МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Продовжується судове переслідування адвоката Тетяни Монтян

01/26/2004 | ANDERSEN
Продовжується судове переслідування адвоката Тетяни Монтян

У середу, 28 січня 2004 року, о 10-00 в Дарницькому суді м. Києва відбудеться чергове засідання по кримінальній справі проти адвоката Тетяни Монтян, відкритої в свій час для того щоб позбавити її підзахисних (УНСОвців що проходили по справі "9-го березня") кваліфікованого юридичного захисту. Згідно діючого КПК адвокат, проти якого порушена кримінальна справа, не має права представляти інтереси клієнтів на кримінальних процесах.

Планується розгляд свідчень потерпілого міліціонера, якого типу побила (вагітна на той час) обвинувачена.


Нагадаємо, захисником Тетяни Монтян виступає її чоловік - Юрій Олександрович Василенко, суддя київського апеляційного суду.


На засіданнях присутня невелика група підтримки адвоката, серед яких є відвідувачі сайту "Майдан". Для того, щоби Тетяну не могли тихо, за закритими дверями "засудити", дуже бажана присутність більшої кількості підтримуючих та журналістів. Для тих наших читачів, хто хоче підтримати особисто, нижче є пояснення як потрапити на засідання:

Час проведення:
28 січня, 10-00

Місце:
Дарницький районний суд
адреса: 02099 Київ-99, вул. Севастопольська, 14
Їхати до м.Позняки, потім трамваєм №8 до зупинки "Ново-дарницька", після того 5 хв. пішки до вул. Севастопольська, 14.

Інший шлях - 10 хв. пішого ходу від Дарницького вокзалу

Відповіді

 • 2004.01.26 | Skapirus

  Тема актуальна, але

  цей анонс Майдан дав сьогодні ще зранку. Цікаво, а чи будуть в середу хоча б декілька представників УНА-УНСО? Все-таки людина страждає саме заради них?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.26 | Мауглі

   Re: Тема актуальна, але

   >Цікаво, а чи будуть в середу хоча б декілька представників УНА-УНСО? Все-таки людина страждає саме заради них?

   Пан Шкіль (не проти ночі буде згаданий) є шанованим народним депутатом і з усякою кримінальною босотою на кшталт Монтян не спілкується.

   Між іншим, у день похорон Лобановського у Верховній Раді можна було спостерігати цікаве видовисько. Була неймовірна злива й один з депутатів “більшості” (вибачимо людині хвилинну слабкість і не станемо називати його прізвища), їдучи повз Апеляційний суд, побачив наскрізь мокрого суддю Василенка, що намагався перетнути вулицю. Депутат запросив Юрія Олександровича до машини, відвіз його до Верховної Ради, обсушив та повів до буфета капнути коньячку з метою профілактики застуди. У буфеті була Зоряна – дружина Шкіля. На привітання Василенка, в квартирі якого Зоряна – і це знає вся Верховна Рада – прожила з рік, перебуваючи, по суті, на утриманні далеко не самої заможної київської родини, пані Шкіль лише високомірно хмикнула, розгорнулася та пішла геть. Мовляв, нам, дружинам народних депутатів, не пристало спілкуватися з усяким бидлом.

   А Тетяна Чорновіл, журналістка з часопису ПіК, яку зараз також судять за те, що вона лягла на залізничні рейки з метою привернути увагу до процесу над УНСОвцями? Наразі справу в суді призупинено через пологи Т.Чорновіл, але оскільки підсудна благополучно народила, ось-ось має бути винесено вирок. Перед пологами Т.Чорновіл прохала Шкіля, щоби він влаштував її на пару місяців своїм помічником до Верховної Ради заради виплати по вагітності та пологах, бо в ПіКу вона працює позаштатно за договором і тому державна допомога буде копійчаною. Відмовив, паскуда.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.27 | Тетяна Монтян

    Re: Тема актуальна, але

    Мауглі пише:
    > Пан Шкіль (не проти ночі буде згаданий) є шанованим народним депутатом і з усякою кримінальною босотою на кшталт Монтян не спілкується.

    Неправда Ваша, пане Мауглі. Він якось дзвонив мені в реанімацію, де я лежала після пологів останнього сина :):
    >
    > Між іншим, у день похорон Лобановського у Верховній Раді можна було спостерігати цікаве видовисько. Була неймовірна злива й один з депутатів “більшості” (вибачимо людині хвилинну слабкість і не станемо називати його прізвища), їдучи повз Апеляційний суд, побачив наскрізь мокрого суддю Василенка, що намагався перетнути вулицю. Депутат запросив Юрія Олександровича до машини, відвіз його до Верховної Ради, обсушив та повів до буфета капнути коньячку з метою профілактики застуди. У буфеті була Зоряна – дружина Шкіля. На привітання Василенка, в квартирі якого Зоряна – і це знає вся Верховна Рада – прожила з рік, перебуваючи, по суті, на утриманні далеко не самої заможної київської родини, пані Шкіль лише високомірно хмикнула, розгорнулася та пішла геть. Мовляв, нам, дружинам народних депутатів, не пристало спілкуватися з усяким бидлом.

    І знову помилка. Зоряна у нас не жила та тим більше не перебувала на утриманні, хоча в гості, бувало, заходила. Вона жила в родині Віталія Шевченка, колишнього народного депутата. Ми з Василенком надавали їй хіба що моральну підтримку - мабуть, погано надавали, каємость :): Потім наші діти питали нас: "А чому тьотя Зоряна більше до нас не заходить?" Василенко їм на це відповів, що ми їй більше не потрібні, а це - прекрасно.
    >
    > А Тетяна Чорновіл, журналістка з часопису ПіК, яку зараз також судять за те, що вона лягла на залізничні рейки з метою привернути увагу до процесу над УНСОвцями? Наразі справу в суді призупинено через пологи Т.Чорновіл, але оскільки підсудна благополучно народила, ось-ось має бути винесено вирок. Перед пологами Т.Чорновіл прохала Шкіля, щоби він влаштував її на пару місяців своїм помічником до Верховної Ради заради виплати по вагітності та пологах, бо в ПіКу вона працює позаштатно за договором і тому державна допомога буде копійчаною. Відмовив, паскуда.

    А от з Тетянкою - чиста правда. Але вона викрутиться, бо вона крутіша за будь-кого, і ми всі її дуже любимо :): Стосовно себе я ніяких претензій до Шкіля не маю, бо була звичайним "найманцем", і постраждала я внаслідок виконанння своїх обов"язків. Шкіль мені нічого не винен. А от Тетянці Чорновол він таки винен свободу, здоров"я, а може, й життя.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua