МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ахтунг! Ахтунг!!!

01/28/2004 | Людмила Коваль
Три нових віруси паралізували роботу понад 10% комп'ютерів в Україні
[28.01.2004 15:18]


Три нових вірусні епідемії паралізували роботу комп'ютерів як в Україні, так і в усьому світі. Про це УНІАН повідомили в прес-службі "Українського Антивірусного Центру" (УАЦ), розробника комплексних систем антивірусного захисту.

За даними УАЦ, вчора було виявлено відразу три нових віруси, які завдяки використанню спам-технологій інфікували в Україні вже понад 10 відсотків комп'ютерів, підключених до глобальної мережі Інтернет. Зокрема, поштові "черв'яки" I-Worm.Dumaru.j, I-Worm.Mimail.q і I-Worm.Novarg використовують backdoor-функции, що дозволяє зловмисникам завантажувати і виконувати на інфікованих комп'ютерах шкідливі файли, знищувати або викрадати інформацію, а також повністю перехоплювати управління комп'ютером. Крім того, віруси мають механізми само поширення за електронними адресами, які були знайдені на інфікованих комп'ютерах.

Як відзначили в УАЦ, спам-технології, які використовують ці віруси, становлять загрозу перевантаження інтернет-каналів як для провайдерів, так і для кінцевих споживачів Інтернету.

"Український Антивірусний Центр" повідомляє, що завдяки оперативному оновленню антивірусних баз користувачі антивірусного комплексу UNA в результаті епідемії не постраждали. Докладнішу інформацію про віруси можна знайти на сайті УАЦ (www.unasoft.com.ua).

#
UNIAN


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua