МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

П'ятиплянний Янукович

01/28/2004 | Гайди До Байди
Янукович закликає. Навіщо і до чого Янукович закликає?

Янукович не закликає, а заклинає, як ці жерці при монголському ханові. Як відомо в монголській громаді, хоч у найменшій, мають свого хана, слово, котрого неначе боже веління та який все вирішує, від чихання до усмішки своїх громадян. У Заході називають таких громадян рабів, а в Україні дістали почесне звання нарід України.

Заклинає Янукович за російським штибом самокатування, чим за радянського часу мороли кожну людину від науковця до доярки з прилюдними покаяннями. Та Янукович має причину, бо появилися зловісні знаки на дні вихлистаних шкляночок, що провіщають у жовтні невідкладне усунення злочинної влади від найбільших корит з волі народу. На справді, це дуже горезвісні провісники для хана Кучми, тому він і давав ханський кивок, щоб нарід України приготовляти до чергової революції в Жовтні.

Що при цьому ріже в очі, що Янукович з своїм заклинанням собі веле свідомий, що він, Янукович, бере передову участь, у розкраданні нашої батьківщини. Звичайно, з розкраданням на стягах, тяжко притягати до себе виборців. Проте навіщо Януковичеві виборців, коли він має рабів? Ану, треба йому тільки за якими лаштунками сховати владну потвору. Ой, і хто не повірить, нехай втупить свої баньки в пристрій, котрий випромінює українське телебачення.


Покликаюся на:
Янукович закликав міністрів покаятися

www.ПРАВДА.com.ua, 28.01.2004, 10:56

Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua