МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кто наша элита?

01/31/2004 | Эдик
Шановне товариство,

Назовите пожалуйста хотя бы 20 человек (кроме политиков) чьи мнение и жизненная позиция пользовались бы безусловным авторитетом и уважением для большинства граждан нашей страны.

Буду очень признателен.

И в продолжение темы - почему молчат все преподаватели, артисты, режиссеры, бизнесмены, где наши Сахаровы и Тальковы? Неужели все так безнадежно?

Відповіді

 • 2004.01.31 | СЕМЕН

  Вони є і їх БАГАТО.

  На жаль, ми живемо в країні де закривають україномовну найбільшу газету.
  Де з телеекратів та радіо нас вже ТРИ останні роки зомбують "шансоном" та "бандитизмом", йде проект денаціоналізації України.

  Ми втрачаємо залишки національного інформаційного простору, ось тому Ви і не знаєте про наших САХОРОВИХ І ТАЛЬКОВИХ.
  А вони є.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.18 | Эдик

   Re: Вони є і їх БАГАТО.

   СЕМЕН пише:

   > А вони є.

   И все таки, Семен, назови хоть нескольких...У россиян они есть - это Познер, Янковский, Пугачева и многие другие...Где наши Шевченки, Довженки и Гоголи?

   Кстати, может есть смысл обратиться к Андрею Шевченко и братьям Кличко, спросить что они думают о судьбе своей страны и рыжем чуде которое не хочет уходить?

   Есть ли хоть призрачный шанс ВСЕМ МИРОМ (диаспора, крупный, мелкий и средний бизнес, и наконец мы, простые патриоты своей страны) купить ТВ канал и сделать его ЧЕСТНЫМ и ОБЪЕКТИВНЫМ ?

   Давайте создадим фонд в поддержку свободы слова, такой себе общак правильных людей, куда каждый желающий мог бы инкогнито пожертвовать любую сумму. Я готов сделать первый взнос, баксов 100 например. Номер этого счета должен стать общедоступным. Технари, как это сделать?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.18 | Микола К

    Едіку,

    1. Опозиція вже має кнал "чесних новин"
    Навіть, якщо викупити 1+1 чи Інтре, то це мало що змінить.
    Що має опозиція такого - щоб сказати людям? Щось таке, чого вона раніше ще не казала?
    Знову вся надія на ЮВТ?

    2. Опозиції треба не канал "чесних новин", а "свій канал - в доску". Тобто канал з журналістами, які б спромоглися сказати замість опозиції те, до чого в опозиції ума не вистачає додуматися. Канал, який би створив революційну ситуацію в Україні, за умови, коли такої ситуації реально нема, а сама опозиція не має ще й і революційних гасел

    3. Люди, які можуть вважатися моральними авторитетами є. Я не знаю їх багато. Знаю двох: Борис Олійник, Ліна Костенко. Мабуть ще Загребельний і Глазовий

    До речі. Дійсно цікаво дізнатися що думає Ліна Костенко про весь наш цирк. Нехай би Майдан чи Саня з Главреду взяв у неї інтерв'ю.

    Ліна Костенко - це живий геній. Направду
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.18 | Михайло Свистович

     Re: Та що Ви, справді геніїв нема. Є тільки душ великі обмолоти.

     Микола К пише:
     >
     > До речі. Дійсно цікаво дізнатися що думає Ліна Костенко про весь наш цирк. Нехай би Майдан чи Саня з Главреду взяв у неї інтерв'ю.
     >
     > Ліна Костенко - це живий геній. Направду

     Колись ми пробували взяти у Ліни Костенко навіть не інтерв"ю, а просто підпис під Відкритим листом проти змін до підручників історії. Виявилось, що це не так легко. Нам дали два телефони. На одному автовідповідач запитував, що нам треба, і ми кілька разів залишали повідомлення з номером контактного телефону. Ніхто не перетелефонував, хоча Ліна Костенко у той час точно була в Києві. На другому телефоні була якась дівчина, яка їй допомагає в діяльності, як нам розповіли. Пробували домовитись через неї, вона щось там сказала "ні так, ні ні", але з Ліною Костенко ми так фізично і не зіткнулись, щоб взяти підпис.

     Оскільки цим займався не я, то в деталях я міг помилитися, однак суть проблеми виклав правильно. У всякому разі ми втратили на спроби взяти у Ліни Костенко підпис купу часу і махнули на це рукою.
    • 2004.02.18 | Микола К

     Михайлу

     Я чув, що вона живе анахоретом. І свідомо уникає публічності.
     Але, коли ховали Патріарха Володимира, вона була і в колоні і під кийками.

     Ліна Костенко живий геній і живий класик одночасно. Вона зробила для України більше, ніж...

     Одним словом, - вона може легко дозволити собі не ставити підписи там, де вважає це за (не) потрібне. Чи, навіть, ігнорувати неґжечних вимогателів підписів :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.18 | Михайло Свистович

      Re: Михайлу

      Микола К пише:
      > Я чув, що вона живе анахоретом. І свідомо уникає публічності.
      > Але, коли ховали Патріарха Володимира, вона була і в колоні і під кийками.

      Ми намагалися взяти у неї підпис значно пізніше.

      >
      > Ліна Костенко живий геній і живий класик одночасно. Вона зробила для України більше, ніж...

      Я нічого не маю проти Ліни Костенко. Я просто описав можливість взяти в неї інтерв"ю. Якщо Ви візьметесь за це - будемо раді й опублікуємо його радісно. Витрачати ж час, якого і так обмаль, на пошуки партизанських стежок для доступ до тіла ми не будемо.

      >
      > Одним словом, - вона може легко дозволити собі не ставити підписи там, де вважає це за (не) потрібне. Чи, навіть, ігнорувати неґжечних вимогателів підписів :)

      Ще легше вона може собі дозволити не давати інтерв"ю якомусь там Майдану. А вимогатель підписів був до противності гречний. Він ніколи в житті не лаявся і навіть не підвищував голос. В нього слова "перепрошую", "дякую" вживаються для зв"язки, як в деяких осіб матюки. Йому ніхто відмовити не міг, навіть Кравчук свій підпис поставив.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua