МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Всеукраїнське громадсько-полiтичне об’єднання “За Україну, за Ющ

01/23/2004 | Сергiй СТЕПАНИШИН
Всеукраїнське громадсько-полiтичне об’єднання “За Україну, за Ющенка” - чи не єдина органiзацiя, яка створена не за вказiвкою зверху, а є iнiцiативою народу. Як розповiв гiсть Рiвненської конференцiї обласного осередку цiєї органiзацiї, народний депутат України Петро Ющенко, вiн був приємно вражений, коли потрапив на зiбрання людей, якi вже у серпнi 2002 року об’єдналися на пiдтримку Вiктора Ющенка в Сєвєродонецьку. А вже звiдти пiшла хвиля по всiх куточках України, i вже зараз ця громадська органiзацiя об’єднує понад 280 тисяч чоловiк.

Докотилася ця хвиля й до Рiвного. Напередоднi другої конференцiї у лавах обласного осередку перебувало 3275 чоловiк.

На конференцiю, що вiдбулася 17 сiчня в Народному домi, прибуло 88 делегатiв (обрано 89), гостi з Києва, Тернополя, Луцька, Львова, Iвано-Франкiвська, представники обласних громадських органiзацiй та партiй, народнi депутати України Петро Ющенко, Василь Червонiй, Юрiй Ширко, Сергiй Олексiюк.

Делегати обрали головою обласного осередку громадської органiзацiї “За Україну, за Ющенка” народного депутата України Юрiя Ширка, головою Правлiння - голову Рiвненської обласної органiзацiї Конгресу української iнтелiгенцiї Iвана Кур’янiка.

Обрані також делегати на Всеукраїнський форум та Рада у складі: Юрій Ширко, Юрій Гульчук, Василь Багній, Віктор Багнюк, Іван Кур’янік .

На конференцiї виступили народний депутат України Петро Ющенко (на фото), помiчник Вiктора Ющенка Лариса Усаченко, голова Управи Всеукраїнського об’єднання “За Україну, за Ющенка!”Сергiй Лютворт, Iван Кур’янiк,. З аналiзом полiтичної ситуацiї в державi виступив народний депутат України Василь Червонiй, який пiдкреслив актуальнiсть гасла “Всi - на Київ!”, i висловив упевненiсть, що нам удасться вiдстояти право народу на прямi всенароднi вибори Президента. Василь Червонiй вважає, що перед новоствореним обласним осередком об’єднання “За Україну, за Ющенка” постали два основнi завдання: за рахунок зростання членiв органiзацiї забезпечити контроль над усiма без винятку виборчими дiльницями, i саме цi люди мають стати основою створення єдиної національно-демократичної партiї на чолі з В.Ющенком.

На закiнчення зiбрання всiх присутнiх приємно здивував Вертеп у виконаннi представникiв молодiжних органiзацiй. Створенi ними образи Кучми, Суркiса, Симоненка викликали у присутнiх смiх i вселили надiю в те, що вже незабаром їхнi обличчя можна буде побачити не на екранах телевiзорiв, а лише у виглядi карнавальних масок.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua