МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Створимо Антисіоністький комітет р... української громадськості!

01/31/2004 | Ігор Немашкало
Якщо вже так кортить. Принаймні щоб ввести усі ці фобії в легітимне русло. Боротися, так боротися за правилами. Щоб нас не припиняли. Створимо газету "Сільскі вісті Антисіоністького комітету", замінимо слово єврей на сіоніст і будемо їх... критикувати.

Відповіді

 • 2004.01.31 | 123

  Ви думаєте - це оригінально??? :)))

  Це старий антисемітський трюк, насправді. Поливати брудом замість "євреїв" -- "сіонистів". Типу легітимне русло :).

  До чого тут сіонисти (тобто євреї, які вважають, що євреї мають мати державу в Палестині) -- не зрозуміло.

  Ігор Немашкало пише:
  > Якщо вже так кортить. Принаймні щоб ввести усі ці фобії в легітимне русло. Боротися, так боротися за правилами. Щоб нас не припиняли. Створимо газету "Сільскі вісті Антисіоністького комітету", замінимо слово єврей на сіоніст і будемо їх... критикувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

   Звичайно, неоригінально

   було в СРСР. А чого тоді фашистів можна поливати брудом? Ще німці образяться! Десь колись хтось казав, що начебто сіонізм це взагалі то теж не національність, а якесь вчення, до якого в теорії може бути причетний представник будь-якої нації. Може я теж хочу жити у Палестині? А палестинцям так прямо кортить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.01 | tomy cho

    ne plytatu

    Nichogo antisemutskogo tyt nemae, navpaku. Tse polituchna teoriya, nichogo garnogo v nei nema, i vona tilku stvorula "garyachy" tochky, z dopomogoyu inshuch, zvuchaino. I plytatu ne potribno. Tak, antufasist ne mae nenavusti do nimtsiv. I ototozhnuvatu krutuky SRSP s nenavustyu do vsich nas - tse vzhe bylo.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.01 | Ігор Немашкало

     Трохи не зрозумів

     Та от що. Цією гілкою окрім усього хотів долвести, що багато тих, хто багато каже про якісь негаразди від сіоністів, коли справа дійде до практичної діяльності, тихо розійдуться. А сіоністи ні. Тому ми їх заслуговуємо так, як і Кучму, і Медведчука, і Суркіса і багато ще кого. Тож нема чого дзеркало гудити...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.01 | tomy cho

      pochenmo z vuznachennya

      Pravulno. Ale spochatky damo vuznachennya tomy sionizmy, treba zh znatu z chum boremos. Krim togo,decho podymaemo dali, i zrobumo konkretni praktuchni vsunovku. Yakcho ich robutu logichno, to vonu mozhyt bytu decho "nespodivanumu", ya Vas poperedzhayu, ale svoich kazatu ne bydy. Kozhen tsinye tilku te, do chogo vin dochodut sam. Tomy pochnemo s vuznachennya.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.01 | Михайло Свистович

       Re: Ну так же нечесно.

       tomy cho пише:
       > Pravulno. Ale spochatky damo vuznachennya tomy sionizmy, treba zh znatu z chum boremos. Krim togo,decho podymaemo dali, i zrobumo konkretni praktuchni vsunovku. Yakcho ich robutu logichno, to vonu mozhyt bytu decho "nespodivanumu", ya Vas poperedzhayu, ale svoich kazatu ne bydy. Kozhen tsinye tilku te, do chogo vin dochodut sam. Tomy pochnemo s vuznachennya.

       Ага, ти не маєш своїх і хочеш скористатись чужими. Так нечесно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.02.01 | tomy cho

        Re: Ну так же нечесно. Vzhe stykae?

        Chyzhumu - tse do chogo? Vuznachen? Diysno, chochy skorustyvatus, tak zhe ya tu beresh slovnuk i korustaeshsya. Ne mozhna zh borotus nevidomo z chum. Tse zh ne ya stvorula tsei termin. A vuznachen byde bagato i riznuch. Cho zh tyt nechesnogo?
        Tak, davai svoe vuznachennya, byd laska. Tilku ne skazhu cho ot yak ras na tse y tebe nemae chasy i y tebe y dveri vzhe stykae Yuchenko.
      • 2004.02.01 | Ігор Немашкало

       Визначення сіонізму

       Сіонізм - ідеологія і суспільний рух, орієнтовані на відродження єврейської самосвідомості посередництвом заохочення іміграції євреєв до Палестини і утворення там єврейської держави. Виник у кінці 19 сторіччя. Після 1948 року орієнтований на всебічну підтримку Ізраїля. Включає низку течій - від ліберально-поміркованих до націоналістичних і шовіністичних. Сіоністькі організації діють у 60 країнах, провідна - Всесвітня сіоністька організація (утворена у 1987 році).
       Велика радянська енциклопедія, 1991

       Виглядає якось не дуже вороже :-), але може старий "товариш" сіоністів Анатолій з релігійного форуму дасть краще визначення?
       Щоб було з чим боротися? Можна навіть знайти статут радянської організації. То що, готові перевести це в практичну площину чи будемо лаяти їх далі за розвал України :-)?
 • 2004.02.01 | Михайло Свистович

  Давайте створимо. Я за. І ще антихасидистський комітет створимо.

  Тільки спочатку давайте закінчимо в "Розробках" те, що почали.

  Бо за Вашим прагненням вирішити загальноукраїнські питання, Ви чомусь зовсім збайдужіли до проблем підприємців, які для Вас, за Вашими ж словами, є головні аж настільки, що і Ющ, якого Ви нещодавно називали нашим сумлінням і клик4али в президенти (http://maidan.org.ua/n/arch/1067430465), вже викликає у Вас таке занепокоєння, що однієї гілки для його висловлення Вам замало.

  Я, до речі, витратив купу часу і знайшов в архіві всі лінки та розмістив їх у “Розробах”. То може Ви хоч повибираєте з них головне, як обіцяли, а потім вже будемо створювати антисіоністські комітети?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.01 | Ігор Немашкало

   Антисадистький?

   Жартую. Чув про хасідів. А чи можна у Вас на сайті з форумом розміщувати вордівські та інші файли, окрім простих текстових. Бо в мене зараз свого хостингу нема, а ті заготовки для референдуму втратять свій вид у форматі форуму. І ще хотілося зробити посилання на закони і іншу нормативку, щоб не тягнути їх сюди. Але це мабуть з Технарем треба обговорити. Та Ви мені не спопешествуєте?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.01 | Михайло Свистович

    Re: Антисадистький?

    Ігор Немашкало пише:
    > Жартую. Чув про хасідів.

    Чув? Та Ви їх бачили, вони там по Харкову натовпами ходять. А в Ізраїлі їм морди б"ють. Тому вони в США більше полюбляють проживати.

    > А чи можна у Вас на сайті з форумом розміщувати вордівські та інші файли, окрім простих текстових.

    Не можна. Бо завтра радісний леттючий новачок Микола Козак посадить нам сервер, розмістивши на "Майдані" все сконцентроване в електронному вигляді надбання людства.

    Так Ви будете щось робити в "Розробках"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.01 | Ігор Немашкало

     А що я там можу робити?

     Які в мене там повноваження?
     До біса ж я понаписував, а Ви повитягали. Там би його за датами хоча б упорядкувати, та у мене ж повноважень не вистачає.
     А найперше завдання у мене зробити інформацію, як збирати ініціативну групу для підготовки до референдуму. А я оце тут розважаюся.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.01 | Михайло Свистович

      Re: А те що обіцяли.

      Витягти суттєве з того, що Ви та інші писали.


      Ігор Немашкало пише:
      > Які в мене там повноваження?

      Такі самі як і на цьому форумі. Цього цілком достатньо

      > До біса ж я понаписував, а Ви повитягали. Там би його за датами хоча б упорядкувати

      Лінки я за датами розставив. Тепер переносите кожну гілку у Ворд, впорядковуєте за датами і там розставляєте чере Re (відповідь на повідомлення як на цьому форумі)

      > А найперше завдання у мене зробити інформацію, як збирати ініціативну групу для підготовки до референдуму. А я оце тут розважаюся.

      Так навіщо Ви розважаєтесь?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.01 | Ігор Немашкало

       Не зрозумів

       Що там робити. А чи нема у Вас докладної інструкції, як робити ті Розробки?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.02.01 | Михайло Свистович

        Re: Ви знущаєтесь?

        Ігор Немашкало пише:
        > Що там робити.

        Копіювати у відведену Вам гілку все цінне з тих гілок, на які я дав лінки.

        >А чи нема у Вас докладної інструкції, як робити ті Розробки?

        Так само як і цей форум.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua