МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Почались погроми? Ха-ха-ха.

01/31/2004 | joy
Закрили Сільські Вісті.

Я взагалі не розумію, до чого тут міжнаціональна ворожнеча. Ну що за видумки? Невже хтось дійсно вважає, що українці підуть бити жидів? Ми себе не здатні захистити, про яку змову може йти мова? Яка ворожнеча? Кучмаки розпалюють реальну ворожнечу між зросійщеним сходом і заходом. Ось небезпека. Хто засудить?

Які (хоч якісь) наслідки того допису в СВ? Хтось пішов когось громити? Чи майже пішов? Вийшов, та вернувся дочитати газету? Ще одна така публікація і ПОЧНЕТЬСЯ? Не смішіть. 21-ше століття на дворі і засоби помсти і покарання стали більш витонченішими і немилосерднішими і знаходяться вони зовсім не в руках простих людей.

Прочитавши ту статтю в мене особисто виникло єдине відчуття, відчуття співчуття до безпорадності простих людей. Є національні риси. (Поки що є.) І нічого їх цуратися. Від українців не відбереш нашого "Моя хата з краю", від росіян "А горі ано всьо сінім пламєнєм", а жиди ні з ким не поділяться своїм "Сколько будєт 2х2 ? А сколько вам нада?" Це прояв розуму, угодливості чи підлості? Не варто судити, сприймати слід так як є. Варто сміятися. А по кількості талановитих артистів і аферистів жиди теж перші. Ну то й що? А я "не зїм, то понадкусюю", "в сусіда корова здохла, ура." Знати правду про жидів чи німців це зовсім не значить мати бажання їх побити чи щось у них відняти. Може так було колись, в часи середньовіччя, але тепер ніхто навіть в думці не примарить, щоб іти з сусідами бити Мішу з 26-ї квартири, бо він жид. Ми українці цивілізовані люди і нічого нам навішувати якусь нац. нетерпимість.

Сьогодні ж виходить так, що закривають газету за те, що вона несе знання. Монополію на знання загарбали кучмаки? "Я можу нести знання, а ти не смій." Так виходить? Єдиноможливий, на мій погляд, розгляд справи про те, ЧИ НАПИСАНЕ В ГАЗЕТІ ПРАВДА, ЧИ НЕПРАВДА? Ось головне. То сперечатись, чи судитись треба з автором. Але якщо й буде доведено, що автор збрехав, то й карати треба за брехню, а не за розпалювання чогось то там. Ніхто нічого не розпалював, бо горіти нічому і всі це добре розуміють.

Головний наслідок публікації наукової статті відомого вченого: закрили опозиційну газету. А ще кучмаки безсовісно намагаються перевести стрілки в питанні "хто винний" з себе на жидів. Мені їх жалко, їй Богу. І нас також.

Відповіді

 • 2004.01.31 | *****

  Точно ! Прямо в глаз !(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.01 | joy

   Про жидів.

   НЕМОВЛЯТА ГРИЛЬ

   Українці єдина в світі нація що прагне до знищення всіх українців.
   Росіяни бачили нас як добру робочу силу, німці як надійну охорону, американці як можливий плацдарм, а британці як дивну екзотику. Тільки українці "бачать один одного виключно у труні". Можливо, це якесь рідкісне сексуальне збочення, або давня національна традиція.


   Коли наші славетні гетьмани, побивши поляків, взялися правити українцями, одразу настала "Руїна". Хрещеного люду майже не було, а хто бажав лишатися живим, тікав до московського царства. Згодом завдяки іноземним окупаціям українці потроху розмножились. Наші громадяни були настільки обурені цим фактом, що злякали навіть мужнього Шевченко. Бідний поет сумно зазначив "гірше ляха свої діти", та нічого вдіяти не зміг. Як справжній патріот він теж любив Україну... без українців.


   Прикопавши Тараса на Дніпровій кручі, ми довго чекали нагоди як помститись собі за присутність на білому світі. Коли прихильника українського розмноження - багатодітного царя Миколу - нарешті розстріляли наш народ хутко взявся до діла. За право нищити українців боролися десятки національних урядів та політичних течій. Кращі представники української інте볥енції робили все необхідне для розвитку антилюдських режимів. Коли багатомільйонна озброєна українська нація вже була готова прийняти криваву навалу більшовизму - триста "підступних" студентів хотіли завадити нашому щастю. Та їм це не вдалося. Небезпечних підлітків ми також прикопали на Дніпровій кручі і розпочали широкий наступ на українські людські ресурси.


   Нам особливо поталанило коли московському грузину захотілося українського хліба. Наші рідні селяни з такою радістю показали комісарам де сусіди ховають зерно, що за короткий термін вимерло десять мільйонів. Однак досягти своєї мети нам так і не вдалося. Українці знов намагалися заводити дітей і псували своєю присутностю настрій українцям. Навіть підірваний Чорнобиль не поліпшив ситуації. Кривавий атилюдський червоний режим стояв на заваді українським національним інтересам.


   Наша доля нас довго цуралась та нарешті ми взяли Україну під власний контроль. І настало свято "ізбієнія младєнцев"!


   З перших днів встановлення української влади наше населення втратило бажання мати дітей. Десять років найкращі народні обранці та коханий уряд катували нас за класичними взірцями жорсткої порнографії. Нам зв'язували руки , затикали рота, били кийками, мочились нам на голову, топтали у багні, стригли наголо і смалили шкуру. Населення швидко змарніло, постаріло і вже почало вимирати. Затихли села та міста, не стало вагітних жінок, - куди не пійдеш, скрізь пустеля.


   Начальство охопила радість! В столиці проводили військові паради, пускали феєрверки і розливали безкоштовне пиво всім, хто ще залишився живим. Та незважаючи на святковий настрій, українці вимирали надто повільно. Про стан цієї справи ми дізнавалися щодня по радіо, де кожен ранок починався страшними гіркими словами - "Ще не вмерла Україна".


   Прігничені цією звісткою депутати, уряд та чиновники бігли на робочі місця, намагаючись що-небудь вдіяти. Здавалось, ще трохи зусиль і українців не стане зовсім. Та щоранку лунали сумні новини - "Ще не вмерла Україна".
   Наша еліта впадала у відчай. Почалися суперечки і чвари. Кожен почав доводити, що тільки він знає, як ліпше нищити українців. Народ розгубився не знаючи кому ж довірити таку важливу справу. Політична криза затягнулася, спливав час і населення знов почало розмножуватись. Знову зявились вагітні жінки, загриміли дитячі коляски, пихато запищали немовлята.


   Український уряд здригнувся від жаху. Найкращі державні аналітики бігали коридорами і сушили голову, як вийти з цієї ситуації. Раптом помітили, що любителі народжувати українських дітей дуже полюбляють памперси. Адже з пелюшками возитися тяжко, діти не сплять і нерви псуються задурно. Український уряд терміново розпочав каральну операцію. Кожен, хто бажає купити памперс, мусить сплатити величезний, принизливий податок. Щоб кожна несвідома "гадюка" пам'ятала - аборт зробити дешевше. А для свідомих бездітних громадян залишили дешеву горілку, цигарки та гральні автомати.


   Щоб якось повсихали ті, хто вже народився, обклали податком дитяче харчування, а засоби проти вагітності роздаються майже безкоштовно.


   Уряд як завжди повів себе нерішуче. Замість поголовної кастрації всього українського населення він нав'язує економічний геноцид.


   Рано чи пізно ми знайдемо справжніх національних лідерів, які візьмуться за справу радикально. І одного разу по радіо весь світ почує приємну новину "Вже померла Україна, і слава і воля, бо нарешті українцям усміхнулась доля".

   Густав Водічка
 • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

  Треба дивитися правді в очі

  Статті таки розпалювали ворожнечу. Чому Ви гадаєте, що ворожнечою може бути тільки побиття? А постійні образи - це хіба не ворожнеча. Адже статті весь час доводять, що євреї - підлий народ і з ним треба боротися. От Ви кожен день обзивайте сусіда підлою людиною - як Ви вважаєте, чи буде між вами ворожнеча чи ні?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.31 | joy

   Не Треба придумувати

   /Адже статті весь час доводять, що євреї - підлий народ і з ним треба боротися./

   Будь ласка хоч одне речення з тої статті на підтвердження Ваших слів: /євреї - підлий народ і з ним треба боротися/.

   http://silskivisti.kiev.ua/ Прошу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

    Я не вигадую. Будь ласка.

    Щоправда на сайті газети пошук не працює.
    Але ось маєте:

    http://maidan.org.ua/n/free/1075564915
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.31 | joy

     Будь ласка.

     Не бачу я в цьому наборі букв і цифр /http://maidan.org.ua/n/free/1075564915/
     ні того що жиди підлі, ні того що з ними слід боротися.

     Ви мабуть антисеміт, якщо таке кажете. Доведіть, що той вислів не Вашого авторства, бо я на Вас в суд подам.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

      Який вислів маєте на увазі?

      мій чи цитований?
      З цитованого очевидно виходить, якщо приймати його на віру, що євреї народ підлий і з ними треба боротися.
      "Ця так звана національна меншина відзначається надзвичайною агресивністю, що становить величезну загрозу національній безпеці України, а тому має бути під неослабним державним і громадським контролем, має регулюватися і регламентуватися.".
      "На деле вся просвещенная деятельность евреев направлена конечно на то, чтобы разрушить все основы действительно общеполезной хозяйственной работы. Через овладение акцией евреи контрабандным путем проникают в кругооборот всего национального производства"
      "Франкмасонство, находящееся целиком в руках евреев служит для них превосходным инструментом в мошеннической борьбе"

      Вам досить?
      Окрім того я не газета, тому "припинити" мене у цьому сенсі Вам не вдасться :-)
      У останньому номері "2000" наведені порівняльні цитати з "Майн кампф" і сучасних українських авторів, які чи не переграють Гітлера.
      Тож подайте до суду до них, газету "2000" і Гітлера. Це мабуть доцільніше :-)
      Я вже з Вами так засперечався, що взагалі забув, за кого Ви, за білих чи за червоних :-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.31 | joy

       Пересмикування.

       Головне щоб Ви свою легенду не забули. (-:)

       То де ж Ви там бачили /що євреї - підлий народ і з ним треба боротися/ ?

       Отут /відзначається надзвичайною агресивністю/ ??? "Підлі"???

       Чи отут /має бути під неослабним державним і громадським контролем/??? "З ними треба боротися"???

       Ви шановний відповідальніше будь ласка віднесіться до відповідальності за "базар" і не розпалюйте тут те що не горить.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

        Відповідність множин

        Саме не треба пересмикувати множини.

        Хіба не треба боротися з тими, хто "становить величезну загрозу національній безпеці України"?

        Хіба не підлі ті, хто діють "контрабандным путем" чи ведуть "мошенническую борьбу"?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.31 | joy

         Відповідність написаному. Читайте уважніше.

         /Хіба не треба боротися з тими, хто "становить величезну загрозу національній безпеці України"?/

         Чудовий постріл, але холостий. Може й треба я не знаю. Вам видніше. Але заклику до боротьби в тій статті немає. І не слід інсенувати. Сказано лише /має бути під неослабним державним і громадським контролем/. Це дві великі різниці. Я розумію, що Вам дуже хочеться видати бажане за дійсне. Не хвилюйтесь я до суду не подаватиму. Лише прошу не пересмикувати.

         А звідки Ви взяли той російськомовний кусок? Ви взагалі читали СВ? Там пишуть українською.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

          Певна рація є

          Але розмите все і... неправильне. В уточненому варіанті я казав не про заклик до боротьби, а про те, що зі статті виходить необхідність боротися з ними. Перший раз казав про доведення необхідності боротьби з євреями. Вважаю це теж правильним, бо доводити можна, підштовхуючи до висновку. Наприклад, якщо я кажу настирливо Вам, що сьогодні буде -30%, хіба не можна казати, що я доводжу Вам, що треба тепло вдягатися. А не боротися з такими, що "становить величезну загрозу національній безпеці України" - це вже зрада майже! Вважаю першу тезу доведеною.
          Про підлість і російську мову. Оскільки узяв цитати у Вейсгауза, то дійсно, може друга цитата не Яременка, а Гітлера наприклад, бо Вейсгауз пропонує їх порівняти. Та в принципі підлість теж з певним натягом можна вивести з декларованої небезпеки євреїв, бо хіба така людина чи нація, яка живе в Україні, годується у ній, і "становить величезну загрозу національній безпеці України", не є підлою? Та будь який український патріот плюне в очі за інше твердження. У шкільній математиці вчили у такому випадку ставити чорний квадрат.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.31 | joy

           рація є. І кулимет знайдеться.

           "Перший раз сказав, другий раз сказав". Ну що це за розмова? Мужик повинен відповідати за свої слова всі: і перші і другі. Ви хто по жизні? Мужик чи таратайка?

           /Адже статті весь час доводять, що євреї - підлий народ і з ним треба боротися./

           Це хто писав? Пушкін? Га? Питаю?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

            Так я підтверджую слова

            І перші і другі. Все правильно. Суд подасть.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.31 | joy

             Re: Так я підтверджую слова

             Суд не подає. Подають на паперті. Суд обмежує свободу. А ще майно конфісковує, коли грошей не вистачає, щоб розрахуватись з позивачем. Виносять меблі, ковдри, одяг. Залишають (не мають права конфісковувати): кровать - 1шт.; верхній одяг -1шт.; спідня білизна - 2компл.; посуд - 1компл.

             Так що я б на Вашому місці не гарячкував. Або ж перевести все на тещу, вибити собі зуби, порвати одяг і косити під бомжа.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua