МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмі теж не подобаються вибори президента парламентом

01/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер “Нашої України” Віктор Ющенко, який перебуває у Грузії з дводенним візитом, відповідаючи на запитання журналістів щодо його нещодавньої зустрічі з Леонідом Кучмою, Ющенко повідомив, що ключовою темою їхньої розмови була конституційна реформа та особливо – норма про обрання глави держави парламентом. “Леонід Кучма сказав, що він є прихильником прямих президентських виборів і виступає проти того, щоб главу держави обирали не на всенародних виборах, а в парламенті. Це – слова президента з даної проблеми. А як буде поводитися влада – це вже інше питання,” – заявив лідер “Нашої України”.

Коментуючи нинішню ситуацію в Україні, Ющенко підкреслив, що “опозиція в Україні єдина і сильна. А головним її досягненням протягом останніх двох місяців є те, що владі не вдалося скасувати прямі президентські вибори”. “Останні події згуртували представників опозиції, і ми вистояли. А одна з найбільших перемог – це надзвичайна підтримка українців, адже 88% громадян проти виборів президента парламентом,” – відзначив лідер “Нашої України”.

Він також позитивно оцінив той факт, що міжнародна спільнота розуміє ситуацію, яка склалася в Україні. За словами Ющенка, під час заходів з інавгурації президента Грузії він мав численні зустрічі з представниками дипломатичних місій, які виявляли обізнаність ситуацією, яка склалася в державі.

Відповіді

 • 2004.01.26 | KAKTUZZ

  0:0 (-)

 • 2004.01.26 | Гайди До Байди

  Re: Ой, діти мої нерозумні

  Це лише політичний хід. З тим Ющенко дає Кучмі відступитися від державного перевороту, щоб він прилюдно не втративши своє обличчя. Десь пізніше в своїй книжці, Ющенко буде хвалитися, як він розумно поступував, уникнувши народнього заколоту.

  Ющенко то не може слова Кучми, якби він політик, брати за правдоньку, бо з тим він би визнав, що Кучма сповна розуму. Та це, розумна людина, з здоровим глуздом аж ніяк не припустить. І заново доктор Литвин стає ляльковим сміховищем.


  Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
  Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
  Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua