МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

загроза ринковим відносинам в Україні

01/28/2004 | vmo
ГОЛОГРАМИ ТА МАКСИМАЛЬНІ РОЗДРІБНІ ЦІНИ, ЯК ЗАГРОЗА РИНКОВИМ ВІДНОСИНАМ В УКРАЇНІ

30 січня 2004 року о 13.00 у конференц – залі УНІАН (вул. Хрещатик) Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь – надія України” (голова Вадим Гладчук) та Молодіжна партія України (голова Юрій Павленко) проводять спільну прес – конфренцію на тему “Голограми та максимальні роздрібні ціни, як загроза ринковим відносинам в Україні”.

Поки абсолютна більшість членів Парламентської Асамблеї Ради Європі “терміново дебатує” щодо конституційної кризи в Україні, проведення якої ставить під загрозу національну безпеку західних країн через досить реальну можливість відтворення на пострадянському просторі тоталітарного монстра, на кшталт СРСР, у країні нащадків славетних запорожців під загрозою опинилася не лише демократія, а і подальший розвиток ринкових відносин.
Крім диктату цін на підакцизні товари, що є яскравим прикладом повернення до командно – адміністративної економіки, деякі урядовці з кримінальними нахилами роблять “бізнес” за рахунок всіляких сумнівних нововведень, котрі нібито мають “захистити споживача”.
Як приклад вдалого для зацікавлених чиновників “бізнесу”, за рахунок державного бюджету, можна привести щомісячне перерахування близько семи мільйонів бюджетних гривен державним поліграфкомбінатом “Україна” СП “Голографія”.
У Всеукраїнському молодіжному об’єднанні “Молодь – надія України” вважають, що голографічний захист алкоголю та тютюну нагадує стару аферу “майстрів смугастої ложки” з обов’язковими флуоресцентними наклейками на бампер автомобілів, яку кілька років провели тому.
Впровадження голографічних елементів захисту марок акцизного збору на алкогольні напої, через переклеювання звичайних акцизних марок на марки з голографічним елементом, за інформацією Спілки оптовиків та виробників алкоголю і тютюну обійшлося у 40 мільйонів гривень, і звичайно, призвело до зростання цін.
За даними низки періодичних видань акцизні марки з голографічною наклейкою не стали реальним захистом від фальсифікату і не зашкодили підпільним дільцям, які займаються виробництвом алкоголю. Так тільки з початку листопаду 2003 року і до початку січня 2004 року під час перевірок податкові міліціонери вилучили 4 тис 300 фальшивих марок нового зразка та близько 97 тисяч пляшок обклеєних ними.
Загалом новітнє ноу хау нащадків Остапа Бендера з голографічним захистом всього знайшло своє відображення у постанові Кабінету Міністрів України №932 від 5 липня 2002 року “Про затвердження переліку документів, що мають бути захищені голографічними елементами”. Перелік включає 120 позицій: акцизні марки на алкоголь та тютюн, водійські права, дипломатичні та службові паспорти, посвідчення на право зберігання та носіння зброї, контрольні марки на аудіовізуальні твори, проїзні тощо. Через особисту зацікавленість урядовців грошовими надходженнями до власних кишень від голограм на черзі чергова викачка грошей у підприємців, а потім і у споживачів, через впровадження голографічних елементів “захисту” на копії сертифікатів відповідності, товарні накладні. Так деякі виробники будуть вимушені розкошелитися щонайменше на 70 тисяч бланків сертифікатів, при вартості кожного по 4 гривні за штучку.
За словами лідера ВМО “Молодь – надія України” Вадима Гладчука, молодіжна організація планує проведення потужної публічної загальнонаціональної кампанії з чисельними мітингами на захист розвитку ринкових відносин в Україні.

Відповіді

  • 2004.01.28 | Ukflxer має бути ігнорований!

    Re: загроза ринковим відносинам в Україні

    http://www.facts.kiev.ua/March2001/1303/02.htm

    Что же касается молодых участников антипрезидентских акций в Киеве, то их, по информации Всеукраинского молодежного объединения "Молодежь -- надежда Украины", в ряды оппозиционеров привлекли... пять миллионов долларов, выделенных якобы на акцию "Украина без Кучмы". В заявлении организации, переданном "ФАКТАМ", говорится, что члены ВМО "Молодежь -- надежда Украины" были свидетелями, как присоединявшихся к акции распределяли по "политическим симпатиям": если ты крепкий парень и когда-то занимался спортом, то твое место в УНА-УНСО, а если этими качествами не обладаешь -- можешь заночевать в палатках партии "Батькiвщина" за 50 грн. в сутки. Кстати, такие расценки, по данным ВМО, действовали на последнем этапе антипрезидентской акции, а до Нового года платили больше -- 100 грн. в сутки. За участие же в приветствии Юлии Тимошенко возле Лукьяновского СИЗО 8 марта руководители партии "Батькiвщина" обещали студентам по 10 грн. и три гвоздики.

    В сообщении организации "Молодежь -- надежда Украины" говорится также, что все последние события в нашей стране -- не что иное, как "информационная война за электорат и финансы Запада". "Тех денег, которые выделены структурами, близкими к экс-вице-премьеру Ю.Тимошенко, на борьбу с "авторитарным режимом" (а это, по информации, полученной ВМО "Молодежь -- надежда Украины" из конфиденциальных источников, 70 млн. долларов) хватит максимум до конца весны. А дальше? Поэтому оппозиция сознательно идет на обострение конфликтов и провоцирует в обществе революционную ситуацию".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua