МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УП: Ющенко подав позов на Януковича

01/28/2004 | НеДохтор
http://pravda.com.ua/archive/2004/january/28/news/18.shtml

--------------------------
ЮЩЕНКО ПОДАВ ПОЗОВ НА ЯНУКОВИЧА

www.ПРАВДА.com.ua, 28.01.2004, 17:04

Віктор Ющенко в середу підписав позов до Печерського районного суду на Кабінет Міністрів України.

Він вимагає скасувати Постанови Кабінету Міністрів N1783, в якій, на його думку, уряд незаконно занизив на 70 гривень середню зарплату за 2002 рік, повідомляє прес-служба "Нашої України.

Цей показник є базовим для нарахування і перерахування пенсій. Чим вищим є розмір середньої зарплатні, тим більшою має бути пенсія.

За даними Держкомстату, в 2002 році середня зарплата становила 376 грн. Натомість в урядовій постанові її знизили до 306 гривень.

Віктор Ющенко заявив, що як народний депутат, згідно Закону України "Про статус народного депутата України" у разі порушення прав та свобод громадян має "право на місці вимагати негайного припинення порушення або звертатися з вимогою до відповідних органів державної влади".

Віктор Ющенко та перший заступник голови Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Альошин розробили законопроект "Про внесення зміни до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Згідно з проектом, середня зарплата за 2002 рік має бути не нижчою 376 гривень, як визначив Держкомстат. Законопроект Ющенка-Альошина вимагає перерахувати пенсії на основі показника у 376, а не 306 гривень.


--------------------------


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua