МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іван Плющ: для Кучми немає питання - залишатися чи не залишатися при в

01/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Він вважає, що Кучма використає політичну реформу для продовження терміну свого перебування при владі.


Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Дзеркало Тижня". "Для президента немає питання - залишатися чи ні залишатися при владі. Для нього питання полягає в тому, яким саме чином забезпечити продовження своїх повноважень", - заявив Плющ.

На його думку, проведення політреформи дає Кучмі додаткові можливості для збереження влади. Плющ вважає, що після рішення Конституційного Суду, яке дозволяє Кучмі балотуватися на президентських виборах у 2004 році, він, за наявності шансів на перемогу, візьме в них участь. Екс-спікер також не виключає можливості скасування виборів у 2004 році і їх перенесення на 2006 рік на вимогу організованих владою громадян. Він зазначає, що Кучма використовує політреформу для обвинувачень опозиції в непослідовності, оскільки раніше вона виступала за посилення ролі парламенту, а тепер нібито намагається протидіяти реформам. На думку Плюща, Кучма намагається провести політреформу, щоб продовжити своє перебування при владі до 2006 року, а потім, використовуючи владні повноваження, домогтися формування такого складу парламенту, що забезпечить йому подальше перебування при владі.

Наприкінці грудня 2003 року більшість Ради й Комуністична партія, незважаючи на протидію опозиції, руками проголосували за скасування з 2006 року всенародних президентських виборів і обрання Президента парламентом.
Відповідно до соціологічних опитувань, 80% громадян виступають проти висунення Кучми на 3-й термін.

Українські Новини


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua