МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Почін тов.Богословськой - в маси!

01/24/2004 | Правник
Читаючи-слухаючи Богословську і не маючи щодо неї жодних ілюзій, я все ж таки зняв би перед нею капелюха, якби я той капелюх носив. Тільки за одне - за слово "азарівщина". Це слово на слуху у сотень тисяч підприємців, воно стало синонімом режиму податкового терору, податкової оприччини і запровадженого Азаровим фіскального паскудства.
"Геть азарівщину!" чи щось чітко вимовлене опозицією та вміщене на гасла-стяги для стражденного підприємництва якраз би і стало для нього (підприємництва) такою собі квазінаціональною ідеєю, яка привела би до лав опозиції вітчизняний дрібний та середній бізнес, а як би не до лав, то до скарбниць, а як не до скарбниць, то до виборчих урн. А якби ще і створити щось на кшталт центру допомоги підприємцям у боротьбі з оною заразою (штибу "Опозиція проізволу").... Втім десь я вже розводився на цю тему.
Але ж ні. Краще, мабуть, викидати гроші на безликі газетки і пікетувати, даруйте за нецензурні слова, Конституціний суд.
А мадам Богословська - розумниця.
--------------------------------------
23.01.2004, 18:38
И.Богословская уверена, что "у "азаровщины" - шок" после ее заявления
В связи с удовлетворением Президентом Украины заявления Инны Богословской об отставке с должности председателя Государственного комитета по вопросам регуляторной политики и предпринимательства от 19 января 2004 года и принятием Указа от 22 января 2004 года, она обратилась "ко всем, кого затронули эти события - и в обществе, и во власти".
Она, в частности, отметила: "В заявлении об отставке я честно и подробно описала причины своего ухода, чтобы сделать публичной проблему "азаровщины". То, что мне в спину появилось безликое и безответственное сообщение пресс-службы Кабмина говорит, что у "азаровщины" - шок после того, как кто-то осмелился назвать вещи своими именами.

Я убеждена, что большинство проблем в Украине может быть решено, если каждый обратится к себе - своей Совести, своему Роду, своей Смелости. Именно здесь мы найдем силы, чтобы распроститься со страхом, чтобы быть честным и ответственным за свое дело. Именно смелость и честность каждого даст обществу в целом возможность очиститься не только от "азаровщины", но и от массы других враждебных человеку и личности явлениям.

Я очень воодушевлена и наполнена силой, благодаря тысячам звонков и писем, которые были получены после заявления. Тысячи людей за несколько дней подтвердили, что "азаровщина" является повсеместным явлением и заявили о своей готовности противостоять ей. Это - неоспоримое свидетельство рождения реального гражданского общества.

В последнее время во многих местах люди пробуждаются от растерянности и страха, перестают бояться, собираются вместе, обсуждают проблемы. А главное - начинают их решать совместно, самостоятельно, без власти. И, в конце концов, они вынудят власть не вмешиваться в их жизнь и знать свое место - место профессионального обслуживания интересов общества и человека. Это - начало выздоровления страны Украины. С этим нас всех и поздравляю!".ЛIГАБiзнесIнформ
украинская Сеть деловой информации
www.liga.net

Відповіді

 • 2004.01.24 | Гайди До Байди

  Re: Гучно про переобрання Кучми та Правник солодко оплескає

  Ви думаєте, що це чергова підлість АП. Тобто Кучма буде з Богословською йти в переговори та з тим витягуючи мишак проти Тимошенко?

  З каверзности Кучми стає ясно, що він шукає жертву. Допоки, здається йому, Медвечук за сильним. Мабуть, слабий Азаров якраз підходить? Якби так, то таке радше затіяв сам Медвечук.

  Проте, коли Кучма був би нагодував Азаровом опозицію, чи тоді не загроза, що від нього всі будуть відскочити? Хоча, змогли б брати під увагу, що без Азарова, зміг би Кучма притягати відсахнулих підприємців з табору Нашої України.

  Та хто тоді б брав слова Богословської за чисті, якби вона ввійшла в співпрацю з Кучмою?

  Мабуть, вихід якась Богословська, яка не відірвалася від батька Сталіна, а все ж таки прилюдно виступає проти Азарова, котрий її не боїться, а може має з нею умовлення в любовних спальнях? Тобто борвій у шклянці Кучми?

  Ніби захворілий Кучма не знав, що затіяв Азаров? Гм, це малоймовірно, бо Азарова заставляли якраз задля переобрання Кучми. Щось дуже тяжко Кучмі викрутитися по вісьмох роках розпродажу України.

  Проте, на загаль, зрозуміло про що йдеться. Єльцін був ніби слабий та замінили його на коні з зовнішньо сильним Путіном. Та це відбулося в останні три місяці до президентських виборів. Принаймні такий підхід, це один з можливих, що в скритці у Кучми напоготові.

  Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
  Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
  Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists

  Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
  Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
  Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.24 | Правник

   Місандерстендінг

   Гайди До Байди пише:
   > Ви думаєте, що це чергова підлість АП. Тобто Кучма буде з Богословською йти в переговори та з тим витягуючи мишак проти Тимошенко?
   ---------------------
   Я думаю, що це чергова лохість опозиції, котра дозволяє Богословській вести ініціативу у тому, що повинна була б робити опозиція.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.24 | Гайди До Байди

    Re: Гм, міркуймо

    Якось уже дивно дуже поблажливе ставлення Ющенка до заяви Богословської. Ну, я розумію його особисті уподобання. Богословська за її живлом ближче до його супруги ніж це може Тимошенко якимсь чином бути.

    Проте стосовно вашого мудрування завважу, що забули про співмірність, тобто про довгу руку АП-злочинної влади. Уперше, це не мудрість Богословської, а Банкової. По-друге, усі справжні підприємці на боці опозиції. Тільки їх згуртувати унеможливлює злочинна влада з її залякуваннями і покаральними засобами.

    Та, тепера, від цієї точи змогли б дійти до спільної мови. Бо з своїми затіями злочинна влада має тільки успіху, розправляючися з кожним осібно. Якби ці залякані курочки б допомогли один одному та приєднали до їх боротьби більшої частини суспільства, то Банкова виглядатиме дуже і дуже маленькою. Це тому, що властиво не такі страшні залякування і насильства влади, а почуття самотности у своїй біді.

    Уявіть собі, якби українське суспільство вимагало б було звільнення Тимошенко з полону в ук. в'язниці (полон тому, бо це рука Москви). То про Кучму сьогодні, ані одного пшику.


    Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
    Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
    Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.24 | Правник

     Місандерстендінг-2 або Місандерстендінг повертається

     Гайди До Байди пише:
     > Проте стосовно вашого мудрування завважу, що забули про співмірність, тобто про довгу руку АП-злочинної влади. Уперше, це не мудрість Богословської, а Банкової. По-друге, усі справжні підприємці на боці опозиції. Тільки їх згуртувати унеможливлює злочинна влада з її залякуваннями і покаральними засобами.
     --------------------------------------
     По-перше, навіть якщо Кучма особисто надихнув мадам Богословську вийти із заявами про "азарівщину", на тому не залежить. Тоді це справді мудрість Банкової, мудрість без лапок, бо створює Богословській імідж правдолюбця і затятого захисника підприємців, ворога податкового гестапо, імідж, якого бракує опозиції.

     По-друге, саме такий імідж мав би бути серед підприємців у опозиції. Мав би. Але вона для того ніц не робить. На відміну від Богословської або, як Ви пишете, від Банкової. У цьому лохість.

     По-третє. Хіба "справжні підприємці" (хто це?)не були б ще більш на боці опозиції якби тая опозиція:
     а) не маси турбувала ((с)Ірванець)декоративними пікетиками з кільканадцяти осіб, а допомогла б конкретному підприємцеві А. розібратися з податковою? Назавтра - підприємцеві - Б і т.п. Такі речі цінуються, не забуваються і інфа поширюється народним телеграфом блискавично. Підприємець А, наливаючи на радощах у генделику десятку своїх братів по стражданням, переагитував би їх миттево і краще за місячний наклад "Без цензури".
     б) Виразно оголосила би хрестовий похід проти азарівщини? Тим більш, що азарівщина вже давно воює проти опозиції.

     По-четверте. Саме це і згуртувало би, як Ви пишете, справжніх підприємців на бік опозиції, протидіючи "залякуванням і покаральним засобам".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.24 | Гайди До Байди

      Re: Щось дуже не сув'язно

      Ви зловживаєте відсотковими напоями?

      Я сьогодні нічого не випив і не буду. Ну, передучора подружився з обіймицею вина. А сьогодні тільки пік собі налисники, без оливи, бо придбав собі таку славну сковороду. Уже поласив два, завинувши їх разом по скибі вареної вуджанини.

      Так у моїй попередній вістці ні слова про Кучму, а про Банкову. Тож наголос на Медвечука. Хоча не конче, бо це також до подумання, що це рука кляну Януковича, ну, принаймні з його згодою. Проте це тільки підкріплює, що наголос на Медвечука.

      Так і бідна Богословська без чорнетки з Банкової нічого не буде робити. Звісно, вона за зразком Партії Жінок старатиметься наговорити спасіння для злочинної влади. Це між рядками вона дала до відома у висилці Вечірньої Свободи.

      В українських ЗМІ припускають також, що новобагачки бояться цілковите заглинання від Росії.

      Усе ж, основна спонука це збереження свєї злочинної влади. Тож тому на повідомному просторі запрошують до постави Богословської. Як не тяжко замічати, то дуже любите нарікати на опозицію. Отож, і якраз Ви хотіли б, що вона так поступувала як злочинна влада. Це для мене видається марною справою для обговорення, бо йдеться лише про поставу Богословської, а опозиція змагається за законні права укр. народу, щоб жити в своїй самостійній державі.

      Тому, був би не таки по-лицемірному нарікати на опозицію, а брати в її русі участь. Відомо, що опозиція властиво ніяких можливостей немає, щоб виявити свою волю, бо немає ніяких прав у теперішній Україні. Тобто, властиво, тільки злочинна влада дозволяє опозиції бути опозицією до цієї міри, що їй вигідно, з огляду на світову думку. Це вже знаємо з часу Радянського Союзу з українством у золотій клітці. Ге, дуже прикметно, як дали Ющенку можливість виступити по телебаченню під час відвідин ПАРЄ. Звичайно, влада дає Ющенку більше можливостей, бо він таки поміркований та від нього не виникає така небезпека як, наприклад, від Тимошенко.

      Одначе, тут також з застереженням, бо й пані Тимошенко потрібно дорогу до прозріння. Отже, це велика різниця, щоб комусь наказати, щоб він опозиційно виступав або щоб щойно збуджувати свідомість поміж народом. Ану, тому цілі ЗМІ в Україні в руках злочинної влади. Вони разом з іншими засобами злочинної влади, створюють набаламучену дісність. Тому таки дуже легко по-ваському нарікати, крім чогось у дійсності змінити.


      Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
      Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
      Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.24 | Правник

       Місандерстендінг-3 або Місандерстендінг форева

       Гайди До Байди пише:
       > Ви зловживаєте відсотковими напоями?
       ------------------
       Нє, проте маю за намір сьогодні хильнути таки келих-другий пивця і то не конче тому, що сьогодні субота, а насамперед що вкрай заморився
       а)пояснювати те, чого не треба пояснювати
       б)пояснювати тому, хто не хоче, щоби йому пояснили (хоча навіщось дискутує).

       > Я сьогодні нічого не випив і не буду. Ну, передучора подружився з обіймицею вина. А сьогодні тільки пік собі налисники, без олеви, бо придбав собі таку славну сковороду. Уже поласив два, завинувши їх разом по скибі вареної вуджанини.
       ------------
       Смачного!

       > Так у моїй попередій вістці ні слова про Кучму, а про Банкову. Тож наголос на Медвечука. Хоча не конче, бо це також до подумання, що це рука кляну Януковича, ну, принаймні з його згодою. Проте це тільки підкріплює, що наголос на Медвечука.
       ----------------------------
       Грішний єсмь і хай буде з цього приводу мені справедливий Божий присуд - читати між Вашими рядками не вмію.

       > Усе ж, основна спонука це збереження свєї злочинної влади. Тож тому на повідомному просторі запрошують до постави Богословської. Як не тяжко замічата, то дуже любите нарікати на опозицію.
       ------------------------
       Нарікати на опозицію доцільніше ніж нарікати на Банкову.


       > Тому, був би не таки по-лицемірному нарікати на опозицію, а брати в її русі участь.
       --------------------
       Відтепер тільки Вашими порадами і молитвами і братиму.


       > Відомо, що опозиція властиво ніяких можливостей немає, щоб виявити свою волю, бо немає ніяких прав у теперішній Україні. Тобто, властиво, тільки злочинна влада дозволяє опозиції бути опозицією до цієї міри, що їй вигідно, з огляду на світову думку.
       -------------------------------------------
       Якщо опозицію це влаштовує, то це є ніяка не опозиція.


       > Тому таки дуже легко по-ваському нарікати, крім чогось у дійсності змінити.
       Ви мене переконали, я закінчую оце легеньке нарікання у плідній дискусії з Вами і піду невдовзі змінювати у дійсності обсяг продаж пива Оболонь в пику Сармату та іншим кучмистським маркам.

       Ще раз смачного!


       > Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
       > Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
       > Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
       -----------------
       Оце зараз йому, тарганові рудому, гикнеться і трафить його наглий шляк
    • 2004.01.24 | Ігор Немашкало

     Чому справжні підприємці за опозицію?

     Це зовсім не факт. Адже опозиція нічого гарного для дрібних підприємців не зробила. І немає жодних завваг вважати, що зробить щось після приходу до влади. На мою думку це якраз буде головною помилкою дрібних підприємців, якщо вони покладатимуть надії на опозицію. Опозиція це лише інше угруповання великого капіталу, якому так само начхати на інтереси дрібних підприємців і найманих працівників. Цим останнім треба сподіватися тільки на самих себе.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.25 | Гайди До Байди

      Re: Чому справжні підприємці за опозицію?

      "Це зовсім не факт."

      Не знаю, що "факт" означає? Скільки помічав, це слово вживають люди, котрі спілкують крізь московське наріччя, переважно його суржиково вживаючи.

      Тож не знаю чи мій виксказ "не факт" про які можна щоденно дізнаватися в підвладних ЗМІ, проте знаю, що це теперішня дійсність в Україні.

      Згадуймо тільки звишки борошних виробів і заходи, що їх оголошував уряд Януковича по ЗМІ. А в дійсності Янукович, Медвечук, тобто ціла злочинна влада щойно до цього довели, розкрадаючи Україну. Це змогло б для Вас бути новиною, проте прихватизація і доїння цілого народу, не має чогось до діла з підприємливістю.

      За змістом ваших слів вийде, що Ви закидаєте опозиції, що вона не при владі. Проте це не вина опозиції, а вина злочинної влади, котра допоки не допустила до вільних виборів. Це тому, бо працедавець ваших "підприємців", тобто й злочинної влади сідає в Кремлі, якби він якраз не відвідує своїх посіпак в Україні.

      Тим і вийде, що тільки при опозиції будуть створені умови для розвитку українського підприємництва.

      Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
      Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
      Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

       Опозиція не при владі. Хіба?

       Звісно, що влади в неї менше, ніж у кумівців, азарівців та ... Але не можна сказати, що це якась підпільна партія чи угруповання. В них найбільша фракція у парламенті. А вони не розробили та не зареєстрували у Верховній Раді жодного законопроекту на користь дрібних підприємців чи інших незаможних верств населення. Що їм заважало? Та тільки те, що їх інтереси докорінно розходяться з інтересами цих соціальних груп. Колись ми вчили, що свобода і демократія за умов капіталізму зводиться до своболи вибру з груп великої буржуазії тої, яка буде тебе плюндрувати. Таким чином комуністи висміювали плюралізм. І коли, як не зараз це яскраво підтверджується. Маємо свободу обирати з двох угруповань великої буржуазії з надією, що обране буде (можливо) нас плюндрувати трохи менше. Ніц щоб народу самому якось повладарювати. Хоча є сумніви звісно, що він на це у нас здатний, бо спитий, декласований, лінькуіватий, пасивний і неорганізований.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.25 | Гайди До Байди

        Re: Дурниця

        От, зверніться до Ющенка або до Тимошенко та вони будуть Вам дати відповіді щодо законопроєктів. Я навіть ствердив, що ваш відгук межує з злісним наклепом. Вистачало б тільки заглядати до садиби Нашої України, щоб просвідчатися, що ваші підступи безпідставні.

        Де живете, на місяці/Банковій?        Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
        Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
        Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

         Який там наклеп - правда свята

         Хоча святість - парафія іншого форуму :-)
         І Тимошенко і Ющенко начхати на інтереси дрібних підприємців і пересічного громадянина, найманого працівника. Ну не їх вони кола. Я між іншим голосував за Тимошенко на вибоhах до Верховної Ради, але й тоді добре усвідомлював, що користі мені з неї ніякої. Голосував приблизно за тим принципом, що голосують телефоном за кращого співака у телепрограмі, адже ти потім не звернешся до "свого" співака за допомогою. Просто він тобі симпатичний. От Юля і здалася мені симпатичнішою від інших. Але задля політики це звичайно, неправильно. Тут ми повинні чітко усвідомлювати, яка користь буде від обраного політика, чи не обмежиться він передвиборчою риторикою та замулюванням очей. Я готую більш вмотивовану та розгорнуту критику опозиції, це поки тут на мигах. Щодо брехні, тут мабуть обертаються правовірні ющенківці та тимошенківці, нехай наведуть низку розроблених ними законопроектів на користь дрібного підприємця чи простої людини. Розроблених, зареєстрованих у Верховній Раді, нарешті прийнятих. Хоча може щось і згадають. Наприклад "Про регуляторну політику", що набрав чинності 15.01.2004. Та цей законопроект лише з великим натягом можна віднести до опозиції, бо його розробники - Кужель та Єхануров. З них Єхануров - нашоукраїнець, але ж він зробив це не з пролітичного завдання партії, а швидше з власних міркувань, як своєрідне хобі, може навіть всупереч лінії партії, якщо взагалі у цієї партії є якась лінія.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

          Опозиція навіть не нейтральна, а ворожа до дрібних підприємців

          Колега мені тільки що підказав, що опозиція не те що нейтральна, а ворожа до дрібних підприємців. Про це свідчило їх голосування за проект Податкового кодексу, який ставив хрест на спрощених системах оподаткування. Чітко проти були комуністи, ПСПУ. Можу знайти інші приклади саме ворожого ставлення опозиції до дрібних підприємців.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.26 | Михайло Свистович

           Re: Опозиція навіть не нейтральна, а ворожа до дрібних підприємців

           Ігор Немашкало пише:
           > Про це свідчило їх голосування за проект Податкового кодексу, який ставив хрест на спрощених системах оподаткування.

           Можна тут з подробицями? І ще було б непогано дати лінк на підсумки голосування.

           > Чітко проти були комуністи, ПСПУ. Можу знайти інші приклади саме ворожого ставлення опозиції до дрібних підприємців.

           Знайдіть будь ласка.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.26 | Ігор Немашкало

            Добре. Знайду.

            Але не так швидко. Мені ж теж Ваші ірпінські підприємці не платять :-)
         • 2004.01.25 | Гайди До Байди

          Re: Набаламучені наклепи

          Нічого не відповідає дійсності. Очевидно, що Ви не зацікавлені спілкувати на ділі.

          Хотів би знати, кого вважаєте дрібним підприємцем? Аг, так, реґулятор Медвечук. Справді дуже дрібний бізнисмен. Ваша мова ввесь радянська, навіт, це розуміння "реґуляторна" звучить як загроза. Та Ви ще сплутаєте тямку "ринок", "підприємець" з злочинцем по державній посаді, тобто Ви поважно не хочете спілкувати, тому пересипаєте цей підмет з вашим наклепом на опозицію, цілком не цікавлячись про господарчі справи.

          Та цілком замовчуєте, що в теперішніх умовах, це не справа законодавства, а злочинної влади з їх ДПА, чиновниками і міліцією і позірними партіями, як партія Реґіонів, СДПУ(о), Зелених тощо. Тобто про будь-яке господарство під цією злочинною владою не може йте мови. Хоч один раз поїдьте до Польщі, щоб хоч чогось дізнаватися про дрібне підприємство. Не говорячи, що немає незалежного судівництва, тобто, чи дрібний, чи великий підприємець цілком безправні, що тільки можуть очікувати свавілля від "реґуляторної політики".


          Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
          Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
          Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

           Вам далеко до розуміння цієї теми

           Ви бачите тільки, що Кучма поганий і не припускаєте, що вороги чи конекуренти Кучми можуть бути нічим не краще за нього. А ми на досвіді це знаємо. Хто у вашому розумінні справжній підприємець? Я сьогодні опитав чимало підприємців у Харкові. Вони усі кажуть, що Ющенко, Тимошенко і Мороз для них нічого гарного не зробили і підтримувати їх вони не збираються. Невже ви припускаєте, що ТИмошекно чесніше від Медведчука заробила свої грошенята? Чи всі харківські підприємці несправжні? Як на мене, ці політики і не повинні робити щось гарне для дрібних підприємців, бо їх інтереси зовсім інші і на них нам нема чого сподіватися.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.25 | Предсказамус

            Я бы не упрощал

            К современной оппозиции особой любви не испытываю, но знак равенства с властями они еще не заработали. Кроме того, "поздно пить боржоми", предприниматели слишком долго отсиживались в окопах, теперь нет времени формировать что-то свое. Оппозиция меньшее из зол, как ни верти.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

             Не знаю, не знаю

             Указ про спрощену систему віддав то все таки Кучма. Опозиція на користь дрібних підприємців не зробила НІЧОГО!!! А проти намагалася зробити. То може вона буде гірша від Кучми. Чому Ви не припускаєте, наприклад, що Червоненко з товаришами-ритейлорами не розженуть базари і не побудують там свої супермаркети. Аякже, вони ж бо свої, народні, їх так довго чекали, вони Кучму звалили.
           • 2004.01.25 | Боровик

            Re: Вам далеко до розуміння цієї теми

            Ви можете бути праві в тому, що вам кажуть опитані вами підприємці Харкова, але це не означає, що праві ці підприємці.
            Може вони цього просто не знають. Якщо ви розглянете напрямки потоків грошей при прем*єрі Ющенкові і віце- Юлі, то ви побачите скільки гррошей було направлено в сектор споживання і скільки грошей пішло в реальну економіку. Продавець (виробник) соку чи меблів може розраховувати, що Ющенко і Юля мали прийти і випити у них по 5 тон соку на добу, а насправді цей сок випили мільйони пенсіонерів які при Ющенку і при Юлі почали іноді купувати собі склянку соку...
            Я вже писав колись на форумі і наводив цитату з листа в нашу компанію. На жаль я не зберіг текст, але зміст листа був приблизно таким:
            "Повідомляємо Вам, що в зв*язку з відставкою прем*єра Юшенка мусимо відмовитись від контракту №ХХХ про ХХХ, бо тепер не можемо гарантувати надходження грошей до нас і проплати їх вам. Просимо вважати причину форс-мажором".
            Наша компанія через відставку Ющенка тільки по цьому контракту зазнала збитків на 10,000 гривень, приблизно стільки ж недозаробила. Компанія-партнер недозаробила біля 25-ти тисяч гривень. Україна недорахувалась продатків на десятку тисяч гривень.
            Це я описав тільки один, але дуже конкретний випадок.
            Чесно кажучи, я не певен що було б, якби Ющенко був прем*єром до сьогоднішнього дня, але тенденція була такою, що біснес в нашій сфері мав би потроюватись щорічно. І часто це пояснювалось саме діяльністю уряду.

            Ігор Немашкало пише:
            > Ви бачите тільки, що Кучма поганий і не припускаєте, що вороги чи конекуренти Кучми можуть бути нічим не краще за нього. А ми на досвіді це знаємо. Хто у вашому розумінні справжній підприємець? Я сьогодні опитав чимало підприємців у Харкові. Вони усі кажуть, що Ющенко, Тимошенко і Мороз для них нічого гарного не зробили і підтримувати їх вони не збираються. Невже ви припускаєте, що ТИмошекно чесніше від Медведчука заробила свої грошенята? Чи всі харківські підприємці несправжні? Як на мене, ці політики і не повинні робити щось гарне для дрібних підприємців, бо їх інтереси зовсім інші і на них нам нема чого сподіватися.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

             Форс-мажором можна вважати зміну будь-якого уряду

             Це ще недостатній доказ високого ґатунку уряду Ющенка та Юлі. Можливо не такі лякливі фірми продовжили бізнес і отримали свої прибутки.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.01.25 | Гайди До Байди

              Re: Це вже знаємо від Інструкції Медвечука

              Опозиція не краща від теперішньої влади.

              Щось заблукалися, було б Вам кращи жити в Радянському Союзі. Напевно стали б правником і прохвесером.
             • 2004.01.26 | Боровик

              Re: Форс-мажором можна вважати зміну будь-якого уряду

              Ні, не отримали.
              Так, за інструкціями Медведчука ніби нічоготне мінялось, але знаєте, якщо ви дійсно маєте відношення до бізнесу, то ви не є щирі, що ставите знак рівності між прем*єром Ющенко та іншими прем*єрами що були до і після.


              Ігор Немашкало пише:
              > Це ще недостатній доказ високого ґатунку уряду Ющенка та Юлі. Можливо не такі лякливі фірми продовжили бізнес і отримали свої прибутки.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.01.26 | Ігор Немашкало

               До такого не мав

               Мав відношення до дрібного. Кабмінівські постанови тоді мало на нього впливали. Головним чинником були дії податківців, Президента і Веховної Ради. Чесно кажучи, я не пам'ятаю зараз ери Ющенка. Він пішов з банку якраз під час стрибку долару влітку 98? А скільки був прем'єром? Хто був після нього? Кінах? Я тоді не дуже слідкував за цими процесами. Читав тільки, що Ющенко був лінивим, завжди запізнювався. Чув думку з цього приводу, що керівнику головне налаштувати на плідну роботу підлеглих і Ющенко начебто це робив вдало. Взагалі щодо історії діяльності Ющенка, я трохи не в темі. Але ж економічне зростання продвжилося і після того, як він піщов. А Пустовойтенко каже, що то він його підготував. Можливо в макроекономіці соків Ви розбираєтеся краще за мене.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.01.26 | trick

                Re: До такого не мав

                Shanovnyj!, tak v tomu i smysl - sho eru Ysha-premjera vy ne zapamjataly, bo ne bulo guchnyx "fokusiv" jak pry inshyx premjerax. IMXO idealnyj uryad takym i povynen buty - ne vmishuvatys u vashu spravu i ne zavazhaty pracuvaty.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.01.26 | Ігор Немашкало

                 Тут, звичайно, Ви праві

                 Я розумію це на прикладі непомітного футбольного судді. Хто був прем'єром, коли започаткували фіксований прибутковий податок? Оце був мужчина. І це мабуть був не Ющенко.
              • 2004.01.26 | Михайло Свистович

               Re: Про дрібний бізнес і Ющенка.

               Тут Ігор Немашкало колись закидав мені та моїй дружині, що ми занадто панькаємося з хитрими і корисними дрібними підприємцями. Насправді це не так, бо розмовляємо ми з людьми хоч і не так, як великі політики, але й без популізму та зайвої політкоректності, приблизно як оце я на цьому форумі.

               Пригадую президентську кампанію, коли ми розносили агітки об"єднання "Ми" проти Кучми, а тут два підприємці тягають ящики з майонезом і не хочуть брати. Кажуть, що політикою не цікавляться, в них часу немає, гроші заробляти треба. На що моя дружина їм каже, що, якщо вони займатимуть таку позицію, то скоро в них буде дуже багато часу, бо народ збідніє настільки, що їм доведеться самим з"їсти оцей весь майонез. Те саме було і до цих виборів, і під час з іншими підприємцями. Моя дружина потім ходила по базару і питала: "Ну як, продається товар? Погано? Не хвилюйтеся, скоро буде ще гірше, бо в людей немає грошей все це купляти. А ви продовжуйте не цікавитися політикою".

               Стосовно щирості Немашкала, то я в ній не сумніваюсь. Ірпінські та київські підприємці також займають позицію подібно до харківських. Хоча й не всі. І їх можна зрозуміти. Вони тяжко працюють, в них нема ні часу, ні вільних мізків (в тому сенсі, що голова забита купою власних постіних дрібних і не дуже проблем), щоб думати та аналізувати, а опозиція дійсно не надто переймається їхніми проблемами.

               Проте не можу погодитись з ними чи з Ігорем, бо той же Ющенко, навіть не думаючи про підприємців, все одно кращий для них ніж будь хто з нинішніх бандюків. Бо дрібний бізнес сильно залежить від платоспроможності населення. Коли Ющенко виплатив пенсії та зарплати, то куди в більшості пішли ці гроші? Та саме на купівлю товарів дрібних бізнесменів. Пенсіонери почали їсти м"ясо, прати порошком, а не господарським милом, чистити баняки не рукою з виделкою, а сіточкою, поливаючи посуд "Кометом". Молоді батьки стали купувати дітям памперси і т.д. Так що прихід опозиції до влади в будь-якому випадку вигідний підприємцям, бо замінити їх кіоски супермаркетами усі боси нинішньої влади прагнуть ніяк не менше за Червоненка, а от грошей при опозиції в простих людей явно стане більше, бо не кратимуть червоненки з порошенками (якщо крастимуть взагалі) більше ніж нинішні олігархи.

               До речі, щодо лінивого й непунктуального Ющенка. Він дійсно не пунктуальний, але ніяк не лінивий. Просто він бере на себе більше, ніж може встигнути зробити, тому вічно поспішає і не встигає. Точно як я :) Тут можна говорити про неорганізованість, поганий менеджмент тощо, але на такі закиди він, як і я :) відповідає просто: "Зробіть краще, покажіть на власному прикладі, і я з радістю візьму Вас за взірець".
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.01.26 | Ігор Немашкало

                Гарно Ви пишете про того Ющенка

                Їй богу відразу закортіло за нього проголосувати. Прям молочна ріка з кисільними берегами потече... Я не проти. От тільки б довести б на фактах і розрахунках це ж саме. Поки я не бачив таких доказів. А про практику я забув, якщо вона й була. Ну не можу зараз у пам'яті відокремити і оцінити період прем'єрства Ющенка. Щось з пам'ятью моєю стало :-) А хохол... ну Ви знаєте...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.01.26 | Михайло Свистович

                 Re: Пишу те, чого він заслуговує.

                 Коли погано себе поводить - погано пишу.

                 Ігор Немашкало пише:
                 > Їй богу відразу закортіло за нього проголосувати.

                 А олт мені зовсім не кортить. Але я не тільки проголосую, але й життя віддам, щоб він став президентом. Бо кращого варіанту на сьогодні - немає. Всі ж інші реальні варіанти не просто гірші, а смерті подібні.

                 > Прям молочна ріка з кисільними берегами потече...

                 Та не буде ріки з берегами. Просто стане трохи краще, і з"являться можливості (навіть через тиск на того ж Ющенка) досягти ще кращого.

                 > Я не проти. От тільки б довести б на фактах і розрахунках це ж саме. Поки я не бачив таких доказів. А хохол... ну Ви знаєте...

                 Знаю. Але не можу ж я зробити за ющенковий штаб всю його роботу. На жаль, не маю часу на такі розрахунки, бо маю купу справ.
           • 2004.01.25 | Гайди До Байди

            Re: Вони якраз надіються на Ющенка

            А не на вашого Путіна. Ото, це достеменно зрозумів.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

             Та нема у дрібних підприємців на нього надії

             Ніхто на Ющенка та іншу опозицію не сподівається. Я колись розповідав, що підприємці Харкова під час боротьби за свої права жорстко дистанціонуються від спроб затягнути їх під свої прапори різних партій чи постояти поруч з підприємцями під час акцій, щоб набрати очків та прорекламуватись. Гонять у шию і комуністів і українських націоналістів. І ющенківців з тимошенківцями б гнали, так вони правда не приходять :-). І так розуміють, що нічого їм тут робити. Їхні інтереси - це великий хижацький бізнес.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.01.25 | Гайди До Байди

              Re: Якби такі дані проголошуєте на Банковій

              Ну, це вже ваша справа. Одначе, тут вони цілком зайві.
             • 2004.01.25 | Гайди До Байди

              Re: Що хоче немашкало затаїти

              Кучма грав перед Ющенком святу невинність, а сам хоче обрати президента парламентом в 2004- Мороз

              www.ПРАВДА.com.ua, 25.01.2004, 16:19

              Лідер Соцпартії України Олександр Мороз переконаний, що Леонід Кучма налаштований на вибори парламентом уже цього року. Таку думку він висловив в інтерв'ю тижневику "Дзеркалу тижня".

              Він також зазначив, що продовжує наполягати на проведенні позачергової сесії парламенту для переголосування змін у Конституцію.

              "Ми хочемо зробити процес внесення змін у Конституцію легітимним. Тут є кілька варіантів. І один із них днями озвучив Віктор Ющенко. Інший пропонував я. Він ще не знімається з обговорення", - сказав Мороз.

              Він пояснив, що пропозиція зводиться до того, щоб провести позачергове засідання чи позачергову сесію парламенту й за півдня внести зміни в проект 4105, прибравши звідти положення про спосіб і терміни обрання президента. Або ж голосувати проект 4180 із цими самими змінами.

              "Тим паче що перехідні положення проекту 4180, із юридичного погляду, виписано набагато коректніше", - сказав він.

              Говорячи про ситуацію, яка склалася в парламенті, Мороз зазначив, що це "провокація, організована президентською адміністрацією".

              "Я впевнений у цьому на сто відсотків. Якщо більшість непорушно стоїть на своїх позиціях, якщо депутати, які входять у неї, бояться приймати елементарні рішення, не узгоджені попередньо з президентом, навіть попри впевненість у корисності цих рішень для парламенту й для всього суспільства, приймають їх, а потім блокують за вказівкою Президента —то яка це, в дідька лисого, більшість!", - сказав він.

              "Про який компроміс можна говорити? Виходить, вести переговори треба тільки з президентом?", - запитав Мороз.

              На запитання про те, що минулого тижня Віктор Ющенко зустрічався з президентом, Мороз сказав, що він це робив як керівник "Нашої України", хоча посилався і на домовленості у форматі "трійки", а також на документи, підписані чотирма лідерами опозиції ще торік.

              "Судячи з тієї реакції, про яку я знаю, президент розігрував невідання стосовно того, що ми — за зміну функцій глави держави і за посилення його прав, які стосуються розпуску парламенту. Таке враження, що він не читає газет", - сказав Мороз.

              Лідер СПУ висловив здивування, що Кучма тільки зараз, після майже дворічних розмов про конституційну реформу, раптом зрозумів, що потрібно зустрічатися з опозицією і щось обговорювати з нею.

              "При цьому ще ставить умови: мовляв, згоден зустрічатися з опозицією, але вона повинна підтвердити, що голосуватиме за ці проекти. Та, люди добрі, я за свій проект голосуватиму без згоди президента", - сказав Мороз.

              "Якщо він справді не лицемірить, то повинен не хитрувати, а робити те, що необхідно для політичної реформи. Всім відомо, що нинішня конфліктна ситуація стосується 103-ї статті й інших супутніх статей, пов’язаних з обранням глави держави", -додав він.

              Мороз також висловив занепокоєння тим фактом, що кучма досі не подав нові кандидатури до складу Центральної виборчої комісії.

              "Адже вона сьогодні вже не має права приймати легітимні рішення, оскільки сплив термін повноважень її членів. Глава парламенту вже тричі звертався до президента з цього приводу. Але тому не потрібна ЦВК. Отже, він налаштований на обрання президента цим складом парламенту", - сказав Мороз.

              "А схема дуже проста: давайте ми проголосуємо проект 4105, а потім відкинемо перехідні положення (у яких обрання президента парламентом передбачається 2006 року) і почнемо гратися в обрання президента Верховною Радою", - наголосив лідер СПУ.

              "А в проекті є положення, згідно з яким, якщо парламент протягом місяця не може обрати главу держави, то чинний президент може його розпустити. А може й не розпустити. Ось на цьому й почнуться спекуляції. І так можна гратися ще кілька років, поки не набридне...", - сказав Мороз.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

               А гайди-до-байди це затаїти не вдалося

               :-))))
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.01.25 | Гайди До Байди

                Re: Гадаєте?

                Вони беруть "відважности", бо ж вчинок непокори Ющенка в Донецьку.

                Проте, це все більше окозамильно, бо той Немашкало, піддає, що можна жити в цьому багні з цілковитого злочинства. Так і буде до виборів, деякі групи, свідомі свого голосу, продають його за пінязі. А по виборах не дай Боже. Не йдеться про податки для пенсійної скарбівні.
                Бо коли хтось мав би отримувати свою заслуженину, попросту не отримає належну. От, тому людям не можна пояснити чому податки платити.

                Держава не створює сприятливі обставини, щоб замаєткуватися, а доїть своїх громадян як не гоже. Ану, що було б з деякими милостинями до виборів?

                Тільки одна однісінька відповідь - геть з злочинною владою! Тож можна вимагати, але лише у зв'язці з вимогою негайної заміни влади та все буде гаразд. Іншим робом, нічого змінитися не буде, а люди, замість достойного заробітку, натомість надалі будуть отримувати милостині.


                Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
                Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
                Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
 • 2004.01.24 | tmp

  Богословская язычница?

  > Я убеждена, что большинство проблем в Украине может быть решено, если каждый обратится к себе - своей Совести, _своему Роду_, _своей Смелости_. Именно здесь мы найдем силы, чтобы распроститься со страхом, чтобы быть честным и ответственным за свое дело. Именно смелость и честность каждого даст обществу в целом возможность очиститься не только от "азаровщины", но и от массы других враждебных человеку и личности явлениям... =

  Мда..
  О Боге ни слова.
  Мы просто "должны обратиться к себе".. :(

  Анатолий - Вы должны были бы быть довольны, что все уже так далеко зашло.. При любом раскладе маемо чортiв - в первом случае черта азарова &Co, во втором богословскую &Co.. Вариантов, имхо больше нет, а жаль..

  :(
 • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

  Стаття про Богословську

  http://www.zn.kiev.ua/ie/show/478/45367/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.25 | Гайди До Байди

   Re: Так і маєш

   Більше доказів не треба:

   "
   — Про покарання та притягнення мене до відповідальності за те, що я порушила регламент Верховної Ради. Я думаю, що якби не позиція Януковича, то оргвисновки стосовно мене було б зроблено, оскільки я знаю, що було полум’яне бажання першого віце-прем’єра кілька разів позбутися такого геморою, як Богословська.
   "

   Усі вискази Богословської тільки крилаті вирази в пустоту.

   Аякже, приватизацію, але ніяким словом не про передумови для успішної приватизації. Що вона каже це нічого нового та якраз таке кальковане бачення про західню господарку, якраз довело до негараздів по цілому простору СНД.

   Як кажуть в Україні - піяр, піяр, піяр на зразок Партія Жінок України. Ой, як я окрилений - менеджир, економічна еліта, ай, ай, ай. Коли опоизція не може програти, то влада напросто стає опозицією.

   Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
   Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
   Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
 • 2004.01.25 | Гайди До Байди

  Влада померла, хай живе влада

  "Влада померла, хай живе влада"


  Так можна висловитися, прочитавши (попролітавши очима) статтю в Дзеркалі Тижня під заголовком
  "«НІХТО НЕ ЗНАЄ, ЯК ПОВОДИТИМУТЬСЯ СИТІ УКРАЇНЦІ»".
  Не хочу робити оголошення для цього видання, бо щодо її українськости маю справедливі сумніви. Проте відгукнувся на відставну заяву Богословської, тому тепер провіряю мою настанову на підставі цієї статті.

  Відразу падала в очі та спонукала мене до заголовка цього відгуку нижча частина цієї статті:

  ----------------
  "
  — Яке подання?
  — Про покарання та притягнення мене до відповідальності за те, що я порушила регламент Верховної Ради. Я думаю, що якби не позиція Януковича...
  "
  і
  "
  — Виходить, Азаров — антиринковик, а Янукович?
  — Якщо говорити про таке порівняння, то це загалом — земля й небо. Янукович, безумовно, ринковик.
  "
  -------------------------
  Що це небо означає, відчуває кожен українець на власній шкірі, пригадуючи тільки звишки на борошні вироби і протиринкові заходи на прокращення, що їх Янукович оголосив по Медвечуківських ЗМІ. Значить, вільний ринок для Богословської означає офшорні і розкрадання української госпоадрки (економіки), котрі, між іншим, довели до звишок на борошні вироби та на чому збагачується злочинна влада включно з Януковичем.

  Стаття доказує на цілком хибне розуміння вільного ринку, що Інна Богословська сплутає з уседозволеністю. Якраз таке хибне розуміння вільного ринку, довело на простору СНД до сліпого калькування західніх "стандартів" з їх теперішніми негараздами. Інна Богословська як мала дитина сплутає милошні (совп опери), що вона бачить по підвладнім телебаченні з дійсністю. Вона думає, що вона добра паня з південної Америки, а український нарід має її вдячно обслуговувати.

  Що вона вживає тільки крилаті слова можна взірцево доказувати на її вираження щодо приватизації:
  -------------------------
  "
  — Ми запізнилися з масовою приватизацією, тобто із загальною приватизацією. Давно слід було закінчити первинний етап розподілу власності. У нас через це не працює фондовий ринок, тому що в Україні занадто багато власності, яка ще не має конкретного господаря. Щось треба було продавати за одну гривню, щось — за сто мільйонів, бо немає більш неефективного власника і менеджера, ніж держава. Це вже визнано всім світом.
  "
  --------------------------
  От, вона вживає слово менеджер і думає, як мала дитина, що це слово все вирішує, тобто казка про чарівний ворок, з якого вискочать усі багатства. Тільки-но, що цей ворок для неї в дійсності - ця злочинна влада, котру чимсь перейменувала на "менеджер". Уже не олігарх Медвечук, а менеджер Медвечук. Та не треба забувати, що ми живемо в часі з менеджерською скрутою. Та на що вона вкладає її "безневинний" наголос? От, розподіл власности. Це нічого іншого не означає ніж ще більше розкрадати український нарід. Ой, вона покликається на фонтовий ринок.
  Ге, невже вона мала на увазі благодійні фонти?
  От, причина мого глузування в цьому. Вона вживає вираз "фонтовий ринок", аби вона звучала професійною, не виповняючи його з змістом. Проте вона замовчує найважливішого. Цілком не важлива приватизація як така, а створення передумов для успішнього роздержавлення. Приватизація має служити задля загального розвитку української господарки, а не заради скорої наживи вузького кола. Якраз скора нажива це вкладений зміст у Богословському "менеджер".

  Тому Богословській не йдеться про приватизацію, а про продовження прихватизції під іншою назвою (Властиво не їй, а Банковій). Та така "приватизація" також не визнана цілим світом. Навпаки, таку позірну приватизацію, що в багатьох країнах розпочали, не тільки зупинили, а навіть поправили, тобто йшли зворотною дорогою, поки не знайдуть кращого виходу. От, і Німеччина. У ній навпопад роздержавлювали, бо потребували гроші для її об'єднання. Одначе, втіха була короткочасною, бо дохід тільки одноразовий, а державні витрати постійні. Та від необдуманої приватизції по-Богословському ніякого доходу до державної скарбниці не буде, крім у кишені вузького кола.

  Як можна висновувати з гучних заяв Інни Богословської, то вона збирається допомагати злочинній владі у виборах, а не працювати для перестроїв (реформів) української господарки. Щось на зразок Партії Жінок України під гаслом, якби влада не має можливість перемогти, то влада стає опозицією.

  З тим кінчу, бо не хочу шановних спілкувачів притомляти


  Мій перший відгук щодо новітньої каверзи від цієї злочинної влади:

  Ви думаєте, що це чергова підлість АП. Тобто Кучма буде з Богословською йти в переговори та з тим витягуючи мишак проти Тимошенко?

  З каверзности Кучми стає ясно, що він шукає жертву. Допоки, здається йому, Медвечук за сильним. Мабуть, слабий Азаров якраз підходить? Якби так, то таке радше затіяв сам Медвечук.

  Проте, коли Кучма був би нагодував Азаровом опозицію, чи тоді не загроза, що від нього всі будуть відскочити? Хоча, змогли б брати під увагу, що без Азарова, зміг би Кучма притягати відсахнулих підприємців з табору Нашої України.

  Та хто тоді б брав слова Богословської за чисті, якби вона ввійшла в співпрацю з Кучмою?

  Мабуть, вихід якась Богословська, яка не відірвалася від батька Сталіна, а все ж таки прилюдно виступає проти Азарова, котрий її не боїться, а може має з нею умовлення в любовних спальнях? Тобто борвій у шклянці Кучми?

  Ніби захворілий Кучма не знав, що затіяв Азаров? Гм, це малоймовірно, бо Азарова заставляли якраз задля переобрання Кучми. Щось дуже тяжко Кучмі викрутитися по вісьмох роках розпродажу України.

  Проте, на загаль, зрозуміло про що йдеться. Єльцін був ніби слабий та замінили його на коні з зовнішньо сильним Путіном. Та це відбулося в останні три місяці до президентських виборів. Принаймні такий підхід, це один з можливих, що в скритці у Кучми напоготові.

  Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
  Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
  Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.25 | Ігор Немашкало

   Тут погоджуюся

   Богословська хоче виглядати так, наче вона прийшла до влади і політики з великого бізнесу і бажала навчити цих дурнів бізнесовим методам роботи, привнести у політику ефективний бізнесовий менеджмент. Тому вона вихвалялася, що чи не основне її досягнення - те, що вона зібрала держпідприємництва з трьох відокремлених підрозділів, люди з яких не знали один одного, докупи (при цьому мало не ліквідувавши Держатом :-), приміщення якого вона захопила). Не знаю, як цей принцип називається у менеджменті - централізація чи що. Звичайно, певний сенс у цьому був. Мене теж дивувало таке розміщення Держпідприємництва, я ніколи не міг збагнути, куди писати листа, та де сидить Кужель. Також Богословська вихваляється, що створила якісь реєстри і т.д. Все це добре. Але де ж на фоні цієї організаторської роботи, чудового менеджмента (як вона каже) сама беспосередня робота?
   Мабуть у кожного буває - звільнив стола, поклав папір і олівця, а воно не пишеться. Бо хисту нема. Чи не потрапила у таку ж ситуацію Богословська? Те ж стосується її подруги з озимих, пральки Ірини Горіної, теж "чудового менеджера", яка очолила Фонд підтримки підприємництва. Не знаю, як до речі її доля. Чи не є вона ще невикористаним набоєм озимих, останньою голкою у яйці цього чахлика невмирущого, Азарова, яка залишаючи посаду, теж чимось його налякає. Хоча посада ця доволі мізерна. Раніше Кужель дорікали розкраданням цього фонду. Але коли Горіна почала за рецептами менеджменту наводити порядок у фонді, виявилося, що і красти там вже нічого. По-перше, все украдено до неї, по-друге, фінансування фонду практично припинили - на 2003 рік дали з бюджету 52 мільйони гривень, на 2004 - усього півтора (!).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.25 | Гайди До Байди

    Re: Звідки мало гомоніти?

    Егем, між іншим, це, що в росіянина яйці, це в українця ядра. Та скіпи як Азаров, звікди їм до потенції? Усе ж, красти.

    Допоки українці не живуть у вільному суспільстві. Тому потрібно згуртованість у спільному таборі аж по відходу злочинної влади. Потому, нехай Богословська мене запрошує до кавочки, а я як невихований чоловяга буду її палко, цмок-цмок.


    Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
    Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
    Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
 • 2004.01.25 | Ukropithecus (robustus)

  Богословська майже наблизилась до артикуляції наступного

  Богословська майже наблизилась до артикуляції наступного - Той хто об'єднає дрібний і середній бізнес і підніме їх на політичну боротьбу - той отримає політичну владу.
  За цим майбутнє.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.25 | Гайди До Байди

   Re: Україна не Польща

   Підприємливісь в Україні не розвинута. Якби так було, то й теперішня опозиція була б іншою.

   Тому ваш висновок поза дійсністю. Ну, так, в Україні також уважають безробітників або зголоднілих пенсіонерів, що продають на вулиці сметану дрібними і середніми добувачами, підпрємцями.

   У Польщі це виглядає по-іншому. Там вони справді мільйонна сила, а в Україні лише зголодніла чернь, що, так-сяк, ще животіє, а не дрібними і середніми підприємцями.


   Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
   Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
   Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
  • 2004.01.26 | Правник

   Re: Богословська майже наблизилась до артикуляції наступного

   > Богословська майже наблизилась до артикуляції наступного - Той хто об'єднає дрібний і середній бізнес і підніме їх на політичну боротьбу - той отримає політичну владу.
   > За цим майбутнє.
   Думаю, що значною мірою саме так.

   Для великого відсотка опозиційного електорату питання відсутності системних змін (у кастрованому викладі - "кучмугеть") це питання чи то стагнації рівня власного життя-буття чи то незначних коливань цього рівня. Причому цей великий відсоток ЗВИК до подібного положення (підхід "я сам не здатен, так дайте мені").

   Якщо звернути погляд на дрібний та середній бізнес, побачимо велику кількість активних людей, котрі, по-простому кажучи, "хочуть і можуть", але їм не дають :). Є підозра, що протестний потенціал у другому випадку, його енергонасиченість буде аж ніяк не меншим, ніж у першому випадку. Але це люди, котрі хочуть бачити справи, а не балачки. Або принаймні серйозну размову, а не балачки. При тому в них є яка-не-яка корпоративна солідарність, є працівники на їхніх підприємствах, чутливі для опозиційного впливу справою. Тому невисока, м'яко кажучи, увага опозиційних лідерів і структур до питань підприємців і податкового проїзволу взагалі є невиправданою.
 • 2004.01.26 | Правник

  Ще трохи про азарівщину з "Граней" (/)

  http://www.grani.kiev.ua/2004/01/Boyko19L_ukr.htm

  Автор справедливо запитує, чому мадам Богословська заговорила про азарівщину тільки зараз і де вона була раніше. Мені здається, що не менш справедливим було б поставити аналогічне питання щодо опозиції, з тією правкою, що не "раніше", а "дотепер", позаяк поодинокі , побіжні і не надто змістовні репліки на цю тему з чарівних вуст пані Тимошенко враження системної кампанії та цілеспрямованої роботи, на превеликий жаль, не справляють.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua