МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПАРЄ дивується

01/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Представники Парламентської Асамблеї Ради Європи до
сьогодні не отримали список народних депутатів, які голосували за зміни до Конституції України 24 грудня 2003 року.

Про це розповів делегат від України на сесії ПАРЄ Юрій КОСТЕНКО в ефірі українського бюро радіо "Свобода".

"Моніторинговий комітет (ПАРЄ) сьогодні зі здивуванням констатував, що ми хотіли ознайомитися із тими, хто голосував, але ми не маємо офіційної інформації ні від Голови ВР, попри його обіцянки, ні від парламентської більшості", - додав він.

Ю.КОСТЕНКО також зазначив, що в Моніторинговому комітеті є уся інформація про перебіг голосування і "про підняття двох рук членами більшості". Він сказав, всі ці документи були передані ще під час приїзду до Києва доповідачів Ханне СЕВЕРІНСЕН і Ренати ВОЛЬВЕНД. "Усі відеоматеріали, усі наші конституційні звернення до КС щодо неконституційного розгляду цього питання, і тим більше, неконституційного голосування. Тому Моніторинговий комітет має всю необхідну інформацію для того, щоб підготувати зважено резолюцію", - зазначив Ю.КОСТЕНКО.

Говорячи про голосування у понеділок про внесення українського питання в терміновому порядку на розгляд сесії ПАРЄ, Ю.КОСТЕНКО зазначив, що із 177-ми тих, хто брав участь у голосуванні, 127 голосувало "за", 43 – "проти". Із української делегації голосували "за" лише представники опозиції – це Сергій ГОЛОВАТИЙ, Роман ЗВАРИЧ і Ю.КОСТЕНКО, додав він (питання про конституційну кризу в Україні розглядатиметься сесією ПАРЄ у четвер, 29 січня – УНІАН).

"Ми сподіваємося, що і резолюція, і процедура обговорення того, що відбувається в Україні, якраз і не допустять конституційного і відповідно державного перевороту, а дадуть змогу провести президентські вибори в цьому році. І уже нова влада забезпечить усе те, що потрібно Україні для її демократичного розвитку", - наголосив Ю.КОСТЕНКО.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua