МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так хто в Україні нацист? Стаття про Сільські Вісті.

01/29/2004 | Мінор
Так хто в Україні нацист?

Віктор Уколов

59 років тому радянські війська звільнили в’язнів „Освенціму”, одного з найстрашніших таборів смерті, де були знищені сотні тисяч людей. Євреї, рома, німецька політична опозиція, гомосексуалісти, жертви евтаназії, військовополонені, - нацисти вбивали всіх тих, хто відрізнявся від сірої маси „арійців” на службі Третього Рейху і всіх тих, хто хотів його повалити. Заради усвідомлення трагедії, яка відбулась тоді, 28 січня голова німецького Бундестагу Вольфганг Тірзе провів день пам”яті жертв голокосту у парламенті ФРН.
Втім, це відбулося у Європі, де влада намагається зрозуміти причини, що призвели до появи найжахливішого режиму в історії людства. Тим часом в Україні, чимало вихідців з якої згоріли у печах „Освенціму”, цей день пройшов непомітно для наших владних структур. Може тому, що політика нетерпимості до іншої точки зору, яку демонструє нам влада та офіційні ЗМІ, дивним чином перегукується з бажанням нацистів знищувати всіх, хто був інакшим від установленого зразка.
Спікер німецького Бундестагу Вольфганг Тірзе змушений був визнати, що нациські групи продовжують існувати в Німеччині і тепер. Але й в Україні протягом останнього часу з”явилися свої теоретики, які обгрунтовують загрозу всесвітньої єврейської змови. Чи не найвідоміший з них професор Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП) Василь Яременко поки-що не обіймає владних посад. Втім, незважаючи на його публікації в журналі „Персонал”, судові позови і протести Посольства держави Ізраїль досьогодні йому жодного разу не було пред”явлено офіційне звинувачення у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.
Але ось нарешті українська влада виявила принциповість – рішенням суду закрито одну з найпопулярніших газет України „Сільські Вісті”, відому своїми симпатіями до лівої опозиції. Причина у тому, що газета надрукувала витяги з книжки професора Яременка, за словами редактора, лише для того щоб почати дискусію. Дивним чином, але у каральному щодо виданні рішенні суду прізвище автора публікації, Василя Яременка, не згадується взагалі.
Що ж, світоглядний підхід нацистів, радянської влади і декого з теперішніх владоможців виглядає дуже подібним – нетерпимість до політичної опозиції. У відомому анекдоті єврей начитавшись антисемітських газет запитує у редакції по телефону: „Я слышал, шо мы продали Россию - так где я могу получить свою долю?” В реальному житті не до сміху, українська судова влада по суті використала звинувачення в антисемітизмі для розправи з незалежною газетою, але при цьому не має претензій до автора надрукованої статті.
Віце-президент Євразійського єврейського конгресу, народний депутат України Євген Червоненко (Наша Україна) назвав рішення суду про закриття газети "Сільські вісті" "спланованою провокацією адміністрації президента проти мас-медіа". На думку Євгена Альфредовича влада застосовує подвійні стандарти: „Ніхто не реагує і не закриває телеканали "1+1" та “Інтер”, які називають лідера "Нашої України" Віктора Ющенка фашистом... ніхто не реагує на антисемітські публікації в журналі "Професіонал", а вони ще огидніші, ніж у В.Яременка".
Тим часом Віктор Ющенко цими днями закликав згадати про злочини нацистів проти людства у таборі „Освенцім”. Його батько Андрій Ющенко все життя мав на руці №11367, як один з небагатьох в”язнів цього заводу смерті, якому дивом вдалося вижити. З 14000 військовополених, яких у 1944 році привезли на знищення до „Освенціму” звільнення дочекалися лише 97 осіб. „Мої діти мають знати, чому їх дід так цінував свободу, - говорить Віктор Ющенко, - в ці дні я завжди ставлю у церкві свічку за батька та за сотні тисяч людей, замордованих фашистами” .
Нацисти вбивали за те, що інші не були, не хотіли і не могли бути схожими на них. Нацизм заперечував інакшість і право на неї. Наскільки ж близько ми підійшли до межі, яка відділяє нас від нацизму? Василь Яременко вбачає загрозу у змові інакших від українців - євреїв. А за його допомогою влада знищує газету, яка дозволяє собі інакші, не такі як бажає влада, думки. Бажаючи того чи ні, вони співпрацюють, демонструючи нам однаковий підхід.

Відповіді

 • 2004.01.29 | КП8416

  Підло, Уколов.

  Звичайний донос з вашого боку. Плюс заклики до фізичної розправи у ваших попередніх постингах. Це політкоректність? Це дискусія? І що таке "жертви евтаназії"? Ви думаєте, що пишете? Чи просто користуєтесь готовими кліше? Мерзенно, Уколов. Мерзенно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.29 | vujko

   Мінорe, добрe написано!

   Цe постмодeрнізм якийсь. Чи стьоб з Вашого боку, любязний КП8416?

   КП8416 пише:
   > Звичайний донос з вашого боку. Плюс заклики до фізичної розправи у ваших попередніх постингах. Це політкоректність? Це дискусія? І що таке "жертви евтаназії"? Ви думаєте, що пишете? Чи просто користуєтесь готовими кліше? Мерзенно, Уколов. Мерзенно.

   Евтаназія - цe лeгка смeрть, полeгшeння цього процeсу, так би мовити. В роки нацизму лицeмірно використовувся для назви програми масового знищeння інвалідів, психічно хворих та інших компромeнтуючих прeдставників вищої раси. Програма була завeршeна нe пізнішe 1942 року в звязку з протeстами дeкількох німeцьких єпископів. До Освeнціму формально нe мала відношeння, хоча кадри виконавців були використані (принаймні в Трeблінці табором по знищeнню єврeїв кeрував колишній працівник одного з таборів eвтаназії).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.29 | КП8416

    Вуйку, перечитайте

    речення Уколова, в якому є слова "жертви евтаназії". Невже нацисти переслідували жертв евтаназії? Стилістично незграбно. По-дитячому. А стаття - стукацька. І некомпетентна. Співпраця з піхвошиком на Уколові позначилася добряче.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.29 | vujko

     Зрозумів про що Ви. Вам болить за пана Ярeмeнко,

     нам жe - за Україну. І за опозицію, як інструмeнт її оздоровлeння.

     КП8416 пише:
     > речення Уколова, в якому є слова "жертви евтаназії". Невже нацисти переслідували жертв евтаназії? Стилістично незграбно. По-дитячому. А стаття - стукацька. І некомпетентна. Співпраця з піхвошиком на Уколові позначилася добряче.

     Cтилістичну помилку признаю. А от щодо рeшти Ваших вигуків - нe згодeн.
     Написано, як нeбагато в Україні можe.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.29 | КП8416

      А ви більше читайте.

      Тоді й зрозумієте, що писати краще в Україні може БАГАТО ХТО. Набагато краще. Заодно й мову підучите, не будете писати "професора Яременко" замість нормативного "професора Яременка". За котрого мені справді болить. Уже те, що він опублікував книжку Матвія Шестопала "Євреї на Україні" - подвиг. Якщо візьметеся за читання (а вам це вкрай необхідно), раджу прочитати цю працю. Може, розплющаться вам оченята.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.29 | КП8416

       Нате, спростовуйте.

       http://revisio.msk.ru/7.htm
       Вибачте, у вас було напи сано "пана Яременко", а не "професора Яременко". Але суть та сама - незнання відмінювання.
      • 2004.01.29 | vujko

       Пeршe, ніж читати спитаю:

       Як прочитають людe книгу Шeстопала, то Кучма сам підe?
       За вказані граматичні помилки - дякую. Я сьогодні нe один допис сюди надіслав - нe полінуйтeсь, гланьтe і на рeшту, будь ласка
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.29 | Sergio

        Re: На кого саме настукав Уколов? (-)

       • 2004.01.30 | КП8416

        Кучма піде не сам.

        А з суркісом, рабіновичем, пінчуком, табачником, азаровим та іншими особами тієї національності.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.30 | Михайло Свистович

         Re: Кучма піде не сам.

         КП8416 пише:
         > А з суркісом, рабіновичем, пінчуком, табачником, азаровим та іншими особами тієї національності.

         Азаров іншої національності.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.30 | Sergio

          Кучма нікуди не піде сам по собі, ну хіба що на 3-ій строк(-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.30 | Михайло Свистович

           Re: На який 3-ій строк? Вас що, в школі рахувати не навчили?

           1+1=1

           Не вірите? Спитайте в Конституційного Суду. Там вчені знані зі званнями і ступенями.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.30 | Мінор

            Реакція КП та ще декого іншого на статтю просто огидна

            Йдеться про досить принципові речі, а не про термін "жертви евтаназії". Цей "незграбний і дитячий термін" вжив Вольфганг Тірзе у своєму виступі в Бундестазі. Я можу навести лінк на радіо "Німецька хвиля", але вважаю будь-яке виправдовування в цій ситуації глибоко принизливим. Тим більше перед анонімами, які бояться навіть своїм іменем підписатись. :-(

            "Остання справа мірятися трагедіями", - дякую Мишко за дуже точне і щире визначення.
            Стаття не про євреїв і голокост, панове, а про нацизм.
            Відчуйте різницю.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.30 | Михайло Свистович

             Re: Чи не пора нам з"їсти єврейське блюдо у тебе вдома?

             Оту курку, що ти грозився колись приготувати :)

             Я перепрошую, що не приїхав і не подзвонив, я їздив до Білорусії. Сьогодні взнаю в дружини наші плани на вихідні і ввечері тобі зателефоную. Зараз зі мною зв"язку нема.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.01.30 | Тестер

              Re: Пора, пора би зустрітись в реалі

              Віктор не "линяй в кущі". Я ще одну курку принесу. І не тільки.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.01.30 | Михайло Свистович

               Re: Перепрошую, але в мене з Віктором розмова тет-а-тет.

               Одна. А потім хоч сто разів у реалі. Ще раз перепрошую, якщо раптом я був занадто, гм..., такий, але в нас дійсно важлива розмова тет-а-тет.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.01.30 | Тестер

                Re: Тоді треба зустрічатись

                в лісі і досконально провірити одежу, щоб не було "жучків" ;)
                В крайньому випадку на галявині для випасу сусідських кіз.
                Хоча в роги також можна підслушки вмонтувати ;)
             • 2004.01.30 | Мінор

              Згода. Будемо раді вас бачити навіть у суботу :-)

              Оскільки я православний і до синагоги не ходжу, хоча і люблю близькосхідну і єврейську, і арабську кухню. Як ти розумієш така обмовка була потрібна не для тебе :-)
              Знаєш, мені дуже подобається вислів Черчіля, який колись сказав щось на кшталт: "Британці не є антисемітами, бо не вважають себе дурнішими від євреїв".
              Тримай зв"язок телефоном. Якщо забув мобільний, то я на роботі.
            • 2004.01.30 | КП8416

             Ваша стаття просто огидна, пане нацист Уклов. (-)

        • 2004.01.30 | vujko

         Чи вірно я зрозумів, що Кучма Вас нe влаштовує лишe своєю

         національністю? І якби він був eфіоп - Ви би нe мали нічого проти того, що він робить?

         КП8416 пише:
         > А з суркісом, рабіновичем, пінчуком, табачником, азаровим та іншими особами тієї національності.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.30 | КП8416

          Кучма мене нe влаштовує не лишe національністю

          Але без осіб вказаної національності він не зміг би зробити й мільйонної частини тієї шкоди, що зробив.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.30 | vujko

           Re: Кучма мене нe влаштовує не лишe національністю

           КП8416 пише:
           > Але без осіб вказаної національності він не зміг би зробити й мільйонної частини тієї шкоди, що зробив.

           У цe тяжко повірити. Алe припустімо. І з чого Ви пропонуєтe почати: з покарання винних чи з покарання осіб "вказаної національності"?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.31 | КП8416

            З чого почати?

            Почитайте про це у єврея Ходоса. Він чітко пише, з чого почати і що робити.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.31 | Михайло Свистович

             Re: З чого почати?

             КП8416 пише:
             > Почитайте про це у єврея Ходоса. Він чітко пише, з чого почати і що робити.

             Єврей Ходос цинічне брехло і маніпулятор. Він просто вигадує дурниці, сміючись з тих, хто йому вірить.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.01.31 | КП8416

              Ходос - не єдине джерело інформації.

              І, знаєте, багато з написаного ним підтверджується іншими джерелами.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.01.31 | Михайло Свистович

               Re: Якщо він є для Вас джерелом інформації, я ставлю під сумнів

               інші Ваші джерела.

               КП8416 пише:
               > І, знаєте, багато з написаного ним підтверджується іншими джерелами.

               Це просто смішно, бо я знаю Ходоса. Він просто вигадує, і про це знаю далеко не один я. Тому я не бачу сенсу дискутувати з тими, для кого Ходос - є джерелом. Це свідчить просто про їхню легконавіюваність або упереджуваність, коли висновок вже зроблений і шукаються під нього лише докази. Знаючи, що таких є багато, Ходос почав вигадувати докази під той висновок, коли його відучили від грошої цицьки. Бо до того він таким самим чином вигадував докази протилежного змісту про немилосердне переслідування жидів, про їх тяжке життя в Україні, про розгул антисемітизму.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.01.31 | КП8416

                Ходос вигадує?

                Можливо. Але його вигадки доволі непогано пояснюють багато явищ та процесів. До речі, а книжку М.Шестопала ви читали? А Даґласа Ріда? А газети читаєте? Новини по телевізору дивитесь? Михайле, щоб брехати, треба мати занадто добру пам'ять. Ходос справді справляє враження екзальтованого та емоційного, однак на вправного мнемотехніка не тягне. А факти й прізвища, які він називає, мені трапляються з часом у контекстах, про які писав Ходос. Не думаю, що ін аж Такий Жуль Верн, що вміє науково точно вигадати майбутнє. Отож просто по-своєму розкриває деякі таємниці.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.01.31 | Михайло Свистович

                 Re: вигадує

                 КП8416 пише:
                 > Можливо. Але його вигадки доволі непогано пояснюють багато явищ та процесів.

                 Вигадки не можуть пояснити нічого. Він просто бере готові пояснення явищ та процесів, які носяться в головах певних людей, і вигадує під них докази.

                 > Михайле, щоб брехати, треба мати занадто добру пам'ять.

                 Не треба мати пам"ять. Для цього є комп"ютер. Адже бреше він не публічно, а в книжках. В реалі ж Ходос своєю брехнею нагадує наших форумних тролів, які рано чи пізно починаються плутатись в показаннях.
          • 2004.01.30 | Михайло Свистович

           Re: А чим його національність Вас не влаштовує?

           КП8416 пише:
           > Але без осіб вказаної національності він не зміг би зробити й мільйонної частини тієї шкоди, що зробив.

           Зміг би зробити те саме. В його оточенні вистачає й людей однієї з Вами національності.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.31 | КП8416

            Не зміг би Кучма.

            Методологією не володіє. Коли тільки відбивається від рук, виїжджає за межі впливу - одразу стає собою справжнім, а не демонізованим опзицією. Згадайте його подвиги у Вірменії, в Сибіру.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.30 | Мінор

   Мені все-одно, що про мене говорять опоненти

   Мені було б не байдуже, якби відповідь була по суті :-)
 • 2004.01.30 | Граф

  Переживший Освенцим

  Переживший Освенцим профессор медицины еврей Марк Клейн пишет [37]:

  "По воскресеньям, под вечер, под бурные аплодисменты зрителей, проходили игры по футболу, баскетболу и водному поло: внешне человеку мало надо, чтобы забыть о грозящей опасности! Эсэсовское начальство регулярно ~ даже в рабочие дни - разрешало узникам развлечения. В кинотеатре показывались нацистские "Новости дня" и сентиментальные ленты; в кабаре шли довольно едкие представления, на которых часто бывали эсэсовцы. Наконец, имелся также весьма приличный оркестр, состоявший поначалу только из музыкантов-поляков, которых со временем сменили более профессиональные представители всех национальностей, в большинстве своем евреи".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.30 | Sergio

   Re:Так на кого стучить 'підозрілий тіпок' Уколов? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.30 | КП8416

    Re:стучить 'підозрілий тіпок' Уколов на проф.Яременка.

    1. Підло стукає.
    2. Чіпляє ярлики
    3. Закликає до фізичного насильства.
    4. Вводить в оману читача, не наводячи змісту термінів, які використовує. Справді, що таке "нацизм" в уколовському розумінні?
  • 2004.01.30 | Y_Z

   А ось подібне навіть з сайту 7-40

   http://www.sem40.ru/anti/holokost/1455/

   Для материальной поддержки еврейских беженцев и поиска пропавших родственников уже в сентябре 1939-го в Женеве под эгидой Всемирного Еврейского Конгресса и при поддержке Международного Красного Креста, а также консулов Польши, Чехословакии и Голландии в Швейцарии был организован Комитет помощи еврейскому населению, затронутому войной (Relief Committee for the Warstricken Jewish Population, или RELICO) [1]. Комитет имел глобальный масштаб, и не ограничивал своей деятельности пределами Европы (известны случаи эмиграции евреев даже из некоторых концлагерей в Боливию и Палестину, а также еврейских беженцев из Вильно и Ковно в японский город Кобэ и в голландские колонии).
   *****

   Еміграція з концтаборів?
   Вибачаюся, а як же холокост :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.30 | Михайло Свистович

    Re: А ось подібне навіть з сайту 7-40

    Y_Z пише:
    >
    > Еміграція з концтаборів?
    > Вибачаюся, а як же холокост :-)

    Дуже просто. Був період, коли фашисти дозволяли їм емігрувати з концтаборів. Не всі табори були від початку таборами для знищення, тому вони і називалися концтаборами, тобто своєрідними гетто чи резерваціями, які відділили євреїв від неєвреїв.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Y_Z

     Ви не зрозуміли мого запитання.

     Той переживший Освєнцим єврей, заява самої(!) 7-40 про навіть еміграцію з концтаборів куди-хочеш...

     Знову, вибачаюся, про який холокост йдеться вже півстоліття?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.30 | Михайло Свистович

      Re: Я все зрозумів.

      Y_Z пише:
      > Той переживший Освєнцим єврей, заява самої(!) 7-40 про навіть еміграцію з концтаборів куди-хочеш...

      Я вже написав, що таке було на початку. Спочатку євреїв лише ізолювали від інших у концтаборах і не відразу почали їх масово знищувати, дозволяючи іноді й емігрувати. Цього ніхто не заперечує. Подивіться на дату 7-40 - 1939-й рік. В 1943-му, наприклад, вже ніхто з концтабору емігрувати не міг, хіба що на той світ.

      >
      > Знову, вибачаюся, про який холокост йдеться вже півстоліття?

      Про той самий, всім відомий.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Y_Z

       Особливо про Аушвіц

       в якому, ніби-то, спалили їх 4 млн.
       Ні дров, ні ліса навколо.
       Американці з літаків фотографували - ні диму, ні потягів з вугіллям.
       Ні гор золи
       А ще газом - труїли (який так і не знайщли).

       Цікаво читати. Куди там науковій(!) фантастиці.

       А ще ж і еміграція була! Аж до 1943! Та і умови - футбол, концерти...

       Що саме цікаве - досі ті жертви живуть, аж дим коромислом
       http://www.rol.ru/news/misc/crime/03/05/16_002.htm
       Холокост, однако, пережили!

       ПС. А мої оби-два діли так на війні і залишилися.
       І ніякого їм холокосту до них ніхто не присуждає. Абідна, Свистович.

       ППС. Натомість, тільки і чути, що "ані" постраждали найбільше. Під три чорти!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.30 | Михайло Свистович

        Re: Особливо про Аушвіц

        Y_Z пише:
        > в якому, ніби-то, спалили їх 4 млн.
        > Ні дров, ні ліса навколо.
        > Американці з літаків фотографували - ні диму, ні потягів з вугіллям.
        > Ні гор золи
        > А ще газом - труїли (який так і не знайщли).

        Це Вам американці таке розповіли?

        >
        > А ще ж і еміграція була! Аж до 1943! Та і умови - футбол, концерти...

        Хто сказав, що до 1943-го? Я просто написав, що, наприклад, в 1943-му її вже не було. А футбол, концерти... Так вони і в нинішніх тюрмах є на Заході. Та й у нас бувають. От тільки навряд чи Ви б захотіли там опинитися.

        >
        > Що саме цікаве - досі ті жертви живуть, аж дим коромислом

        Я бачив українців, які пережили концтабори. Але не бачив жодної людини, яка б казала такі слова на їхню адресу, як оце Ви.

        >
        > ПС. А мої оби-два діли так на війні і залишилися.
        > І ніякого їм холокосту до них ніхто не присуждає. Абідна, Свистович.

        Так себе треба звинувачувати в цьому. Он геноцид вірмен у 1916-му визнали як факт, а геноцид українців у 1933-му ні. Хто винен? Жиди чи вірмени? Мабуть-таки українці.

        >
        > ППС. Натомість, тільки і чути, що "ані" постраждали найбільше. Під три чорти!

        Мірятись трагедіями - остання справа.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.30 | tomy cho

         Re: Особливо про Аушвіц

         Diysno, ya tse mozhna vestu "pidrachynku", i vzagali, yaka osnovna dymka - malo vbulu?
         A mu vzagali zanemo skilku ludei zagunylo y viynu? Bylo 20 millions, potim "stalo" 28, a dechto kazhe cho tsu tsufry potribno bylo podvoitu.
         Yakos diysno gudko i soromno stae taki "vumiru" chutatu.
        • 2004.01.30 | YZ

         Відповідь.

         Якщо мірятися трагедіями не можна, чому вони заявляють, що їм дісталося "більше всіх"?
         Якби такий холокост був у моїй сім"ї, то оби-два моїх діди були б живі.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.30 | Михайло Свистович

          Re: А чому Ви дивитесь на них?

          А потім ми ще ображаємось, коли про українців складають анекдоти типу "щоб у сусіда хата згоріла".

          YZ пише:
          > Якщо мірятися трагедіями не можна, чому вони заявляють, що їм дісталося "більше всіх"?

          А Ви на всіх людей звертаєте увагу, хто що про себе заявляє. Може краще думати про себе, що ми заявляємо, а не культивувати пережиток радянської епохи, коли нам до всіх було діло, окрім себе?

          > Якби такий холокост був у моїй сім"ї, то оби-два моїх діди були б живі.

          Ви помиляєтесь. Голокост був страшним, і не так багато євреїв емігрувало з концтаборів на ранній стадії їх існування. До того ж ні ті євреї, що емігрували та вижили, ні ті, що загинули, аж ніяк не винні у смерті Ваших дідів.
       • 2004.01.30 | Englishman

        V nimec'kyh konctaborah buly vykluchno slov'jany?

        I sche pytannyj: vam pryjemno chytaty dopysy rusonacjukiv, jaki "naukovo" dovodjat', scho nijakogo golodomoru ne bulo?
        Otozh... Oberezhnishe z dzherelamy informaciji.
      • 2004.01.30 | letty

       tilku?

       Tilku evreiskui? Yak stosovno vsich inshuch? Yak nazvatu vunuchennya ykrainstsiv i radyanskoyu vladoyu i fashustamu? Yak nazvatu vunuchennya maiche polovunu krumskuch tatar? Yak nazvatu vunuchennya chechentsiv? I takuch prukladiv, na zhal, dyzhe bagato.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.30 | Михайло Свистович

        Re: tilku?

        letty пише:
        > Tilku evreiskui? Yak stosovno vsich inshuch? Yak nazvatu vunuchennya ykrainstsiv i radyanskoyu vladoyu i fashustamu? Yak nazvatu vunuchennya maiche polovunu krumskuch tatar? Yak nazvatu vunuchennya chechentsiv? I takuch prukladiv, na zhal, dyzhe bagato.

        Так само назвати.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.30 | tomy cho

         Re: tilku?

         Dobre, tobto ne bydemo vidokremluvatu odni tragedii vid inshuch. Chocha zavzhdu byd-yakui narod byde bilshe govorutu pro sviy vlasnui bil.
 • 2004.01.30 | Andrij

  Саме так, пане Уколов

  В саму точку! Нацисти = комуністи = кучмісти. Все це є люди з тоталітарним мисленням, що встановлюють власну диктатуру за допомоги злочинів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.30 | МК

   Та Ви самі і є з тоталітарним мисленням

   Андрію

   Хіба може тверезо і самостійно мисляча людина написати таке:
   Нацисти=комуністи=кучміисти

   Це ж шиза конкретна і типовий приклад тоталітарного мислення, яке дозволяє розкидатися оцінками і таврувати - бездоказово, за власною примхою
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.30 | Navigator

    Нацисти=комуністи=кучміисти. Як математичний

    історик додам, дивлячись в суть систем.
    Нацисти=комуністи -тут потрібно поставити математичні знаки: знак "менше" в бік нацистів, знизу знак "подібно".
    Тобто практика комуністів подібна до практики нацистів, тільки ще крутіша. Те, що комунізм прожиВ (з якою насолодою я вживаю минулий час - по відношенню до обох систем!!!) - трохи довше і дещо мімікрував в бік демократій - то це тільки тому, що інакше до 1970 року при темпах знищення народу, який був досягнений комуністами в 10-х, 20-х, 30-х, 40-х, початку 50-х СССР був би обезлюднений на 100%. Хоча б атомною бомбою, аби таборів смерті в Сибіру забракувало.
    Комунізм породив нацизм (німецький фашизм).
    А в кінці 80-х комунізм породив кучмізм.
    Тобто мімікрію комунізму під національну державу.
    А насправді - злодійсько - олігархічну. Що зберегла при владі майже всю злочинну (чи не злочинну) комуністичну верхівку УССР.
    Приємних роздумів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Мінор

     Re: Нацисти=комуністи=кучміисти. Як математичний

     Navigator пише:
     > Комунізм породив нацизм (німецький фашизм).
     > А в кінці 80-х комунізм породив кучмізм.
     > Тобто мімікрію комунізму під національну державу.
     > А насправді - злодійсько - олігархічну. Що зберегла при владі майже всю злочинну (чи не злочинну) комуністичну верхівку УССР.
     > Приємних роздумів.

     Це надзвичайно цікава тема для досліджень. Мені здається Ви випереджуєте наш час і в майбутньому дослідники нашої доби будуть вивчати її проводячи саме такий причинно-наслідковий зв"язок.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.30 | МК

      Хвали мене, моя губонько,

      а я тебе буду

      Кумедія просто

      Баналіте здибало баналіте
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Navigator

       Re: Хвали мене, моя губонько,

       Шановний МК, з чим ви не згодні по суті?
       Коли я читав лекції про комунізм в Фінляндії, слухачі робили висновок - "комунізм - ei vapa" - відсутня свобода.
       Тим же характирний і кучмізм.
       Нема свободи ні економічної.
       Ні національної.
       Ні духовної.
       В потрібних для сучасного світу пропорціях.
       Так що з чим Ви не згодні?
       Стало трохи легше?
       На більше не претендуєте?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.30 | МК

        Re: Хвали мене, моя губонько,

        Ви про що?..

        Я про банальність. Ось вона:
        "Navigator пише:
        > Комунізм породив нацизм (німецький фашизм).

        > А в кінці 80-х комунізм породив кучмізм.

        > Тобто мімікрію комунізму під національну державу.

        > А насправді - злодійсько - олігархічну. Що зберегла при владі майже всю злочинну (чи не злочинну) комуністичну верхівку УССР.

        > Приємних роздумів.


        Це надзвичайно цікава тема для досліджень. Мені здається Ви випереджуєте наш час і в майбутньому дослідники нашої доби будуть вивчати її проводячи саме такий причинно-наслідковий зв"язок."

        Баналіте зустріло баналіте.

        Ви розумієте значення слова "банальність", Навіґаторе?
        До чого тут фінські лісоруби?.. Ви хочете похвалитися, що викладали у Фінляндії? (ще одн баналіте і несмак)

        І що ж Ви там городили у тій Фінляндії?.. Може це:
        "Тобто практика комуністів подібна до практики нацистів, тільки ще крутіша. Те, що комунізм прожиВ (з якою насолодою я вживаю минулий час - по відношенню до обох систем!!!) - трохи довше і дещо мімікрував в бік демократій - то це тільки тому, що інакше до 1970 року при темпах знищення народу, який був досягнений комуністами в 10-х, 20-х, 30-х, 40-х, початку 50-х СССР був би обезлюднений на 100%. Хоча б атомною бомбою, аби таборів смерті в Сибіру забракувало."

        Так це дурня повна, Навіґаторе. Я Вам як професійному історику заявляю: професійний історик, якщо він поважає себе і свій фах, ось таку околєсіцу нести не має права. Навіть фінським лісорубам.

        За Вашою логікою виходить, що мета комунізму полягала у винищенні населення СРСР, але він мімікрував, бо винищив би всіх.

        Ви думаєте, що Ви говорите?.. Просто "мислєнно вдумайтеся" у свій текст - це ж брєд сивої кобили. Маячня якась повна. Хіба ні?

        Про те що комунізм це відсутність свободи у певних пропорціях сперечатися безсенсово. Ковбаса це також "відсутність свободи" у певних пропорціях, але крім цього ковбаса ще й просто ковбаса - кулінарний продукт.

        Так само і комунізм це не лише "відсутність свободи", навіть якщо фінські лісоруби думають інакше.

        Успіхів
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.30 | Navigator

         мета комунізму полягала у винищенні населення СРСР

         Дякую.
         Мета комунізму = меті фашизму = світове панування своєї бюрократії.
         А винищення населення - то був єдино можливий метод цього досягти.
         На слово "фіни" дратуєтесь даремно. Великороси по крові на половину фіни. :)
         Фінські лісоруби - це реакція посторонніх європейських не дуже далеких людей на повсякденну практику життя в СССР. Почалося все з того, що фіни, знаючи життя в СССР тільки з своїх фантазій (типу добре - що зарплата лікаря і медсестри - одинакова) були всі, з моєї точки зору, прихованими комуністами.
         Але, слухаючи про щоденну практику совіцького життя і порівнюючи з своїм, висновки зробили правильні.
         Розмова не про це.
         А про формування в українців правильного куту зору.
         Що безхибно дозволяє фінам мати 8-й в світі рівень життя.
         А те, що формують кучмаки, зажене нас в Парагвай.
         Якщо не в Центрально - Африканську імперію.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.30 | МК

          Поприсідайте

          Разів 60
          Повіджимайтеся - скільки можете
          Прийміть холодний душ.

          Ви надто збуджені. Ви надто багато думаєте і недостатньо рухаєтеся. Це неправильно. Повірте мені

          ------------------------------------
          То кажете фіни були прихованими комуністами?.. Тихенько мріяли про винищення населення Фінляндії задля забезпечення світового панування своєї фіно-комуністичної бюрократії? Я правильно Вас зрозумів?

          Але тут до них приїхав Навіґатор і просвітив їх непутящих.
          Яке щастя для Фінляндії :)

          Та й всього світу

          Шкода, що Ви там Навіґаторе на довше не залишилися. Пояснили б фінам, що вони мають усе приватизувати. Бажано продати іноземним ТНК. У першу чергу свою Нокію. Також мають знизити усі податки до мінімуму, а освіту і медицину зробити платними.
          Обов'язково продати всю землю і ліси.
          В жодному разі не підтримувати фермерство дотації. Бо там комуністи місцеві в уряді дійшли до того, що забороняють ввіз цукру ззакордону. Уявляєте які кучмаки? Не дають транснаціональним компаніям продати фінам свій цукор - імпортний. Змушують фінів самих - на тій вічній мерзлоті - вирощувати цукровий буряк, ніби то якась там Вінничина.
          І виходить у паразитів. Росте там буряк. Дорого правда те все, але ж фашисти в уряді дають дотації і забороняють ввозити інший цукор із-за кордону.
          Як шкода, Навіґаторе, що Ви їх там недостатньо просвітили.
          Якби ще Пинзеника були взяли і переконали б Фінів зробити його своїм прем'єром, - Вам би ціни не було. Бо під Пинзеником комуно-фашистська Фінляндія швидко склякла б перетворившись на ліберастичний рай.

          Успіхів
        • 2004.01.30 | Navigator

         мета комунізму полягала у винищенні населення СРСР

         Дякую.
         Мета комунізму = меті фашизму = світове панування своєї бюрократії.
         А винищення населення - то був єдино можливий метод цього досягти.
         На слово "фіни" дратуєтесь даремно. Великороси по крові на половину фіни. :)
         Фінські лісоруби - це реакція посторонніх європейських не дуже далеких людей на повсякденну практику життя в СССР. Почалося все з того, що фіни, знаючи життя в СССР тільки з своїх фантазій (типу добре - що зарплата лікаря і медсестри - одинакова) були всі, з моєї точки зору, прихованими комуністами.
         Але, слухаючи про щоденну практику совіцького життя і порівнюючи з своїм, висновки зробили правильні.
         Розмова не про це.
         А про формування в українців правильного куту зору.
         Що безхибно дозволяє фінам мати 8-й в світі рівень життя.
         А те, що формують кучмаки, зажене нас в Парагвай.
         Якщо не в Центрально - Африканську імперію.
     • 2004.01.30 | Navigator

      Якщо дозволите на гребіні успіху :) додам ще дещо про статтю

      Щодо нацизму - “найжахливішого режиму в історії людства”
      - я вибачаюсь, математичні підрахунки тут віддають пальму першості комуністам...

      “Спікер німецького Бундестагу Вольфганг Тірзе змушений був визнати, що нациські групи продовжують існувати в Німеччині і тепер.”
      - що організаційно оформляють ідеологію нацизму.
      Ідеологія ж нацизму зараз набагато більш розлита на сході Європи, ніж на заході, де проти неї зроблено добрий заштрих. Аморфність чи мімікрія східних нацистів не зменьшують масштабів явища і роблять його ще більш небезпечним. Мімікрія полягає в тому, що нацисти називають себе по-різному, але завжди проявляються в тому, що називають нацистами всіх своїх супротивників, незалежно від наших поглядів. Тобто дають дефініцію нацизму так “хто не з нами – той нацист”. Справжні ж політичні погляди при цьому до уваги не прийма.ться як зайві.
      “українська судова влада по суті використала звинувачення в антисемітизмі для розправи з незалежною газетою”
      - і вбила при тому двох зайців – розділила щоб володарювати братні український і єврейський народи, підкреслила імперську думку про тупий антисемітизм українців – зокрема в особі лідера українства Ющенка.

      “Нацисти вбивали за те, що інші не були, не хотіли і не могли бути схожими на них.”
      - Нацисти розчищали життєвий простір для своїх.
      Комуністи – для своїх.
      Кучмісти – для своїх.
      Майбутнє народу України не цікавило ні одних, ні других, не цікавить і третіх.
      От це - основний месидж.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Мінор

       В тому, що закриття СВ є є чорний PR щодо прихильників ВАЮ,

       немаю жодного сумніву. В таких випадках завжди цілей кілька:

       1. Закриття опозиційної газети з найбільшим тиражем серед незалежної преси;

       2. Акцентація уваги на антисемітизмі прихильників Ющенка з усіма наслідками такого іміджу;

       3. Внесення розколу і провокація дискусії про ставлення до євреїв у ряди НУ-СПУ-Б"ЮТ.


       Поки-що вони досягли, на мій превеликий жаль, всіх трьох цілей. Наступними днями ЗМІ будуть видлубувати висловювання радикалів або провокувати чи навіть інспірувати їх і широко поширювати в народі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.30 | Navigator

        Рівно 71 рік тому назад до влади прийшов Адольф Гітлер

        В цьому основний корінь проблеми, що у homo sapiens як виду в звязку з розвиненим мозком розвинена і здатність забувати попереднє(щоб не здуріти) на користь нового. Говорячи без чистоплюйства - в голови народу можна за два-три тижні закласти такого!... (до речі - поздоровляю опонентів. 71 рік тому назад до влади прийшов Адольф Гітлер! От що таке вміла пропаганда - і які були наслідки. Був вибраний ошуканим народом.)
        Тепер поки опозиція буде як краснодонці в 1942 клеїти листівки, влада на всіх масмедійних каналах буде зомбувати народ до повної фаршировки.
        Нема незалежного бізнесу (що дасть незалежні від влади гроші) - нема громадянського суспільства (що росте тільки в вільному медійному полі) - нема і незалежної преси.
        Як отримати масмедійні канали ?????????
        Боротьба за канали - по суті боротьба за гроші.
        Які при кучмізмі автоматично дає влада.
        Тому кучмаки за владу батька рідного продадуть.
        Тобто ВЖЕ ПРОДАЮТЬ!!!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.30 | МК

         Ой ти лишенько!.. Що ж тепер робити?..

         А що ще було у цей день в історії? Навіґаторе, дайте повну викладку за останні 200-500 років. Мроже ми там знайдемо щось таке, щоб Вас заспокоїло.

         Це ж треба, - "гітлер прийшов до влади" і в той самий день "звільнили якийсь бухенвальд" і ще щось у той самий день. Яка символіка, скільки паралелей.

         То Ви клікуша, Навіґаторе?
         Акі бабка якась неосвідчена. Кого хто налякає тут антисемітизмом, якщо в оточенні Ющенка Президент євразійської спілки євреїв?..

         На що здатне кучмівське ТБ, окрім підняття рейтингу Ющенка?

         Ющенко виграє:
         1. Від згадування і розмов про нього, блок і опозицію
         2. Ющенко виграє в очах тих, хто розуміє, що Рабінович з громадянством Ізраїля і потугою закрити українську газету - зарвався. Як мінімум.
         3. Населення не повірить як Ви і 123, і Мінор у нацизм автора статей в СВ, поки не почує доказів - конкретних фраз зі статей. А які докази зможуть навести кучмаки, коли їх - нема?
         4. Ющенко допоміг Морозу, тепер Мороз має по-любому якось віддячити Ющенку.
         5. Трійка підставилася разом - це їх зміцнить і з'єднає.
         6. Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

         Єдине, що може зашкодити Ющенку, це, якщо він завтра-післязавтра почне казати, що не підписував того звернення. Тоді йому гаплик. Але, якщо витримає тиск, то буде на коні - в усіх відношеннях.

         Досить згадати як Київ прокатав Суркіса. А тут судимий і переслідуваний кількома країнами світу Рабинович приліз. Це подарунок для Ющенка
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.30 | Михайло Свистович

          Re: Ой ти лишенько!.. Що ж тепер робити?..

          Що робити? Є дуже багато варіантів. Наведу лише декілька з них:

          1. Можна напитися з горя і рвати на собі волосся, причитаючи "бєзврємєнно, бєзврємєнно...".
          2. Можна влаштувати пікетування посольств країн антигітлерівської коаліції з вимогами визнати Гітлера добрим генієм людства і криками "Хайль Гітлер!"
          3. Можна поставити у церкві свічку за упокій його душі.

          4. А можна (і це найкраще) роздрукувати кілька листівок Дворкіна чи Магди та наклеїти на свій та сусідні під"їзди чи будинки.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.31 | tomy cho

           Re: Ой ти лишенько!.. Що ж тепер робити?..

           Yaki ykazu postypayut, shurnum shruftom. Vsim bigtu vukonyvatu. Shvudko.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.31 | Михайло Свистович

            Re: Ой ти лишенько!.. Що ж тепер робити?..

            tomy cho пише:
            > Yaki ykazu postypayut, shurnum shruftom. Vsim bigtu vukonyvatu. Shvudko.

            Правильно. Біжи перша.
          • 2004.01.31 | tomy cho

           Re: Ой ти лишенько!.. Що ж тепер робити?..

           I ne v yakomy razi ne zadavatu putan navisho. Voprosu zdes zadayu ya, pravda?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.31 | Михайло Свистович

            Re: Ой ти лишенько!.. Що ж тепер робити?..

            tomy cho пише:
            > I ne v yakomy razi ne zadavatu putan navisho. Voprosu zdes zadayu ya, pravda?

            Звичайно ти, а хто ж? Твоїх питань тут найбільше. Весь фолрум в твоїх питаннях.
   • 2004.01.30 | Михайло Свистович

    Re: Та Ви самі і є з тоталітарним мисленням

    Максиме, а Ви демократ? То чому ж для Вас є іделом тоталітаристи Мао, Мусоліні, Лукашенко. Якийсь плюралізм у одній голові. Засуджуєте тоталітаризм. називаєте його шизою і водночас захоплюєтесь його носіями.

    МК пише:
    > Андрію
    >
    > Хіба може тверезо і самостійно мисляча людина написати таке:
    > Нацисти=комуністи=кучміисти
    >
    > Це ж шиза конкретна і типовий приклад тоталітарного мислення, яке дозволяє розкидатися оцінками і таврувати - бездоказово, за власною примхою
   • 2004.01.31 | Andrij

    Існує багато прикладів подібності кучмістів, комуністів, та наці

    Гітлер прийшов до влади та залишився там за рахунок шантажу інших політичних партій, цензури, та закриття опозиційного бізнесу. Вам це нічого не нагадує? Комуністи залишались при владі 70 років за рахунок цензури, переслідувань опонентів, та заборони вільних виборів. Як не дивно, теперішня влада намагається робити точно те ж саме!
 • 2004.01.30 | Тестер

  Re: Віктор! Все правильно. Коротко і ясно!

  КП1234 ! Від Вас таких слів я не сподівався.
  Вас що качка копнула, чи ви з печі впали. :sarcastic:
 • 2004.01.30 | КП8416

  Нацист в Україні -- Уколов.

  Ось що пише Універсальний словник-енциклопедія УСЕ (К.: Ірина, 1999.):

  Нацизм (націонал-соціалізм, гітлеризм), політичний рух (з 1919), ідеологія, державний режим у Німеччині (т.зв. ІІІ Райх); н. як світоглядний напрям та ідеологія був поєднанням елітарних та расистських (пер. антисемітських) концепцій, що намагалися обґрунтувати права Німеччини на завоювання ін. народів, ос. слов'янських, і на панування над світом; демократичним інституціям протиставляв культ вождя; як суспільний рух, керований А.Гітлером, встановив 1933 в Німеччині тоталітарний режим, що спирався на монополію націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини; відкидав християнство; терор супроти противників поєднував з масовою демагогічною пропагандою; під час ІІ Світової війни служив обґрунтуванням масових убивств людей.

  А ось визначення за Советским энциклопедическим словарем (М.: Советская энциклопедия, 1988):
  Нацизм [от назв.фаш. Национал-социалистской (нацистской) партии Германии], одно из названий герм. фашизма.

  Якщо під ці дефініції хоча б якось підпадає В.В.Яременко, то підпадає і В.Уколов. Бо якщо Уколову свавільно захотілося наклеїти комусь ярлик нациста, то чому той самий ярлик не можна наклеїти Уколову? Адже мені так захотілось.
 • 2004.01.30 | Бегемот Замбезький

  Ось враження по самій статті Яремчука

  Скажу чесно, „Сільські Вісті” не читаю і про такого теоретика по єврейському питанню, як В. Яремчук ніколи не чув, доки цей „мислитель” не підставив ці самі „Сільські Вісті”. Сьогодні прочитав і жахнувся! Ну як таке можна публікувати? Як така людина може бути директором Інституту? Хоча, хто тільки тепер не директор? І Погребинський, і Видрін і несть їм числа.

  http://www.silskivisti.kiev.ua/3_114/301.HTM#m40

  Євреї в Україні сьогодні: реальність без міфів

  Василь ЯРЕМЕНКО, професор, директор Інституту культорологічних та етнополітичних досліджень при МАУП

  Привид сіонізму бродить по світу

  В.Я. В одному з інтерв’ю («Дзеркало тижня» за 17 серпня 2002 року) п. Анна Азарі, посол Ізраїлю в Україні (тепер уже колишній), висловила фарисейську сентенцію, що «процвітання національних меншин — найкращий показник здоров’я усього суспільства».

  Коментар. Далі іде „обговоення” цієї тези посла яке зведено до
  порівняння становища єврейської та грецької меншини в Україні.
  Чому грецької? Тому, що: „Із Грецією нас пов’язують сталі, ще з античних часів, культурні зв’язки.”В якості першого такого
  „зв’язку” згадується „шлях із варягів у греки”, і далі подібні цій „думки”. Закінчуються ці два абзаци наголосом на те, що грецьких олігархів у нас нема, а от євреїв (олігархів і депутатів) чортьма. До євреїв тут зарахований (як побачимо далі, не випадково) і такий відомий „єврей вундеркінд” (так в тексті!) як Медведчук.

  Крім того немає у бідних греків театрів, газет і т.д. Так чого ж
  така біда спіткала греків? А ось чого:

  В.Я. Греки, як і українці, народ обікрадений. Культура самих греків не дозволяє красти, грабувати. І в них, як і в нас, нема у Нью-Йорку чи будь-де в світі національних центрів із мільярдами доларів США, які можна було б використати в Україні на «прихватизацію» таких галузей, як паливно-енергетичний комплекс, гірничо-добувний, інформаційний. Чи на інвестування, як початковий капітал для таких спритних злочинців, як Вадим Рабинович. Сіонізм фантастично багатий, він здатний глобалізувати, сиріч монополізувати, світову економіку і через латентні (приховані) структури панувати над світом. Україна сьогодні у планах сіоністів стоїть на одному з призових місць. І успіхи їхні незаперечні.

  Коментар. Ну якщо вже ти так вчепився в тотих греків, то згадай
  сім’ю міліардера Онасіса. Якщо б їх цікавив укр.флот то наші го-
  ловні євреї Медведчук і дочка Кучми (вона теж фігурує нижче)
  їм би продали за милу душу. І укр. „прихватизація” до Нью-
  Йоркських мільярдів стосунку не має. Самі справляємось, без
  мільярдів роздаємо родичам та клієнтам святої сімейки. Дуже
  було б непогано, якби ті міфічні мільярди текли в Україну! На
  жаль все „тече” якраз в зворотньому напрямку.

  Закінчується „олігархічно-парламентська” тема цього опусу кри-
  ком душі: „скільки українців у ізраїльському кнесеті, скільки українців-олігархів розкошує в Ізраїлі, чи є там бодай один український телеканал ...?”

  Телеканали є, і не один, але російські. Якби тим „українцям” в Ізраілю був дійсно потрібен укр. канал, то був би й такий.
  Про кнесет питання поставлено некоректно. Не в українцях чи,
  навпаки євреях тут справа, а в емігрантах. Чи багато емігран-
  тів в Українському парламенті? – запитаю я геносе Яремчука.

  В.Я. Україна сьогодні у планах сіоністів стоїть на одному з призо-вих місць. І успіхи їхні незаперечні. Через це писати про євреїв взагалі, про сіонізм зокрема, про окремих діячів сіонізму зосібна — справа ризикована, небезпечна. Відразу починаються неприємності на роботі, ...

  Коментар. Директору Інституту влаштовують „неприємності по роботі”? Що, підлеглі цькують? І чому „через назаперечні успіхи небезпечно писати”?

  А ось, виявляється, чому:

  В.Я. Про євреїв небезпечно писати не тому, що хворі на сіонізм невігласи начеплять наличку ксенофоба чи юдофоба, бо в кожному українцеві в їхній хворій уяві сидить закінчений антисеміт, коли не явний, то прихований, готовий вчинити єврейський погром.

  Коментар-питання. Ви щось зрозуміли із цієї „відповіді”? Я, ні.

  Далі читача лякають більше ніж тисяччю „єврейських організацій” в Україні - „від Хабату до Бейтару — напіввійськових єврейських формувань, що діють у 20 областях України під керівництвом інструкторів із Ізраїлю.” – ці марення і коментувати не хочеться.

  В.Я. ... єврейські публіцисти воліють говорити про жорстокість козаків Хмельницького, про двірників, які складали для німців списки євреїв у Києві, і поліцаїв, які начебто у вишиванках стояли, як євреї йшли до Бабиного Яру. Пишуть про що завгодно, але не відповідають на питання, чи нормально, що всі засоби масової інформації в одних єврейських руках, фінанси, провідні галузі народного господарства — в єврейських руках і т. д. Відповіді чомусь немає.

  Коментар. Про „всі” ЗМІ поговоримо пізніше. Про Хмельницького, ну що ж, різали козаки євреїв і ще більше ніж шляхту. Шляхтич (український) ще міг вціліти, якщо переходив на бік повстанців, а от жид – ні за яких обставин. Кому що болить, про те і говорить.
  А ось двірники пана Яремчука таки дістали. В Кінці статті знову читаємо про 150 тисяч євреїв ростріляних в Бабиному Яру:

  В.Я. 150 тисяч євреїв взагалі не було в Києві, а тим паче документів на 28 вересня 1941 року, бо німці захопили Київ щойно в цих числах. Загони Народного ополчення залишили правий берег 20 вересня і за вісім діб скласти списки на 150 тисяч євреїв для малописьменних довоєнних двірників було фізично неможливо. Брехня ллється, як із фонтана, і заткнути його ніхто не хоче, а крім брехні — яка ненависть до українського народу і пропаганда помсти!”

  Коментар. Було рідненький, було. За Кагановича євреїв у Київ завозили ешелонами (мені мій дід розповідав). А за 8 днів списки всіх київських євреїв без допомоги місцевих „добровольців” скласти неможливо, навіть якщо б іх було тільки 15 тисяч. А робили так (свідки мої мама і бабця): приходили до двору і під диктовку двірника переписували жидів. В нашому дворі жоден живим не лишився.

  Далі іде про ЗМІ:

  В.Я. Які канали ще може дивитись український телеглядач? Очевидно, хіба російські. Всі українські без винятку, себто 100 %, у руках сіоністів.

  І-й національний (?!) канал (УТ-1) — у персональному володінні президента і СДПУ(о) (фактично Суркіса — Медведчука).

  Телеканалами «1+1», «Інтер», «Альтернатива» — володіють Суркіс — Медведчук.

  Телеканалом СТБ — Віктор Пінчук і донька президента.

  Телеканалом «Новий канал» — Віктор Пінчук і російська група «Альфа-групп».

  Телеканалом ICTV — Віктор Пінчук.

  Телеканалом ТЕТ — Суркіс і Медведчук.

  Інформаційним агентством УНІАН — СДПУ(о) (Суркіс — Медведчук).

  Коментар. Ось чому Медведчука необхідно було зробити євреєм (чому „вундеркіндом” – не знаю, не дігнав). І донька Президента, очевидно, теж єврейка-сіоністка. Про 5-й канал Порошенка „забуто”. Але, якщо по суті – хто головний ідеолог СДПУ(о) (і, отже, вирішує напрямок пропаганди по цим каналам) Суркіс чи Медведчук? Пінчук у цьому списку чому опинився? Тому, що він Єврей, чи тому що зять Кучми? Що, головна турбота Гріші Суркіса це чаяння світового сіонізму, чи канкретні бабкі і влада в Україні?

  Це була, так би мовити, „інтелектуальна частина „ статті. Далі ідуть „пісьма чітателей о наболелом” які уклінно дякують пану Яремчуку та „Сільським Вістям” за попередню статтю „мислителя” „Міф про український антисемітизм” опубліковану роком раніж також у „Сільких Вістях” (суд виніс свою постанову саме по цим двом статтям) і, як водиться, додають свої „думки та спостереження”.

  Потім ідуть цитати 2-х тисячолітньої давності з Талмуду проти християн (уявляєте, що можна нацитувати із теоретиків святої Інквізиції про жидів-христопродавців?). Цитувати і коментувати це здоровій людині неможливо. Автор доходить до того, що несе щось вже зовсім незрозуміле (хоч би вичитав тест перед публікацією), цитую:

  „У виступі на семінарі професор Фелікс Левітас напучував викладачів, що читають теорію Холокосту в Україні: «В своих лекциях преподаватель должен говорить не только о жертвах Холокоста, но подчеркивать героизм еврейского народа и волю к сопротивлению фашизму, проявленную европейским еврейством». (Про що йдеться? Чи не про 400-тисячну орду євреїв-есесівців, що прийшли з фашистами в Україну? — В. Я.)” – кінець цитати.

  Що це? Які євреї-есецівці? Чому погано говорити про героїзм
  спротиву? Ви взагалі розумієте про що це все? Я, ні.

  Закінчується цей шедевр тим з чого починався – болісною піснею про національний склад Верховної Ради України.


  Бегемот Замбезький
  http://krainachudes.com
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.31 | КП8416

   Стукачі ви мої, стукачі...


   Невже Ющенко "А він ректор цієї МАУП до якої належить „Інститут культорологічних та етнополітичних досліджень”? Що за марення? Ректор там Шокін.
   = в якому Директором наш ублюдок.
   Класно пан БЗ вміє дискутувати.

   =А мав би зробити „організаційні висновки”.
   Ось воно! Кульмінаційна мить! Оце по-нашому! Замість щоб справді аргументувати, сперчатися, спростовувати воістину незбагненні заяви про 400 тисяч ( У "СВ" - 150 тисяч)- на гілляку "ублюдка". Що ж це, як не нацизм (у розумінні уколова та іже з ним)?
  • 2004.01.31 | tomy cho

   Re: Ось враження по самій статті Яремчука

   Te cho chos opyblikyvav, tse che piuvbedu, a te cho "geroi" po krainiy miri ne mozhyt otsinky datu, yasny, a zhos tam pro vlady i opozutsiynist, to te nabagato girshe. Tobto yakcho dadyt, to vtratyat yakys chastuny electoraty?
  • 2004.01.31 | 123

   Невелика поправка щодо Ющенка

   Ющенко не є ректором МАУП. МАУП складається з множини інститутів. Головою одного з цих інститутів у час після прем*єрства був Ющенко (таке працевлаштування). Мабуть, після обрання депутатом Ющенко перестав бути цим директором.

   Але організаційно Ющенко і цей кретин-професор (який є директором іншого інституту) не пов*язані.

   Бегемот Замбезький пише:
   > Ющенко мовчить ... А він ректор цієї МАУП до якої належить „Інститут культорологічних та етнополітичних досліджень” в якому Директором наш ублюдок. А мав би зробити „організаційні висновки”.
   >
   > Бегемот Замбезький
   > http://krainachudes.com
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.31 | tomy cho

    chos praktuchne chu znov mobchanka?

    Tsikavo, i yak "nadavutu" gromadskistu chob pozbytus takogo "rektory" chob vin tam ludei ne kalichuv takoyu "philosophieyu", chtos mozhe skazatu chos praktuchne chu znov vsi zamovklu?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.31 | КП8416

     Томи хо, що таке "хос практухне ху знов мобханка"?(-)

   • 2004.01.31 | Бегемот Замбезький

    Дійсно, він не є ректором. Це місце стер, перепрошую (-)

 • 2004.01.30 | Пані

  Я все розумію, але...

  Мінор пише:

  > 59 років тому радянські війська звільнили в’язнів „Освенціму”, одного з найстрашніших таборів смерті, де були знищені сотні тисяч людей. Євреї, рома, німецька політична опозиція, гомосексуалісти, жертви евтаназії, військовополонені, - нацисти вбивали всіх тих,

  Вікторе, як можна вбити жертви евтаназії? Вони ж ВЖЕ мертві.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.31 | українець

   Re: Перечитав і я статтю...

   і не знайшов нічого такого страшного ,щоби так піднімати галас.Зранку до вечора нас,вкраїнців обливають брудом,обікрали наших батьків,знущаються над памяттю загинувших, в інших країнах торгують нашими дочками ,нас самих ввігнали в стойло - й ми як бидло щось белькотимо з переляку,коли знаходяться люди ,що не бояться сказати правду.
   Єврейський народ ,як і вкраїнський, багато страждав й зараз має визначитись ,що робити з своїми єдинокровцями ,які хочуть загнати вкраїнців в гетто,зробити з нас безправну,безсловесну худобу.Я думаю ,що розумні люди народу Ізраїля добре розуміють і бачать картину,що наразі ми маємо і якщо вони за добро й справедливість ,то мають допомогти нам в боротьбі супроти злих,темних сил.
   Бегемоту:не зрозумів-зверхньо-презирливе"ніколи не читав СВ".
   Адмін-ви стираєте написи,де є образи,чому ж дозволяєте,щоб ображали автора статті,редакцію і опозицію?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.31 | Михайло Свистович

    Re: Перечитав і я статтю...

    українець пише:
    > і не знайшов нічого такого страшного ,щоби так піднімати галас.

    Тільки результатом цього нічого страшного стало закриття найефективнішої опозиційної газети.

    >
    > Адмін-ви стираєте написи,де є образи,чому ж дозволяєте,щоб ображали автора статті,редакцію і опозицію?

    В нас заборонена образа опонента. Якщо сюди прийде посперечатися хтось з вищевказаних осіб, його теж не можна буде ображати під час дискусії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.01 | tomy cho

     Re: Перечитав і я статтю... todi putannya

     I chomy tsi "opozutsioneru" ne zmozi bylu sami pyblichno pokaratu "svoyu" gazety? I znachno ranishe? Tobto tilku "svoi svoich" povunni zachuchatu? I tse byde demokratiya? Chu mozhe ta "opozutsiya" byde matu na yvazi etnichny demokrtiyu?
  • 2004.01.31 | Мінор

   Re: Я все розумію, але...

   Пані пише:
   > Вікторе, як можна вбити <b>жертви евтаназії</b>? Вони ж ВЖЕ мертві.
   Наскільки я зрозумів спікер німецького Бундестагу у якого запозичив цей термін, так назвав страчених в концтаборі хворих німців. Програма лицемірно називалась "евтаназією".

   Пані, хоч Ви зрозуміли, що нацизм не лише у ставленні до євреїв, а у світоглядному підході?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.31 | КП8416

    Уколов, дайте нарешті вашу дефініцію нацизму! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua