МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ У ТАБОРІ ЮЩЕНКА

01/27/2004 | Nikolaj
ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ У ТАБОРІ ЮЩЕНКА
Новий рік - рік рудої мавпи - непростий час для тих, хто вірить у східний гороскоп. Адже ми знаємо, на що здатні ці ексцентричні тваринки не лише у цирку, а й у повсякденному житті. Тим більш обачніше треба поступати політикам, щоб їх вчинки не сприймались громадою за витівки братів наших менших.
Та, схоже, 2004-ий, декому буде взнаки вже на початку. Скажімо у Віктора Ющенка, керівника фракції "Наша Україна", початок року ознаменується зміною водія та особистого охоронця. На їх місця давно мітить однофракцієць Віктора Андрійовича -депутат Євген Червоненко. Якщо йому вдастя об'єднати три посади в одній, чим суттєво зекономиться бюджет для утримання депутатського корпусу, то це буде нечувана у депутатських колах ініціатива. Це має порадувати не лише державне казначейство, котре рахує кожну копієчку, а й електорат Віктора Андрійовича. Адже не у кожного депутата водієм є чемпіон з автораллі. Порадіє за Віктора Ющенка і народ Ізраїлю, бо саме їх співвітчизник домігся честі сидіти у авто поруч з народним президентом України.
Чогось подумалось, що Віктор Андрійович і марку автомобіля змінить. Бо мотогонщику якось не з руки водити "Мерседес" чи "БМВ". Для переможця гонок з раллі треба гідну гоночну модель. Можливу під це необхідно буде підготувати і деякі київські вулиці, хоча би Грушевського. Щоб міг Червоненко завозити Ющенка з розгону прямісінько у Верховну Раду. Скільки буде шуму, захоплень, овацій: на бриючому форсажі, під ревище двигунів керівник нашоукраїнців не в'їжджає, а буквально влітає до сесійної зали! Таке видовище потягне на подвиги не одного народного обранця...
Єдине насторожує - Євген Альфредович, як і та руда мавпа, іноді не передбачуваний. То він ні з сього ні з того рветься до парламентської трибуни і тренує м'язи на чужих фракціях, то, дивись, знічев'я влаштовує інспектування роботи комуністичних штабів. А в Донецьку, так і зовсім дійшов до непристойного - почав шикувати місцеву владу і перевіряти запасні входи до закладу культури. Дивина та й годі! А ще коли його зелений змій поплутає!.. Тоді, не доведи господи! - переплюне за витівками і руду.
Ще більше здивує простих неолігархічних виборців, що Євген Червоненкр, не полишаючи виснажливої депутатської праці на теренах України, знаходить час для виконання патріотичного обов'язку в ім'я своєї другої батьківщини - землі обітованої. Адже громадянство у будь-якій цивілізованій країні - це вам не членство в якійсь там партії. І паспорт громадянина - це не партійний квиток, котрий сьогодні нічого не вартий. Партійне багатоженство не таке страшне, як бути одночасно громадянином кількох країн. Кожній з них треба вірно служити. Тож і здогадайсь виборцям, на яку країну працює такий депутат, адже космополітизм - явище офіційно не визнане.
Водій народного депутата Віктора Ющенка народний депутат Євген Червоненко, таки да! - має посвідчення громадянина Держави Ізраїль за № 3 1384363 3. Як повідомляє управління реєстрації населення у м. Тель-Авіві, остання адреса, за якою значиться цей пан - Коен Елі, 18, Бат-Ям, 59644.
Чи зможе професійний автогонщик першим довезти свого шефа до фінішу президентських перегонів, а чи на повній швидкості вилетить в кювет на узбіччя політики? Все залежатиме від водія, адже він буде за кермом, а Віктор Ющенко - простий пасажир. На шалених трасах історії, так важливо довірити свою долю і, можливо,, життя не випадковій перевіреній людині.
Інтернет, газети навперебій "розкручують" Євгена Червоненка. Одні як вдалого бізнесмена, інші - як великого комбінатора по всій Україні. Подейкують, що у роботі його справжньої імперії підприємств, де ключовим є слово "Орлан", є немало напрацьованих тіньових схем, котрі у свій час доводилось розплутувати різним силовим відомствам по всій Україні. У 2002 році Червоненка силоміць привозили на допит у київську прокуратуру по його ж кримінальній справі. На Львівщині і Одещині розповідають про контрабандні фуніки нинішнього нардепа. Працівники Держкомрезерву ще пам'ятають про махінації з великими партіями зерна, котрими намагався орудувати тодішній голова комітету Є.Червоненко.
Народний обранець, мотогонщик і бізнесмен не раз говорив, що ніколи не піде в опозицію, котра не об'єднує здорові зусилля, а подрібнює. Що любить владу, яка дає можливість швидко діяти. Він запевняв українського обивателя (а може владу?), що діючого Президента любить до нестями і ніколи не викине зі свого кабінету його портрета. І ще переконував у тому, що Президент Л.Кучма багато доброго зробив у його становленні як державника.
У той же час Червоненко, як тільки позбавився високого чиновницького поста, не задумуючись поповнив ряди опозиції. Котра не так давно не просто викидала вже згадані портрети, а осатаніло, по-дикунськи привселюдного спалювала їх на центральних площах столиці. А ще Євген Альфредович великий єврейський громадський і національний діяч сучасної епохи. Він настільки перейнявся боротьбою з антисемітами (а може з братами по крові?), що ніяк не визначиться зі своєю епохальною винятковістю. Тому у вічному русі між двома єврейськими організаціями в Україні та однією міжнародною. Заодно він чомусь одноосібне вирішив, що саме йому належить виконувати єврейську місію у "Нашій Україні".
Політик подвійних стандартів, подвійного громадянства, авторитарний підприємець, котрого у бізнесі покинули навіть рідний брат та дружина. Чи не троянський кінь він у таборі Ющенка? І чи у правильному напрямку повезе народного вождя?
Микола АРТЕМЕНКО
Київ

Відповіді

 • 2004.01.27 | KAKTUZZ

  Re: ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ У ТАБОРІ ЮЩЕНКА

  А Ющенко сам знає маршрут?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.27 | Shooter

   Re: ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ У ТАБОРІ ЮЩЕНКА

   KAKTUZZ пише:
   > А Ющенко сам знає маршрут?

   Знає.

   Ішшо вапроси єсть?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua