МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рішення СУДУ. Витяг.

01/29/2004 | СЕМЕН
Витяг з рішення Шевченківського районного суду м. Києва


Цивільна справа № 2-1211\2004 р.

Р І Ш Е Н Н Я
І М ” Я М У К Р А Ї Н И

28 січня 2004 року Шевченківський районний суд м. Києва
в складі головуючого судді Саприкіної І. В.
при секретарі Тумановської О.М., Поплавської О.В.Пинчук К.Ю.,
розглянули у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом Міжнародного антифашистського комітету до Колективного підприємства редакції газети „Сільські вісті”, Яременко Василя Васильовича про припинення порушення Закону України „Про інформацію” та Закону України „Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”.

В С Т А Н О В И В:

Позивачі звернулися до суду з даним позовом з тих підстав, що у газеті „Сільські вісті” від 15 листопада 2002 року № 135 (Свідоцтво про реєстрацію: КВ № 2123 від 27 серпня 1997 року) була опублікована стаття Василя Яременка під назвою „Міф про український антисемітизм”. У даній публікації, на думку позивачів, містяться відомості, що спрямовані на розпалювання національної та релігійної ворожнечі між українським та єврейським народами.

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити.
Припинити випуск видання друкованого засобу масової інформації – газети „Сільські вісті”, газета захисту інтересів селян України, свідоцтво про державну реєстрацію: КВ № 2123 від 27 серпня 1997 року.
Копію рішення направити до реєструю чого органу – до Державного комітету України у справах видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження.
На рішення суду може бути подано апеляційна скарга до Апеляційного суду м. Києва через районний суд на протязі місяця.

Відповіді

 • 2004.01.29 | ПЕТРО

  АНТИУКРАЇНІЗМ

  Громадянин Ізраїля Рабінович подає позов на найбільшу українську газету, а суддя Саприкіна "льогкім двіженієм рукі" її закриває. Це, панове, не провокація, як хтось вважає. Це - війна проти українського народу! За іронією долі нащадків Шевченка позбаляють можливості читати свою газету у ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ суді столиці незалежної України. Абсурд, сон? На жаль, ні. Як і вбивство Білозіра в центрі Львова за спів українських пісень. Скоро і хати скраю нам не залишать!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.29 | Смогитель Вадим

   Re: АНТИУКРАЇНІЗМ? - Звичайна боротьба нації проти нації:

   Роззброюючи Україну, крав-Чук мав би сказати: - "Немаємо того, що мали" - і повів нас на цвинтар, де свіжовикопана яма "ЧК" на нас підлих, хитруватих і злодійкуватих, котрі, не задумуючись багато, своєю надією визнали "синка" тата-убивці , на руках котрого кров Гії Гонгадзе ...
   Якби новий президент Грузії в останні дні перед повстанням народу пішов би до Шеварнадзе і вів би з ним якісь засекречені переговори про посаду для себе чи про щось інше, то грузини мали б ще 1000-чі років щербицьких, крав-"ЧК"ів, мар"ЧК"ів, чмів...
   В часи, коли ми тримаємо зброю- ми нація, коли ж просимо про підвищення платні на "н"-у кількість гривень - 40-ка мільйонна маса жебраків,( І НЕ БІЛЬШЕ!)
   поки ...
   не приде Той чи Та, хто підпалить гнів нації гайдамаків.
   Поки ...
   Вадим Смогитель
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.29 | tmp

    "Дело прочно, когда под ним струится кровь" (с)?

    Анекдот:
    ==
    В Одессе идет обычный погром. Бьют, режут, насилуют... Ну короче, как при любом приличном погроме.
    Святой гнев народа уже подходит к концу и жиды (евреи) потихоньку наводят порядок: убирают трупы, разгребают пепелища, снимают с фонарей и т.д.

    Ну вот добрались наконец и до Исаака - его, как повелось, прибили хорошими (качественными, с ржавчиной) гвоздями к чудом уцелевшим воротам его же двора..

    Вопрос снимающего: "Исаак, тебе очень больно?"

    Исаак, с уже беззубой улыбкой: "Да не так фоб фшибко.. Больно только когда смеюсь"..
    ==

    Плохо, конечно, но анекдот "с бородой"...
    :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.29 | Микола Воробйов

     Re: "Как раз жиди прибивают гвоздями, а не наобарот...(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua