (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.26 | СЕМЕН

            Мене цензурують завжди комуняки.

            Томенко робив це в 1990, зараз ЦЕНЗУРУЄ ГАЗЕТУ "без ЦЕНЗУРИ", а Свистович 2004. Основатори демократії цензури, або послідовники комсомолії...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.26 | Михайло Свистович

             Re: Як бачиш не завжди.

             СЕМЕН пише:
             > Томенко робив це в 1990

             Томенко в 1990 взагалі нікого не цензурував. Не мав такої можливості

             > зараз ЦЕНЗУРУЄ ГАЗЕТУ "без ЦЕНЗУРИ"

             Зараз він не цензурує газету "Без цензури", не має таких повноважень і навіть не завжди читає всі статті.

             > а Свистович 2004.

             витирає дописи, не гідні культурного товариства.

             > Основатори демократії цензури, або послідовники комсомолії...

             В мене занадто некомсомольська біографія, щоб тобі хтось повірив. Так що демагогією займись на інших форумах. Тут дешеві прийомі не проходять. Можеш відразу весь список звинувачень щодо модераторів цього форуму вивісити на Безрпавил. Або надіслати поштою. Бажано на туалетному папері.
         • 2004.01.26 | СЕМЕН

          А що робити?

          Ющенко не говорить про що домовився з Кучмою, ось тому люба інформація цікава. Політичні рішення по Україні приймаються на СХОДНЯКУ.

          Основи демократії та відкритого громадянського суспільства в ДІЇ.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.26 | Михайло Свистович

           Re: Не брехати.

           Або хоча б розбавляти брехню словосполученнями "на мою думку", "мені здається" тошо.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.26 | СЕМЕН

            Писав ЧИСТУ ПРАВДУ.

            Свій погляд на життя.
      • 2004.01.26 | Михайло Свистович

       Re: А звідки передрук? Посиланнячко де?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.26 | KAKTUZZ

        Re: А звідки передрук? Посиланнячко де?

        А аператівна разработачка? А знайіть самі! Це цілком доступно! Ну Може ХМАРА забрехався. Все дай вам з блюдечка з блакитним обідком! А потім або наїзджати, або затирати.Пане Св. Михайло. Мабуть думаєте ,що в житті я лише фіалочки збираю?

        Не тільки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.26 | Михайло Свистович

         Re: А звідки передрук? Посиланнячко де?

         KAKTUZZ пише:
         >Мабуть думаєте ,що в житті я лише фіалочки збираю?
         >
         > Не тільки.

         Я знаю. Ще гроші.
     • 2004.01.26 | KAKTUZZ

      Це вже добре,що адвокати Ющенка мовчать.

      Запитання до прокурорів!

      ХМАРА:"Навіщо це треба було Вікторові Андрійовичу?"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.26 | KAKTUZZ

       Хмара виносить вирок Ю-щенку !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

       ХМАРА:"Я думаю, Ющенко зробив би розумно, якби зустрівся з організаціями і асоціаціями середніх і дрібних підприємців, які готуються до акцій протесту, яких душать. Ось на кого йому треба рівнятися, а не на Кучму і на якісь сепаратні переговори з ним, ще й засекречені. Я думаю, що Віктору Андрійовичу це має бути серйозною пересторогою, бо якщо він буде і далі себе так поводити, то він втратить довіру в нас – його прихильників, доброзичливців і союзників, і в народу. А це вже катастрофа.

       Ви розумієте, я прихильник Ющенка, але після таких ляпсусів, які він робить, не порадившись зі своїми соратниками з опозиції, як я можу довіряти йому і що я можу чекати він нього? Тим більше від нас засекречується їхня розмова. Що це за така довіра? Що це таке? Це абсурд, дурниця. Це для політика взагалі недопустимо. І він повинен зробити дуже серйозні висновки."

       Розмову вела Роксоляна Хом’як
  • 2004.01.26 | Предсказамус

   Напоминаю, я просил ссылку на источник по Ющенко-Кучма (-)

  • 2004.01.27 | Безробітний

   Я також вмію такі байки розповідати...Ще більш цікаві...

   Михайло Свистович пише:
   > Я знаю Томенка ще раніше ніж Уколов, і Уколова знаю з першого дня його політичної діяльності. Тому лише кілька речень:
   >
   > 1. Томенко ніколи не був палким комсомольцем та ленінцем, він успішно розвалив комсомол, надаючи тодішній опозиції можливість користуватися його майном і т.д. читайте, все, що написав Уколов, бо так воно дійсно було. Уколов чудово проінфоромований про Томенка, так що не слухайте Семена.
   >
   > 2. Уколов також ніколи не був палким комсомольцем чи комуністом, а, навпаки, так що намагання Семена навішати й на нього брехливі ярлики, як на Томенка, лише піар-хід.
   >

   Отож розпочну цікаву байку:

   "Жив-був собі чоловік. Був членом ЦК КПРС, парторгом великого радянського заводу, проте палким комуністом та ленінцем він ніколи не був.
   Здобувши владу, той чоловік провів капіталістичну приватизацію (надаючи шахраям можливість користуватися загальнонародним майном) та розігнав колгоспи і т.д, читайте сучасну історію України, бо так воно дійсно було...
   Намагання навішати на цю людину брехливі ярлики..."

   Далі продовжувати, шановний пане-захисник-достойників-Уколова-та- Томенка?
   Чи вже досить щоб зрозуміти?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.27 | Михайло Свистович

    Re: Я не байки розповідаю, а те, що бачив на власні очі.

    Ви по суті щось можете сказати про Уколова з Томенком? З фактами конкретними? Чи просто хочеться поговорити?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.27 | СЕМЕН

     Пишу Вам конкретні теми, а Ви їх "демократично цензуруєте".

     Свистович, в США бував там де Романа Безсмертнорго не пустили на поріг, бо знають чий він хлопчик, чий він представник.     Що, думаєте ми забули про діятьність таких персоналій як Томенко та Піховшик.
     Що ми не бачили їхню активність по впливу на організацію УСС.
     Свістович МИ СПЕЦІАЛЬНО підставили під Вас Сашу Волкова (Олеся Донія) щоб Ви не заважали нам працювати.     Піховшик вже відкрито розповідає всім про закінчену школу КГБ, Томенко ще КОСИТЬ під демократа, сьогодні в нього інше завдення. Використовувати Ющенка для поливання брудом України.

     ТММ - хороший бізнес як для опозиціонера.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.27 | знаю

      СЕМЕН, хто "ми"? У вас шизофренія? Ви себе сприймаєте у множині?

      А якщо натякаєте на УКДБ, то чи віддаєте собі звіт у тому, що не маєте права представляти такі структури навіть під псевдо на форумі?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.27 | СЕМЕН

       Ой, вибачте Ви що образились за КГБ?

       КГБ - це не існуюча організація.
       Це вже історичний міф.
       Чи не так?
      • 2004.01.27 | СЕМЕН

       Є ще люди у котрих пам'ять не відшибло.

       Хто і чим займався на початку 90.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.27 | Михайло Свистович

        Re: Звичайно не відшибло. У них все записано. В архівах (-)

     • 2004.01.27 | Михайло Свистович

      Re: Навчіться ще писати їх без особистих образ і все буде добре.

      СЕМЕН пише:
      > Свистович, в США бував там де Романа Безсмертнорго не пустили на поріг, бо знають чий він хлопчик, чий він представник.

      Не сумніваюсь :)

      >
      > Що, думаєте ми забули про діятьність таких персоналій як Томенко та Піховшик.

      Не плутайте щось з пальцем. І хто це "ми"?

      > Що ми не бачили їхню активність по впливу на організацію УСС.

      І що ви там побачили? Мені, як одному з засновників і авторів проекту програми УСС, цікаво було б знати.

      > Свістович МИ СПЕЦІАЛЬНО підставили під Вас Сашу Волкова (Олеся Донія) щоб Ви не заважали нам працювати.

      Не знаю, хто такий Саша Волоков, а от вашої роботи я щось не бачив. Ну хіба що це була інша робота - протидія, так би мовити, за завданням партії :) І як це Донія підставили під мене? Доній був вищим за мене за ієрархією. Та й працювали ми не погано. А вінець нашої праці - голодування. Це ж було просто супер.

      >
      > Піховшик вже відкрито розповідає всім про закінчену школу КГБ

      Вам може і розповідає. Я з ним не спілкуюсь, тому нічого про це не знаю.

      >
      > Томенко ще КОСИТЬ під демократа, сьогодні в нього інше завдення.

      Від кого завдання?
    • 2004.01.27 | Мінор

     Михайле, давай краще будемо говорити про СЕМЕНа :-)

     А ще краще перенесемо цю гілку на ... , тобто в без правил.
     Персоніфікація будь-якої теми і створення негативного міфу про модераторів дискусії - є один найбільш застосованих владою прийомів для дискредитації інформації.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.27 | СЕМЕН

      Віктор, ти що по союзниках хочеш БИТИ?

      Ви краще скажіть Вікторе, як Ви робили програму з кадровим офіцером КГБ Піховшиком?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.27 | Мінор

       Re: Віктор, ти що по союзниках хочеш БИТИ?

       СЕМЕН пише:
       > Ви краще скажіть Вікторе, як Ви робили програму з кадровим офіцером КГБ Піховшиком?

       Блискуче робив. За один 1995 рік наше шоу вийшло у лідери року за рейтингами у своєму класі програм. Піховшек має непересічний розум і прекрасні можливості для збору інформації :-), хоча про те, що він офіцер від вас дізнаюся вперше. Я думав, що дрібний стукач. Єдина його проблема була в емоційній одноманітності, він був завжди злий, а телебачення любить різні емоції.
       Втім, наприкінці 95 року, після того як Славко знайшов спонсора, а мій проект фінансування програми провалили, я залишив ток шоу, про що ще жодного разу не пожалкував. Подібний способ фінансування програми не співпадає з моїми поглядами.

       А тепер про вас, СЕМЕН. Де працюєте і як вас величати?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.27 | СЕМЕН

        Віктор, Ви що ще досі не зрозуміли? Хто я?

        Повірте мені, Вам буде приємно.

        Але можемо зустрітись поза форумом для обговорення вашого працевлаштування для роботи на Віктора Ющенка та України.
        Мені не приємно що такі відверті бовдури як Томенко біля Ющенка, а Ви по за грою.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.27 | Мінор

         Дякую, питаннями власного працевлаштування я завжди успішно

         займаюсь сам. Але я так і не зрозумів хто ви. Поясніть ще раз.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.27 | СЕМЕН

          Мінор, а що у Вас було з Плющем?

          Вікторе, Плющ відійшов від Ющенка, бо зрозумів який це гнилий кодляк?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.27 | Мінор

           Re: Мінор, а що у Вас було з Плющем?

           Залиште свої дівочі мрії , як казав проф. Лященко, а краще займайтеся матаналізом. :-) Плющ не відходив від Ющенка. Я пішов бо мені не сподобалась їхня спільна заява - "Заява трьох". Може й погарячкував. Але дуже вже гидкою мені видалась така політика. Особливо на фоні справи Гії Гонгадзе. Це був аж занадто великий компроміс зі своєю совістю. Хоча пам"ятаю мене просили залишитись :-)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.27 | Мінор

            Алаверди, СЕМЕН, так де ви працюєте?

            І як вас звати. А то ми знову все про мене та про мене.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.27 | СЕМЕН

             Мінор, давно Вас не бачив.

             Вернись до ПЛЮЩА.
           • 2004.01.27 | СЕМЕН

            Міноре, бачите у Вас є принципи.

            Вікторе, зо три тижні тому Ющенко сказав що він не підписував листа від ТРІЙКИ. Що Ви думаєте на цю тему?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.27 | Мінор

             Re: Міноре, бачите у Вас є принципи.

             Сперше розкажіть, де про таке написано. А якщо не писали, то коли це було і хто при цьому був присутній. Після перевірки - відповім. Анонімам, а тим більше поінформованим, маю звичку не вірити на слово :-)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.01.27 | СЕМЕН

              Джерело, це перше яке знайшов...

              http://www.versii.com.ua/material.php?pid=6710
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.01.27 | СЕМЕН

               Текст

               Еще более откровенным вранье "мессии" проявилось, когда он заявил в том же интервью: "Сегодня я вам могу подтвердить, что я, как премьер, ни одного письма, где было слово "фашизм", не подписывал. Это честное слово. Я живу своими ценностями, которые понятны миллионам. И я их не предавал". Так вот, напоминаю Виктору Андреевичу слова из текста обращения к украинскому народу, которое он, будучи премьер-министром страны, подписал 12 февраля 2001 года вместе с президентом Кучмой и спикером парламента Иваном Плющом. Тогда в разгаре была уличная акция "Украина – без Кучмы!", и будущий "мессия" охарактеризовал эти события так (на языке оригинала): "Треба називати речі своїми іменами: проти нашої держави розгорнуто безпрецедентну політичну кампанію з усіма ознаками психологічної війни. Україна і світ ще дізнаються про замовників, організаторів та виконавців, про рушійні сили цього провокаційного дійства. Але всі ми вже зараз бачимо причетність до нього тих вітчизняних політиків і тих політичних сил, для яких не існує нічого, крім власних інтересів та амбіцій, егоїстичних устремлінь і сьогохвилинних очікувань. Вони нагнітають атмосферу істерії і психозу, сподіваючись на цій хвилі розхитати законні державні інституції і будь-що прорватися до влади".

               А дальше еще больше: "Сьогодні робиться неприхований розрахунок на введених в оману статистів. Оскільки абсолютна більшість українського народу не відгукується на провокаційні заклики "професійних революціонерів", їм не залишається нічого іншого, ніж апелювати до крайніх, екстремістських сил, до збудженого натовпу, використовуючи його як таран і засіб залякування пересічних громадян зловісними аналогіями. Досить придивитися ближче до їхньої символіки та гасел, до атрибутів, якими обставляються театральні політичні шоу, щоб переконатися: ПЕРЕД НАМИ – УКРАЇНСЬКИЙ РІЗНОВИД НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІЗМУ".

               И, видимо, чтобы окончательно дожать ситуацию, было сказано: "Але разом з тим не можна не бачити, що намагання розбурхувати вуличну стихію, пускати в хід відверто провокаційні прийоми, за допомогою яких вони хочуть поглибити розкол в суспільстві, підштовхнути владу до силової протидії, створюють реальну загрозу національній безпеці держави. Не слід забувати уроки історії - згадаймо, з чого і як починався ФАШИЗМ".

               И под этим вот стоит подпись премьер-министра Ющенко, который ни тогда, ни после за свои слова не извинился. Более того, как видим, продолжает врать. И при этом обещает уже сам призвать народ выйти на улицу! Зачем? Ответ на этот вопрос прост, как все замыслы "мессии", кажущиеся ему заумными: любой ценой придти к власти. Разница только одна: в феврале 2001 года Ющенко пытался любой ценой сохранить за собой пост премьер-министра, а сейчас, накануне 2004 года, года президентских выборов, эту власть получить. Тогда, чтобы его не турнули с премьерского кресла, он обозвал вышедших на улицу (в том числе, и в его поддержку) людей "национал-социалистами" и "фашистами" и даже пытался оправдать свою подпись. В интервью московской газете "Время новостей" он так и сказал: "Конечно, форма обращения "трех" несколько тенденциозна и грешит местами, выдержанными в демагогическом стиле, недопустимом сегодня, может быть, нужно было больше настаивать на своем и изменить тон обращения, отказаться от некоторых обидных обобщений".

               Но не настаивал же ни на чем и ни одну формулировку не изменил! Это он сейчас умен задним числом. Более того, готов призвать "фашистов" и "национал-социалистов" опять выйти на улицу и проложить ему путь на Банковую. Видимо, так уж сладка власть, что ради нее ничего не жалко: ни времени, ни сил, ни здоровья. Особенно если ты в это время в малиновом свитере в кругу семьи о пчелах рассуждаешь. А че его жалеть – ведь это же все не твое…
           • 2004.01.27 | KAKTUZZ

            Re: Мінор, а що у Вас було з Плющем?

            І Ви б залишились в тій команді на тих жеж ролях? ("Може погарячкував")!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Я про компроміс із совістю! Не шкодуйте! Запевняю . Я свого часу пішов на компроміс із одним вельмиповажним політиком. Причому , як мені втерли :" Заради блага України!"

            Нині вельми шкодую , що пішов на це. Відмовився! Зате нині мені спиться краще!Йому --НІ!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.27 | Мінор

             А що важливіше - совість чи Україна? :-) (-)

             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.01.27 | СЕМЕН

              Україна і все, все інше не враховане.

              Совість - хибна доктрина нав'язана гоям.
             • 2004.01.27 | KAKTUZZ

              Re: А що важливіше - совість чи Україна? :-) (-)

              Чиста совість понад усе,навіть понад квазі-Україною, яка нині втягнута декотрими "патріотами" в політичні інтриги,котрі замішані на крові багатьох людей. Про це я вже для себе чітко вияснив,фактологічно з"ясував, встановив і тому добре сплю. Посиланнячок давати не буду окрім того , що нааписано в www.ukrainianreports.com

              Шануймося!Може, ми того варті!
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.01.27 | Мінор

               А що СЕМЕН у вас з Кактусом є явна суперечність

               Кактус вважає, що чиста совіть - понад усе, навіть понад теперішню квазі-Україну. На ваш погляд Україна понад усе.
               За вашою дискусію буду спостерігати з цікавістю.
        • 2004.01.27 | Михайло Свистович

         Re: Плюралізм в одній голові?

         СЕМЕН пише:
         > Повірте мені, Вам буде приємно.
         >
         > Але можемо зустрітись поза форумом для обговорення вашого працевлаштування для роботи на Віктора Ющенка та України.
         > Мені не приємно що такі відверті бовдури як Томенко біля Ющенка, а Ви по за грою.

         Людина, яка всюди не критикує, а просто лає Ющенка, закликаючи поставити на ньому хрест, може просприяти працевлаштуванню в того ж... Ющенка. Дійсно обклали того Ющенка, напевно, як могли. Тільки не томенки. Бо саме наявність там Томенка багатьох бісить, що означає, що Томенко робить корисну справу.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.27 | Сидорович

          Свистович на жаль не політик !

          Ну це я ще мяко! Насправді в практичному сенсі користь від томенка приблизно така як від яворівського.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.28 | Михайло Свистович

           Re: А під своїм постійним ніком написати слабо?

           Сидорович пише:
           > Насправді в практичному сенсі користь від томенка приблизно така як від яворівського.

           Набагато більша.
        • 2004.01.27 | Предсказамус

         Виктор Андреевич, неужели?! (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.27 | СЕМЕН

          Нарешті.

          Молодці, добре тримаєтесь.
          Працюйте, з богом.
         • 2004.01.27 | Михайло Свистович

          Re: Може і Виктор Андреевич, але не той, що Ви подумали (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.27 | СЕМЕН

           (Дуже сильно МОД) Свистович, знову знає за інших (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.27 | Мінор

            Я навіть кожного ранку п"ю свіжу кров невинних дітей

            СЕМЕН пише:

            > Уколов дійсно захищав Леніна на одному з засідань УСС в педагогічному. То було смішно. Згадав так для розваги.

            Ага на установчих зборах УСС у жовтні 1989 року. А ще голосував за Кучму у другому турі в 1994 році. А ще одного разу лазив за малиною у чужий сад і зламав руку :-)


            Доречі, СЕМЕН, вас звати Ігор чи Сергій?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.27 | СЕМЕН

             Вікторе, згадав.

             Булу, було.

             Не Ігор і не Сергій.

             :)))
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.01.27 | Михайло Свистович

              Re: Не знав, не знав, та й згадав (-)

             • 2004.01.27 | KAKTUZZ

              Re: Вікторе, згадав.

              Хлопаки! А Ви з такими питанннями до Женя-раля Марчука і він Вам усьо даст понять! Хто- є - хто! І де працює, і як і кіко заро-бля! І скіко мімо.Кароче усьо - усьосісінько. Знаю з прахтики лічної!
       • 2004.01.27 | Мінор

        СЕМЕН, я ж цілком серйозно. Хто ви і де працюєте?

        Звичайно такі питання суперечать правилам форуму. Але як вже ви заповзялися обговорювати мою трудову біографію, а я тепер далеко не політична фігура НУ, так давайте поговоримо в про вас.
        Інакше виходить гра в одні ворота. Якщо ж ви не боїтеся відкривати факти про себе, то і про мене говорити вам зась. Це не етично. Етично обговорювати Миколу Томенка, як народного депутата, відтак політичну фігуру.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.27 | Михайло Свистович

      Re: Михайле, давай краще будемо говорити про СЕМЕНа :-)

      Та ну його. Ще час витрачати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.27 | СЕМЕН

       СИН РЕЖИМА

       Ющенко пойдет к власти своим путем

       Лидер блока «наша Украина» Виктор Ющенко заявляет, что «не является сторонником экспорта» в Украину «грузинского варианта» смены власти в стране.

       Об этом Ющенко заявил 26 января на пресс-конференции в Тбилиси, где находится в связи с участием 25 января в инаугурации нового президента Грузии Михаила Саакашвили, сообщают «Подробности».

       Лидер блока считает, что Украина не будет копировать опыт грузинской «бархатной революции». «Грузия дала свой ответ на вопрос, как разрешить ситуацию, а Украина - даст свой», - сказал Ющенко.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.27 | KAKTUZZ

        Хлопці і Пані. Порушена тема СЕМЕНом не байки!Слід поміркувати!

        Ось наведу цитату Від ю-Щенка І СЕМЕНА!СЕМЕНцитує ю-ЩЕНКА:"Лидер блока «наша Украина» Виктор Ющенко заявляет, что «не является сторонником экспорта» в Украину «грузинского варианта» смены власти в стране.

        Об этом Ющенко заявил 26 января на пресс-конференции в Тбилиси, где находится в связи с участием 25 января в инаугурации нового президента Грузии Михаила Саакашвили, сообщают «Подробности».

        То тепер скажіть мені добрі люди і , зокрема пане Св.Михайле! ЦЕ що не х**ня? То де тоді тая українська революція і незалежність і демократія?

        Він нас що за ідіотів тримає? Є така наука -- історія! З її вичерпів немає прециденту двох оксамитовтих революцій. (Про це я писав в іншому постингу). Нам Господь БОГ дав оксамитову революцію і незалежність 13-років тому.

        Ми цим не скористались. Тепер всоте повторювати висліди вчених , що за нинішнього становища в Україні мріяти про ще одну "оксамитову революцію" -- це мрійництво? Може Ющенко просто екзальтований мрійник? Якщо він цього не розуміє!

        Є ще кілька питань. Пригадуєте фотознімки з сайту "Провокатора": Ющенко попиває в товаристві Рената Ахметова і Фіми Звягільського? Ну -- пацани канкрєтні. А після цього провал форуму "НУ" в Донецьку. Я думав , що Ющенко з "пацанами " перетер і в Донецьку все буде нармальок. Хто сумнівається стосовно таких рульових, як Ахмет і Фіма? Я ні. І тут дебош! Але ж Ахмет з Фімою заганяють таких хамів в стойло як Янукович в момєнтє!

        Поясніть Пане Свистовичу, якщо не про правила гри , то хоча б їх напрямок. Буду дуже засмучений, якщо Степан Хмара не помилився, а підтвердив мої прогнози.

        Тоді що? Знову роки імігрантського льоху для моєї дитини , мене...? Дружина, правда, вже плюнула на оці всі політ- інтриги.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.27 | KAKTUZZ

         СЕМЕНе! Вгамуйтесь ! Не денервуйтесь! Все зрозуміло !

         Але не зрозуміло чому Вас відразу не затерли і дали Вам змогу прорватись на "Форум"? Та й ще з "нахабною", "брудною", критикою на самого Ющенка!

         Значит сам ГІБіст? Ну нє? Ото сі дожили!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.27 | СЕМЕН

          Нова інформація. Що буде з Романом Безсмертним?

          Ющенко перекуповує Матвієнка?

          27.01.04, 17:10

          З наближених до лідера "Нашої України" ("НУ") джерел відомо, що В.Ющенком зроблена поки що негласна пропозиція керівнику УРП "Собор" А.Матвієнку очолити Центральний виборчий штаб "НУ" в ході президентських виборів 2004 року.

          В даний час А.Матвієнко визначається з прийняттям рішення, але, на прохання В.Ющенка, він не ставив до відома про суть пропозиції лідера "БЮТ" Ю.Тимошенко. Про неї відомо лише кільком членам Центрального проводу "Собору", оскільки призначення А.Матвієнка потягне за собою певні перестановки в керівній ланці очолюваної ним партії.

          За оцінкою аналітиків "НУ", такий крок з боку В.Ющенка має за мету перетягнення на свій бік представників "правого крила" "БЮТу" для того, щоб виключити в ході виборів будь-які можливості конкурентної боротьби між ними.

          Крім цього, це має сприяти зближенню позицій народних депутатів "соборівців" з фракцією "Нашої України" у Верховній Раді, а відповідно прискоренню прийняття Ю.Тимошенко рішення про підтримку кандидатури В.Ющенка як єдиного кандидата від опозиції, оскільки можливість розколу фракції "БЮТ", де 5 з 19 депутатів є представниками "Собору", загрожує взагалі існуванню фракції "БЮТ" у Верховній Раді.

          Роблячи таку пропозицію А.Матвієнку - фактично людині "збоку", В.Ющенко також намагається утримати єдність "НУ", в середині якої відчувається напруження стосунків між лідерами партій-учасниць та близьким оточенням голови блоку. При цьому Р.Безсмертному вже нібито дані конкретні гарантії щодо призначення на одну з провідних посад у владних структурах для того, щоб не допустити різких демаршів з його боку у зв"язку з публічним оголошенням рішення по А.Матвієнку.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.27 | KAKTUZZ

           KAKTUZZові потрібні пожертви!

           Після того як Свістовіч написав отаке:"26-01-2004 21:16, Михайло Свистович
           Re: А звідки передрук? Посиланнячко де?

           Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // Стерти // переглядів: 21 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1075144592

           KAKTUZZ пише:
           >Мабуть думаєте ,що в житті я лише фіалочки збираю?

           >

           > Не тільки.


           Я знаю. Ще гроші.(Відповів Свистович)!           На яких підставах він це заявив? Най Напише!


           Ну , то мене охопила ч-ч-чорнєша депресія і я впав у чорне пияцтво! Алкоголь завершився , а депресія лишилася! Пожертвуйте на алкоголь.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.27 | KAKTUZZ

            Пане Свистовичу!Як скінчите бігати , то зголосіться!

            Не лишайте напризволяще вірних Вашої парохії!
           • 2004.01.27 | Михайло Свистович

            Re: KAKTUZZові потрібні пожертви!

            KAKTUZZ пише:
            >
            > На яких підставах він це заявив? Най Напише!

            На підставах власної поінформованості.
          • 2004.01.27 | Михайло Свистович

           А посиланнячко? Знов ОБС? Re: Що буде з Романом Безсмертним? (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.27 | KAKTUZZ

            Re: А посиланнячко? Знов ОБС? Re: Що буде з Романом Безсмертним? (-)

            Відхекайтесь від тих ірпінських судів! Повечеряйте! І за серйозні справи!

            Може! вона й не серйозна, з огляду на не зрозумілу гру ю-Щенка. А може він вже добрий пес?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.27 | Михайло Свистович

             Re: Тобто посиланнячка на джерело немає. Так я і знав. (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua