МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київ як пробний камінь президентських виборів

01/26/2004 | Василь
Київ як пробний камінь
президентських виборів

Агентство моделювання ситуацій
04212, Київ, вул. Тимошенко,2-л, 1-й пов.
тел./факс +38 044 4144484
www.agency.org.ua; info@agency.org.ua

Анонс

Агентство моделювання ситуацій продовжує оприлюднювати результати своїх аналітико-прогностичних досліджень.
У середу, 4 лютого, об 11.00 годині у приміщенні Агентства УНІАН відбудеться презентація перших результатів чергового дослідження АМС: „Сьогоднішні лідери України: київське протистояння (Київ у політичній моделі України: аналітико-прогностичне дослідження)”.
Мета цього дослідження — розкрити особливості розподілу та перерозподілу влади на київському рівні, міру та характер впливу столичних посадовців на перебіг виборів Президента України, можливі кадрові зміни у столичній адміністрації у контексті передвиборної боротьби. Зокрема, у дослідженні розкривається проблема можливої участі у боротьбі за столичну владу найбільш потужних політичних сил в Україні (СДПУ(О), „Нашої України”, „Регіонів України”, „Трудової України”, „Єдності” та інших), а також аналізується потенціал низки політичних лідерів київського та всеукраїнського рівнів (Ялового, Черновецького, Салія, Кірпи, Задорожнього, Андресюка, Коваленка, Бондаренка, Чорноволенка, Борисова, Хорошковського та інших).

Агентство моделювання ситуацій, починаючи з жовтня 2003 року, щомісяця оприлюднює результати своїх аналітико-прогностичних досліджень щодо передумов, обставин та можливих сценарії розвитку подій напередодні президентських виборів. Дослідження адресоване політичним аналітикам, політичним оглядачам зі ЗМІ, політикам та підприємцям, що вони мають завчасно отримувати дані для формування стратегії розвитку своїх політичних та бізнесових структур, а також для обрання найбільш ефективних тактичних рішень.

Просимо підтвердити свою участь у презентації за телефоном або електронною адресою Агентства моделювання ситуацій (+38 044 4144484; info@agency.org.ua).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua