МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Їх там теж, виходить, розриває на шматки від недовіри. Ку vs. Пу

01/29/2004 | YZ
Росії не подобається , що Україна риє рів між нею та Тузлою

www.ПРАВДА.com.ua, 29.01.2004, 13:30

Росія стурбована діями України по поглибленню каналу між Тузлою і краснодарською береговою частиною.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Віктор Калюжный у ході 17 раунду російсько-українських переговорів з питання визначення правового статусу Азовського моря і Керченської протоки і розмежування морських просторів у Чорному морі, який почався в четвер, повідомляє РІА "Новости".

"Не можу не сказати про те, що в нас викликає заклопотаність одна проблема - у безпосередній близькості від російських берегів почалися абсолютно незрозумілі роботи з поглиблення каналу між Тузлою і краснодарською береговою частиною", - заявив Калюжный.

"Це створює проблеми судноплавному каналу, але, саме головне - ви наступаєте на ті ж граблі, що наступили ми", - підкреслив заступник міністра з іноземних справ.

"Це непорозуміння, ми повинні обговорити і зняти цю проблему", - сказав Калюжный. За словами Калюжного, він розраховує, що нинішній раунд переговорів буде результативним.

Як стало відомо від джерела в російській делегації, у ході нинішнього раунду переговорів мова йтиме про підготовку угод по взаємодії у використанні Азовського моря і Керченської протоки в області судноплавства, рибальства й охорони навколишнього середовища.

Також мова йтиме про принципові підходи до правового статусу Азово-Керченської акваторії, включаючи питання розмежування в Азовському морі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua