МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шок і трепет

01/28/2004 | Ігор Немашкало
У Харкові після зборів, організованих профспілкою підприємців з ініціювання всеукраїнського референдуму з питань відміни додаткових пенсійних платежів для спрощених підприємців і дострокового розпуску Верховної Ради наступила ситуація, яку голова профспілки визначив як "Шок і трепет" на порівняння з операцією штатів в Іраку. Виявляється голова харківської облдержадміністрації Кушнарьов чи то проспав подію чи не рахував необхідним інформувати центр, коротше, адміністрація Президента випадково довідалась про це каналами УНІАН і терміново зв'язалася з Харковом, давши втик всім, кого знайшли вранці на робочому місці. Більше того, вранці до Харкова примчав (з сиреною від Києва чотири години їзди) засапаний спеціальний представник чи Президента чи адміністрації Президента (бо та адміністрація така накручена, що чорт його знає, хто насправді нами керує) і цілий день проводив наради з Кушнарьовим та керівниками управлінь адміністрації. Йому доручили найперше агентурними засобами розвідати якомога більше про ці збори і майбутній референдум. При цьому нікому не вірити на слово. Хто знає, може це все організували Кушнарьов з Шумілкіним, бо мітять у Президенти та Прем'єр-міністри. Після недороду озимих все можна очікувати.
У голови профспілки Цимбалюка у міськвиконкомі заздрісно питали, скільки він заробив на цій акції, хто його використав - Ющенко чи Тимошенко. Він казав, що сам дуже б хотів про те довідатись, бо відразу б вирядив когось до них за грішми. Бо борг профспілки після заходу склав 9300 гривень. Цимбалюк сміється, що вони вже давно діють як комуністи перед Жовтневою революцією, усім дають розписки "Повернемо після перемоги". Йому казали: "ми ж бо знаємо, скільки коштує така зала і організація такого заходу”. Шкода буде, якщо й надавачі зали потраплять під роздачу, бо тоді можливо замість українського культурного центра зроблять ще один єврейський. Там і так учора з українського була лише виставка Реріха.
Поки безпосередньо до профспілки ніхто не звертався. Мабуть бояться до таких придурків і звертатися. Бо як зафіксує разом якийсь агент, доведи потім що ти не віслюк, що ти розслідував подію, а не домовлявся про розподіл міністерських портфелів в уряді Кушнарьова, Шумілкіна і Цимбалюка.

Відповіді

 • 2004.01.28 | joy

  Re: Шок і трепет

  А які рішення прийняли ті збори, пане Ігоре? Які намітили подальші кроки?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.28 | Ігор Немашкало

   Накреслили шлях до повної перемоги

   :-) Прийняли рішення утворити ініціативну групу з 21 громадянина України, які будуть намагатися зібрати необхідні 3 мільйони голосів для призначення всеукраїнського референдуму. Цю кількість голосів треба зібрати у 18 областях України, у кожній не менше 100 000, так що самі ми скоріш за все не вправимося. Сподіваємося на могутню підтримку інших регіонів. На референдум пропонується винести три питання. Перші два - про відміну утримання з спрощених підприємців додаткових платежів до пенсійного фонду України. Третє питання - про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України. Збір голосів проводиться за рахунок ініціаторів. Сам референдум проводиться за державний рахунок силами державних органів. Рішення, прийняті референдумом, мають найвищу юридичну силу, не потребують затвердження будь-ким, набирають чинності негайно після вдалого референдуму, не можуть бути відмінені чи змінені ніким окрім іншого референдуму. Референдум є однією з форм безпосередньої влади народу на відміну від державної та місцевої влад, які є формами представницької влади народу. Ось так стисло.
   Взагалі цей мій допис є скалок більшої теми про боротьбу дрібних підприємців з пенсійним фондом: http://maidan.org.ua/n/free/1073210743
   який я вивів окремою темою з-за його ефектності для реклами головної теми.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.28 | joy

    Re: Накреслили шлях до повної перемоги

    Хороші рішення, потрібні.

    Але чи повезе пан Кушнарьов протоколи ініціативної групи до ЦВК?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.29 | Ігор Немашкало

     Оце вже не знаю

     може й саботує. Хоча може то повинен бути міський голова Шумілкін. З ними контактує і розбирається, хто є хто, голова профспілки Цимбалюк.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua