МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Народ чи населення?

01/25/2004 | Небайдужий
Народ, по визначенню, це населення певної країни, що є носієм і джерелом влади в державі. Чи має українське населення владу в своїй країні? Я відповісти на це запитання ствердно не можу.

Ось лише один приклад. Стаття 5 Конституції:"...Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами."

А що ми бачимо в реалі? Держава в особі Конституційного суду визнає запропоновані якимось Гавришем зміни до Конституції як такими, що не протирічать Конституції. Але ж саме ті зміни до Конституції мають на меті ні багато ні мало, а саме "змінити конституційний лад" з президентсько-парламентської республіки на парламентсько-президентську. Отже, владу, конкретне право народу, узурпувала Держава.

Висновок. Населення України не є носієм влади.

А може те населення бореться за своє право бути носієм влади? Може воно бореться за право називатись НАРОДОМ? Ні не є носієм, ні не бореться за своє право.

Отже, на жаль, НАРОД України поки що не сформовано. Маємо лише населення. Затуркане, зневірене, не свідоме своїх істинних сил, прав і можливостей - НАСЕЛЕННЯ.

Коли встановлено вірний діагноз, то ліки приписати зможе й санітар. ВЛАДА - ось чого не вистачає населенню України. Влада лежить на поверхні. Влада в Україні сьогодні не має справжнього господаря. Кучмаки лише намагаються прибрати владу до рук. Слід населенню взяти те, що йому належить по праву і користуватись. Ось тоді ми станемо НАРОДОМ. Ось тоді ми матимемо життя гідне людей.

Поки що ж населення просто по дурному надіється і тупо чекає, що хтось(Ющенко, Янукович, Тимошенко, Симоненко) зробить для нього, населення, "харашо". Це утопія.

Встань і візьми владу!

Відповіді

  • 2004.01.26 | Летчик

    Населення.

    Бо народа немаэ, як і нації. Нація, як українська, відродиться лише коли буде національна самосвідомість у певної кількості населення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua