МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Геть брудні руки від “Сільських вістей!”

01/29/2004 | Михайло Свистович
Геть брудні руки від “Сільських вістей!”

Заява фракцій Соціалістичної партії України, блоку Віктора Ющенка “Наша Україна” та блоку Юлії Тимошенко

29 січня 2004 р.

28 січня ц. р. Шевченківський районний суд міста Києва ухвалив припинити вихід газети “Сільські вісті” за нібито розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Український суд пішов на таке нечуване і зухвале рішення – заборонити вихід наймасовішої української газети з 84-річною історією – без будь-якої переконливої і компетентної мотивації, дослідження джерельної бази, без урахування всіх обставин публікації полемічного характеру, які можуть бути предметом наукового і громадського обговорення, але аж ніяк не судового розв’язання суспільних проблем, які нагромадилися останнім часом в Україні. Суддя просто пішла назустріч нікому не відомому значимими громадськими справами Антифашистському комітетові, який став виразником інтересів правлячого режиму.

Суддя Ірина Саприкіна своїм безпрецедентним судовим вердиктом гідно поповнила список тих, хто зупиняв і забороняв вихід газети “Сільські вісті” за всю її історію. Першим серед них був Адольф Гітлер, який прийшов на нашу землю з кривавою війною, другим – сумнозвісний ГКЧП, третім – Леонід Кучма, двічі названий міжнародною громадськістю серед десяти найбільших ворогів свободи слова. Особливого “смаку” вердикту судді додає мотивація свого рішення “іменем України”: мовляв, півмільйона передплатників “Сільських вістей” і мільйони їх читачів – це “темна маса”, яку газета нібито нацьковує на євреїв. За цими словами стоять не тільки цинізм і неприхований снобізм, а й розпалювання етнічного протистояння, зневага до людей праці, до тих, хто годує країну і з чийого труда живуть всі, зокрема й сама суддя.

Ми, однак, не зводимо рішення суду до волі однієї людини. За цим вердиктом стоїть нинішній кримінальний режим, політичні сили, які привели до влади Кучму і породили кучмівщину як ганебне явище нашого політичного життя. Дванадцять років вся Україна була свідком безкомпромісної, безстрашної боротьби журналістського колективу “Сільських вістей” з режимом. Про високий авторитет газети в нашому суспільстві свідчить той факт, що два її представники обрані депутатами Верховної Ради, а також найбільший передплатний тираж у країні. Леонід Кучма, як свідчать незаперечні документальні джерела, особисто керував розправою з газетою в 2000 році. Не полишив спроб покінчити з нею він і нині. Немає сумніву, що рішення Шевченківського суду інспіроване з того ж джерела. Банкова цього разу діє, як і раніше, використовуючи владні важелі, з-за рогу, загрібаючи жар чужими руками.

На жаль, влада не замислюється над тим, якою може бути реакція українського суспільства на таке судове рішення. Адже судовий вердикт служить не міжнаціональному порозумінню, а здатний якраз поглибити протистояння, яке й так небезпечне у зв’язку з цілою низкою соціальних, фінансово-економічних, духовних та політичних проблем в Україні. Рішення суду, на відміну від зваженої позиції газети, може посіяти настрої антисемітизму в Україні.

Зрозуміло, що головним завданням натхненників судової акції було закрити опозиційну газету, яка не дає спокою президентові і бандократії, яка його обсіла. Між іншим, на це вказує і той факт, що суд покарав газету, але зовсім обминув автора публікацій, які, власне, були рекламою його книги, належно оплаченої і такої, що за законом не могла розглядатися як самостійна публікація. Сподіваємося, що апеляційна судова інстанція і Верховний суд адекватно оцінять ухвалу районного суду. Ми ж, зі свого боку, докладемо всіх зусиль до того, щоб черговий наступ українського правлячого режиму на свободу слова став надбанням гласності у Європі і світі. Парламентська Асамблея Ради Європи в ході обговорення політичної кризи в Україні уже поінформована про ганебне рішення суду, яке засвідчує небезпечні тенденції утвердження одноосібної диктатури в Україні, відступ від європейських традицій судочинства. Судове рішення щодо “Сільських вістей” додає Європі нові аргументи щодо оцінки політичної ситуації в нашій державі.

Українська демократична опозиція не дасть режимові розправитись з мужнім колективом “Сільських вістей”. Ми не тільки мобілізуємо для цього світову спільноту. Наші партії і блоки піднімуть суспільство на захист масової всеукраїнської народної газети. Захищаючи “Сільські вісті”, ми захищаємо демократію і свободу слова в Україні, право людей на краще життя, на вільне волевиявлення і свободу висловлювання думок, захищаємо утверджуваний нашою Конституцією політичний плюралізм як запоруку здорового розвитку держави і суспільства. Водночас наше суспільство має усвідомити, яку долю уготували Україні чорні сили реакції і давати їм гідну відсіч.

Від імені всіх опозиційних сил, всіх, кому дорогі демократія і майбутнє України, ми заявляємо владі: геть брудні руки від “Сільських вістей”! Закликаємо президента Кучму не ганьбити в черговий раз себе і Україну перед світом розправою з газетою, яка чесно служить рідному народові. А до представників вітчизняного судочинства звертаємось із настійною вимогою і порадою: не ганьбіть себе замовними ухвалами, угодовством із режимом шахраїв і злочинних кланів, служіть праву, а не правителям.

Ми з вами, журналісти і читачі “Сільських вістей»! А раз ми разом – ми неодмінно переможемо!

Олександр МОРОЗ
Віктор ЮЩЕНКО
Юлія ТИМОШЕНКО

Відповіді

 • 2004.01.29 | Горицвіт

  сумніваюся в автентичності цієї заяви

  або, якщо вони справді це підписали, то це повна дурість.

  цитата:

  "переконливої і компетентної мотивації, дослідження джерельної бази, без урахування всіх обставин публікації полемічного характеру, які можуть бути предметом наукового і громадського обговорення, але аж ніяк не судового розв’язання суспільних проблем, які нагромадилися останнім часом в Україні"

  – це суперечить заяві Ющенка (опублікованій на сайті razom), правді (бо стаття Яременка справді ганебна і за таке можна подавати в суд) і здоровому глузду (бо заважатиме захищати газету).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.30 | Михайло Свистович

   Re: тобі переслати з пошти Майдану 2 повідомлення?

   Від СПУ і від НУ.

   Горицвіт пише:
   > або, якщо вони справді це підписали, то це повна дурість.
   >
   > цитата:
   >
   > "переконливої і компетентної мотивації, дослідження джерельної бази, без урахування всіх обставин публікації полемічного характеру, які можуть бути предметом наукового і громадського обговорення, але аж ніяк не судового розв’язання суспільних проблем, які нагромадилися останнім часом в Україні"
   >
   > – це суперечить заяві Ющенка (опублікованій на сайті razom), правді (бо стаття Яременка справді ганебна і за таке можна подавати в суд) і здоровому глузду (бо заважатиме захищати газету).

   Це зветься плюралізм у одній голові :(
 • 2004.01.30 | Михайло Свистович

  Я зняв це з нашої першої сторінки. Але вони - ідіоти. Хронологія

  Спочатку надійшла ця заява від СПУ, потім від НУ, потім вона з"явилася на сайті "Разом", потім ми її також поставили, потім я прочитав тут, що вона зникла з сайту "Разом", зайшов на сайт СПУ - там її також немає (чи була і чи її знімали - не знаю), зайшов на сайт "Батьківщини" - також немає, потім я зняв її з "Майдану".

  Можна висувати різні версії, але висновок один - щось не те з узгодженими діями в лавах опозиції. Я вже мовчу про те, що досі ніхто не бачив спільного обіцяного бюлетеня.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.30 | Михайло Свистович

   Ця історія мені нагадує три підписи під антимасонською заявою(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.30 | 123

    Точно

    Тільки кретинизм опозиції проявився ще яскравіше -- адже були цілком нормальні шляхи все владнати.
  • 2004.01.30 | Лисий

   Вони поставили її на якийсь час, щоб...

   ...редакція СВ встигла передрукувати, бо ті не вміють (?) користуватися поштою.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.30 | Михайло Свистович

    Re: Що це за фігня?

    Лисий пише:
    > ...редакція СВ встигла передрукувати, бо ті не вміють (?) користуватися поштою.

    1. Що може передрукувати газета, яка не виходить?
    2. Якщо вони надають ту заяву для друку, то чому знімають зі свого сайту?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Лисий

     Re: Що це за фігня?

     Михайло Свистович пише:

     > 1. Що може передрукувати газета, яка не виходить?
     Вона точно виходитиме ще місяць, бо подала апеляцію.

     > 2. Якщо вони надають ту заяву для друку, то чому знімають зі свого сайту?
     Наскільки я знаю, це був чорновик заяви, бо СВ вже мали їхати в друкарню. А потім уже відшліфували цеглину. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.30 | 123

      Які розумники....

      Ні, я розумію, Свистович попереджав -- але ж щоб настільки....
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Михайло Свистович

       Re: Які розумники....

       123 пише:
       > Ні, я розумію, Свистович попереджав -- але ж щоб настільки....

       А Ви казали "плітки, відкриті джерела..." :(
     • 2004.01.30 | Михайло Свистович

      Re: Що це за фігня?

      Лисий пише:
      >
      > Наскільки я знаю, це був чорновик заяви, бо СВ вже мали їхати в друкарню. А потім уже відшліфували цеглину. :)

      І де цеглина? Чому вона не висить на сайті НУ? А що, газета друкуватиме чернетку? І трійка лідерів погоджуються, щоб їхні підписи під чернеткою прочитало понад 500 тис. громадян?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Майдан

       Все це виглядає якось каламутно.

       В принципі в таких важливих випадках "палять" агентів з "недоторканого запасу".
       Є можливість вичислити ким саме "пожертвували" в даній ситуації.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.30 | vujko

        Та й нe одним, по одному в НУ, БЮТ, CПУ (-)

      • 2004.01.30 | Лисий

       Re: Що це за фігня?

       Михайле, я не ВАЮ, не ООМ і не ЮВТ. Ба більше, я не працюю в їхніх штабах. Звідки я знаю, чого і що? Мені взагалі ця проблема (як викласти заяву) не здається важливою. Головне - внятно сказати слово на захист СВ.

       ANDORENNA MORGOTH PELLA!!!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.30 | Михайло Свистович

        Re: Що це за фігня?

        Лисий пише:
        > Михайле, я не ВАЮ, не ООМ і не ЮВТ. Ба більше, я не працюю в їхніх штабах. Звідки я знаю, чого і що?

        То навіщо тоді намагаєтеся їх вибілити такими нелогічними поясненнями та ще й у вигляді стверджень, а не припущень?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.30 | Лисий

         Re: Що це за фігня?

         Михайло Свистович пише:
         > Лисий пише:
         > > Михайле, я не ВАЮ, не ООМ і не ЮВТ. Ба більше, я не працюю в їхніх штабах. Звідки я знаю, чого і що?
         >
         > То навіщо тоді намагаєтеся їх вибілити такими нелогічними поясненнями та ще й у вигляді стверджень, а не припущень?

         Я прасіл би нашу птічку нє абіжать. Ніхто нікого не відбілював.
         1) Ви цікавилися, чому зникла вчора заява з сайту - я вам дуже логічно пояснив, навіщо її поставили. Це було за даними "джерела" в офісі НУ. Логіка така: в редакції СВ надвечір нібито не було людини, яка вміє користуватися милом, а на факс часу не було (бо потрібно вже везти плівки у друкарню), тому підготований документ поставили на якийсь час на сайт, щоб СВ перекопіювали його прямо на першу шпальту. Цю заяву ви можете почитати в сьогоднішньому номері СВ.

         2)Якщо я не мав точних даних "джерел" з приводу подальшої долі заяви, я написав, як ви можете бачити "наскільки я знаю". Яке це твердження? Це саме що не є припущення. Тому й на подальші ваші запитання я не відповів, бо відповіді не мав, а припущень чергових робити не хотів.

         3) Агента опозиції з мене робить не нада. Мені ССС гроші плате. :)

         EANDORENNA MORGOTH PELLA!!!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.30 | Михайло Свистович

          Re: Що це за фігня?

          >
          > 1) Ви цікавилися, чому зникла вчора заява з сайту - я вам дуже логічно пояснив, навіщо її поставили. Це було за даними "джерела" в офісі НУ.

          Якщо "джерело" не збрехало, то вчинок - ідіотський.

          >
          > Логіка така: в редакції СВ надвечір нібито не було людини, яка вміє користуватися милом, а на факс часу не було (бо потрібно вже везти плівки у друкарню), тому підготований документ поставили на якийсь час на сайт, щоб СВ перекопіювали його прямо на першу шпальту. Цю заяву ви можете почитати в сьогоднішньому номері СВ.

          Погана логіка, погана заява, погані лідери опозиції, якщо дозволяють так чинити зі своїми прізвищами.

          >
          > 3) Агента опозиції з мене робить не нада. Мені ССС гроші плате. :)

          Що таке ССС?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.30 | Лисий

           Re: Що це за фігня?

           Михайло Свистович пише:

           >
           > Якщо "джерело" не збрехало, то вчинок - ідіотський.

           За шо купив, за те й продаю.

           > Погана логіка, погана заява, погані лідери опозиції, якщо дозволяють так чинити зі своїми прізвищами.

           Я оцінок не робив, а просто переказав інформацію. Хоч ІМХОІМХОІМХО, немає значення, яким є текст заяви.

           >
           > Що таке ССС?

           Світовий Сатанинський Сіонізм :)

           EANDORENNA MORGOTH PELLA! :gun:
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.30 | 123

            Щодо немає значення

            Лисий пише:
            > Михайло Свистович пише:
            >
            > Я оцінок не робив, а просто переказав інформацію. Хоч ІМХОІМХОІМХО, немає значення, яким є текст заяви.

            Ви не вважаєте, що стаття є за формою і за суттю ксенофобською чорнухою? Якщо читали і не вважаєте - питань нема.

            Якщо вважаєте -- Ви не вважаєте, що називати ксенофобську чорнуху "нормальною дискусійною статею" є ознакою щонайменше поганого смаку? А якщо сказати жорстко -- якщо хтось не вважає ксенофобську чорнуху ксенофобською чорнухою, а вважає її "нормальною публікацією", то він фактично поділяє погляди автора, ксенофобські тобто.

            А тепер останнє: чи є значення, що опозиція є ксенофобською? Це якось її для Вас характеризує чи ні?

            Я бачу такий розріз цього... Зрозумійте правильно - я не вважаю Ющенка чи Мороза ксенофобами. Але вони виглядатимуть такими через підписання тупої заяви, в якій замість того, щоб захищати газету, незрозуміло чому захищають статті!
  • 2004.01.30 | Мартинюк

   Найкраще що вони можуть зробити - це переписати заяву по новому

   Найгіршим випадком у цій ситуації буде вдавання що нічого не сталося .
   Найкраще що Мороз, Ющенко і Тимошенко можуть зробити - це переписати заяву по новому.

   Давайте глянемо на розвиток подій -
   "Сільські Вісті" переконують ( за гроші, або скоріше всього просто за обіцянку дати якісь інвестиції в газету)поставити безперечно дурнуваті і провокативні тексти Яременка. Саме так ( через втягування у стан параноїдальної жидостурбованості ) у свій час знищувалися суперпопулярні на початку 90 років газети "За Вільну Україну" та "Вечірній Київ", тираж кожної з яких у цей час досгав мільйона примірників. В кожній з них появлявся який небудь "світоч світовго антисемітизму" і використовуючи фінансові чи паперові труднощі газети , тимчасово "вирішував" їх за домомогою міфічних "таємних покровителів", за що однак газета повинна була плавно втягуватися у "боротьбу з жидівською загрозою". У ЗВУ таким "посланцем" був такий собі дідок "відставницького" типу Чемерис ( не плутати з Володимром Чемерисом), у "Вечірньому Києві" - Григорій Мусієнко.

   Результат полягав навіть не у виникненні перманентного конфлікту з єврейськими організаціями та безперевних судових процесами з ентузіастом захисту єврейської честі та гідності паном Найманом - результат полягав у разючому падінні авторитету і тиражності газети, дистанціювані від неї розумних людей , бізнесменів, втрати кращих журналістів, втрати останніх можливостей фінансування з боку місцевої влади.

   Те що робиться з "Сільським Вістями" разюче нагадує чергове втілення неоднократно проробленої "процедури ліквідації", так як це було із "ЗВУ", "Вечірнім Києвом" і ще з десятком мельш відомих але спочатку впливих локальних опозиційних газет.

   І справа не в "представнику світового сіонізму" Найману, який у своєму засмальцовному і заїждженому в громадському транспорті піджачку абсолютно не відповадає цьому грізному "званню". Найман просто робить свою справу і реалізує свої громадські права -захищає свою етнічну спільноту від голослівних та необгрунтованих образ і звинуваченнь.

   Чесно кажучи українцям напевно слід полякувати Найману, який врешті зміг "вилікувати" від жидостурбаційної параної вже згадані раніше "ЗВУ" та "Вечірній Київ".

   В даній ситуації самій газеті і лідерам опозиції слід визнати некоректність та неетичність писаннь Яременка, які стали приводом скандалу. Поява в газеті такої вульгарної статті "на правах реклами" звичайно не робить честі самій газеті , однак не може бути підставою для закриття газети , особливо якщо вона вибачиться за писання Яременка. За що конкретно треба вибачатися перед євреями у цій статті Яременку ( чи газеті, якщо той не бажає) може підказати кожен професійний юрист, навіть якщо цей юрист буде палестинцем, родичі якого загинули від бомб ізраїльської авіації. Основна "гниль" даної статті полягає у поширенні на всіх євреїв вини за дії ( думки наміри, бездіяльність) якихось окремих євреїв чи груп євреїв .

   Абсолютно правий Свистович, коли твердить що ця заява до болю нагадує сумнозвісну "заяву трьох) зимою 2001 - у "авторів -підписантів" відвисають щелепи , коли вони врешті отримують можливість уважно прочитати те , що вони врешті решт "заявили". Морозу , Ющенку та Тимошенко та їньому оточенню варто потратити трохи часу і прослідкувати механізм виникнення та поспішного поширення цієї "Заяви" - схоже це було передбачено "генеральним планом провокації".

   Дуже добре що цю заяву зняли з сайту "Разом", однак відмовчуватися не можна - слід узгодити і випустити іншу заяву , чи якомось іншим чином конкретизуватися свою позицію і відмежуватися від Яременка і йому подібної публіки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.30 | 123

    Все правильно

    І це багато разів їм пояснювали - не тільки на Майдані. Червноненко те саме сказав.

    Але ж СПУ не хоче примушувати газету вибачатись. Не хоче визнати кретинизм цих статей. Ось в цьому і проблема - в їхній тупості.
 • 2004.01.30 | Ігор Немашкало

  Зате Вітренко з Марченко за закриття

  Купив нещодавно їх газети "Досвітні вогні" та "Народна опозиція". Там вони називають "Сільскі вісті" брехливою газетою, частиною "гебельсівської пропагандистької наклепницької машини". Але вони такого успіху не добилися, як антифашисти. А що, дійсно, добра газета?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.30 | Михайло Свистович

   Re: Зате Вітренко з Марченко за закриття

   Ігор Немашкало пише:
   > А що, дійсно, добра газета?

   Вам вона навряд чи сподобається, але на селі вона популярна. Сама популярна. І не лише на селі, але й в цілому в Україні. 500 тисяч передплата. Тоді як жодна газета не має і 50 тис. передплатників.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.30 | Ігор Немашкало

    А сайту в "Сільских вістей" нема?

    Хотів подивитися оригінал статей, зза яких сир-бор пішов. Чи може де є книжка загалом? Мабуть великий тираж зза певного консерватизму селян і недостачі інших джерел інформації. Інформаційний голод бо ніхто не відміняв. Адже колись у багатьох газет були мільйоні тиражі. А залишилася на рівні тільки селянська. Чи є там про городину та інші селянські діла. Чи тільки про бузину і дядьків у Києві? :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Михайло Свистович

     Re: http://www.silskivisti.kiev.ua (-)

 • 2004.01.30 | The Bald One

  Не розумію Вашої паніки.

  Як би цинічно це не звучало, але саме тут опозиція виграла. ІМХО. Що там приховувати, латентний антисемітизм не зникав нікуди з нашого народу. І тепер 500 тисяч підписчиків і 10 мільонів їхніх друзів казатимуть: "Жиди СВ закривають, а опозиція з ними бореться!".

  А гебреєфільська інтелігенція на кшталт 123 і так за Юща проголосує.

  Все ІМХО.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.30 | Михайло Свистович

   Re: Не розумію Вашої паніки.

   The Bald One пише:
   > Як би цинічно це не звучало, але саме тут опозиція виграла. ІМХО. Що там приховувати, латентний антисемітизм не зникав нікуди з нашого народу. І тепер 500 тисяч підписчиків і 10 мільонів їхніх друзів казатимуть: "Жиди СВ закривають, а опозиція з ними бореться!".

   До виборів це все забудеться, а от унікальний засіб агітації буде втрачено. І звідки дізнаються 500 тисяч підписчиків і 10 мільонів їхніх друзів на селі про те, як "опозиція з ними бореться!"? Невже з інтернету?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.30 | Болдуїн

    Re: Не розумію Вашої паніки.

    Михайле, підіть у кіоск і купіть сьогоднішні СВ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Михайло Свистович

     Re: Не розумію Вашої паніки.

     Болдуїн пише:
     > Михайле, підіть у кіоск і купіть сьогоднішні СВ.

     Навіщо?
   • 2004.01.30 | 123

    Re: Не розумію Вашої паніки.

    Михайло Свистович пише:
    > The Bald One пише:
    > > Як би цинічно це не звучало, але саме тут опозиція виграла. ІМХО. Що там приховувати, латентний антисемітизм не зникав нікуди з нашого народу. І тепер 500 тисяч підписчиків і 10 мільонів їхніх друзів казатимуть: "Жиди СВ закривають, а опозиція з ними бореться!".

    Ви думаєте, що опозиція отримуватиме голоси завдяки антисемітській риториці??? :(

    Я кращої думки про український народ взагалі і українську опозицію зокрема.

    > До виборів це все забудеться, а от унікальний засіб агітації буде втрачено. І звідки дізнаються 500 тисяч підписчиків і 10 мільонів їхніх друзів на селі про те, як "опозиція з ними бореться!"? Невже з інтернету?

    З телебачення, звісно. Там про фашистську опозицію докладно розповідатимуть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Михайло Свистович

     Re: Не розумію Вашої паніки.

     123 пише:
     >
     > Ви думаєте, що опозиція отримуватиме голоси завдяки антисемітській риториці??? :(

     Я думаю, що опозиція нічого не втратить в електоральному сенсі від цього скандалу навколо "СВ", якщо газета все ж продовжить існування і не перетвориться на рупор боротьби зі "світовою жидо-масонською змовою".

     >
     > Я кращої думки про український народ взагалі і українську опозицію зокрема.

     Це зветься "що кому болить, той про те і говорить". До чого тут Ваша думка про опозицію, коли ми говорили про електорат? Бо ж не опозиція голосує сама за себе, а народ. А народ ставиться до цього питання по-різному. Є дві частини: юдофоби і юдофіли. Перших більше. А ще є третя. найбільша частина, яка ставиться до єврейського питання приблизно як Пані. Їм по фіг, в них своїх проблем вистачає, щоб ще забивати голову геополітикою (існування чи міфологічність вищевказаної змови).

     >
     > З телебачення, звісно. Там про фашистську опозицію докладно розповідатимуть.

     Якщо розповідатимуть про фашистську в сенсі скандалу з "СВ", то для переважної більшості виборців це не доказ. От коли їм розповідають, що опозиція хоче заборонити російську мову - то це вже фашизм. Бо це зачіпає безпосередні інтереси російськомовних виборців.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.30 | 123

      Re: Не розумію Вашої паніки.

      Михайло Свистович пише:
      > 123 пише:
      > >
      > > Ви думаєте, що опозиція отримуватиме голоси завдяки антисемітській риториці??? :(
      >
      > Я думаю, що опозиція нічого не втратить в електоральному сенсі від цього скандалу навколо "СВ", якщо газета все ж продовжить існування і не перетвориться на рупор боротьби зі "світовою жидо-масонською змовою".

      Ви невірно зрозуміли моє питання. Я мав на увазі: "Ви вважаєте, що опозиція задля одержання голосів буде розігрувати антисемітську карту???"

      Бо я так зрозумів попередній допис -- як рекомендацію її розігрувати.

      > > Я кращої думки про український народ взагалі і українську опозицію зокрема.
      >
      > Це зветься "що кому болить, той про те і говорить". До чого тут Ваша думка про опозицію, коли ми говорили про електорат?

      Я пояснив вище. Я думаю, що народ не купиться на таку карту, бо є досить культурним, а опозиція є досить культурною для того, щоб не використовувати таку карту ані щиро, ані технологічно.

      > Бо ж не опозиція голосує сама за себе, а народ. А народ ставиться до цього питання по-різному. Є дві частини: юдофоби і юдофіли. Перших більше. А ще є третя. найбільша частина, яка ставиться до єврейського питання приблизно як Пані. Їм по фіг, в них своїх проблем вистачає, щоб ще забивати голову геополітикою (існування чи міфологічність вищевказаної змови).

      Все правильно, їм пофіг. Але вони використовуватимуть позицію, скажімо, Ющенка, яку їм подасть у відповідному світлі телебачення, як своєрідний індикатор рівня моралі, культури і інтелекту самого Ющенка. І за цим індикатором зроблять висновок.

      Бо якщо людина розуміє, що бути расистом чи нацистом - погано, то вона погано ставиться до расистів чи нацистів. Жидомасонська змова тут ні до чого.

      > >
      > > З телебачення, звісно. Там про фашистську опозицію докладно розповідатимуть.
      >
      > Якщо розповідатимуть про фашистську в сенсі скандалу з "СВ", то для переважної більшості виборців це не доказ. От коли їм розповідають, що опозиція хоче заборонити російську мову - то це вже фашизм. Бо це зачіпає безпосередні інтереси російськомовних виборців.

      Хех. Ви думаєте, по телебаченню не пояснюватимуть -- що ті, хто такі статті підтримує, є нацистом, а нацисти не приймають жодної нації окрім своєї.

      Телебачення зробить з опозиції жлобів, розумієте? Ви вважаєте, що народ полюбляє жлобів або вирішить, що то жлобство не є проблемою? Я кращої думки про народ!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Михайло Свистович

       Re: Не розумію Вашої паніки.

       123 пише:
       >
       > Ви невірно зрозуміли моє питання. Я мав на увазі: "Ви вважаєте, що опозиція задля одержання голосів буде розігрувати антисемітську карту???"

       Не буде.

       >
       > Бо я так зрозумів попередній допис -- як рекомендацію її розігрувати.

       Ви неправильно зрозуміли. Розігрувати цю карту - також шкідливо. Мартинюк це вже гарно описав.

       >
       > Все правильно, їм пофіг. Але вони використовуватимуть позицію, скажімо, Ющенка, яку їм подасть у відповідному світлі телебачення, як своєрідний індикатор рівня моралі, культури і інтелекту самого Ющенка. І за цим індикатором зроблять висновок.
       >
       > Бо якщо людина розуміє, що бути расистом чи нацистом - погано, то вона погано ставиться до расистів чи нацистів. Жидомасонська змова тут ні до чого.

       Народ не ідентифікуватиме скандал навколо "СВ" з расизмом чи з нацизмом, навіть, якщо всі телеканали цілодобово про це вищатимуть.

       >
       > Хех. Ви думаєте, по телебаченню не пояснюватимуть -- що ті, хто такі статті підтримує, є нацистом, а нацисти не приймають жодної нації окрім своєї.

       До одного місця ці пояснення. Їх ефект - горох об стінку.

       >
       > Телебачення зробить з опозиції жлобів, розумієте?

       Не зробить. Як би воно сильно не хотіло. Народ не сприйматиме опозицію як жлобів через скандал навколо "СВ", якими б фарбами це не розписувало телебачення. Бо народу це питання по фіг. А постіний спв телемантри "Опозиція - жлоби" не дасть ефекту. Бо немає простих, доступних народному вуху і зачіпаючих народне серце "доказів".
   • 2004.01.30 | Тестер

    Re: Нічого не забудеться, Михайло

    У селі, в зв"зку з малим об"ємом "переварюваної" інформації, мало що забувається. Наприклад, памятають, що давали на обід на весіллі в Івана і Марії років 10 тому назад. Або хто напився і казав то-то і то-то. Це раз.

    А друге таке. Чи не може, в крайньому випадку, функцію "Сільських вістей" взяти на себе друге видання.
    Тобто формально я "купляю" редакцію, тематику, беру на себе всі зобов"язання перед клієнтами і т.д. і т.п.. І випускаю, скажімо "ВВ" з додатком "Село і люди"
    Хто може в цьому плані щось сказати?
    Може відкрити окрему тему?
    Якщо ти на сайті, дай ,будь ласка, відповідь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Михайло Свистович

     Re: Добре, не забудеться, але ж нову інформацію поширювати

     також стане неможливо. Не стане що обговорювати, тож обговорюватимуть УТ-1. А "СВ", між іншим, з хати в хату передають.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.30 | Тестер

      Re: Тому я і запитую про юридичні наслідки де-факто

      З якої дати СВ не можуть виходити?
      Як бути з підписчиками газети?
      Що буде відбуватись в період до засідання Апеляційного суду?
      Чи значить закриття газети ліквідацію її, як юридичної особи?
      Хто може відповісти?
  • 2004.01.30 | vujko

   Re: Не розумію Вашої паніки.

   Наприклад: Cимонeнко тeпeр будe в ПАРЄ боротись нe лишe з фашистською, алe і з антисeмітською опозицією.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua