МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шановні відвідувачі! Не хочу вас лякати, але

02/02/2004 | Михайло Свистович
якщо не хочете, щоб ваш стукіт по клавіатурі навіки зник у безвісті, прошу не брати з мене дурного прикладу й не втягуватися у розмови з тролями.

Справа в тому, що з завтрашнього (точніше вже з сьогоднішнього) дня я буватиму тут набагато рідше ніж, скажімо, на минулому тижні. А, оскільки найняти постійних модераторів ми не в змозі, то модерують форум всі аміни, які в той час на ньому знаходяться. Оскільки більшість з них десь ще й працюють, щоб прогодувати свої родини, а також зайняті іншими справами поза інтернетом, то модерація в нас, як ви помітили, здійснюється час від часу. Коли когось на форумі довго немає, то інші намагаються якось мобілізуватись, щоб заткнути цю прогалину.

І от, в зв’язку з моєю відсутністю, мобілізуватися доведеться одному чоловікові, який далеко не такий толерантний до порушень правил, як я. Я б сказав, що це просто страшна людина. Справа в тому, що він, як фанат точних наук, просто зациклений на слові “Конструктив” (свою майбутню програму він тільки так і називає). До того ж він твердо стоїть на тому, що за зміну ай-пі, ніку, статі, кирилиці на латиницю і навпаки амністія не надається.

Він хоч і взяв з сьогоднішнього дня відпустку на роботі, але взявся присвятити її програмному вдосконаленню Майдану, тому буде дуже зайнятий і зазиратиме на форум час від часу. І замість того, щоб витирати бруд ганчіркою, як це роблю я, просто вимиває його шлангом. Зирк на форум і бах всіх тролів одним прострілом. І знову пішов до своєї програми.

Я розповім вам один випадок. Добравшись чотирма видами транспорту до нього на роботу, щоб вхопити пару годин інтернету, я побачив, що на форумі люди поводять себе іноді якось неадекватно. Безпідставно сперечаються один з одним, лаються між собою, відповідають на непоставлені питання тощо. Потім я пригадав, що тут були постигни Слідопита з лідорубом, яких просто не стало. Питаю у нього: “Ти зробив?” Він: “Я” і знову вткнувся носом у монітор. Я почав пояснювати йому, що якось негарно виходить, коли виглядає, що класні люди нібито лаються між собою та ще й безпричинно, що в цих гілках, де він пройшовся шлангом, тепер нічого не зрозумієш. Прочитав йому цілу лекцію, а він після довгої паузи повернув до мене обличчя: “А? Класні люди кажеш? Так нехай класні люди не реагують на тролів, якщо вони класні”. І знову занурився у свою програму.

Дуже страшна людина. Ледве витяг з нього обіцянку не чіпати того, що вже було до сьогоднішнього дня написано.

Відповіді

 • 2004.02.02 | Адвокат ...

  Ех, пане Михайле!

  Злякали їжака...

  А в тім, якщо труд Вашого нового модератора спричинить до зменьшення кількости тролячого посліду на цім хворумі,-- хай Вам пан Бог помагає!
 • 2004.02.02 | Майдан-ІНФОРМ

  Реєструйтеся і логіньтеся, шановні.

  Ті, хто постійно логіняться, дотримуються правил форуму та користується постійним ніком на протязі тривалого часу, отримають можливість ставити рейтинги.

  Всі, кому треба, вже зранку побачили, що я ні з ким панькатися не буду. З рейтингами то легше стало.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua