МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

4 лютого 2004 о 12.00 йдемо вчити читати міністрів

01/31/2004 | учасник
4 лютого 2004 о 12.00 ми - автори і видавці - йдемо вчити читати українських міністрів.

Влада вже не один рік проводить справжній геноцид української книги. Але те, що сталось у 2004 році, переходить всі межі. Довести до того, що полиці з українськими книгами порожні а російськими переповнені, могли тільки малограмотні урядовці з неукраїнським корінням. Бо тільки такі люди збільшують податки на своє і зменшують на чуже.
Якщо сьогодні ми не візьмемо цю владу за шкірку і не примусимо дбати за духовність українського народу, то завтра найпрестижнішим нашим заняттям буде цивілізована торгівля на базарі шкарпетками і памперсами.
Ми звикли вирішувати питання мирно. Але настають часи, коли мирна дорога веде до загибелі. Здається, цій владі потрібен тільки тупий сірий елемент з електоральними властивостями, а не розумний і начитаний громадянин, який вміє і може відстоювати свої права.
4 лютого ми йдемо до Кабінету Міністрів, щоб наочно продемонструвати урядовцям, до чого призвела їхня політика у книжковій галузі. Закликаємо приєднатись до акції всіх, кому не байдуже українське друковане слово. Осторонь не може стояти ніхто – ні видавець з друкарем, ні письменник з журналістом, ні читач.

Початок акції о 12-00
Місце акції: Кабінет Міністрів з боку вулиці Грушевського

Телефон оргкомітету: (044) 467 50 24

Пропозиції на тему збільшення ефективності акції тут:
http://maidan.org.ua/n/free/1075499010


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".