МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Засідання по справі Тетяни Монтян не відбулося

01/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Без будь якого пояснення засідання було перенесено на поки що невизначений термін. Суд не хоче, щоб почули "побитого" міліціонера?

Як ми повідомляли, сьогодні у Дарницькому суді повинно було відбутися засідання по кримінальній справі проти адвоката Тетяни Монтян, яку звинувачують у тому, що вона під час процесу над учасниками подій 9-го березня, будучи адвокатом УНСОвців, побила одного з міліціонерів, що охороняли клітку з підсудними. Нещасна жертва насильства (міліціонер Поліщук, нівроку вгодований лоб вагою кілограм під 90) ось уже 2 роки страждає від отриманих душевних та фізичних травм і мав свідчити про них на цьому засіданні.

На жаль, група підтримки Тетяни Монтян, що прибула сьогодні до судової зали, не змогла побачити цю видовищну виставу.
Секретарка повідомила що засідання перенесено. Отримати додаткову інформацію від судді Парамонова не вдалося навіть захиснику Тетяни, Юрію Василенкові. Парамонов, судячи з усього, "переховувався" у нарадчій кімнаті.

Ми вважаємо що засідання перенесли через присутність спостерігачів: сторона звинувачення і суддя, схоже дуже не хочуть щоб шоу з показами "побитого" міліціонера побачили свідки та щоб про це повідомила преса - занадто очевидною стане фарсовість та ідіотизм цієї сфабрикованої лише з однієї причини справи: вивести Тетяну Монтян з процесу над УНСОвцями і таким чином позбавити їх допомоги кращого на процесі адвоката.

Група підтримки та журналісти, що були присутні сьогодні, в свою чергу обов"язково прийдуть на наступне засідання - пропустити таку виставу немає жодної можливості. Судді Парамонову (його телефон для довідок, по якому потрібно дзвонити і цікавитися справою: 566-02-52 ) прийдеться його провести рано чи пізно.

Про дату наступного засідання ми обов"язково повідомимо завчасно.

Відповіді

 • 2004.01.29 | Уляна

  Re: Засідання по справі Тетяни Монтян не відбулося

  Тетяно, тримайтеся! Чомусь на такі новини рідко коли відгукуються, в тому числі і я. Якось все більше подумки переживаємо...
 • 2004.01.29 | Ігор Немашкало

  Може вони просто тягнуть час?

  Мабуть це їх основне завдання і поки вони його успішно виконують. Адже поки справа триває, Тетяна Монтян не у справ і не може захищати чергових унсовців. От якби їй компенсацію за цей згаяний час отримати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.29 | Тетяна Монтян

   Re: Може вони просто тягнуть час?

   Ігор Немашкало пише:
   > Мабуть це їх основне завдання і поки вони його успішно виконують. Адже поки справа триває, Тетяна Монтян не у справ і не може захищати чергових унсовців. От якби їй компенсацію за цей згаяний час отримати.

   Час "вони" дійсно тягнуть, і одна з причин цього - не допускати мене таким чином до офіційного захисту по кримінальних справах. Але зараз, через 2 роки після типу "події побиття", це вже не актуально, бо я таки веду кримінальні справи "через болванчиків", а також знайшла купу ще дошкульніших способів взувати цю кінчену владу в рамках своєї професії. Зараз "їм" від мене вже нічого не треба,бо я їм - лише зайвий клопіт. Тому суддя Парамошка постійно прохає мене погодитись на амністію або помиритись з потерпілим. Я відповідаю, що з "потерпілим" ніколи не сварилась, а амністувати мене нема за що. А щодо компенсації... Думаю, не в цьому житті :):
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.29 | Ігор Немашкало

    То я просто прочитав про Луїса Корвалана

    І мене заціпило. Виявляється, поки цей дядько сидів по чилійських тюрмах і відпочивав у радянському раю, йому у Чілі нараховували зарплату, так що потім він втік з СРСР і зажив на батьківщині спокійним життям мільйонера. От би так нашим правозахисникам!
 • 2004.01.29 | SpokusXalepniy

  Смеетесь? А вы лучше закон проверьте!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Без будь якого пояснення засідання було перенесено на поки що невизначений термін. Суд не хоче, щоб почули "побитого" міліціонера?
  >
  > ... вона під час процесу над учасниками подій 9-го березня, будучи адвокатом УНСОвців, побила одного з міліціонерів, що охороняли клітку з підсудними. Нещасна жертва насильства (міліціонер Поліщук, нівроку вгодований лоб вагою кілограм під 90) ось уже 2 роки страждає від отриманих душевних та фізичних травм і мав свідчити про них на цьому засіданні.

  Нет ли чего в законе о том, что после определенного срока (около двух лет) пострадавший будет признан ХРОНИЧЕСКИ больным. В таком случае Татьяне это обойдется значительно дороже. Может судья дотягивает до определенной даты?
  Короче, чтобы обвиняемая, не дай бог, не "смеялась" последней.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.29 | Ігор Немашкало

   Тоді порятунок один

   Якщо того міліціонера зараз ще добре поб'є якийсь хуліган. Тоді не можна буде пов'язати його подальший стан здоров'я з побиттям від Монтян. Тільки і не знаю, хто ще окрім Монтян може вправитися з таким бугаєм? Може Корчинський?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.29 | Михайло Свистович

    Re: Тоді порятунок один

    Ігор Немашкало пише:
    > Треба, щоб того міліціонера зараз ще хтось добре побив.

    Чому ще хтось? Його ще ніхто не бив.

    > Тільки і не знаю, хто ще окрім Монтян може вправитися з таким бугаєм?

    Тут треба писати "окрім вагітної Монтян". Бо, коли вона його типу побила, вона вже була далеко не перший місяць вагітна.

    > Може Корчинський?

    Не смішіть.
  • 2004.01.29 | Тетяна Монтян

   Re: Смеетесь? А вы лучше закон проверьте!

   SpokusXalepniy пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > Без будь якого пояснення засідання було перенесено на поки що невизначений термін. Суд не хоче, щоб почули "побитого" міліціонера?
   > >
   > > ... вона під час процесу над учасниками подій 9-го березня, будучи адвокатом УНСОвців, побила одного з міліціонерів, що охороняли клітку з підсудними. Нещасна жертва насильства (міліціонер Поліщук, нівроку вгодований лоб вагою кілограм під 90) ось уже 2 роки страждає від отриманих душевних та фізичних травм і мав свідчити про них на цьому засіданні.
   >
   > Нет ли чего в законе о том, что после определенного срока (около двух лет) пострадавший будет признан ХРОНИЧЕСКИ больным. В таком случае Татьяне это обойдется значительно дороже. Может судья дотягивает до определенной даты?
   > Короче, чтобы обвиняемая, не дай бог, не "смеялась" последней.

   Страждалець ніколи не казав, що отримав якісь травми. Він лише казав, що від моїх ударів "відчув фізичную біль", а ще з нього злетіла шапка :): Так що стати "хроніком" йому аж ніяк не загрожує :):
   А відтягує суддя, на мою думку, щоб прикрити справу за спливом давності, яка в моєму випадку складає 3 роки. Залишилось якихось 50 з половиною тижнів :):
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.29 | SpokusXalepniy

    Обвиняемая раскудахталась!

    >> SpokusXalepniy пише:
    >> Нет ли чего в законе о том, что после определенного срока (около двух лет) пострадавший будет признан ХРОНИЧЕСКИ больным. В таком случае Татьяне это обойдется значительно дороже. Может судья дотягивает до определенной даты?
    >> Короче, чтобы обвиняемая, не дай бог, не "смеялась" последней.

    > Тетяна Монтян пише:
    > Страждалець ніколи не казав, що отримав якісь травми. Він лише казав, що від моїх ударів "відчув фізичную біль", а ще з нього злетіла шапка :): Так що стати "хроніком" йому аж ніяк не загрожує :):
    > А відтягує суддя, на мою думку, щоб прикрити справу за спливом давності, яка в моєму випадку складає 3 роки. Залишилось якихось 50 з половиною тижнів :):

    Вы еще ответите за полученную "страджальцем" пожизненную травму в виде обретенного тупоумия, препятствующего работе в милиции после прихода к власти оппозиции (для теперешней власти - тупоумие не помеха).

    А ждут они не срока давности, а хотят все это приурочить к женскому дню 8-го марта.
    Ну, сами подумайте!!! Не ко дню же 23-го февраля!!!
   • 2004.01.30 | Ігор Немашкало

    Чому Тетяна Монтян не вірменка

    Це вже не боротьба з режимом, а просто щоб розлабитися.
    Наросток -ян часто примушує вважати, що людина вірменської національності. Найвідоміше ця проблема підіймалася, коли у "Динамо К" грали відомі Поркуян, Мунтян, Слободян. Були якісь смішні віршики з цього приводу, тільки я їх забув. Щось про киян та армян. Свого часу багато людей у Європейській частині СРСР приймали наросток -ов, може були і випадки з -енко, тільки вони мені невідомі. Точно так деякі мешканці Вірменії невірменської національності обирали наросток -ян для кращого пристосування. Виникали нові "вірменські" прізвища, які знавець теж легко відрізнить від вірменських. А метод простий. Справа у тому, що вірменські прізвища утворювалися додаванням наростку -ян до імені діда. І тільки радянська влада примусила вірмен зламати цей звичай і обирати прізвище батька. Але прізвища всерівно всі утворені від імен. Тому перевірка проста, якщо після відкидання -ян утворюється їм'я, це прізвище вірменське, якщо їм'я не виходить, прізвище невірменське. Мкртчян - Мкртич, Петросян - Петрос, Казарян - Казар, Назарян - Назар і так далі. Письменник Гурген Маарі то мабуть псевдонім. А ось Джигарханян та Мікоян я пояснити поки не можу. Може вірменських імен не знаю просто. Може є Джигархан і Міко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Михайло Свистович

     Re: Чому Тетяна Монтян не вірменка

     Ігор Немашкало пише:
     >
     > Наросток -ян часто примушує вважати, що людина вірменської національності. Найвідоміше ця проблема підіймалася, коли у "Динамо К" грали відомі Поркуян, Мунтян, Слободян.

     Це зовсім не вірменські прізвища, і пращури цих людей взагалі могли ніколи не жити у Вірменії. Слободян - це українське прізвище, Мунтян та Поркуян - українізовані румунські.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.30 | Ігор Немашкало

      Про це й мова (-)

      -
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Михайло Свистович

       Re: А народилася Тетяна Монтян на поромі у Керченській протоці.

       Так, так, саме між Кримом і Тузлою :)

       Але місцем її народження записали Керч, а не Тузлу :(
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.30 | Ігор Немашкало

        Один раз і я там плавав

        Шкода про Тузлу не знав, то й не роздивився.
        Писали, що вся Тузла приписана до Керчі, так що за всього бажання у Тузлі не народишся. А тільки що подумав - Україна могла б заробити, якщо б випустила серію марок про Тузлу, косу і сварку. На одній марці Кучма роздивляється в підзорну трубу на ворога. Ще й гасити марки на Тузлі. Це ж золоте дно. Шкода, що у держави монополія на марки.
        А щодо вірмен Len правий - першими у світі прийняли державне християнство. Хоча деякі релігійники саме до державності релігії не дуже схильні. І жінка дійсно не могла б підняти руку на чоловіка, бо сильний патріархат. Що цікаво, ніколи не бачив вірменських жіночих танців. Та й чоловіки танцюють дуже стримано.
        Хоча Lena вже тут нема, пішов :-)
       • 2004.01.30 | Sergio

        Судити потрібно керівника побитого міліціонера!

        Якцо охоронця порядку під час виконання ним службових обов'язків без будь-яких допоміжних засабів (гранатомета, калашнікова, кастета, або хоча б швабри) може побити вагітна жінка, то він напевно інвалід. Затвердження його штатним співробітником МВС вважається злочином, який загрожує національній безпеці держави!!!:). Скоріше за все керівник "потерпілого" отримав гарного кабана, щоб влаштувати його на роботу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.30 | Михайло Свистович

         Re: Бачили б Ви цього "інваліда"

         Там такий бугай, що ним можна землю орати.

         Sergio пише:
         > Якцо охоронця порядку під час виконання ним службових обов'язків без будь-яких допоміжних засабів (гранатомета, калашнікова, кастета, або хоча б швабри) може побити вагітна жінка, то він напевно інвалід. Затвердження його штатним співробітником МВС вважається злочином, який загрожує національній безпеці держави!!!:). Скоріше за все керівник "потерпілого" отримав гарного кабана, щоб влаштувати його на роботу.

         Взагалі спочатку там фігурувало два побитих міліціонера, але потім, мабуть, вирішили, що для вагітної жінки два - забагато :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.30 | Ігор Немашкало

          Його що примушують оцією судовою халепою займатися?

          Чи він боїться Тетяни Монтян і хоче запобігти повторенню?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.30 | Михайло Свистович

           Re: Звичайно примушують, але вже не дуже.

           Ігор Немашкало пише:
           > Чи він боїться Тетяни Монтян і хоче запобігти повторенню?

           Він був потрібен їм для відкриття справи, щоб позбавити Тетяну права на адвокатську діяльність. Зараз вже його ніхто особливо не примушують, от він і не з"являється на засідання. Уявіть себе на його місці. Як це при людях під прицілом камер здоровий бугай розповідатиме, що його побила вагітна жінка. В нього ж все таки є якась чоловіча гордість.
         • 2004.01.30 | SpokusXalepniy

          Re: Бачили б Ви цього "інваліда"

          Михайло Свистович пише:
          > Там такий бугай, що ним можна землю орати.
          >
          > Взагалі спочатку там фігурувало два побитих міліціонера, але потім, мабуть, вирішили, що для вагітної жінки два - забагато :)

          Ах так, это усугубляет вину подозреваемой. Ей можно тогда инкриминировать организованное нападение на блюстителей порядка. Итак, банда в составе двух человек (один из которых преступно скрывался в нутри первого), напала на беззащитных милиционеров...
          Бедная Мунтян - хотя бы уже молчала, что работала в составе банды. Что возьмешь, у адвокатих язык, как помело.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.30 | ANDERSEN

           На коли парамашка переніс слухання?

           На коли парамашка переніс слухання?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.31 | Майдан-ІНФОРМ

            поки невідомо, але ми одразу повідомимо

            як буде інфа
     • 2004.01.30 | Тетяна Монтян

      Свистович, ти сам румун ;)

      і взагалі, не підлизуйся - я все одно поб"ю тебе ногами за те, що ти безпідставно витер мій чудовий постинг на адресу мого коханого ЛЄНа :):
      А моє прізвище колись було Монтяй, що означає - не знаю. Тільки коли прєдкам - колгоспниками видавали паспорти, нерозбірливо написали останню літеру. Жоден вірмен ніколи не визнавав мене за свою. Дивно, блін! ;):
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Сумніви

       Re: Ваші родичі з чернигівського краю?

      • 2004.01.30 | Михайло Свистович

       Re: Я - білий хорват.

       Тетяна Монтян пише:
       > і взагалі, не підлизуйся - я все одно поб"ю тебе ногами за те, що ти безпідставно витер мій чудовий постинг на адресу мого коханого ЛЄНа :):

       Хуліганка. Я на тебе до суду подам :) Класний буде процес, його висвітлюватимуть усі ЗМІ, ми станемо знаменитими :hot:
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.30 | ANDERSEN

        Монтян в Президенти!

        Слава Нації!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.30 | Михайло Свистович

         Re: Вона ще маленька. Конституція не дозволяє (-)

       • 2004.01.31 | Тетяна Монтян

        Re: Я - білий хорват.

        Михайло Свистович пише:
        > Тетяна Монтян пише:
        > > і взагалі, не підлизуйся - я все одно поб"ю тебе ногами за те, що ти безпідставно витер мій чудовий постинг на адресу мого коханого ЛЄНа :):
        >
        > Хуліганка. Я на тебе до суду подам :) Класний буде процес, його висвітлюватимуть усі ЗМІ, ми станемо знаменитими :hot:

        Марнославець нещасний :): Краще заїжджай до Василенка випити горілки, і він тебе від мене врятує ;):
        До речі, дата наступного засідання так ще й не визначена.
      • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

       Я ж пояснив, чому

       Тому що немає вірменського імені Монт!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua