МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДО УВАГИ суб’єктів видавничої справи України!

01/26/2004 | Мертві Бджоли Загудуть
Звернення п.О.Афоніна

Шановні колеги!!!

Я, Афонін Олександр, ініціюю проведення 26.01.2004 року загальнонаціональних зборів суб’єктів видавничої справи України на предмет визначення єдиної загальноприйнятної позиції нашого спільного ставлення до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки книговидавничої справи в Україні” (№ 1300-ІV від 20.11.2003 р.).

Необхідність цих зборів викликана відсутністю з боку уряду чіткої та визначеної позиції й механізмів впровадження в дію Закону і тими значними збитками, які вже понесла й продовжує нести галузь внаслідок цього. Це спроба врешті решт примусити владу глянути на книгу очима народу України.

Порядок денний:

1. Ситуація у видавничій галузі України станом на день проведення загальнонаціональних зборів і законодавче забезпечення її діяльності. (доп. О. Афоніна).

2. Про єдину позицію ставлення суб’єктів видавничої справи до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки книговидавничої справи в Україні” і дій уряду з цього приводу.

Початок зборів о 16.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Червоноармійська, 57/3, приміщення Зоряного залу Київського Планетарію.

На збори будуть запрошені: перший віце-прем’єр-міністр М. Азаров, голова Державної Адміністрації Ю. Кравченко, голова Державного Комітету телебачення і радіомовлення І. Чиж, міністр юстиції О. Лаврінович.

Оскільки ми не маємо змоги зв’язатися з усіма суб’єктами видавничої справи України, прохання сповістити Ваших колег — видавців, поліграфістів, книгорозповсюджувачів — про проведення цієї акції.

Щиро розраховуємо, що ми будемо дійсно єдині в нашій позиції, в наших діях

Джерело:
http://www.calvaria.org/news/?nid=78


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua