МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист: У зворотну дорогу з троянським "орденом"

01/23/2004 | Гайди До Байди
(Цей відкритий лист можна сміливо розповсюджувати)

Ваша патріярхальність

Нехай наш Панбіг ущедрить Вас з кріпким здоров'ям і святою мудрістю у річниці вашого 75-ліття.

"Філярет - був розчулений"?

Невже Його високопоставлена світлість собі не свідомі, що Вас не відзначає Кучма, а ця душевно-хвора людина з такими "орденами" хоче лише продовжувати свою злочинну владу?

Ваша високопоставленість, як партріярх Ви свято зобов'язані заступати духовну гідність кожної української людини і нації. З прийманням цієї "винагороди" Ваша світлість ображає гідність кожного українця і мирянина в Україні і на землі сущій.

Ваше патріяршество, послухайте клик своєї душі й дайте цісареве, що цісареве та Всевишній буде його судити за його розорденовану злочинність.

Ваше патріяршество, це не тільки ваша особиста гідність, а вона стоїть за гідність української Церкви і духовности. Тому не прийміть з особистим розчуленням таке "митрополиче" приниження. Бо це не лише ваше приниження, а приниження для кожного українця і української нації. Українцям, яким покрали і спотворили їх духовну спадщину.

Тому заступайтеся за гідність своїх мільйонних мирян і української нації та привселюдно сахайтеся від тридцятисрібляного ордена. Безумовно, що наш Панбіг тоді скоріше прислухатиметься до всенародніх благань та скоріше визволить нас від цієї злочинної пошести на державних посадах і в прихватизованих маєтках.Українець


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua