МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лист до В.А.Ющенка

01/25/2004 | Небайдужий
Пропоную всим підтримати це звернення.

---------------------------------------------------------------------

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Ми, учасники різних інтернет-форумів, небайдужі до долі України громадяни, вимагаємо від Вас, як політика, що претендує на роль лідера нації негайно активізувати переговори по обєднанню опозиції і терміново, в найближчі дві неділі призначити всенародні збори ( можливо на березень) громадян України по питанню конституційної реформи. Згідно ст.5 Конституції народ має самостійно прийняти рішення по цьому доленосному питанню.

Ми, громадяни України, пропонуємо особисто Вам очолити мирні демонстрації по боротьбі народу і опозиції за наше майбутнє. Парламентська боротьба також скоріше дасть свої результати за умови народної підтримки на майданах і площах. Народ може і хоче сказати своє вагоме слово в вирішенні питань конституційної реформи. Стояти осторонь і споглядати як руйнується майбутнє наших дітей ми, свідомі громадяни, не маємо права. Прийдешні покоління не простять нам нашого сьогоднішнього мовчання, нашої байдужості.

На Вас, Вікторе Андрійовичу, лежить велика історична відповідальність. Або Ви очолите боротьбу народу за майбутнє України і залишитесь в памяті народній поряд з славними національними героями, або ж розділите сумнівну марчуківську славу. Прийшов час вибору. Якщо ми з Вами втратимо цей час, то історія сама зробить свій вибір і скоріше всього той вибір буде не на користь того, хто сидить склавши руки.

Вимагаємо також, Вашої особистої відповіді на це звернення, бо в разі відмови чи ігнорування будемо змушені шукати іншого політичного лідера, що буде взмозі втілити святі народні сподівання.

З повагою громадяни України.

Відповіді

 • 2004.01.25 | joy

  Re: Лист до В.А.Ющенка

  Підтримую - joy.
 • 2004.01.25 | Patriot

  Re: Лист до В.А.Ющенка

  Давно пора. Patriot - підпис.
 • 2004.01.25 | Боровик

  Re: Лист до В.А.Ющенка

  Не певен, що це потрібно. Я точно не підпишусь під цим зверненням в такій формі і з таким змістом:


  > Ми, учасники різних інтернет-форумів, небайдужі до долі України громадяни, вимагаємо від Вас, як політика, що претендує на роль лідера нації ...
  "Претендент на лідера нації" приведе до тго, що Ющенко може далі і не читати. Ющенко не є лідером нації. Ющенко є найбільш прийнятним політичним лідером на даний момент. Рейтинг в 25% є найбільшим, але далеким до тогог щоб називати його лідером.
  >
  > Ми, громадяни України, пропонуємо особисто Вам очолити мирні демонстрації по боротьбі народу і опозиції за наше майбутнє. Парламентська боротьба також скоріше дасть свої результати за умови народної підтримки на майданах і площах. Народ може і хоче сказати своє вагоме слово в вирішенні питань конституційної реформи. Стояти осторонь і споглядати як руйнується майбутнє наших дітей ми, свідомі громадяни, не маємо права. Прийдешні покоління не простять нам нашого сьогоднішнього мовчання, нашої байдужості.
  Про парламентську боротьбу і результати звучить надто непевно. Вона скоріше дасть а може не дасть.. ("баба надоє сказала").Якщо не певні, то не треба пропонувати.
  Про те, що народ хоче, я би мовчав. Народ не хоче нічого сказати про ко нституційні оеформи. "Кронституційні реформи" запропоновані в якості гри шулерами і давайте не сідати з ними за цей гральний стіл.

  >
  > На Вас, Вікторе Андрійовичу, лежить велика історична відповідальність. Або Ви очолите боротьбу народу за майбутнє України і залишитесь в памяті народній поряд з славними національними героями, або ж розділите сумнівну марчуківську славу. Прийшов час вибору. Якщо ми з Вами втратимо цей час, то історія сама зробить свій вибір і скоріше всього той вибір буде не на користь того, хто сидить склавши руки.
  А до чого тут Марчук?????

  >
  > Вимагаємо також, Вашої особистої відповіді на це звернення, бо в разі відмови чи ігнорування будемо змушені шукати іншого політичного лідера, що буде взмозі втілити святі народні сподівання.
  Ну-ну.. І ким зараз можжна замінити Ющенка? Ну не відповість Ющенко на цей лист і що робитимете? Навіщо погрожувати тим що не збираєтесь робити? хоча.. можна буде дати об*яву в газету:
  "Шукаємо лідера, нового. Недорого.
  Народ.
  Звертатись на Майдан Незалежності."

  >
  > З повагою громадяни України.
  Всі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.25 | Небайдужий

   Re: Лист до В.А.Ющенка

   > З повагою громадяни України.

   Всі?<

   На жаль не всі. 8))

   Прохання не засмічувати тему пустими коментарями. Є бажання - підтримайте. В іншому випадку - прошу ігнорувати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.25 | 123

    Ви тут не командуйте, ок?

    Небайдужий пише:

    > Прохання не засмічувати тему пустими коментарями. Є бажання - підтримайте. В іншому випадку - прошу ігнорувати.

    Чого це тим, хто заперечує проти Ваших провокацій, не можна про це заявити?

    А лист є типовою провокацією.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.25 | vlad2

     --------------------

     я не гражданин украины .но я за.
   • 2004.01.27 | magda

    UVMOD - коментар 123 щодо "не командуйте" доречний, і не тільки

    Пропоную модераторам подивитися тут - http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/phorum/show/6833/16348/ - хто є автором цього "листа до В. А. Ющенка (перше повідомлення в кінці). 123 абсолютно правий, коли пише, що це провокація. Сподіваюся, що у мене буде час на Майдані більше брати участі в обговоренні, так що мені наразі навіть трохи ніяково, що я після декількох днів з'являюсь і одразу "стукаю" на Козака. Але ця людина була тут забанена. Свистович вже писав, що за зміну ІР амністія не дається. Гадаю, за зміну ніків теж. Шкода, якщо в цій гілці нижче є якісь розумні дописи (дочитала тільки до половини), але провокаторів треба тримати у вузді. Коректно пропоную модераторам видалити всю цю гілку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.27 | Михайло Свистович

     Re: Гілку видаляти не будемо. Хай всі знають, хто це поставив.

     Але на обговорення її закриємо.

     Дякую за пильність :)
  • 2004.01.25 | Andrij

   Re: Лист до В.А.Ющенка

   Боровик пише:
   > > Ми, учасники різних інтернет-форумів, небайдужі до долі України громадяни, вимагаємо від Вас, як політика, що претендує на роль лідера нації ...
   > "Претендент на лідера нації" приведе до тго, що Ющенко може далі і не читати. Ющенко не є лідером нації. Ющенко є найбільш прийнятним політичним лідером на даний момент. Рейтинг в 25% є найбільшим, але далеким до тогог щоб називати його лідером.

   Хіба Ющенко не претендує на посаду Президента України?

   > > З повагою громадяни України.
   > Всі?

   Ось тут я з вами згоден. Виглядає, ніби Небайдужий говорить за всіх громадян України, що аж ніяк не може бути правдою.

   До речі, питання до Небайдужого. Ющенко справді навряд чи відповість на ваш лист. Отже, де та як шукатиме "іншого лідера"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.25 | Небайдужий

    Re: Лист до В.А.Ющенка

    >Виглядає, ніби Небайдужий говорить за всіх громадян України, що аж ніяк не може бути правдою.<

    Поясню. При передачі листа ВАЮ після слів "громадяни України" будуть стояти прізвища чи псевдо тих хто підтримає це звернення.

    >Ющенко справді навряд чи відповість на ваш лист.<

    Якщо це звернення не набуде вашої широкої підтримки то ні цього звернення до ВАЮ, ні, звісно, відповіді від Ющенка не буде. Саме тому й запропоновано до підтримки. Все в Ваших руках. Як завжди, до речі.

    >де та як шукатиме(те) "іншого лідера"?<

    Стану ним сам. :8))) Або Вас підтримаю. Якщо ж серйозно то краще буде якщо Ющенко відреагує на голос народу. Повторюю: якщо такий (голос) проріжеться.
  • 2004.01.26 | Эдик

   Re: Лист до В.А.Ющенка

   Может к Володьке Кличко воззвать? Этот бы в первом туре победил бы....Или к Андрюше Шевченко......
   А вообще письмо правильное и вовремя....Только вот грустно становится - а вдруг Виктор Андреич не ответит и не собирается....Кто из известных людей мог бы подписать подобное письмо? Где наш цвет нации, наши ум, честь и совесть? Неужели пропили мы и совесть с честью, и мозги........
 • 2004.01.25 | Людмила Коваль

  Re: Це не лист. Це ультиматум якийсь.

  Перечитайте на холдону голову.

  "Вимагаємо...

  Негайно...

  Або ви очолите боротьбу, або ж розділите сумнівну марчукову славу...

  І підпис:
  З повагою.

  Ну Ви даєте!

  Ультиматум з повагою?

  Якщо з повагою звертаються до шановного (як Ви пишете), то ПРОСЯТЬ, а не велять.

  Попрацюйте ще над стилем, пане Небайдужий, бо зараз під Вашим листом хіба Неадекватний підпишеться. :-(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.25 | українець

   Re: Право кожного...

   писати листи , звернення і робити багато іншого.Я думаю опозиція прекрасно розуміє,що без виходу сотень тисяч Кучма залишиться.Все питання в тому ,як організувати вихід і достояти до перемоги.Це нелегка орг.робота,й не забувайте про протидію влади.Що ж говорити про нас простих громадян,то безперечно в час коли остаточно відбудеться конст.переворот потрібно виходити на вулиці без команди .ВСІ МИ МАЄМО НА ЦЕ ПРАВО!!!Незалежно від Кучми,опозиції та інш.Від себе скажу - потрібно зціпити зуби й боротися,ніхто за нас не вирішить наших питань.Отож гуртуємося й готуємося, браття ,показати негідникам,що ми не бидло.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.25 | Небайдужий

    Право вимагати.

    >ВСІ МИ МАЄМО НА ЦЕ ПРАВО!!!Незалежно від Кучми,опозиції та інш.<

    Вірно, пане українець. Але погодьтеся організація тих заходів потребує координації дій. Як і будь-який суспільний рух, той спротив має очолити лідер, що користується підтримкою людей. Саме тому ми маємо ставити вимоги до Ющенка. Саме тому він має прислухатися до наших голосів.
  • 2004.01.26 | joy

   Дуже хороше і своєчасне звернення.

   Не погоджуюсь з Вами, пані Коваль.

   Не можнасприймати лідера, як Бога недоторканого. Пора зрозуміти, що лідер підзвітний народу. Народ висуває з свого середовища лідера для виконання певних завдань. Якщо ж лідер не справляється з покладеними на нього функціями, то народ має повне право, і просто зобовязаний найняти нового, більш прогресивного лідера з новим баченням шляхів виконання соціального замовлення. Ваші відчуття меншовартостіь говорить про те що Ви досі не вирвались з полону совкової ідеології.

   З повагою joy.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.26 | vujko

    Хорошого лідeра трeба заслужить. Cама рибка нe ловиться. (-)

   • 2004.01.26 | Михайло Свистович

    Re: хороша ідея, але звернення погане.

    Вам сказати реакцію на нього Ющенка з точністю до 99%? Два рухи руки. Перший рух - звернення жмакається, другий - летить у смітник. І ще два рухи мозку. Перший рух - осмислюється прочитане, другий рух - витирається з пам"яті як непотрібне.

    До того ж шляхи впливу на Ющенка у автора навряд чи є, тож змусити Ющенка виконати щось із цього звернення він просто не зможе. А навіщо тоді щось робити, якщо це не дає результату?

    Все інше описали Боровик і Людмила Коваль.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.26 | Володимир

     Згоден!

     Але ставлення до цього листа можливо теж висловлю - пізніше.
    • 2004.01.26 | ObServer

     Михайле, а чого ж Ви цей допис зразу не відцензурували?

     Ви ж таке практикуєте, коли дописи зникають без сліду...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.26 | Михайло Свистович

      Re: Про який допис йдеться? (-)

    • 2004.01.26 | Тестер

     Re: Ідея "доброго царя" ніколи не пропадала в головах

     "совєтского народа"!

     А по суті нічого образливого у тому зверненні немає.
     То "крик душі".
     Жаль, що це крик "волаючого у пустелі" :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.26 | joy

      Ідея "доброго царя"

      Добрий царь тут ні до чого, пане Тестер. Автор звернення навпаки, намагається закликати нас поправити лідера. Може форма занадто різка, бо ж царі не привчені до вимог. А чи не доводилось кому бачити, як наповзає маленьким людям на лиця підступно-незрозуміло-тупа радість коли вони бачать "царя"? Чи то Кучму, чи царя меншого рангу. Люди немов віддані собаки випромінюють "відданість і любов". Такі люди таке звернення затюкають, засудять і автора назвуть антихристом.

      Правду кажете, що голос в пустелі. Але ж і в пустелі трапляються патріоти.
    • 2004.01.27 | Правник

     Якщо їдея хороша, то можливо, слід її творчо розвинути?

     У суспільстві є до чорта людей, у тому числі відомих і впливових (не адміністративно, а морально):
     а) котрі збираються голосувати за Юща, як за єдино можливого в теперішніх умовах потенційно прохідного небандюківського кандитата;
     б) котрих періодично тіпає від чергового діяння (дії чи бездіяльності) вищепойменованого Юща;
     в) для котрих є певний край, межа можливої компромісності Юща як кандидата, якого вони можуть підтримати (думаю, що якби я почув би від нього ще один перл на кшталт "заяви трьох", я би призадумався).

     Крім того, є багацько таких, котрі голосуватимуть за Юща (а не, скажімо, за Юлю) за певних умов.
     І ще крім того, є купа народу, котра просто має якесь визначене уявлення про те, що повинен робити прийдешній президент, хто б він не був.

     Друге. Зараз є вельми модним політично високий публічно-епістолярний штиль відкритих цидул. Наприклад, як нещодавно у Львівській Газеті з приводу затримання Іващишина. Якщо наваяти таку цидулу як звернення, як вимоги, за дотримання яких піпл підтримає Юща, зробивши його Vіктором, та й порозміщувати для відкритого підписання - тут, скажімо у тій же ЛГ, якщо буде їхня добра ласка, в Україні Молодій тощо.

     Чи не сприятиме це:
     а) певному провітрюванню мізків вождів, зокрема ВАЮ,
     б) корекції (хоча б декларативній, потім буде чим підставно дорікати) програм опозиції,
     в) об'єднанню трійки довкола оного ВАЮ,
     г) еволюції до, перепрошую за заїждженість, громадянського суспільства?
  • 2004.01.26 | Эдик

   Re: Це не лист. Це ультиматум якийсь.

   Людмила Коваль пише:
   > Перечитайте на холдону голову.
   >
   > "Вимагаємо...
   >
   > Негайно...
   >
   > Або ви очолите боротьбу, або ж розділите сумнівну марчукову славу...
   >
   > І підпис:
   > З повагою.
   >
   > Ну Ви даєте!
   >
   > Ультиматум з повагою?
   >
   > Якщо з повагою звертаються до шановного (як Ви пишете), то ПРОСЯТЬ, а не велять.
   >
   > Попрацюйте ще над стилем, пане Небайдужий, бо зараз під Вашим листом хіба Неадекватний підпишеться. :-(


   ЭТО НАША СТРАНА И МЫ ИМЕЕМ ПРАВО ТРЕБОВАТЬ ОТ ЧЕЛОВЕКА ПРЕТЕНДУЮЩЕГО НА РОЛЬ ЛИДЕРА НАЦИИ ДЕЙСТВИЙ А НЕ ЖЕВАНИЯ СОПЛЕЙ. УКРАИНА НА ГРАНИ ГИБЕЛИ И ЗДЕСЬ УЖЕ НЕ ДО ПРОСЬБ И НАДЕЖД. ДЕЙСТВИЙ И ПЕРЕМЕН!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.26 | Небайдужий

    Звернення це реальний важіль впливу.

    >ЭТО НАША СТРАНА И МЫ ИМЕЕМ ПРАВО ТРЕБОВАТЬ ОТ ЧЕЛОВЕКА ПРЕТЕНДУЮЩЕГО НА РОЛЬ ЛИДЕРА НАЦИИ ДЕЙСТВИЙ А НЕ ЖЕВАНИЯ СОПЛЕЙ. УКРАИНА НА ГРАНИ ГИБЕЛИ И ЗДЕСЬ УЖЕ НЕ ДО ПРОСЬБ И НАДЕЖД. ДЕЙСТВИЙ И ПЕРЕМЕН!!!<

    Жаль мало хто це розуміє. Люди зневірені. Люди затуркані. Тут хтось писав, що Ющенко викине те звернення в корзину для сміття. Це ж треба так себе не поважати, щоб так спокійно про це говорити. Знову наступаємо на старі граблі "я маленька людина, на мене всим начхати". Саме так і буде, якщо самі себе поважати не навчимося.

    Шановні, будьте Громадянами, візьміть свої права, заставте себе поважати.

    Отже хто вважає , що від В.А.Ющенка в значній мірі залежить обєднання опозиції? Підписуйте звернення!

    Хто вважає, що без активної участі народу не побудувати нової України? Підписуйте!

    Хто хоче зміни влади в Україні, від бандитсько-олігархічної до націонал-демократичної? Підписуйся.

    Хто хоче бачити наступним президентом України дійсного національно лідера? Лідера, що слугує і прислухається свойого народу. Прошу підписати наше з вами звернення.

    Кому не подобається стиль, манера чи емоціональний настрій того звернення, прошу написати своє. Обіцяю підтримати, якщо суть буде збережено.

    Не будьте байдужими до своєї долі. Часу у нас майже не залишилось.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.26 | Михайло Свистович

     Re: дивлячись яке звернення.

     Дивлячись, які дії йдуть до, під час чи обіцяються після звернення. Дивлячись від кого звернення. Дивлячись як оцінює той, до кого звертаються, думку тих, хто звертається, чи як він оцінює для себе можливу користь (шкоду) з їхнього боку.


     Небайдужий пише:
     >
     > Тут хтось писав, що Ющенко викине те звернення в корзину для сміття. Це ж треба так себе не поважати, щоб так спокійно про це говорити.

     Це я написав. І звідки Ви взяли, що я себе не поважаю? Ще й як поважаю :) Аж занадто. Багато хто з відвідувачів не дасть збрехати :) Просто я давно не займаюся пафосом та мавп"ячим биттям себе у груди там, де це непотрібно. І пишу спокійно, бо це є реальність. Якщо ви прагнете її змінити, потрібно сотворити власну реальність, а не обурюватися словами на інтернет-форумі.

     >
     > Знову наступаємо на старі граблі "я маленька людина, на мене всим начхати". Саме так і буде, якщо самі себе поважати не навчимося.

     Починайте поважати себе :) Надсилайте Ющенку оце звернення. Потім розповісте, що він вам відповів. Боюсь, що нічого :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.27 | duvlyschus

      vidpovid

      Ni, ne povazhaesh, sebe, ne zdaten
      Lyuduna yaka povazhae sebe nikolu ne obrazut inshogo, i dsavai shudko sturai tse, chum moi slova i pidtverdush
    • 2004.01.27 | duvlyschus

     Re: Звернення це реальний важіль впливу.

     Tak zvana opozutsiya ne nabagato kracha za vlady. I na zhal pravulno, nas povazhatu vona takozh ne zburaetsya. Niyakogo bazhannya z takumu rozmovlyatu i chos im pusatu. Nas yak raz vona i vukudae v koruny dlya smittya, tse che niyaki ne natsionalni lideru
   • 2004.01.26 | Людмила Коваль

    Re: Це не лист. Це ультиматум якийсь.

    Едіку, Вам шашечкі ілі єхать?

    Судячи по великим літерам у тексті ( вони видають Ваші емоції), Ви волієте "їхати".

    Ну то поправте текст листа, або не поправляйте, і відправте Ющю. Тільки вимагаючи від нього дій запропонуйте самі щось конкретне, а краще зробіть щось конкретне.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua