МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Атака інтелект-команди.

01/30/2004 | joy
Продовжу по темі спільної діяльності на цьому форумі. Пропоную для обговорення майбутнім членам інтелект-команди слідуюче дуже важливе, як на мене питання.

Як підняти рівень політпросвіти сільського населення? Адже це половина неселення країни. Це самі дисципліновані виборці. Якщо в місті люди ще так-сяк поінформовані, чи зазомбовані, по крайній мірі більш-менш структоровані, то село ще чекає на свого просвітителя. Бо люди просто нічого не знають. Новини по ТБ не дивляться, а газету купити немає грошей. Сільські люди зголодніли за інформацією. Радянська влада привчила читати, а читати (зараз) нічого. Це просто цілина.

Що я пропоную? Пропоную започаткувати всеукраїнську акцію "Газету в село". У кожного з нас є близькі чи далекі родичі в селі. Давайте, по мірі фінансових можливостей кожен з нас підпише на своїх родичів хоча б один екземпляр опозиційної газети. "Україна Молода" чи "Вечірні Вісті" чи "Сільські Вісті" (дай Боже їм виходити довго).

Це всього якась двадцятка гривень. Для кожного з нас ті гроші не зроблять погоди. Подумаєш, на пиво один раз не підемо. Але в масштабах країни це буде потужній інформудар по основах Кучмостану. Бо ж Кучмостан на брехні тримається.

Зрозумійте, що робити це зовсім не обовязково і ніхто нічого не вимагає. Є можливість - підпиши, немає то й так буде. Я наприклад зі шкільних років не люблю обязаловки, коли кожен "повинен принести 5 кг. макулатури", "зробити снігозахисний щит" (молодь мабуть і не знає, що це за звір і навіщо було сніг на полях переймати?)

Але я собі ставлю завдання і надіюсь скоро його виконаю. От лише адресу родичів треба взнати.

Як хто вважає, буде від того толк? А може в кого є пропозиції по розвитку цього процесу?

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".