МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Панота гуляє

01/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як ми вже повідомляли раніше, ввечері 23-го січня відбувається “урочисте закриття” року Росії в Україні. Кореспондент Майдан-Інформу мав “щастя” проїжджати поруч з палацом “Україна”, де відбувається ця “знаменна” подія. Вся вулиця Велика Васильківська (колишня Червоноармійська) для проїзду приватного транспорту перекрита, через це в прилеглих районах величезні транспортні затори. Ситуація погіршується снігопадом і хурделицею. По Великій Васильківській дозволений проїзд лише пасажирського транспорту і, як завжди ж, різноманітних машин з VIP-номерами (666-хх, 777-хх, тощо або серій ОО). Їх спокій охороняє безліч “правоохоронців” та “добровільних” помічників в штатському.

Поблизу палацу “Україна” кількість мерседесів та джипів на один гектар очевидно перевищує всі можливі світові досягнення. Площадка для великогабаритного транспорту вщерть заставлена автобусами, якими приїхали з регіонів “слуги народу” поклонитися “богам”. Вся як у класика: “За богами – панства, панства. В серебрі та златі! Мов кабани годовані – пикаті, пузаті!.. Аж потіють, та товпляться, щоб то ближче стати коло самих: може вдарять або дулю дати благоволять; хоч маленьку, хоч півдулі, аби тільки під самую пику”

Відповіді

 • 2004.01.24 | Чучхе

  Рік Росії в Україні чомусь закінчився за місячним календарем+

  Це очевидно вплив на психіку російського президента частих зустрічей з великим керманичем Кім Чен Іром.

  До речі, нам же обіцяли, що 2004-й рік буде роком Європи?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.24 | Yalovets

   2004 - Рік Польщі в Україні

   > До речі, нам же обіцяли, що 2004-й рік буде роком Європи?

   Це буде рік Польщі в Україні. Деяки зустрічі з цього приводу вже відбулись.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.24 | Чучхе

    Так, ось по темі з http://www.ukraine-poland.com (/)

    1.

    Тарасюк сподівається, що Рік Польщі в Україні буде успішнішим, ніж Рік Росії
    2004-01-24 00:21:17

    Народний депутат України, голова парламентського комітету з питань європейської інтеграції Борис ТАРАСЮК сподівається, що Рік Польщі в Україні буде більш успішним, ніж Рік Росії в Україні.

    Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні у Києві, відкриваючи Міжнародну конференцію “Україна та Польща: стратегічне партнерство в новій Європі”.

    Б.ТАРАСЮК зазначив, що “на рівні неурядових організацій Рік Польщі в Україні вже розпочався” та нагадав, що офіційне відкриття Року Польщі планується навесні.

    Депутат також сказав, що символічним є те, що конференція відбувається у той час, коли закривається Рік Росії в Україні. “Хочеться вірити, що Рік Польщі в Україні буде набагато успішнішим, позитивнішим і продуктивнішим для україно-польських взаємин, і набагато позитивніше сприйматиметься в Україні, ніж невдалий Рік Росії в Україні”, - наголосив депутат.

    Б.ТАРАСЮК також зазначив, що передбачається, що сьогоднішня конференція завершиться виробленням рекомендацій урядам України та Польщі.

    Під час конференції обговорюються проблеми стратегічного партнерства України та Польщі, політичних реалій країн у контексті євроінтеграційних процесів, наступні кроки держав на шляху євроінтеграції, нові економічні євровиклики для Польщі та України, а також питання українсько-польського діалогу в гуманітарній сфері. У рамках конференції відбудеться презентація спільного видання фонду “Демократичні ініціативи” та Інституту громадських справ (Польща) – книги “Польський референдум і новий устрій європейського дому: уроки для України”, яке містить рекомендації для структур усіх гілок влади, інститутів громадянського суспільства, ЗМІ України.

    Організаторами конференції виступили Інститут євроатлантичного співробітництва (Київ) та Центр міжнародних відносин (Варшава, Польща).


    http://www.unian.net/    2.

    2004 в Україні буде роком Польщі
    "Репортер", Новий канал 2004-01-24 00:26:35

    Поки триває закриття Року Росії в Україні, в іншому місці польські та українські політики обговорили заходи в рамках Року Польщі, яким буде 2004-й.

    Польща готується 1 травня стати членом Європейського Союзу. Однак, на думку експертів, вона зможе і надалі відігравати роль українського адвоката на Заході.

    Це підтвердив і колишній міністр національної безпеки Республіки Польща Януш Онишкевич.

    Він передбачає, що Україна, вірогідно, піде польським шляхом: спочатку приєднається до НАТО, а потім – до Євросоюзу.


    http://novy.tv/reporter/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua