МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтавщина визнала Віктора Ющенка найпопулярнішим політиком

01/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
26 % виборців Полтавщини готові на президентських виборах підтримати Віктора Ющенка. Другу сходинку в рейтингу популярності посідають лідери лівих партій: соціалісту Олександру Морозу та комуністу Петру Симоненку довіряють по 14,5 % опитаних. „Бронза” дісталася Юлі Тимошенко – 8,44 %. Що ж до можливих претендентів на булаву від провладних олігархічних сил, то, схоже, на батьківщині Котляревського їм мало що світить. Віктору Януковичу вдалося таки переповзти чотиривідсотковий бар’єр (4,79 %). Віктор Медведчук має жалюгідні 3,65 %, що збігається із результатами, отриманими СДПУ(о) на Полтавщині під час останніх парламентських виборів. Керівник Нацбанку Сергій Тигіпко отримав лише 1,14 %. Не визначилися 11,6 %, проголосують проти всіх – 5,47 %. Про свій намір взагалі не брати участь у виборах заявили 4,1 % мешканців Полтавського краю.

Організував опитування громадської думки Центр соціальних досліджень. За словами директора цієї установи Віталія Зелюка, в ході соціологічного дослідження було охоплено, окрім обласного центру ще й міста з населенням від 50 до 199 тисяч чоловік та селища міського типу і ряд сіл. Серед опитаних було 45,45 % чоловіків, 54,55 % жінок – представників груп різного освітньо-професійного рівня.

Варто привернути увагу на той факт, що у порівнянні з виборами 2002 р., коли в області „Наша Україна” мала 20,54 % нині рейтинг Віктора Ющенка зріс на 6 %, а от комуністи втратили 5 % своїх симпатиків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua