МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Духовная экспансия - полит отдел империи...

01/27/2004 | настрадамус

- Президент РФ пан Путин провел два дня в Киеве .
Первым делом он провел строевой смотр "офицеров" , которые командированы служить иерархами в Украинской Православной церкви Московского патриорхата . Разговаривал он с ними как с поддаными империи , исполняющими почетную мисию за границей . Кремлевский руководитель подчеркнул об необходимости укрепления духовного руководства Кремля посредством Московской патриархии в Украине. Он так же указал на не легкий труд московского "политотдела" в роли духовного "освоения" государств , и наградил групу высокопоставленных попов Московской патриархии в Украине орденами России и очередными званиями...
Призидент Украины наблюдал за процесом "инспекции" с пониманием важности происходящего, и очевидно делал далеко идущие выводы...

Перевел и подготовил настрадамус..


(орегенал,Форум Майдан Украина)
Президент Російської федерації Путін провів два дні в Києві.
Путін провів стройовий смотр офіцерів, що відряджені служити ієрархами Української Православної церкви Московського патріархату. Розмовляв він з ними, як з офіцерами. Тому заявив, що вони абсолютно вільні і самостійні. А звязок з Росією у них тільки духовний. Тобто, те, що голова УПЦ МП тільки московський митрополит, нічого не значить, раз він генерал-полковник і тримає духовний звязок з Луб"янкою.
Група офіцерів, що відряджені служити ієрархами Української Православної церкви Московського патріархату, була нагороджені орденами Росії і черговими воїнськими званнями. Разом з президентом Російської федерації Путіним, пройшли по місцям бойової слави НКВД, зокрема відвідали підірваний НКВД у 1941 році Успенський собор Лаври, де було поховано багато українських націоналістів, таких, як князь Острозький. Були покладені квіти до єдиного залишку стіни з фресками 11 століття. Було виражено надію, що щойно відбудований націоналістами Успенський собор як пам"ятка славних діл НКВД повинен безумовно перейти до УПЦ МП.
Президент Російської федерації Путін і представник Чорномирдіна в Україні Леонід Кучма закрили "Рік Росії в Україні."
Для чого ці іграшки, якщо така туса пішла.
Вибори попереди.
На кону ще чотири роки Росії в кучиівській Україні.
Президент Російської федерації Путін так і сказав :"Про третій термін рішати Кучмі.".

Відповіді

 • 2004.01.27 | Navigator

  там така благодать розлита!!!Яка???Така!!!!!!!!!!!

  (Коли я чую "Культуру" - то хапаюсь за пістолет! - казав класик тероризму)
  Товариство політологів говорили про Нову Імперію.
  Подивився програму "Что дєлать" по Культурі Росії
  Тема - Третя Імперія ( не Плутати з Третім Райхом, бо той простояв недовго, а ця - на віки!)
  Робились висновки: "Нова Російська Імперія нєізбєжна"
  "Є народи імперські (ідейні), а є навіть ті, що не хочуть перетворюватись в нації (всі народи Росії? (чеченці?))"
  Встало питання про КАНОНІЧНІСТЬ території імперії. (Грузія була створена Росією!)
  Відповіді, як ділити території, що канонічні для кількох імперій одночасно (Амур, Калінінград) - не було. Але висновок, що зайва зброя не завадить - був отриманий. Крім ідеї потрібна і ідейна зброя.
  Тому для імперії важлива надідея.
  У Росії вона була 1. Православієм 2. Комунізмом 3. Зараз поки нема. Що дуже погано. Бо безідейні вимагають зарплату. А ідейні будуть працювати задурно. Або на будівництво Града Божого на Землі.
  А щоб будівництво йшло як нада потрібні духовні архітектори.
  А то українці не сповна розуму - будують алтар на Захід.
  А треба на Схід!
  Чому?
  А там така благодать розлита!!!
  Яка???
  Така!!!!!!!!!!!
  От і ввесь сказ.
  Благодать ще ніхто не виміряв.
  Не те що рівень життя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.28 | настрадамус

   Эту благодать закручуют попы обоих патриархатов (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.29 | Navigator

    Нєт, дорогой, цю благодать закручував зокрема Саддам Хусейн!!!

    Газета "Санді Таймс" позавчора опублікувала з архівів Саддама Хусейна список 49 організацій, що були матеріально підтримувані Саддамом Хусейном. Три з них були московські.
    1. РПЦ
    2. Жиріновький
    3. КПРФ
    Тобто Саддам таки геній.
    Накрив всю новоімперську тріаду.
    1. Лжеправославіє (кулеметників партії КПСС замінили кулеметрики Лжехриста)
    2. Грядуще самодєржавіє
    3. Анти - народність (всі гроші - на укріплення імперії)
    Вчора в новинах приводились дані, що Митрополит Синьоозьорський і магаданський, Жирік і комуністи в вказані газетою строки до Іраку їздили...
    Отака благодать серед сотень тисяч розстріляних Хусейном іракців...
 • 2004.01.29 | Полтавський Вареник

  Хочу додати для "науковості". "Аl-Mada" розповідає про чудеса:

  Временный совет Ирака намерен тщательно проверить опубликованные независимой иракской газетой "Аl-Mada" сведения о том, что Саддам Хусейн давал взятки нефтью организациям и влиятельным лицам по всему миру, чтобы те способствовали смягчению санкций и вообще поддерживали правящий в Ираке режим. Среди тех, кто брал у Саддама взятки, указаны КПСС и Русская православная церковь.
  Кроме того, в списке из 46 названий и имен - Организация освобождения Палестины, Индийский национальный конгресс, члены правящих арабских семей, религиозные организации, политики и политические партии из Австрии, Египта, Иордании, ОАЭ, Сирии, Судана, Турции, Китая, Франции и других стран.

  Член временного совета Ирака Насир Чадерджи убежден в правдивости этих сведений, потому что они основаны на тысячах документов, открывшихся на всеобщее обозрение при разорении здания государственной нефтяной кампании после занятия Багдада войсками США 9 апреля.

  "Я уверен в правдивости этого списка. Я потребую расследования. Эти люди [получавшие взятки - Lenta.Ru] должны ответить перед законом", - заявил Чадерджи в интервью Reuters.

  Представители министерства нефтяной промышленности Ирака заявили, что больше не продают нефть тем компаниям, которые тайком покупали нефть у Саддама.

  Практически эта незаконная торговля могла осуществляться через южные порты, не контролируемые ООН, а также через трубопровод в Сирию. Деньги же переводились на счета банков в арабских странах. "Саддам мог давать нефть всем, кому он хотел", - заявил Reuters один нефтеторговец, работавший с бывшим правительством Ирака. Дамаск при этом уверяет, что этот трубопровод был испытан, но никогда реально не эксплуатировался.

  Кроме того торговля нефтью осуществлялась в 1993-2003 годах и легально - в рамках программы "Нефть в обмен на продовольствие". Однако, по мнению имевших к этой программе банкиров, некоторые иностранные компании давали взятки членам бывшего иракского правительства, чтобы получить контракты в рамках этой программы.

  Теперь эти случаи также будут тщательно расследованы.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua