МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У В А Г А! В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН. :( Що робити???

01/28/2004 | Володимир
Це повідомлення НА МАЙБУТНЄ.
На сьогодні звичайно ж ніякого надзвичайного стану немає, але є затяжна парламентсько-конституційна криза, штучно зроблена Банковою (АП). В Україні вже почався антиконституційний заколот, який загрожує скінчитися державним переворотом і введенням надзвичайного стану на догоду північно-східній метрополії, тобто Московії - з метою не допустити до влади мирним (безкровним) шляхом демократичну опозицію на чолі із загальнонаціональним лідером Віктором Ющенком. Наразі необхідно готуватися саме до такого варіанту розвитку подій в Україні. Прогресивна частина українського суспільства, а можливо і вся нація повинна готуватися до найрішучиших дій вже у недалекому майбутньому. А сьогодні необхідно відповісти на запитання: ЩО РОБИТИ і ЯК РОБИТИ? На жаль, це не жарти. :(
--------------------------------------
http://www.razom.org.ua/viewnews/news/11743:

Євген Жовтяк: Всі державні установи готують до запровадження надзвичайного стану


“Чим ближче до президентських виборів, тим старанніше всі інституції державної влади готуються до запровадження надзвичайного стану: не виключено, що знадобиться”, - так прокоментував Євген Жовтяк інформацію про те, що Національний банк України затвердив Положення про порядок здійснення безготівкових розрахунків в національній грошовій одиниці в особливий період. Документом визначено, що в разі збою в роботі системи електронних платежів або системи автоматизації банків, здійснення розрахунків має здійснюватися за допомогою паперових розрахункових документів, складених відповідно до певних вимог.
“Цікаво, що це Положення розроблено на основі Концепції функціонування банківської системи України в особливий період. Однак всі спроби ознайомитися з текстом цієї Концепції в офіційних правових базах даних не увінчалися успіхом – вочевидь, вона не підлягає оприлюдненню. Та й взагалі, кількість засекречених нормативних актів органів державної влади останнім часом значно збільшилася, причому перед ведуть укази та розпорядження Президента, утаємничений текст яких раз за разом супроводжується суворим “не підлягає друку”, - зазначив народний депутат.
“Тепер і Нацбанк “про всяк випадок” готує банківську систему до роботи в “особливий період”. Із урахуванням своїх особливостей готується і МВС, начальникам обласних управлінь якого нещодавно продемонстрували новітні засоби розгону демонстрацій. Готується нелегітимна ЦВК, кандидатури нових членів якої Президент “забув” подати до парламенту, оскільки він, в свою чергу, роздумує над тим, варто чи ні запроваджувати в країні надзвичайний стан, аби не допустити Ющенка до влади”, - заявив Євген Жовтяк.

Прес-служба УНП
--------------------------------------------------
Борони нас, Боже, від такої "цікавості"!

Відповіді

 • 2004.01.28 | Вадим Смогитель

  наслення території США після громад. війни стало нацією(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.28 | Вадим Смогитель

   Re: же през шаблю матимемо право, nothing free,братове(-)

  • 2004.01.28 | Володимир

   Чи може бути в Україні громадянська війна?

   Для мене це питання риторичне. Звичайно ж НІ!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.28 | Вадим Смогитель

    Re:з Ющенком - ні! З вождем -ТАК! Громадянська непокора!(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua