МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

NEWS: Детальна програма акції проти закриття "Ляльки"

01/30/2004 | ANТ
Мистецька акція: "Назавжди у Львові - "Лялька" і ми"

12 січня призупинив свою діяльність львівський клуб "Лялька", що належить мистецькому об'єднанню "Дзиґа". Як повідомив керівник "Дзиґи" Маркіян Іващишин, дирекція Львівського обласного театру ляльок відмовила об'єднанню у продовжені угоди про співпрацю. На переконання представників "Дзиґи", відмова у продовженні угоди про співпрацю була мотивована тиском на дирекцію театру з боку влади.

Клуб "Лялька" був створений у 1994 році. З часу заснування і до сьогодні в "Ляльці" було проведено понад 2 000 тисяч акцій. Серед них: музичні проекти, презентації, зустрічі, прес-конференції. В "Ляльці" проходили масштабні музичні фестивалі, так і як: "Слухай Українське", "Тарас Бульба", Україно-польський фестиваль "Jazz Bez...", "Лялька" брала участь у міжнародному кінофестивалі "Молодість". В "Ляльці" були постійно діючі проекти різних напрямків, серед яких: "Кіно-клуб у ляльці" (презентація різножанрового кіно), "Презентації журналу "Четвер", "Львівська Балачка". "Лялька" згуртовувала навколо себе відомі музичні формації такі як: "Плач Єремії", "Мертвий Півень", Пікардійська Терція". Така нині відома рок-група як "Океан Ельзи" провела в "Ляльці" свій перший концерт. "Лялька" активно співпрацювала з різноманітними міжнародними представництвами у Львові, серед яких: Консульство республіки Польща у Львові, Британська Рада, Французький культурний центр, Українсько-Австрійський центр, Західноукраїнський Нідерландський клуб.

1) Студенти Львівських вищих вузів організовують акцію: "Назавжди у Львові - "Лялька" і ми", яка розпочнеться 2 лютого і триватиме до 5 люттого 2004 року. До акції планується залучити всіх мистців, які колись виступали або мали дотичність до клубу "Лялька". Протягом 2 - 5 лютого студенти розкладуть намет в якому перебуватимуть цілодобово, до студентів приходитимуть музиканти, які будуть сейшенувати цілий день. Також студенти-музиканти закликатимуть львів'ян та гостей міста: "Подаруйте нам ляльку! Хто може - клуб, а хто ні - хоча б іграшкову ляльку" - львів'яни зносять ляльки (нові чи вживану). 1 лялька = 1 голосу в підтримку. Пізніше всі нові ляльки віддадуться в дитячі будинки чи притулки разом з компактами української музики.

2) 5 лютого - фінал акції. На якому студенти-художники на величезному аркуші паперу малюватимуть своє бачення
закриття клубу "Лялька" також "Що таке сучасна уркаїнська культура". Потім будуть споруджувати величезну паперову "Ляльку" (3-ох метрів) на якій львів'яни та гості міста зможуть написати : "Я не хочу..." або "Ні..." і це все погане в кінці акції. Ввечері буде спалено.

3) 5 лютого о 18:00 біля "Лялькового театру" розпочнеться концерт в якому візьмуть участь такі відомі музиканти як: Тарас Чубай та група "Плач Єремії", Віктор Морозов, група "Мертвий Півень", "група "Скрябін", група "Джек О'лентер", група "Ніагара", група "" Чорний вересень", Соломія Чубай та група "Далі...". група " Кому вниз" і т.д. Доречі музиканти погодилися виступати безкоштовно.

4) Під час концерту між виступами музикантів читатимуть свої вірші та прозу відомі письменники Львові, Івано-Франківська та Києва.

5) 23:00 - коли закінчиться концерт кожен, хто прийшов на концерт матиме із собою свічку і запалить її, таким чином освітивши шлях і давши світло в кінці тунелю українській культурі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua